Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: emrahcey , Impakt Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 34 Misafir (25 Mobil) - 10 Masaüstü26 Mobil4 Android
5 sn
277.292
Cevap
2.177
Favori
14.204.353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 1 sa.
  • Cevaplayan Üyeler 10768
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2778
  • Ortalama Mesaj Aralığı 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 10
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1883
  • Favoriye Eklediklerim 2223
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • b0Ni (4038 mesaj) Johnny Silverhand (3327 mesaj) XanthiN (2778 mesaj) Noctivagant (2601 mesaj) saintroyo (1905 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (116493 mesaj) Mobil (36546 mesaj) Tablet (3664 mesaj) (73 mesaj) Mini (9470 mesaj) Uygulama (5045 mesaj) (82 mesaj) (336 mesaj)
  • @
410 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    381 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: In Time

dip mi?

Alıntıları Göster
    |
    |
  • Binbaşı
    1898 Mesaj
    İndirim var mı diye ayda bir konuya giriyorum ve çoğu zaman saçma sapan tartışmalar döndüğünü görüyorum. Bu yüzden birşey paylaşmayı uzun zaman önce bıraktım. Şu hale bak, toksiklik yaşam tarzınız olmuş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    5653 Mesaj

The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition

https://store.steampowered.com/agecheck/app/489830/

Arkadaşlar oyun yüzde 50 indirimle 57 TL'te düşmüş Türkçe yamasıda bulunuyor oyunun. The Witcher 3'ü hayranlıkla oynayan birine bu oyunu önerir misiniz ?

Ayrıca DLC'lerini göremedim Steam sayfasında bu oyunun içinde komple mi geliyor. Bilgilendirirseniz sevinirim alayım sizin yorumlarınıza göre..

• Teğmen
    130 Mesaj

dlcler içinde

|
    |
    nolamaz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    760 Mesaj

açıkçası oyundan ne beklediğinize göre değişir. aksiyon mekaniklerinin epey kötü olduğunu düşünüyorum skyrim'in. vuruş hissi yok, animasyonlar falan kötü. günümüzü geçin, 2011 için bile kötüydü bu yazdıklarım. ama muazzam bir açık dünya, keşfedilecek bir ton mekan, yapılacak sayısız görev, bir sürü hikaye vs. yani özetle rpg yönü çok kuvvetli ama aksiyon tarafı zayıf bir oyun. şahsen witcher 3'ü ayıla bayıla oynadım ama skyrim'e tahammül edemedim. bir yandan böylesine bir dünyayı kaçırdığım için üzülüyorum ama yok yani açmadı beni :) hoş modlarla falan ufak oynamalar yapılıyor ama nedense bu tarz oyunlarda önceliğim oyunun saf halini oynamak. o yüzden mod olayına girmedim hiç.

bütün dlc'ler falan dahildi special edition'a diye hatırlıyorum.

|
    |
  • Yarbay
    2976 Mesaj

Special Edition bildiğim kadarıyla tüm DLC’leri kapsıyor. Ben ismi Legendary Edition iken almıştım, sonradan ismi değişti nedense.

Ben Witcher’ı severek oynadım ama Skyrim’e başladığımda o kadar içine çekmedi. Öyle grafik vs. dert eden biri değilim, daha yakın zamanda Call of Cthulhu Dark Corners of the Earth oyununu bayıla bayıla oynadım ve bitirdim mesela, 2005 oyunu. Yani olay grafiklerin eski olması değil de ikisini bambaşka bir oyun gibi düşünüp şans verebilirsiniz bence.

Fiyatının her türlü hak edeceğini düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    130 Mesaj

Legendary Edition eski skyrimin tüm dlcli hali idi, Special Edition küçük remasterımsı güncellemesi ile beraber tüm dlcleri içinde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meqlotkobo -- 10 Mayıs 2021; 1:39:46 >
    |
    |
    Robinson Crusoe kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5653 Mesaj

Cevaplar için teşekkürler arkadaşlar..

@meqlotkobo @darth hede @Robinson Crusoe

Aldım gitti :) Zaten şuan en çok satan ilk 2'de Steam'de demek indirimi bekleyen baya kişi varmış..

Uygun bi vakitte The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition'a başlarım artık..

• Çavuş
    44 Mesaj
    Rdr 2 ps4’de oynatmıştım ancak sarınca oyunu da verdim. Tam bitirememiştim oyunu son chapter içindeydim. Bu sıralar tekrar oynamak istiyorum ancak 299 lira fiyatı var. Yakınlarda indirime girme ihtimalinin olduğu bir indirim dönemi var mı acaba ?
  • Yüzbaşı
    364 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: jacquerr

Rdr 2 ps4’de oynatmıştım ancak sarınca oyunu da verdim. Tam bitirememiştim oyunu son chapter içindeydim. Bu sıralar tekrar oynamak istiyorum ancak 299 lira fiyatı var. Yakınlarda indirime girme ihtimalinin olduğu bir indirim dönemi var mı acaba ?

Epic yaz indirimleri Mayıs ortasında başlıyordu genellikle. Steam'de de sık sık düşüyor aslında yaz indirimlerine kadar (25 Haziran) düşmeye de bilir.

|
    |
  • Yüzbaşı
    463 Mesaj

Yaz indirimlerinden önce açık dünya oyun indirimleri var. Girecektir.

|
    |
    jacquerr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    32 Mesaj

Bethesda oyunlarında en zor kısım oyunu bitirmek diyebilirim. 'açık dünya' olayı apayrı bir seviyede oblivion dan beri (oblivion, skyrim, fallout 3 ve sonrası) her bir oyununu modsuz yüzlerce saat, modlarla binlerce saat oynamışımdır. Her oyun böyle oluyor ana görev hikayesi, epikliği witcher dan, dragon age then uzak fakat dünyaları oynanabilirliği mod desteği sayesinde rakipsiz.

Skyrim de en son 2 ana görevi yaptıktan sonra tüm dünyayı gezdim, tüm ejderhaları devleri vs öldürdüm, sonra unuttum konu neydi neredeydik.

Özetle oynanışı hoşunuza giderse binlerce mod ile (nexusmods) on binlerce saat sıkılmadan keşfetmekten keyif alacağınız bir dünya Skyrim, tavsiye ederim.

|
    |
  • Yüzbaşı
    578 Mesaj

skyrim de şiddetle tavsiye ettiğiniz modlar var mı? Denemek isterim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kullaniciadi12 -- 10 Mayıs 2021; 8:45:29 >
    |
    |
    SailorTurkey kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    32 Mesaj

Öncelikle modlar için site linki vereyim.

https://www.nexusmods.com/skyrim

İkincisi mod olayına girince yönetmesi çakışması bi ton problem olduğu için nexus vortex mod yöneticisiyle kurmanızı tavsiye edeyim.

Konumuza dönecek olursam genel olarak herkesin zevki farklı ama herkese göre birşeyler mutlaka var,

Yüzlerce dungeon,hikaye modu var. Mesela 2-3 saat oynanış sunan bir örnek, modun vidyoları da var izleyebiliyorsunuz sizi neyin beklediğini anlamak için :

https://www.nexusmods.com/skyrim/mods/19913

Normalde tek kişilik bir oyun olmasına rağmen kendi hikayeleri olan yüzlerce farklı NPC (companion) modu var . Takım oluşturup sizi takip eden istediğiniz gibi giyinen, kendi hikaye ve görevleri olan.

En son sanırım 300 küsür mod yüklüydü bende 2 yıl öncesine kadar, 1 yıl sadece skyrim oynadıktan sonra artık başka oyunları da oynamak istediğim için bırakmıştım :)

O zamandan beri bi ton yeni şey gelmiş siteye bakınca gördüm, yazın tekrar kuracağım sanırım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SailorTurkey -- 10 Mayıs 2021; 14:33:10 >
    |
    |
    kullaniciadi12 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    3983 Mesaj

Yeri değil ama madem konusu açıldı ben bi ara 2-3 günümü harcayıp bayağı araştırmıştım,en sonunda böyle bir listeye karar verdim.Eğer ben öyle oyunu hikaye olarak değiştirecek bir mod yada ekstra güç sağlayacak bir mod istemiyorum diyorsan sadece oyunu daha iyi deneyimlemek için ortalık güzel olsun,kıyafetler karakterler hava güzel olsun diyaloglar çeşitlensin karakter görünüşleri çeşitlensin görüntü kalitesi iyileşsin arayüz kullanışlı olsun yeter diyorsan şu alttaki modları kullanmanı öneririm. ( kırmızı olanlar hariç,ama mesela bence büyücüler güçsüz standart skyrimde yeterince çeşitli spell yok arada canım şöyle bir güzel büyücü oynamak istediği zaman deadly destruction modunu aktif hale getiriyorum yeni büyüler ekliyor,olan büyüleri güçlü hale getiriyor.)

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/83/9a/d0/839ad0843b8495e67a21f642fb4cabb2.jpeg&t=0&width=480&text=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baLbesh -- 10 Mayıs 2021; 15:4:45 >
    |
    |
    kullaniciadi12 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    811 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: baLbesh

Yeri değil ama madem konusu açıldı ben bi ara 2-3 günümü harcayıp bayağı araştırmıştım,en sonunda böyle bir listeye karar verdim.Eğer ben öyle oyunu hikaye olarak değiştirecek bir mod yada ekstra güç sağlayacak bir mod istemiyorum diyorsan sadece oyunu daha iyi deneyimlemek için ortalık güzel olsun,kıyafetler karakterler hava güzel olsun diyaloglar çeşitlensin karakter görünüşleri çeşitlensin görüntü kalitesi iyileşsin arayüz kullanışlı olsun yeter diyorsan şu alttaki modları kullanmanı öneririm. ( kırmızı olanlar hariç,ama mesela bence büyücüler güçsüz standart skyrimde yeterince çeşitli spell yok arada canım şöyle bir güzel büyücü oynamak istediği zaman deadly destruction modunu aktif hale getiriyorum yeni büyüler ekliyor,olan büyüleri güçlü hale getiriyor.)

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/83/9a/d0/839ad0843b8495e67a21f642fb4cabb2.jpeg&t=0&width=480&text=1

Şu modlar olmadan Skyrim oynamak da ne biliyim:

• Caliente's Beautiful Bodies Enhancer CBBE
    • Bodyslide and Outfit Studio
    • The Eyes of Beauty
    • Bijin All In One
    • KS Hairdos
    |
    |

• Yarbay
    2976 Mesaj

Harika bir paylaşım bence, teşekkürler. Ben de bu eklentilerle yeniden bir şans vereceğim Skyrim’e. Edit: @d41mon, senin listeyi de ekledim favorilere. Bana bunlarla gelin  

Önce şu Death Stranding’den kafamı kaldırayım da  Sardı, şansa bu dönem işler yoğun olmayınca 100 saate yakın oynadım   Şimdi baktım indirim bitmiş. Tavsiyem oyun indirime girdiğinde alın, 2 saate yakın deneyin. Emin olamazsanız ondan sonraki kısım için de bir miktar oynanış videosu izleyin.

Bu şekilde yapın dememin sebebi; oyunun başında çok uzun bir sinematik kısmı var, o sürede pek bir şey anlamadan iade süresi doluyor. Sardıysa gönül rahatlığıyla alın oynayın. Yok halen beğenmediyseniz de iade edersiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robinson Crusoe -- 10 Mayıs 2021; 16:26:24 >
    |
    |
    baLbesh kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    811 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Robinson Crusoe

Harika bir paylaşım bence, teşekkürler. Ben de bu eklentilerle yeniden bir şans vereceğim Skyrim’e. Edit: @d41mon, senin listeyi de ekledim favorilere. Bana bunlarla gelin  

Önce şu Death Stranding’den kafamı kaldırayım da  Sardı, şansa bu dönem işler yoğun olmayınca 100 saate yakın oynadım   Şimdi baktım indirim bitmiş. Tavsiyem oyun indirime girdiğinde alın, 2 saate yakın deneyin. Emin olamazsanız ondan sonraki kısım için de bir miktar oynanış videosu izleyin.

Bu şekilde yapın dememin sebebi; oyunun başında çok uzun bir sinematik kısmı var, o sürede pek bir şey anlamadan iade süresi doluyor. Sardıysa gönül rahatlığıyla alın oynayın. Yok halen beğenmediyseniz de iade edersiniz.

Death Stranding müthiş bir yapım ya. Böyle bu ne biçim oyun lan, hep böyle kargo mu taşıcaz diye başlıyoruz sonra öyle bir sarıyor ki bi bakmışız 70 saat gitmiş. Seveni çok seven sevmeyeni hiç sevmez cinsten.

• Binbaşı
    1233 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: d41mon

Death Stranding müthiş bir yapım ya. Böyle bu ne biçim oyun lan, hep böyle kargo mu taşıcaz diye başlıyoruz sonra öyle bir sarıyor ki bi bakmışız 70 saat gitmiş. Seveni çok seven sevmeyeni hiç sevmez cinsten.

Alıntıları Göster

Kesinlikle , Efsanevi bir oyun . Adam yeni oyun dünyasina yeni bir yapim getirmiş . Adeta Hem oyun , hemde sinema tadinda.. BİR YAPİT.

Oynayan tadinda , Oynamayan bin pişman. Ekran Fiyatlari aldi başini gidiyor.. Genclerimizin durumuna cok üzülüyorum. Umarim tez vakitte konuya el atarlar.. Yoksa bu konu ciddi sorun olacak.

|
    |

• Yüzbaşı
    251 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Mucittesla

Arma 3 oyunu indirime girmiş fakat aklıma takılan birden fazla soru var.
    1- Ultimate Edition mı Apex Edition mı yoksa Contact Edition mı almak daha uygundur ?
    2- Ultimate Editiondaki taşıt dlclerini(heli,tank,karts,jets) çıkarsam sadece apex ve contrast bıraksam uygun mudur taşıt dlcleri benim için anlam ifade etmiyor. Dlc sadece yeni bir görev, hikaye yada map içermekteyse satın almayı tercih ederim de.
    3- Online nasıldır sunucuları aktif midir ?
    4- Tr dil desteği arayüz ve altyazı nasıldır hikayeyi anlamak için.
    5- Arma 3 Creator DLC: S.O.G. Prairie Fire diğer editionlardan farkı nedir biraz daha tuzlu geldi bana.
    1. Apex oyun icerisinde online yada single oynarken genis bir silah ve arac yogubluguna sahip. Contact ise ayri bir oyun gibi. Yani contact i secerseniz single oynamak zorundasin. Yalniz bazi silah ve kiyafetler de online sw lerde kullanilabiliyor. Fakat hikaye icin contact oyna dersen kapatip contact oyna demeniz lazim lobiden.
    2.hocam simdi online rol play yada dier modlarda ihtiyaç oluyor. Cubku bir cok helikopter dlc istiyor. Ayni sekilde araclarda oyle. Online da dlc olmadan bu araclara binemiyorsunuz malesef. Bence fiyat düşmüşken en azindan helikopter ve silah dlc sini alin derim.
    3.genel olarak 3 adet aktif yani kalabalik olan tr sunucu var suan. Bunlarin 2 si rol play. 1 i coop. Rolplay sunucular oldukca zevklidir. Tabi sunucu kurallari cok basit. Mumkunse bunlarda oynarken ts3 programini indirip kurun. Burada bir cok çeteye katilabilir problemlerinizi dile getirebilirsiniz.
    4. Tr dil destegi gayet yeterli. Şuan icin eksiklik hissettirmiyor. Fakat oyunun turkce olmasina ragmen bircok tuş kombinasyonu var. Bunlari zamanla tanistiginiz arkadaslar vesilesi ile ogrenebilirsiniz. Örneğin shift +t ile spot atarsiniz. Ö veya ç ile telsiz kanali degisir gibi. Hele mod lu tr serverlerinda cok daha fazla tuslari ogrenmeniz gerekir. Arac telsizinden tutunda sihhiyelik gibi bircok alanda bir cok tus kombinasyonu ister. Shift+r ctrl +c gibi coklu tus basimi gibi.
    5.hikaye farki ay i contqct gibi. Suan tr sunucularinda pek ihtiyqc yok gibi bise. Tamamen single gibi birsey suanda .

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    |
    |

Reklamlar
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
1,360
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.