Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13703. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: kanguro Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 35 Misafir (1 Mobil) - 34 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
349.708
Cevap
2.721
Favori
21.314.241
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Epic den oyunları sömürmediyseniz bu perşembe saat 20.00 de Steam de açık dünya oyunları indirimi olacak. Bir göz atmayı unutmayın :)

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
  • Ronades R kullanıcısına yanıt
    Arkadaş grubumla CSGO'dan bıkınca komple bırakıp Party Panic, Gang Beasts, Pummel Party, The Forest, Rainbow Six Siege, Sea of Thieves, Hunt: Showdown gibi oyunları oynadık. Rust ve Valheim da güzel oyunlardı ama onları sonra oynamak için erteledik. Şu sıralar Phasmophobia oynamayı düşünüyoruz.

Eğer iki kişiyseniz kesinlikle A Way Out, It Takes Two ve Unravel Two'yu öneririm. It Takes Two yeni çıktığı için EA Play'de henüz yok ama diğer ikisini EA Play ile oynayabilirsiniz.

Edit: Bu arada söylemeyi unutmuşum, Dying Light arkadaşla oynanınca kesinlikle sarıyor. Left 4 Dead 2, Portal 2 ve Payday 2'den bahsetmedim bile, oynamadıysanız ilk önce bunlara bakın. :) Ek olarak ücretsiz oyun arıyorsanız Apex Legends ve Call of Duty Warzone önerebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Frost -- 24 Mayıs 2021; 23:49:35 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ronades

Coop online ya da hikayeli farketmez, arkadaşlarınızla en çok oynadığınız oyunlar neler arkadaşlar? Bugün arkadaş cs go dan bıktığını söyledi. Borderlands 2, Dying Light yada Risk Of Rain 2 sarar mı sizce?
    Arkadaşkarın listesine ek portalı tavsiye ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

böyle bi arkadaş bana da lazım:D hepsi csgo'da ama ben sıkılıyorum. önerilenler dışında rdr2 ve gta5 de güzel, araba sürmeye ilgiliyseniz forza horizon4, nfs serisi, crew2, ets2, ats, snowrunner öneririm. fifa 21 pro clubs da 4-5 kişiyle güzel oluyor :D

edit: mordhau da çok iyidir onu da ekliyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sanmıyorum -- 25 Mayıs 2021; 0:23:50 >
  • Sanmıyorum kullanıcısına yanıt
    SnowRunner ve Forza Horizon 4'ü eklemeyi unutmuşum. Bunlar da arkadaşlarla çok zevkli oluyor. Astroneer ekleyeyim ben de madem.

• Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
    Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Farklı fiyatlandırma sebebiyle, böyle aşırı fiyat farkı olan başka oyunlar var mı?

• emrahcey E kullanıcısına yanıt

Oyun kiivii'nin dediği gibi çok güzel, benim oynadığım zamanlarda yoktu.

Bir nexus mods'a bakıver.

• 7-8 ay önce "Beyond: Two Souls" oyununu alıp bir solukta bitirmiştim. Oyunu bitirdikten sonra aynı yapımcıya ait yine Türkçe dil desteğine sahip olan "Detroit: Become Human" oyununu almak için takibe almıştım. Bu kupon döneminde 40 TL'ye aldım ve bir solukta bitirdim. Oyun çok akıcıydı, birçok duyguyu bana yaşattı, yer yer tüylerim diken diken oldu. Oynamamış olanlara mutlaka bu oyunu deneyimlemelerini tavsiye ederim. 40 TL böyle bir oyun için çok ucuz bir fiyat. Oynanış tarzı herkese hitap edemeyeceği için oyunu düşünen arkadaşlara önce ücretsiz demo sürümünü oynamalarını öneririm.

Ekleme: Aynı yapımcıya ait "Heavy Rain" oyununu da oynamak istiyorum ama Türkçe dil desteği olmadığı için almıyorum. Türkçe yama kullanmadığım için ya dil desteğinin çıkması yada benim yabancı dil öğrenmem gerekiyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Recaizade-i Nabizade -- 25 Mayıs 2021; 1:27:48 >
  • @Recaizade-i Nabizade Türkçe yama kullanmamak sizin tercihiniz tabi ama halihazırda çevrilmiş bir yaması var diye biliyorum. Bence bu güzel oyunu deneyimlemelisiniz. Ayrıca yama ile oynamak istemiyorsanız da, Quantic Dream oyunları arasındaki en basit İngilizce seviyesine sahip oyun Heavy Rain'dir. Benim de ortalama bir dil bilgim var, hiç sözlük vs. açmadan oyunu bitirmiştim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sanmıyorum

böyle bi arkadaş bana da lazım:D hepsi csgo'da ama ben sıkılıyorum. önerilenler dışında rdr2 ve gta5 de güzel, araba sürmeye ilgiliyseniz forza horizon4, nfs serisi, crew2, ets2, ats, snowrunner öneririm. fifa 21 pro clubs da 4-5 kişiyle güzel oluyor :D

edit: mordhau da çok iyidir onu da ekliyim

Mordhau özellikle Orta Çağ'a ilgi duyanlar için müthiş zevkli fakat Chivalry 2 çıkıyor sanırım 8 haziran gibi. Onun hypeının oyuncu sayısını düşürüp serverları boşaltma ihtimali çok yüksek. Serverlarda sürekli chiv 2 muhabbeti dönüyor, bekleyen çok kişi var kısaca. Oyunun tek sıkıntısı olan Tr üzerinden minimum 80+ pingle oynayış ve bahsettiğim durumun neticesini göze alırsanız kesinlikle tavsiye ederim.

• Left 4 Dead
    • Portal
    • Human Fall Flat
    • Sea of Thieves
    • GTA 5
    • The Forest
    • Gears 5
    • Denemedik ama Spinitires'tan bildiğim için Snowrunner eğlenceli olur.
    • Tomb Raider serisinin Multiplayer moduna bakabilirsin. Şu an "Tomb Raider" oyunu 5 lira civarı.
    • Yine denemedim ama eşli olduğunda eğlenceli hale geldiği, aynı zamanda birtakım sorunlarının da olduğu söylenen Wolfenstein: Youngblood'a bakabilirsin.
    • Benim oynarken canımdan can giden ama birçok kesimin de sevdiği Far Cry 5'i de değerlendirebilirsin. Eşli olarak hikayeyi oynayabiliyorsun.
    • Trine serisine bakabilirsin. Eşli oynanabiliyordu yanlış hatırlamıyorsam.
    • Serious Sam serisi de kafa dağıtmak için güzel.
    • Orc Must Die! 2 de bir ara kardeşimle oynadığım oyun. Buna da bakabilirsin. Plant vs Zombies mantığında bir oyun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-00112CF5F

Bu mesaj silindi.

ben chivalry 2 yi tamamen epic ozel oyunu saniyordum.

• Insurgency Sandstorm
    Metro Exodus
    Ghostrunner aldım şimdilik yanına ya Ancestor the humankind odyssey veya Mortal Shell almak istiyorum hangisini tavsiye edersiniz

• Merhaba arkadaşlar, Steam'den arkadaş olarak ekleyebilirsiniz https://steamcommunity.com/profiles/76561198820171047/

• Man Eater Steam'de yayınlandı.

İlk olarak Epic Games mağazası'na özel olarak 22 Mayıs 2020 de çıkış yapan oyun bir yıl sonrası Steam'de %15 indirimli olarak 51.85 TL den satışa çıktı.İndirim 1 Haziran'da sona eriyor.Oyun Türkçe arayüz ve altyazı desteğine sahip Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

• Rocha R kullanıcısına yanıt

Hocam muhakkak oynayacağım oyunu; basit seviyede olması çok iyiymiş, biraz İngilizce öğrenince geliştirmemi de sağlar. Yama gibi crack gibi şeylerden uzun zamandır uzak duruyorum hocam.

• Daymare 1998 oyununun yapımcısı olan Invader Studios yeni oyunu Daymare 1994: Sandcastle'ı duyurdu.Daymare 1998 in öncesini konu alacak oyun Türkçe altyazı ve arayüz desteği ile birlikte 2022 de çıkış yapacak.

https://store.steampowered.com/app/1530470/Daymare_1994_Sandcastle/

• https://store.steampowered.com/app/1515950/Capcom_Arcade_Stadium/

Ücretsiz oyun olmasına rağmen oyun sayınıza +1 ekliyor, oyun sayısını arttırmak isteyen varsa.

• quote:

Orijinalden alıntı: Terminator T-800

Man Eater Steam'de yayınlandı.

İlk olarak Epic Games mağazası'na özel olarak 22 Mayıs 2020 de çıkış yapan oyun bir yıl sonrası Steam'de %15 indirimli olarak 51.85 TL den satışa çıktı.İndirim 1 Haziran'da sona eriyor.Oyun Türkçe arayüz ve altyazı desteğine sahip  

Aynı zamanda Game Pass'e de geldi bilginize. :)

• Epic gamesin vereceği yeni oyunla ilgili bir sızıntı oldu mu iddaa falan da olur

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.