Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Mr.Seko , WBC , digital2 , Impakt , Noctivagant Daha Az
5 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 55 Misafir (28 Mobil) - 30 Masaüstü30 Mobil1 iOS15 Android
5 sn
277.051
Cevap
2.172
Favori
14.187.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 16 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 10763
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2774
  • Ortalama Mesaj Aralığı 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 4
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1878
  • Favoriye Eklediklerim 2218
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • b0Ni (4038 mesaj) Johnny Silverhand (3327 mesaj) XanthiN (2774 mesaj) Noctivagant (2579 mesaj) saintroyo (1905 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (116289 mesaj) Mobil (36526 mesaj) Tablet (3664 mesaj) (73 mesaj) Mini (9464 mesaj) Uygulama (5045 mesaj) (79 mesaj) (321 mesaj)
  • @
409 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    1485 Mesaj
    https://store.steampowered.com/app/350640/Sherlock_Holmes_The_Devils_Daughter/

1.95 e düşmüş. Türkçe dil desteği var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    6617 Mesaj

teşekkürler, aldım.

|
    |
    Kiivii kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    783 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Kiivii

https://store.steampowered.com/app/350640/Sherlock_Holmes_The_Devils_Daughter/

1.95 e düşmüş. Türkçe dil desteği var.

4 kart düşüyor olmalı onlardan da yaklaşık 1.20-1.30 TL geliyor bedava + bedava

Parlak kart düşerse zaten iyi kar edersiniz, bunun yanında da bedava çok güzel bir Sherlock Holmes oyunu. İyi oyunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Impakt -- 14 Mayıs 2021; 20:59:36 >
    |
    |
  • Yarbay
    4983 Mesaj

Oyunun indirimsiz fiyatı 75 liradan 18,5 liraya düşmüş.

|
    |
  • Yüzbaşı
    921 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Terminator T-800

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/12/b4/8d/12b48d9569b78018162db561f37f6adc.png&t=0&width=480&text=1

Days Gone Steam'de ön yüklemeye açıldı. 

Oyunun optimizasyonu iyi gibi bir yayında gördüm sabit 60 fps alıyodu.Horizondan iyidir umarım iyi oyunlar hocam size....

|
    |
  • Binbaşı
    1380 Mesaj

Evet birincinin hatırına çoğu zaten olumlu yorum yazmış. O eskisinin ilk başlarında ki heyecanı ve oynayışını özleyenler bunu da çok 'iştahlı' beklemişlerdi... EA statüsünde oynamayanlar.

Bende ikisini de alacağım bir sonra ki adam akıllı indirimde...

|
    |
    MoÇü kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1739 Mesaj

Steamdan ffxv alip anlık drop sorunu yaşayan var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    851 Mesaj

2021'in şuana kadar ki en iyi fırsatı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    808 Mesaj

Arkadaşlar şöyle yaratıcı mekanikleri olan, pek hikaye içermeyen ve atmosfer adamı bıktırmayan fps oyunu öneriniz var mıdır?

Mesele Doom Eternal gibi ama atmosferi far cry gibi olan?

• Yüzbaşı
    481 Mesaj

Rage 2

|
    |
    d41mon kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3573 Mesaj

Mass Effect oyunlarına o kadar çok mod çıktı ki, Legendary Edition'un oyuna eklediklerinin üçte ikisini zaten modlarla ekleyebiliyorsunuz.

Ben Mass Effect 1'i ağzına kadar modlayıp oynamıştım, görsel açıdan Legendary Edition ile arada atla deve bir fark yok (Gezegenler hariç, dış uzay görevlerinin kaplamaları vs. çok zayıftı, onlarla modcular bile uğraşmamış)

|
    |
    Absnthe kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    783 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: shad0w

3 ay gamepass ultimate 1 dolar. Turkiye’den alınır mı acaba? Deneyen, bilen?

https://www.microsoft.com/en-us/p/xbox-game-pass-ultimate/cfq7ttc0khs0

Uzun uğraşlar sonucu almayı başarabildim, eğer US Paypal hesabınız var ise satın alınabiliyor, Paypala kayıtlı kart TR kartı olsa bile ki ben TR kartı(Papara) kaydedip aldım. Haber veren arkadaşa tekrar teşekkür ederim fiyat gerçekten çok güzel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Impakt -- 14 Mayıs 2021; 23:40:39 >
  • Binbaşı
    1189 Mesaj

Hayirli olsun hocam :) ben olmaz diye denemedim bile
    |
    |
    Impakt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    783 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: shad0w

Hayirli olsun hocam :) ben olmaz diye denemedim bile

Normalde daha doğrusu ilk denediğimde aslında hem US Paypal hem US kart gerekiyordu, TR kartıyla olmamıştı, ama sonraki deneyişimde Papara ile oldu, yalnız kampanyanın son tarihi ile ilgili bilgi bulamadım, sen biliyor musun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Impakt -- 14 Mayıs 2021; 23:46:21 >
  • Binbaşı
    1231 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Hakimichi-kun

Mass Effect oyunlarına o kadar çok mod çıktı ki, Legendary Edition'un oyuna eklediklerinin üçte ikisini zaten modlarla ekleyebiliyorsunuz.

Ben Mass Effect 1'i ağzına kadar modlayıp oynamıştım, görsel açıdan Legendary Edition ile arada atla deve bir fark yok (Gezegenler hariç, dış uzay görevlerinin kaplamaları vs. çok zayıftı, onlarla modcular bile uğraşmamış)

Hocam seni anlıyorum ama bende oyunu modlayip oynadim. Legendary edition 'u izlediysen 2k 4k ne demek istedigimi anlamişsindir. Mod ayri 4k ayri

• Binbaşı
    1565 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: okruTGamer

Evet birincinin hatırına çoğu zaten olumlu yorum yazmış. O eskisinin ilk başlarında ki heyecanı ve oynayışını özleyenler bunu da çok 'iştahlı' beklemişlerdi... EA statüsünde oynamayanlar.

Bende ikisini de alacağım bir sonra ki adam akıllı indirimde...

Ben ilk erken erişime başladığından itibaren almıştım. Geçen iki yılda oyunun hikayesi ve harita bir kez değişti. Fakat son hali ve hikaye bence olmuş dedirttirdi bana. Bu arada harita küçük değil. Bu oyunda karada da keşif yapabiliyorsunuz hatta araç bile kullanılabiliyor. Sonu da tatmin ediciydi bence survival sevenler kesinlikle bu oyunu deneyimlemeli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzbaşı
    783 Mesaj

Humble Heal Covid 19 Bundle: https://www.humblebundle.com/humble-heal-covid-19-bundle?

Humble DeckBuild Bundle: https://www.humblebundle.com/games/deckbuild-battle?

İki bundlın da özellikle Heal Covid 19 Bundlın içerik olarak "çöp" olduğunu düşünüyorum, geçen seneki Covid Bundla göre inanılmaz kötü.

Fanatical Staff Picks Bundle: https://www.fanatical.com/tr/pick-and-mix/staff-picks-build-your-own-bundle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Impakt -- 15 Mayıs 2021; 0:9:52 >
    |
    |

• Yarbay
    3573 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Absnthe

Hocam seni anlıyorum ama bende oyunu modlayip oynadim. Legendary edition 'u izlediysen 2k 4k ne demek istedigimi anlamişsindir. Mod ayri 4k ayri

Alıntıları Göster

İzledim hocam. Siz neyle modladınız bilmiyorum ama ALOT+MEUITM+Character Complexion modları+Karakter retexture modları+zırh retexture modları+Mesh modları+Işıklandırma modları + Enb+sweetfx vs. gömdünüz mü (oynanışı geliştiren modları saymıyorum, mako kontrolleri, daha iyi kontrol, arayüz güncellemeleri vs.) oyun Legendary Edition'ın ensesine hohluyor.

Ayrıca 2k 4k zaten PC'de olan ve oyun için seçebileceğiniz çözünürlüklerdi. Kaplama çözünürlüklerinden bahsediyorsanız, bu yukarıda yazdığım modlar kaplamaların çözünürlüğünü 2k-4k'ya (seçtiğiniz pakete göre) çıkartıyor zaten.

Dipnot: Legendary Edition Mass Effect 1'in ışıklandırması orjinal oyundan daha kötü. Oyundaki tüm karakterlerin üzerine spot ışığı tutmuşlar gibi duruyor. Ha yüz geometrilerinde, özellikle yan karakter/önemsiz NPC'lerde, inanılmaz gelişme var. O konuda haklarını yemeyeyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakimichi-kun -- 15 Mayıs 2021; 0:15:53 >

• Yüzbaşı
    851 Mesaj

Hocam normalde gamepass üyesi miydiniz yoksa ilk üyeliğiniz mi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Impakt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    815 Mesaj
Reklamlar
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
triple negative breast cancer
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
1,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.