Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13731. sayfa)

4 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 36 Misafir (1 Mobil) - 38 Masaüstü2 Mobil
5 sn
349.686
Cevap
2.721
Favori
21.310.220
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: Zuko

Iyi de hocam bu kontor gibi degil ki. Birim uzerinden alinmiyor yani. Arjantinden 60 dolarlik kuponu 10 dolara falan alamiyorsun yani, 10 dolarlik aldigin kupon 10 dolar olarak yansiyor sana guncel kurdan.

Alıntıları Göster

Sebep o değil ama.

Sebep, insanlar Arjantin VPN ile, Arjantin'e özel bir ödeme yöntemi olmadan, G2A-Kinguin gibi sitelerden Arjantin Peso'su Steam Cüzdan Kodu alarak, Arjantin üzerinden oyun alabiliyorlardı. (Aynısı Rusya, Meksika gibi yerel fiyatla ve batıya göre oyunların ucuz satıldığı yerler için de geçerli)

Normalde Steam'de VPN ile girsen bile, bölge/para birimi değiştirmek için senden değiştireceğin bölgeye ait bir ödeme yöntemi girmeni istiyor, yoksa para birimini değiştiremiyorsun ve ödeme yapamıyorsun. Bu şekilde Arjantin Peso'su Steam Cüzdan Kodu ile bu korumayı aşıyorlardı.

• quote:

Orijinalden alıntı: John Sheppard

Yok daha önce verilmedi.

Alıntıları Göster

demekki baska oyunla karistirdim.

frostpunk gayet guzel bir oyun, oynamayanlara tavsiye ederim.

• Onvious kullanıcısına yanıt

Nerdeeeee.Unuttular o seriyi.Özledik Adam Jensen Reisi  

• quote:

Orijinalden alıntı: Rektangular

Steamde istek listemdeydi çok iyi oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: nier

Epicten yine leş gibi bir oyun...

Oldukça iyi bir oyundur. Dinamiklerini iyi kavradıktan sonra çok keyif alarak oynamıştım. Biraz kafa istiyor, sanırım o yüzden beğenmediniz.

• Frostpunk için zaten var diyor ama kütüphane'de göremiyorum var mı görebilen.

•  

• Uzun süredir Epic Games'i takip etmedim, her hafta bir oyun verme olayı bu kilitli oyunlardan sonra da devam edecek mi?

Bu arada, NBA 2K21 ve Frostpunk hiç alakam olmayan oyunlar ama yine de kütüphaneme ekledim. İleride bir şans vereceğim. Kim bilir, belki ikisinin de bağımlısı olacağım. Steam'den Among Us'ı almamıştım, o bile beni gayet sevindirdi. Hilesiz hurdasız, korsan olmayan bir kopya oyuna ben sevinirim.

• Epici senelerdir takip ederim.. Epic bana öyle büyük oyunlar verdiki.. Bu hizla Steam'deki kütüphanemi 2'ye katlayabilirler.. Epicin Gözünü seveyim..

Epic yine LEŞ gibi oyun verdi diyenleri görüyorum.. Kardeşim Bu dünyada 2 türlü insanlar vardir. Nankörler , ve Açgözlüler.. Cümle cihani toplasan önüne sersen yine yaranamazsin. Gidin Torrent babanizdan alin buglu buglu oynayin.

El insaf.

• quote:

Orijinalden alıntı: bubblez

Uzun süredir Epic Games'i takip etmedim, her hafta bir oyun verme olayı bu kilitli oyunlardan sonra da devam edecek mi?

Bu arada, NBA 2K21 ve Frostpunk hiç alakam olmayan oyunlar ama yine de kütüphaneme ekledim. İleride bir şans vereceğim. Kim bilir, belki ikisinin de bağımlısı olacağım. Steam'den Among Us'ı almamıştım, o bile beni gayet sevindirdi. Hilesiz hurdasız, korsan olmayan bir kopya oyuna ben sevinirim.

2 senedir Epicten topladigim oyunlari görsen , şaşarsin :)))

• FrostPunk'ı Steam'de alıp saatlerce sıkılmadan oynadım. Hem hikayesi hem ayrı modlarıyla muhteşem bir strateji oyunudur. Kesinlikle oynamalı ve oynatmalısınız. Ayrıca orjinal Türkçe'dir..

Nankörlere aldanıp oynamamazlık yapmayın. Muhteşem bir oyun verdi Epic benim gözümde...

• Frostpunk gayet güzel oyun beyler.Gamepass ile denemiştim, o dönem çok fazla zaman ayıramamıştım ama şimdi bedava olduğu için kesinlikle bir daha bakıcam.

Geçen haftaki trollemeye bende kızmıştım ama bu hafta gayet güzel oyun vermişler.

Bedava verilen ürün için ağlamanıza gerek yok.İstese vermez oyun moyun ama adamlar yinede veriyor.

• nolamaz kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Steam Next Fest'te sadece yeni oyunlar mı indirime girer, yoksa normal oyunlara da güzel indirimler gelir mi? Bilgisi olan

• Onvious kullanıcısına yanıt

hayaller deus ex hayatlar justice league servis oyunu.    

• quote:

Orijinalden alıntı: nasaz

hayaller deus ex hayatlar justice league servis oyunu.    

Jl hakları wb degil mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ha simdi anladim. Odeme yontemi olarak kullaniyorlardi yani.

@Darch ;

Dijital dediginiz de direkt Steam uzerinden alinan sanirim. Yoksa steam'de listelenen perdigital, gamesultan gibi yerler zaten online kod satiyor bildigim kadariyla, bunlar da hesap Turkiye hesabi degilse.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zuko -- 3 Haziran 2021; 20:18:7 >
  • Warhammer Underworlds: Online ücretsiz olmuş hesabınıza eklemeyi unutmayın.

https://store.steampowered.com//

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aerolona -- 3 Haziran 2021; 20:41:54 >
  • bf4 key G8RR-TA45-VUWH-VVZ9-6VLM

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.