Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13633. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: orcunbayrak Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 28 Misafir (2 Mobil) - 27 Masaüstü2 Mobil
5 sn
349.063
Cevap
2.712
Favori
21.224.775
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
566 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: shad0w

Ghostrunner oyunu Humble Bundle'da aylık abonelere 67 TL. Bu fiyata alınır mı?

Buy Ghostrunner from the Humble Store and save 50% (humblebundle.com)

Epic üzerinde ilk yayınlandığında 49 TL mi 59 TL mi neydi en düşük o fiyatı gördü sanırım. Steam üzerinden oynanmak isteniyorsa fiyat bence gayet güzel alınır.

• Stellaris Nemesis 26 TL Humble Choice üyeliği ile https://www.humblebundle.com/store/stellaris-nemesis

Steam fiyatına göre %20 indirimli preorder olarak da düşünebiliriz.

• Impakt kullanıcısına yanıt

Siz böyle yazınca bu konudaki eski mesajlara baktım da 39 TL'den satışa çıkmış Epic'de. Çok iyiymiş ilk fiyatı. 67 TL de fena değil gibi Steam için ama oyun kısaymış galiba. Biraz düşüneyim, sağol hocam.

• shad0w kullanıcısına yanıt

Fiyatı uygun ama oyun çok zor ve hızlı,herhangi bir zorluk seviyesi yok ve düşmanlar tekte indiriyor.Zorluğu önemli değilse diğer türlü keyifli bir oyundur. 

• shad0w kullanıcısına yanıt

Oyun kısa ama çok hızlı ve zor. Çok zor olması sebebi ile oynanış saati kişiye göre değişiyor. Bana göre uzun bir oyun mesela  

• Steelseries Genshin İmpact için "50 primogem" kodları dağıtıyor. Buyrun alın:
    https://games.steelseries.com/giveaway/1404437319/genshin-impact-v14-50-primogems-giveaway

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Hollow Knight indirime girse alacağım ama nedense hiç indirime girmiyor vicdansız daha önce Sundered oynamıştım ve bayağı beğenmiştim bu da ona benzeyen bir oyun sanırım. En fazla kaç indirim gelmişti bu oyuna ?

• Days Gone 279 TL'den ön siparişe açıldı. 18 Mayıs'ta çıkıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Neil Watts -- 15 Nisan 2021; 16:8:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Neil Watts

Days Gone 279 TL'den ön siparişe açıldı. 18 Mayıs'ta çıkıyor.

Horizon Zero Down gibi güzel fiyattan çıkmaması üzdü açıkcası indirim beklicez artık.Ama oda bir kere olurdu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EaGLe Power -- 15 Nisan 2021; 16:11:22 >
  • Oyun 279 TL ama yine de en ucuz fiyatlardan biri Türkiye'de.  

• Neil Watts N kullanıcısına yanıt

Tüh. Kötü oldu. Keşke yine bir 77 den göz kırpsaydı. Artık indirimde felan...

• Neil Watts N kullanıcısına yanıt
    Yine de en ucuz bizde olaya bak
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgennyk

Yine de en ucuz bizde olaya bak

PSN'de 429 TL, buna da şükür   Bir de 429 TL'den satıldığını düşün, %75 indirim görse bile 110 TL.

6-7 ay sonra Kış İndirimleri + Epic 60 TL kupon (eğer verirse) ile çok uygun bir fiyata alırız.

İlla Steam'den alırım diye bekleyenler en erken seneye alırlar.

• days gone yi 50 liraya alırım acelem yok.

• İnanmıştık sana Sony yazıklar olsun ne diyelim hayallerimizle oynadın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • John Sheppard kullanıcısına yanıt
    Yani ben PlayStationda oynadım 50 TL anca eder oyun ama neyse benim görüşüm de bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Neil Watts

Days Gone 279 TL'den ön siparişe açıldı. 18 Mayıs'ta çıkıyor.

PS4 Exclusive olmasa bu kadar abartılmaz 100-150 lira bandından daha yüksek çıktığında yüzüne bakılmazdı. Sırf Excl olup PC'ye geldiği için şu balon iyice şişiriliyor.

• Days Gone'ın çıkış tarihini Steam'in yakında çıkacaklar listesinden 18 Mayıs olarak tahmin etmiştim keşke fiyatınıda tahmin edebilseydim  

• Abartılacak kadar iyi bir oyun olmadığını ve PC'ye yeni gelecek olmasına rağmen eski bir oyun olduğunu düşünüyorum. Yine de 150 TL basar alırdım ama bu kadarı kur olarak ucuz olsa da bütçemi aşar. RDR2'yi 200 TL'ye almışız, Days Gone nedir?

Edit: Bundan sonraki büyük bütçeli oyunlar için hazırlıklı olun arkadaşlar. Bu daha başlangıç. 280 TL ile oyunu en ucuza alan ülkeyiz, o duruma gelmişiz artık. Microsoft oyunları dışında uygun fiyatlı oyun alamayacağız gibi duruyor. Game Pass ve EA Play gibi servisler yaygınlaşsa keşke. Ubisoft+ da Game Pass'e ve Türkiye'ye gelirse anca böyle idare ederiz. Benim naçizane tavsiyem eğer hâlâ aynı fiyattan devam ediyorsa 3 yıllık Game Pass alıp keyfinize bakmanız yönünde. Çünkü onun da aylık fiyatı artacaktır eninde sonunda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Frost -- 15 Nisan 2021; 18:19:48 >
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.