Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: NHCan , Bgrn7 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 23 Misafir (9 Mobil) - 14 Masaüstü11 Mobil4 Android
5 sn
277.225
Cevap
2.174
Favori
14.198.995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 10766
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2778
  • Ortalama Mesaj Aralığı 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 12
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1883
  • Favoriye Eklediklerim 2220
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • b0Ni (4038 mesaj) Johnny Silverhand (3327 mesaj) XanthiN (2778 mesaj) Noctivagant (2595 mesaj) saintroyo (1905 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (116440 mesaj) Mobil (36539 mesaj) Tablet (3664 mesaj) (73 mesaj) Mini (9469 mesaj) Uygulama (5045 mesaj) (80 mesaj) (330 mesaj)
  • @
409 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    1486 Mesaj

Enderal forgotten stories oyununu (modunu?) oynayabilmek için skyrime sahip olmam gerektiği yazıyor ama yüklü olmasada olurmuş anladığım kadarıyla fakat bende skyrim olmamasına rağmen enderal kütüphaneme eklenmiş ve indirebiliyorum. Bug mu olmuş yoksa oyunu indirsemde açılmaz mı?

|
    |
  • Yüzbaşı
    853 Mesaj

Death Stranding için biraz daha bekleyeceğim. %70 yada %75 olsun o zaman çökerim :)
    |
    |
    shad0w kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1385 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: okruTGamer

Bilmeyenlere veya ilgilenenlere Green Hell'e 28.01'de yeni Story Mode eklenmiş... yani oyuna ilave gelmiş hemde başka firmalar gibi DLC olarak veya ek paket olarak parayla satmamışlar. Bence bu İndie firmasının bu hareket dahi oyunun alonmasını hak ediyor.

Yeni Story Mode 'Spirits of Amazonia' oyunun aslını bitirenlere hitap ediyormuş ve asıl oyunda olanların öncesini anlatıyormuş!

Bir de buna benzer iki tane daha yenilik veya ek content planlarında varmış... indirim yarın akşam bitiyor herhalde...

Green Hell yine indirimde 28TL (40TL) STEAM

• Teğmen
    172 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: shad0w

rica ederim. benim de alasım var ama acaba PlayStore'da daha büyük indirim olur mu merak ediyorum. yada Epic Games'de yazın kupon verirse daha uyguna gelebilir. Karar veremedim :)

İçimden bir ses yakında game pass e eklenecek diyor:)
  • Yarbay
    3574 Mesaj

3-4-5-6'yı daha önceden oynadığım için almamıştım ama Judgement 60 liradan çıkarsa hiç düşünmeden yapıştırırım. Baya merak ediyordum Judgement'ı ama konsolu elden çıkardığım için oynayamamıştım.

|
    |
    Hudson51 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3495 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Kiivii

vodafone lu olanlar için alt limitsiz 10 tllik kod. Steam kodu vs alınabiliyor

https://forum.donanimhaber.com/vodafone-pay-10-hb-ceki--148819421

Bilgilendirme için teşekkürler.

Boni'nin dediği gibi Vodafone hat kullanmak şart değilmiş, ben 2 tane Turk Telekom hattıyla faydalandım.

Ayrıca alt limitsiz görünüyor. Direkt 10 TL Steam Cüzdan Kodu alıp beleşe getirilmiyor çünkü cüzdan kodları %5 indirimli ama 20 TL'lik cüzdan kodu 9 TL'ye geliyor, bu da %55 indirim demek.

• Yüzbaşı
    376 Mesaj

Ben dört ayrı numaradan aldım 10 tl cüzdan kodu şeklinde 9.5 TL olarak kesildi

|
    |
    John Sheppard kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3632 Mesaj

XBOX GAMEPASS OYUNLARINI CLOUD (BULUT) ÜZERİNDEN oynama

1. https://forum.donanimhaber.com/ucretsiz-vpn-firsati-seed4-me--148696006#148696006

Bu adresten vpn üyeliği alıp, kuruyoruz. Konum olarak almanyayı seçiyoruz. vpn kullanımının çekincelerini iyi okuyunuz. Sonra bana çemkirmeyiniz.

1. windows için bir android emulatör kuruyoruz. Ben nox kullandım. Daha iyisi olabilir. Tuşlara atamak birazcık zor olabiliyor. Gamepad takıp denemedim.

Ek: Blustacks çok daha iyi oldu. Ancak gamepad isteyenleri açmadan önce uyarmıyor.

1. Nox emulatörde arama yerine "xbox game pass" yazıp programı kuruyoruz. Gamepass aboneliğimizin epostasını giriyoruz.
    2. Xbox gamepass programını çalıştırıp ayarlarından konumumuzu "ALMANYA" yapıyoruz.
    3. Yeni farkettim. Oyunun "oyna" yazısına gelince vpni kapatabiliyoruz. Kalite çok artıyor.

Hepsi bu.

fiber kablolu bağlantıda kontrol hassasiyeti tek kişilik oyunlarda gayet iyi.

Super luckys tale , banzo kazoie ve dragon quest oyunlarını denedim. Görüntü çamur gibi. Oynamak için değil denemek için kullanılabilir.

Online olarak "gears 5" denedim. Hareketlerde bir gecikme hissediliyor. İlk bölüm olan "kovandan kaçış" bölümünü geçebildim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pphammer -- 24 Nisan 2021; 11:29:57 >
    |
    |

• Yarbay
    2976 Mesaj

Gençler oyunun kendi konusu altına yazdım ama sonuçta indirimde bir oyun ve bu konuyu da ilgilendiriyor, belki başka alacak olanlar vardır diye burada da sormak istiyorum.

Death Stranding'e başladım, 70 dakika geçti, yaklaşık 60 dakikası sinematik izleme. Oyun sonuna kadar böyle gitmiyor değil mi? Tamamen sinematiğe boğulduysa ne kadar ilgimi çekse de iade edip sonra fiyatı iyice düşünce eklemek isterim kütüphaneye. Oynayanlar bilgi verebilir mi?

• Binbaşı
    1830 Mesaj

4Chan da şöyle bir şey sızmış. Fake olabilir deniyor ama umarım doğrudur  

Edit: Ayrıca şu (https://store.steampowered.com/curator/40374832) tamamlanmamış küratör sayfasının da Playstation'a ait olduğu söyleniyor.

Edit 2: Az önce Days Gone'ın Steam sayfasını kontrol ettiğimde ise fiyatın tam da üstünde şu (https://store.steampowered.com/curator/40379962) sayfaya yönlendiriyor ama sanırım hala tamamlamamışlar. Baya baya diğer PS oyunları PC'e geliyor demenin ayak sesleri bunlar  

http://store.donanimhaber.com/e7/ad/4c/e7ad4c6e689b4dd22bd9b23de24c1778.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hudson51 -- 24 Nisan 2021; 11:47:43 >

• Binbaşı
    1563 Mesaj

Evet sinematik kısımlar bir hayli fazla. Özellikle de hikayenin giriş ve sonuç saatlerinde fazlalaşıyorlar. Gelişme kısmında bir nebze daha az denebilir. Ben bu yönünü çok beğenmiştim oyunun ama tabi herkes sevmeyebilir.

|
    |
    Robinson Crusoe kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    178 Mesaj

hocam o oyunun sorunu coopta story oynanamıyor sadece sandbox. yoksa çok güzel oyun.

|
    |
    okruTGamer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5934 Mesaj

Valla bu fiyatlardan getireceklerse bence ya hiç getirmesinler yada getirdikten kısa bir süre sonra en az %50 indirim görmeli
    Horizon konsolda 39 liraya kadar düşüyor steamde daha ben 100 TL'nin altına düştüğünü görmedim
    Gerçi ben 77 den almıştım çok sorun olmamıştı ama days goneda da ilk 77 den ön sipariş açıp daha sonra fiyatı yükseltebilirdi
    275 TL'yi kesinlikle hakeden bir oyun değil
    |
    |
    Hudson51 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3455 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: JaReD22

Valla bu fiyatlardan getireceklerse bence ya hiç getirmesinler yada getirdikten kısa bir süre sonra en az %50 indirim görmeli
    Horizon konsolda 39 liraya kadar düşüyor steamde daha ben 100 TL'nin altına düştüğünü görmedim
    Gerçi ben 77 den almıştım çok sorun olmamıştı ama days goneda da ilk 77 den ön sipariş açıp daha sonra fiyatı yükseltebilirdi

konsolda sony cok guzel indirim yapiyor kendi oyunlarina aslinda.

bence pc de oyun sayisi arttiginda benzer indirimleri pc icinde gorebiliriz.

• Yarbay
    5934 Mesaj

Konsolda 64 TL'ye god of war aldığımı biliyorum
    Umarım steamdeki oyunlarada güzel indirim gelir :)
    |
    |
    Onvious kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    811 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: JaReD22

Dostum kesinlikle haklısın fakat,

God of War 2018,

Bloodborne,

The Last of Us Part 1 + 2,

Uncharted 1+2+3+4

gelse fiyata bakmadan yıkarlar o sayfayı :D

• Yüzbaşı
    811 Mesaj

yaklaşık 50 saat oynadım ve yan görevlerin yaklaşık yarısı ile tüm ana görevleri bitirmiştim.

Oyunun gameplay loopu şöyle.

Yürü

Sinematik izle

Yürü

Sinematik izle

Özel iskelet tak öyle yürü

Daha çok sinematik izle

Taşıtları keşfet ve onlarla kargo taşı

Sinematik izle

Yol yapmayı keşfet ve kargo taşı

Sinematik izle

Silahları keşfet ve çatışmaya gir

Sinematik izle

Über ulaşım araçlarını keşfet ve onları haritaya yerleştir

Sinematik izle

Oyun 50 saat kargo taşıtıp sinematik izletiyor fakat kargo taşımayı eğlenceli hale getiriyor :D

|
    |
    Robinson Crusoe kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2976 Mesaj

@d41mon ETS 2 ve ATS’ye toplamda 150 saat gömmüşüm, kargo bizim işimiz  

@Dutch van der Linde bilgi için teşekkürler. Biraz daha oynadım tam 2 saat olmuş. Seviyorum genelde böyle uçuk kaçık denemeleri, devam etmeye karar verdim  

|
    |
    Bahsedilenler: d41mon, Dutch van der Linde
  • Yarbay
    3495 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: d41mon

Dostum kesinlikle haklısın fakat,

God of War 2018,

Bloodborne,

The Last of Us Part 1 + 2,

Uncharted 1+2+3+4

gelse fiyata bakmadan yıkarlar o sayfayı :D

Alıntıları Göster

God of War 2018, The Last of Us 2, Bloodborne bence henüz ilk aşamada gelmez de; God of War 1-2-3, The Last of Us 1 (remake yapıldığı konuşuluyor zaten), Uncharted Nathan Drake Collection gibi oyunlar bence mutlaka gelecek, daha geçen sene bu dedikodular ilk çıktığında da söylemiştim.

Artık tamamen exclusive olayı bitti, süreli exclusive dönemi başladı. Zaten 10-15 yıllık oyunları hala platform exclusive yapmanın bir anlamı yok, hiçbir konsol oyuncusunun 10-15 yıllık oyunlar PC'ye geliyor diye isyan edeceğini sanmam. Microsoft'un PC/konsol arasındaki farkı neredeyse kaldırması ve yeni nesile Game Pass ile bu kadar agresif girmesi, Sony'i bu hamleye mecbur bıraktı. Artık Sony de kendi stüdyolarının yaptığı 1. parti oyunları, kendi konsoluna çıkardıktan 3-5 sene sonra PC'ye çıkarmaya başlayacak. Hatta Cloud Gaming'in hızlı yaygınlaşmasıyla PS6 ve bir sonraki Xbox konsolları bence son fiziksel konsollar olacak, kimilerine göre de PS5 / Xbox Series nesli yani bu nesil son konsol nesli olacak.

Fiziksel konsolların kar sağlamadığı, neredeyse maliyetine satıldığını ve asıl kârın oyun satışlarından geldiğini artık sağır sultan bile biliyor. O yüzden PC'ye birkaç yıl gecikmeli de olsa artık tüm oyunlar mutlaka gelecektir, bu kaçınılmaz bir gerçek.

Fiyatlar konusunda maalesef iyimser değilim, özellikle Sony tarafında. Adamların amacı zaten eski oyunları PC'ye tekrar getirip, bir de PC oyuncularına tam fiyattan satmak. Madem oyunlarımı PC'ye istiyorsunuz, fiyatım budur diyor adamlar, yapacak bir şey yok. Ama konsollar kadar pahalı olmayacaklardır. Days Gone gibi 250-300 TL aralığında olacağını düşünüyorum, bugünkü kuru baz alarak. Ki bu fiyat şu anki kur ile €27 civarı yapıyor, aslında Avrupa'ya göre neredeyse yarı fiyatına alıyoruz yine de. God of War, Uncharted, The Last of Us serileri için bence günümüz şartlarında uygun fiyatlar, tabii düzgün bir Remaster/Remake yapılırsa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Sheppard -- 24 Nisan 2021; 13:0:0 >
    |
    |

• Yarbay
    5934 Mesaj

Başka firmalara yaptırdıkları oyunlar gelirde naughty dog oyunlarının geleceğini hiç sanmıyorum
    |
    |
    d41mon kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
triple negative breast cancer
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,750
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.