Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13701. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: bulduren , asi_mawi , Alnemu , imjohnnystark , osmandemi2 Daha Az
5 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 32 Misafir (2 Mobil) - 34 Masaüstü3 Mobil1 Android
5 sn
349.040
Cevap
2.712
Favori
21.223.445
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
566 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: Hudson51

Çokça adını duydumda nasıl bir sitedir hocam? Bir girip bakayım dedim ama avantajlı bir tarafını göremedim. Eğer iyi bir site ise oradan da fiyat kovalayalım :D

Önceden çok avantajlıydı, hatta Steam'de yapılmayan dip fiyatlar oluyordu da ben de biraz baktım ama şu an eski halinden eser yok gibi. Voidu'nun yeni haline dönmüş. Bazı oyunlar Steam'den de pahalı. Hatta Türkçe dil desteği de gitmiş, tuhaf olmuş.

• Yardımcı olan tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum sağ olun.

• Ancestors: The Humankind Odyssey'i tavsiye eder misiniz? Konusu ilginç geldi ve ₺31'ye denk geliyor.

Mortal Shell'de ₺23'ye denk geliyor onu tavsiye eder misiniz? Souls-like olarak Hollow Knight'ı oynadım sadece

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlokShot -- 23 Mayıs 2021; 23:7:55 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • BlokShot kullanıcısına yanıt

Ancestors'u aldım hocam konusundan dolayı aldım sizin gibi düşünüp, oyun oldukça zor geldi bana başta. Yani gameplay videolarından izlediğimde 40 dakikada yapılacak ilerlemeyi 2,5 saatte yaptım. Her şeyi baştan öğreniyorsunuz. Mesela hindistan cevizi topladım ağaçtan sonra yerden taş bulup ikisini birbirine vurup cevizin suyunu içirdim karaktere. İlk yaptığımda fazla vurmuşum cevizi kırdım mesela Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] joystickle oynamak daha kolay bu arada oyunu. Ben şahsen öneririm 31 liraya gayet iyi oyun.

• Dostlar RDR2'nin yanına 1 adet daha oyun almak istiyorum. Sizce tercihimi Death Stranding'den mi kullanayım Mafia: Definitive Edition'dan mı?

• Tranquillity kullanıcısına yanıt

Mafia definitive edition bence en fazla 100 lira eder. O fiyatlardaysa düşünülebilir. Daha fazlaysa değmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kupon + Yapıkredi kampanyası ile 75-80 liraya filan geliyor her iki oyun da hocam.

PS4 varsa mafia al hocam, death stranding'i yakında ps plus'a verirler gibi geliyor. Geçen ay days gone verdiler bu ay bf5. PS5 çıktıktan sonra PS4 için baya güzel oyun geldi.

O fiyatlara alınır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lj.23 kullanıcısına yanıt

PS yok hocam. O zaman Death Stranding mi diyorsunuz Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

Evet o zaman Death Stranding Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] Türkçe destekli hikayesi çok beğenilen yeni çıkmış bir oyun, sırf ps plusta ücretsiz verirler diye almıyorum ben Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

Rdr2 ve Mafyayı al çık

İngilizceniz vardır umarım, ikisini de türkçe yamasıyla bitirmiştim pc de

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • M0meNtS kullanıcısına yanıt

İngilizce yönünde sorun yok hocam da işte kararsız kaldım Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

Mafia 9 saatlik oyun.

Ayrıca eski oyunu oynamışsan aynısı.

Death Stranding 110 saat civarı sürüyor yan görevleri yaparsan. ana hikaye 40 saat. Ayrıca çok güzel bir deneyim bence.

Kargoculuk diye eleştiriliyor ama bence yaratıcı bir oyun. Ben çok keyif aldım. Mekanikler gerçekten üst düzey.

Ama tarz meselesi tabi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sucuk_Ekmek

Mesajınız için teşekkür ederim. Farcry 4+fc5+new dawnı 70tlye aldım. 3 oyun için bence çok iyi fiyat.

Alıntıları Göster

Kaçıran arkadaşlar için ben de forumda paylaşılan bilgiyi tekrar ekleyim.

Epic ten FC5 NewDawn Bundle aldıktan sonra, yaklaşık 26TL ye Far Cry 5 season pass i de buradan alırsanız (LEGEND20 kuponuyla %20 indirimli), Far Cry 3 Deluxe Edition da içinde geliyor.

https://store.ubi.com/tr/far-cry-5---season-pass/5aaa9f884e0165177ceb12f0.html

• falldownnn F kullanıcısına yanıt
    100 TL sence değer mi hocam Death Stranding için ?

• Metro Exodus alınca Enchanced Ed. ayrı mı geliyor yoksa direkt olarak Enchanced versiyonu mu oynuyoruz

• Dragon` Dogma harika bi oyun. Bi yerden sonra bi nebze tekrarlayıcı olsada aksiyon-rpg oyunları sevenlere tavsiye ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Epicte bazı oyunlar 79,90tl'den düşük olduğu için kupon geçmiyo ama bu oyunların gold deluxe gibi sürümleri oluyo bazı veya bütün dlcleri içinde o sürümlere bakın almadan önce. O şekil satın alırsanız dlc dahil standart sürümden ucuza satın alabilirsiniz.

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.