Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: berkjk Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 27 Misafir (16 Mobil) - 12 Masaüstü16 Mobil3 Android
5 sn
276.998
Cevap
2.172
Favori
14.181.761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 1 sa.
  • Cevaplayan Üyeler 10762
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2774
  • Ortalama Mesaj Aralığı 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1878
  • Favoriye Eklediklerim 2218
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • b0Ni (4038 mesaj) Johnny Silverhand (3327 mesaj) XanthiN (2774 mesaj) Noctivagant (2574 mesaj) saintroyo (1905 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (116249 mesaj) Mobil (36519 mesaj) Tablet (3664 mesaj) (73 mesaj) Mini (9461 mesaj) Uygulama (5045 mesaj) (79 mesaj) (319 mesaj)
  • @
409 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    779 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: BlokShot

Hocam normalde gamepass üyesi miydiniz yoksa ilk üyeliğiniz mi

Daha önce Ultimate üyeliğim yoktu.

• Binbaşı
    1805 Mesaj

Sherlock çok güzel inmiş bende kaptım bir tane ama hala bunların yayıncılık hakları Nacon'da olduğundan bu işin içinde de bir bit yeniğinden şüpheleniyorum. Ama yapacak bir şey yok aldım geçtim :)

• Binbaşı
    1523 Mesaj

Teşekkür ederim  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    HEMRES-42 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3571 Mesaj

En fazla Frogwares davayı kazanır, Nacon tarafından dağıtılan oyunları steam'den kaldırılır. Halihazırda satın almış olanları etkileyen bir durum oluşmaz.

|
    |
    Hudson51 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1231 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Hakimichi-kun

İzledim hocam. Siz neyle modladınız bilmiyorum ama ALOT+MEUITM+Character Complexion modları+Karakter retexture modları+zırh retexture modları+Mesh modları+Işıklandırma modları + Enb+sweetfx vs. gömdünüz mü (oynanışı geliştiren modları saymıyorum, mako kontrolleri, daha iyi kontrol, arayüz güncellemeleri vs.) oyun Legendary Edition'ın ensesine hohluyor.

Ayrıca 2k 4k zaten PC'de olan ve oyun için seçebileceğiniz çözünürlüklerdi. Kaplama çözünürlüklerinden bahsediyorsanız, bu yukarıda yazdığım modlar kaplamaların çözünürlüğünü 2k-4k'ya (seçtiğiniz pakete göre) çıkartıyor zaten.

Dipnot: Legendary Edition Mass Effect 1'in ışıklandırması orjinal oyundan daha kötü. Oyundaki tüm karakterlerin üzerine spot ışığı tutmuşlar gibi duruyor. Ha yüz geometrilerinde, özellikle yan karakter/önemsiz NPC'lerde, inanılmaz gelişme var. O konuda haklarını yemeyeyim.

Alıntıları Göster

Hepsini denedim :) Grafiksel olarak kaplama olarka malesef Legendary edition devrim yapmiş :) sadece ana hikaye degil 40 dlc , ve Armorlar hepsi nefis 150 lira indirimi görmeden zirnih koklatmam orasi ayri.

|
    |

• Yüzbaşı
    820 Mesaj

Teşekkürler. Kaptım.
    |
    |
    esenler otogarı alt katı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1443 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    XXX Tentacion

quote:

Orijinalden alıntı: SakuraiTomoki

Ben ilk erken erişime başladığından itibaren almıştım. Geçen iki yılda oyunun hikayesi ve harita bir kez değişti. Fakat son hali ve hikaye bence olmuş dedirttirdi bana. Bu arada harita küçük değil. Bu oyunda karada da keşif yapabiliyorsunuz hatta araç bile kullanılabiliyor. Sonu da tatmin ediciydi bence survival sevenler kesinlikle bu oyunu deneyimlemeli.

Alıntıları Göster

2.oyun aşağı yukarı kaç saat sürüyor? Bu oyunu şuan arkadaşlarla sohbet ederek oynuyoruz, tek beğenmediğim nokta havanın sürekli değişmesi ve bir karaktere sahip olmayışı oldu, gerçi başta hoşuma gitmişti kuzey ışıklarından volkanik küllere geçişi ama sonradan eğreti geldi nedense. Bir de deniz tırı biraz hantal geldi açıkçası, dar alanlarda seamothla gezmek daha tatlı olurdu.

• Yüzbaşı
    779 Mesaj

Arkadaşlar XBOX PC ve Gold kodlarını kullanıp Ultimateye dönüştürmek için şöyle bir bilgilendirme var:

"Evet. Xbox Game Pass Ultimate'a katıldıktan sonra Xbox Live Gold, Xbox Game Pass for Console ve Xbox Game Pass for PC kodlarını kullanmaya devam edebilirsiniz. Bu kodlar, aşağıdaki dönüştürme tablosuna göre otomatik olarak Xbox Game Pass Ultimate'a dönüştürülecektir. Dönüşüm oranı değişikliğe tabidir."

Belirtece göre...

Şunu edinirsiniz...

1 aylık Gold 20 günlük Ultimate

3 aylık Gold 50 günlük Ultimate (1+ ay)

6 aylık Gold 79 günlük Ultimate (2+ ay)

12 aylık Gold 4 aylık Ultimate

24 aylık Gold 8 aylık Ultimate

1 aylık Xbox Game Pass (Konsol Oyunları) 20 günlük Ultimate

3 aylık Xbox Game Pass (Konsol Oyunları) 2 aylık Ultimate

6 aylık Xbox Game Pass (Konsol Oyunları) 4 aylık Ultimate

12 aylık Xbox Game Pass (Konsol Oyunları) 5 aylık Ultimate

24 aylık Xbox Game Pass (Konsol Oyunları) 10 aylık Ultimate

1 aylık Xbox Game Pass (Bilgisayar Oyunları) 20 günlük Ultimate

Yani bu tabloya göre tablo şu linkteki tablo: https://www.xbox.com/tr-TR/live/gold/upgrade 1 aylık Gold ve 1 aylık Xbox Game Pass PC kodları ikiside 20 günlük Ultimateye dönüşüyor değil mi? Çünkü ikisinin fiyatı arasında fark var ve Xbox Game Pass for PC kodlarını çok uygun fiyata bulabiliyorum. 1 aylık Gold kodu yerine 1 aylık Gamepass for PC kodunu deneyip yine de 20 gün Ultimateye sahip olan var mı? Xbox Game Pass PC 1 aylık verilmiş sadece tabloda 1 aydan sonrası yazılmamış 1 aydan sonrası yani 1 aylık koddan sonrası için de sizce aynı dönüşüm mü geçerli?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Impakt -- 15 Mayıs 2021; 5:32:20 >

• Binbaşı
    1565 Mesaj

Hocam bir 25 - 30 saati var rahat. Ama sizin oynayışınıza göre değişir tabiki. Base yapayım içini eşya ile doldurayım derseniz uzar süre. Birde bu kullanacağınız eşyaları haritanın farklı köşelerinde keşfetmeniz lazım. Bazıları çok derinlerde olabiliyor. Bu da zaman alıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SakuraiTomoki -- 15 Mayıs 2021; 7:52:33 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Lmao Zedong kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1377 Mesaj

Okuduğum yorumlarda şu elle tutlan zımbırtı ile istersen haritanın sonlarına kadar ulaşabiliyorsun denildi. Oyunda çok kısa sürede haritanın ortasına gelebliyorsun denildi. Cyclop ve Seamot'mı nedir onların neden kaldırıldığı anlaşılıyor denildi.

Dış dünya Buzul olduğundan zaten monoton bir de deniz altı dünyasının küçük olması işin tuzu biberi olmuş denildi.

Dediğim gibi ben önce birincisini ardından bunu da oynamak niyetindeyim. İndirim olursa ikili paket diye ümid ediyorum... bakalım gelecek indirim ne olacak.

|
    |
    SakuraiTomoki kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1799 Mesaj

Alıntı

metni:
    @Kiivii adlı kullanıcının, yanıtlanan mesajı: https://store.steampowered.com/app/350640/Sherlock_Holmes_The_Devils_Daughter/ 1.95 e düşmüş. Türkçe dil desteği var.

Bedavadan biraz pahalı, biraz ucuz. Kart satılarak rahatca alınacak fiyat...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrahcey -- 15 Mayıs 2021; 10:9:28 >
    |
    |
    Kiivii kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    850 Mesaj

Anladım hocam ama bizim PayPal üyeliği açma şansımız yok maalesef  size iyi oyunlar

|
    |
    Impakt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    760 Mesaj

playstation steam sayfası açılmış

https://store.steampowered.com/curator/40425349-PlayStation-Studios/

yakın zamanda bloodborne ve daha nicesini görürüz umarım.

ha bu arada sayfanın hakkında kısmında 41 oyun var yazıyor. ancak reddit'te hesaplamışlar, dlc'ler ile birlikte şu an 28 oyun satışta. yani eklenecek oyunlar var diyebiliriz.

neyse işte kader kısmet 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darth hede -- 15 Mayıs 2021; 11:17:11 >
  • Yarbay
    2975 Mesaj

Pek Far Cry atmosferi yok ama Unreal Tournament 2004 herhalde şu ana kadar en çok keyif aldığım hikayesiz FPS’dir. Tabi bu devirde oynamak için nostalji sever olmak lazım  

Edit: Şimdi baktım Steam’de Editor’s Choice Edition diye satılıyor   Bir an heyecan yaptım itiraf edeyim   Eski oyunu çeşitli eklentilerle tekrar piyasaya sürmüşler, 24 lira da fiyat çekmişler   İneğin hala sağılabileceğini fark etti demek ki paragözler, nerede lan yeni oyun  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robinson Crusoe -- 15 Mayıs 2021; 11:42:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    d41mon kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
    1805 Mesaj

Playstation'ın Steam çıkartması güzel olacağa benziyor üstelik bu işe de sağlam bir yatırım yapıldığı belli. Umarım Days Gone dan sonra bir Uncharted Collection veya Uncharted 4 görebiliriz  

|
    |
    darth hede kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3242 Mesaj

Güzel haberler. Keşke God of war gelse ama heral gelecek olsa en son o oyun gelir :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MoÇü -- 15 Mayıs 2021; 13:3:43 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1738 Mesaj

Days gone dan sona büyük ihtimal Bloodborne gelecektir.Ondan sonra Uncharted bekliyorum.Sonra The last of us 1. oyunu en son olarak God of war 2018 getirirler diye düşünüyorum.

• Teğmen
    185 Mesaj

Prime Gaming AC Valhalla Druid Yerleşim Paketi

https://gaming.amazon.com/loot/acv?ingress=amzn&ref_=SM_ACV01_P2_CRWN

|
    |
  • Teğmen
    183 Mesaj
    Days Gone dan sonra Bloodborne sonrada Spiderman gelecektir.Sony ilk önce açık dünya oyunları aradan çıkartmaya çalışıyor.Uncharted,tlou yada gow en son çıkacaklar olur.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    905 Mesaj

Curator sayfasındaki hakkında kısmında olan oyun sayısı Curator tarafından steamworks'e yüklenen tüm paketleri kapsıyor. Bu yüzden oradaki oyun sayısı normalde olduğundan fazla çıkıyor.
    Örnek olarak:
    https://store.steampowered.com/curator/4-Valve/about/
    https://store.steampowered.com/curator/3090835-Xbox-Game-Studios/about/

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Reklamlar
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
1,594
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.