Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Crowels Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 22 Misafir (14 Mobil) - 9 Masaüstü14 Mobil2 Android
5 sn
276.998
Cevap
2.172
Favori
14.181.754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 1 sa.
  • Cevaplayan Üyeler 10762
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2774
  • Ortalama Mesaj Aralığı 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1878
  • Favoriye Eklediklerim 2218
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • b0Ni (4038 mesaj) Johnny Silverhand (3327 mesaj) XanthiN (2774 mesaj) Noctivagant (2574 mesaj) saintroyo (1905 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (116249 mesaj) Mobil (36519 mesaj) Tablet (3664 mesaj) (73 mesaj) Mini (9461 mesaj) Uygulama (5045 mesaj) (79 mesaj) (319 mesaj)
  • @
409 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    4982 Mesaj
    |
    |
  • Yarbay
    4968 Mesaj

Kardeşime Wolfenstein II: The New Colossus hediye edeyim diyorum. Ancak Deluxe sürümü de varmış. Deluxe içeriği 30 lira fazla ödemeye değiyor mu arkadaşlar? Ona göre alayım.

• Yarbay
    5071 Mesaj

steam i açamıyorum ağ hatası veriyor

• Yüzbaşı
    710 Mesaj

Bende de aynı şekilde sunucularda problem var galiba.

|
    |
    Kobrakai kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5914 Mesaj

Düz sürüm yeterlidir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Tranquillity kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4968 Mesaj

Tamamdır hocam. Teşekkürler.

|
    |
    JaReD22 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Emekli Yönetici
    11428 Mesaj
    Fall guys %30 indirime girmis. En ucuz fiyati sanirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    3111 Mesaj
  • Binbaşı
    1377 Mesaj
    |
    |
  • Çavuş
    50 Mesaj

The Dream Machine Chapter 1 ve 2 17 Mayısa kadar Steam'de ücretsiz

The Dream Machine: Chapter 1 & 2 Steam'de

• Binbaşı
    1559 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: D.

Oyunu henüz oynamadım ama yaratığın kafasında pervane mi var yanlış mı görüyorum? :D :D Neden böyle fantazinin dozunu kaçırıyor bunlar yau, korkunç olmuyor ki çok komik oluyor böyle düşman tasarımları. En azından kendi adıma.

• Yarbay
    8199 Mesaj

gerek yok hocam bence ana oyun yeterli ayrıca güzel keyifli oyundur fps seviyorsa

|
    |
    Tranquillity kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    358 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: nolamaz

The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition

https://store.steampowered.com/agecheck/app/489830/

Arkadaşlar oyun yüzde 50 indirimle 57 TL'te düşmüş Türkçe yamasıda bulunuyor oyunun. The Witcher 3'ü hayranlıkla oynayan birine bu oyunu önerir misiniz ?

Ayrıca DLC'lerini göremedim Steam sayfasında bu oyunun içinde komple mi geliyor. Bilgilendirirseniz sevinirim alayım sizin yorumlarınıza göre..

Pahalı değilmi ?  

Gamebilletde banka komisyon kestiği halde 30.5 tl ye almıştım.Hala ara ara o fiyatlara düşüyor. Steam da bile %67 indirimli satıldığını görmüştüm.

@kullaniciadi12 @baLbesh @d41mon

A.F.T(açılımını unuttum. Takipçine bazı özellikler veren bir mod.) Seviye atlatan,seviye atladıkça yetenek puanı veren, büyü öğrenmesini sağlayan, ata binmesini sağlayan, Serana gibi boş durumlarda free takılma gibi bir sürü özellik veriyor.

• Onbaşı
    36 Mesaj
    Doom Eternal'in hangi sürümünü almak daha iyidir sizce ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Binbaşı
    1805 Mesaj

O tasarım oyun içinde gayet iyi açıklanıyor hocam. Asıl sıkıntılı nokta filmden baya baya direk çakılmış gibi duruyor tasarım. Filmin yönetmeni olayın peşine düşerse çok su götürür bu olay.

@Mucittesla Kesinlikle Deluxe Edition alınmalı. Deluxe Edition ile Year One Pass'e erişiyorsunuz ve ana oyunun hikayesini devam ettiren, yeni bölgeler ve düşmanlar getiren 2 ek pakete sahip oluyorsunuz. Bu ek paketlerde gayet tatmin edici ayrıca.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hudson51 -- 10 Mayıs 2021; 23:27:10 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Mucittesla, Dutch van der Linde kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1559 Mesaj

Doğrudur hocam oyunu henüz oynamadım. Açıklıyorlardır belki yaratıkların kafalarında neden pervane olduğunu. Bana sadece komik geliyor nedense böyle tasarımlar. Hele hele korku oyununda. Neyse belki oynadığımda severim bakalım..

|
    |
    Hudson51 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5647 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Miralay Kaplan

Pahalı değilmi ?  

Gamebilletde banka komisyon kestiği halde 30.5 tl ye almıştım.Hala ara ara o fiyatlara düşüyor. Steam da bile %67 indirimli satıldığını görmüştüm.

@kullaniciadi12 @baLbesh @d41mon

A.F.T(açılımını unuttum. Takipçine bazı özellikler veren bir mod.) Seviye atlatan,seviye atladıkça yetenek puanı veren, büyü öğrenmesini sağlayan, ata binmesini sağlayan, Serana gibi boş durumlarda free takılma gibi bir sürü özellik veriyor.

Alıntıları Göster

110 liradan 57 liraya düşmüş. Sizin dediğiniz şekilde ve fiyatta kim bilir belki ne zaman düşecek o fiyata yada belki de düşmeyecek bir daha. Ayrıca bu oyun gibi efsane olmuş deniz derya sınırsız bir oyun için 57 lira bedava bir rakam bence. Malum ülkemizde abuk subuk oyunlar bile 300-400 lira olabiliyor malum şartlardan ötürü. O yüzden bu oyuna 57 lira vermek bence çok uygun bir fiyat..

|
    |

• Yüzbaşı
    779 Mesaj

Tour de France 2020 35 TL https://www.greenmangaming.com/tr/games/tour-de-france-2020-pc/

2021 versiyonu 1 aya çıkacak ama fazla bir değişiklik olmadığı için 2020 versiyonu alınabilir.

@RevivaL Oyun ilk çıktığı zamanki gibi oynanıyor mu acaba? Şuan alsam oyun bulma oyuncu bulma vb. sıkıntı yaşar mıyım?

@Mucittesla Deluxe edition içinde Year Pass de olması lazım düz sürüm yerine bu sürüm tercih edilmeli. Oyun + olarak gamepassde var bu arada ama tabikide bana göre Steam üzerinde de satın alınılması gereken bir oyun.

@SailorTurkey XCOM fiyatı iyi değil aslında, XCOM 2 + 5 DLC ve XCOM Chimera Squad Humble tarafından dağıtıldı. 118 TL değmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Impakt -- 11 Mayıs 2021; 0:37:26 >

• Yarbay
    4968 Mesaj

Tamamdır hocam çok sağolun öyle yapayım madem.

|
    |
    TheMuyu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    32 Mesaj

XCOM Tüm Serisi 118 TL, çok iyi fiyat

https://www.greenmangaming.com/tr/games/xcom-ultimate-collection-pc/

@ImpaktXcom geçmişte bedavaya bile dağıtılmış olsa, şu anda sahip olmayanlar için bu bilginin bir faydası olduğunu düşünmüyorum. Bu oyunu almak için 1-2 yıl daha beklemediğiniz sürece xcom 1 fiyatlarına inmez bence, o yüzden çok iyi fiyat dedim. 2 yıl sonra çok daha uyguna alınabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SailorTurkey -- 11 Mayıs 2021; 18:34:7 >
    |
    |
    Impakt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
En ucuz kedi maması fiyatları
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
1,106
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.