Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13631. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Ay Ben Gulerim , GSACS , ultrAslan187 , 0MG90 Daha Az
4 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 25 Misafir (1 Mobil) - 27 Masaüstü2 Mobil
5 sn
349.706
Cevap
2.721
Favori
21.313.523
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş

Beraber oynadığım arkadaştaki sistemle aynı sisteme sahipsin. Rahat bir şekilde oynarsın.

• Arkadaşlar steam'de ki bakiyeyi gift ksrt olarak başkasına atmak varmış sanırım. Bilgisi olan var mı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • SnavS kullanıcısına yanıt

Öyle bir şey yok. Gift kart atabilirsin ama ödemesini kartınla yaptırıyor. Steam cüzdanı kullanamazsın.

• @Hakimichi-kun @Dutch van der Linde @nasaz @carlos1111

Yanıtlarınızla yardımcı olduğunuz için ayrı ayrı teşekkür ederim; F710'u listemden çıkarıp önerdiğiniz gamepadleri inceleyip takibe alıyorum.

• hollow knight tarzı önerebileceğiniz oyunlar var mıdır? Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

• lyldz kullanıcısına yanıt

salt and sanctuary, vigil longest night, blasphemous, unworthy

O tarz platform olarak kesinlikle Ori and the Will of the Wisps ve Blind Forest tavsiye ederim
    Aynı zamanda Steam de şuan bu oyunlar indirimde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CaptainErturan -- 12 Nisan 2021; 11:38:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-00112CF5F

Bu mesaj silindi.

EU key alabilirsin o bahsettiğin sitelerden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Steam'den hediye kartı alabilirsiniz. Karşı taraf kodu aktif ettiğinde otomatik olarak onun para birimine çevrilip cüzdanına yüklenir.

• Haklısınız hocam bizde oyunun çok uygun fiyatta olduğunu unutmuşum. Acaba TR'de bir hesap açıp valheim alıp hesabı arkadaşınıza verseniz olur mu? Muhtemelen bölge kısıtlamasından vs bir şeyler olur ama düşünmeden edemiyor insan.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-00112CF5F

Bu mesaj silindi.

Avrupaya göre 17 euro ucuz globaldede o civardadır fiyatı.

TR hesabı açıp ordan oyun alıp hesabı verebilirsin ama arkadaşının vpn'i açık olması gerekli sanırım herzaman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 12 Nisan 2021; 13:41:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İndirimli oyun satan arkadaşınız varsa bana yönlendirir misiniz?

Arkadaşlar senelik ea play alacağım indirimli cüzdan kodu nasıl bulabilirim şöyle yüzde 25 civarı bulunabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zebercet -- 12 Nisan 2021; 14:31:27 >

Bloodstained Ritual of the Knight : Aynı Hollow Knight gibi metroidvania bir yapım. Hollow knighttan sonra bir tırnak yavaş gelebiliyor, %15 hız modu var internette, ben onunla oynadım. Oyundaki, düşmanlar dahil, tüm karakterlerin hızı arttığından dengeli oluyor.

Steamworld Dig 2: Yine metroidvania bir yapım. Hollow Knight ve Bloodstained'e nazaran daha kolay ama oldukça renkli ve eğlenceli bir yapısı var.

The Messenger: Tam bir arcade makinesi oyunu havasına sahip. Bu da metroidvania. Görsel tarzı oyunun belli noktalarında değişiyor (8 bitten 16 bite atlıyorsunuz yanlış hatırlamıyorsam). Eğlenceli ve baya zorlu bir yapım.

https://store.steampowered.com/app/1203630/Record_of_Lodoss_WarDeedlit_in_Wonder_Labyrinth/

Bunu oynamadım henüz, erken erişimdeyken almayı planlıyordum fakat erken erişimden çok çabuk çıktı ve çıktığı gibi de fiyatı arttı. İlk indirim döneminde almayı düşünüyorum. Tam bir Castlevania. Hatta Bloodstained'den (Castlevania'nın yapımcısının yaptığı oyun) daha Castlevania duruyor.

Iconoclasts: Konsolda oynadım. Oldukça eğlenceliydi (para vermediğim için de çok eğlenmiş olabilirim, bedava oyun baldan tatlı oluyor sonuçta).

• Hangilerini tercih edersiniz?

1- Ori 2 gibi ucuz oyunlar, gamepass de var ama steam fiyatı da yakın (30 gamepass, 50 steam)

a) daima gamepass

b) denemek için gamepass, iyiyse steamden devam

c) çıkışında gamepass, indirimlerde steam

d) sadece steam ve indirim ile

e) ilk günden steam

2 - x oyunu gamepass, steam ve eipc de var ama normal fiyatı baya uçuk (150+ tl)

a) daima gamepass

b) denemek için gamepass iyiyse steam

e) epic kupon verirse, steam falan tanımam

f) ilk günden steam

g) ilk günden epic

h) epic in bedava vermesini beklerim

• quote:

Orijinalden alıntı: d41mon

Hangilerini tercih edersiniz?

1- Ori 2 gibi ucuz oyunlar, gamepass de var ama steam fiyatı da yakın (30 gamepass, 50 steam)

a) daima gamepass

b) denemek için gamepass, iyiyse steamden devam

e) ilk günden steam

2 - x oyunu gamepass, steam ve eipc de var ama normal fiyatı baya uçuk (150+ tl)

a) daima gamepass

b) denemek için gamepass iyiyse steam

e) epic kupon verirse, steam falan tanımam

f) ilk günden steam

g) ilk günden epic

h) epic in bedava vermesini beklerim

D ve B :) Ubisoft oyunu ise E Epic launcher harici her türlü platforma razıyım.

• Kış indirimlerinde Steam üzerindeki bakiyeyi bitirmiştim. Kaç zamandır ikinci el kısmında Steam wallet kod kovalıyorum fakat bir türlü denk gelmedi. Playstore artık cüzdan kodu mu satmaz oldu, yoksa artık uyguna temin mi edilemiyor. Eskisi gibi fazla ilanlar göremiyorum nedense. Gift olayı zaten bitmişti, bu da mı bitti ne oldu acaba.Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

Heh, Merhaba arkadaşlar bu arada.Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FORZAFATHER -- 12 Nisan 2021; 20:51:1 >
  • d41mon kullanıcısına yanıt

A

E

Öncelik Gamepass sonra en ucuz hangi platformda onu seçerim

1-d, 2-d.

1.soru da ucuz ise banko Steam çünkü hem arayüz hem de sistem olarak Steam daha stabil ve sorunsuz. 2.soruda ise normalde kupon ile epic derdim ama birkaç oyun sonrası Epic'in şu an ki sürümünün berbat olduğunu gördüm o yüzden de indirimli steam diyorum hatta yetmezse birde üstüne Key/Gift de ki arkadaşlardan da bir indirim eklersiniz mis gibi olur. Kuponla da olsa çok çok ucuz olmadığı sürece de almayı düşünmüyorum Epic den artık çünkü program anlamsız derecede yük bindiriyor sisteme ve tasarımı da bildiğin aşırı derecede göz yoruyor.

• sonunda

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.