Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13617. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: mustiua , 13th Patronus , Darksun80 , altunuz Daha Az
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 26 Misafir (2 Mobil) - 26 Masaüstü4 Mobil2 Android
5 sn
349.561
Cevap
2.720
Favori
21.294.368
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
568 oy
Öne Çıkar
Giriş

Hocam Can Sungur ile olan tweetleşmelerinden bahsettim. Adamın emailine bile cevap vermemişler bence maalesef Türkçe hiçbir zaman gelmeyecek. Belki bir sene sonra falan ama sanmıyorum.

• Sp!deR kullanıcısına yanıt
    Bot kasılmıştı anladılarsa demek
  • 2003 yılında piyasaya çıkan XIII Gog.com'da ücretsiz oldu https://www.gog.com/game/xiii

• Sp!deR kullanıcısına yanıt

Negatif yorum ile firmadan bir şey elde edileceğini düşünmüyorum şahsen. Aksine gereksiz bir antipati oluşturma ihtimali de mümkün. Gerek anketle, gerekse de çeşitli steam tartışma konusu ve kendi discord'larında muhabbet oluşturularak burada oldukça büyük bir kitlenin Türkçe beklediğinden haberdarlar edildiler ve bunun farkındalarda bence. Final Cut dan sonra bu işe bir el atacaklardır diye düşünüyorum. Özellikle Türkçe olmadığı halde Türkiye de çok fazla kişinin bu oyunu aldığını da düşündüğümden ilk işe başlanılan dillerden biri Türkçe olacaktır bence. Tabi duyuru vs yayınlamamaları da ayrı bir garip.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sp!deR

Bu yorumu oyunun ana konusu yerine buraya yazıyorum çünkü burası daha fazla okunuyor. Disco Elysium - Final Cut çıktı fakat Türkçe'yi hala getirmemişler. Getireceğiz veya getirmeyeceğiz diye haber de yapmıyorlar. Anket sonrası resmen dalga geçmektir bu. Ben şöyle bir negatif yorum yazdım destek olursanız sevinirim. Oyun sizde varsa siz de bir yorum bırakabilirsiniz.

https://steamcommunity.com/id/exdeun/recommended/632470/

Kardeşim İngilizcen yoksa oynama vs. falan diyeceklere eyvallah o da benim ayıbım olsun.

2021 yılında hala oyunun ısrarla türkçe dil yok demesi ve insanların bunu bile bile alıp sonra türkçe olmadığı için negatif vermesi, Allah akıl fikir versin.

• Üstteki üye yazdığım incelemeyi okumamış. Ben olumsuz incelemeyi Türkçe yok diye değil, Türkçe'nin ankette 1. olduktan sonra üstüne Can Sungur (kendisin İngilizcesi çok üst seviye zaten çeviriler de yapmış önceden) ile mailleşildiği halde hala gelişmelerden haberdar edilmediği için yazdım. Geliştirici, "Türkçe gelmeyecek anket öylesineydi" demesi bile olumsuz bir yorum yazmamam için yeterliydi. İncelemenin sonunda bunu belirtmiştim ama dediğim gibi okunmamış.

• CONTROL - SEASON PASS 29 TL

Buy Control - Season Pass from the Humble Store and save 50% (humblebundle.com)

Humble'dan ana oyunu alanlardan ihtiyacı olan vardır belki. @The Frost sen arıyodun galiba hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shad0w -- 30 Mart 2021; 23:33:54 >
  • shad0w kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim hocam. :)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Steam hesabıma Almanya'dan girilmeye çalışılıyor sanırım. Steam guard kodu isteyen bir SMS ve Mail geldi Almanca. Sanırım virüs girmiş bilgisayarıma. Ne yapmam gerek?

Edit: Sabah dükkanlar açılınca ilk işim usb alıp onunla format atmak olacak. O zamana kadar gg olursam profil resmimdeki elemana dönüşeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DDempseyRoll -- 31 Mart 2021; 4:31:17 >
  • DDempseyRoll D kullanıcısına yanıt

Sorunun ne olduğunu anlamak adına ilk başta Steam hesabınıza girip şifrenizi değiştirin, başka yerlerde açıksa da çıkış yapın hatta Steam her yerden çıkış yapılacağını söylerse de onaylayın. Daha sonra da Steam'in bağlı olduğu mail adresinizin şifresini değiştirin ne olur ne olmaz. Bunların dışında güvenilir olmayan yerlere de Steam hesabınızla giriş yapmayın. Pek çok trade platformu vs iyi güvenlik altyapılarına sahip değil misal.

• Hudson51 kullanıcısına yanıt

Sağolasın hocam.

Şifremi değiştirip hesaplardan çıkış yaptım ama PC'de virüs olduğu sürece yine erişilir herhalde. Origin'e, Epic'e vs. çökmeseler bari, onlarda Steam guard gibi giriş yöntemi yok. Birazdan formatlayacağım.

• DDempseyRoll D kullanıcısına yanıt

Rica ederim hocam. Steam'iniz başka uygulamalara bağlı ise o bağlantıları da kaldırın, oradan da bolca güvenlik açığı olabiliyor. Tabi PC'nizde virüs varsa temiz bir formatta riski en aza indirir. Origin veya Epic vs de ise çift aşamalı doğrulama/authenticator gibi güvenlik önlemlerini de mutlaka açın, günümüzde ne taraftan riskin olacağını bilemezsiniz.

• Hudson51 kullanıcısına yanıt

Yani aslında açmıştım Origin ve Epic'te o giriş yöntemlerini ama ona rağmen giriş yaparken hiç sormamıştı bana. Umarım başka bilgisayardan giriş yaparken çalışıyordur o yöntemler

• Terminator T-800 kullanıcısına yanıt

Ayrıyetten HITMAN 3 - Ücretsiz Başlangıç Paketi'ni kütüphaneye ekledikten sonra HITMAN 1 GOTY Edition da ücretsiz kütüphaneye eklenebiliyor (geçen sene Hitman 1'i, Epic'de ücretsizken kütüphaneye ekleyenler için)

https://www.epicgames.com/store/en-US/p/hitman-3--access-pass-hitman-1-goty-edition-01

İlk başta ücretli gözüküyor, satın al diyince ücretsiz oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shad0w -- 31 Mart 2021; 13:53:14 >
  • Terminator T-800 kullanıcısına yanıt

Hocam Dubai'den bahsetmiyor, ilk iki oyunun başlangıç levellerinden bahsediyor.

Alıntı

metni:
    Includes two locations: ICA FacilityHawke's Bay
  • quote:

Orijinalden alıntı: shad0w

Ayrıyetten HITMAN 3 - Ücretsiz Başlangıç Paketi'ni kütüphaneye ekledikten sonra HITMAN 1 GOTY Edition da ücretsiz kütüphaneye eklenebiliyor (geçen sene Hitman 1'i, Epic'de ücretsizken kütüphaneye ekleyenler için)

https://www.epicgames.com/store/en-US/p/hitman-3--access-pass-hitman-1-goty-edition-01

İlk başta ücretli gözüküyor, satın al diyince ücretsiz oluyor.

Bende olmadı hocam.

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

• Bu değil çünkü hitman 3 access pass mi neydi onu alacaksin
    https://www.epicgames.com/store/tr/p/hitman-3--access-pass-hitman-1-goty-edition-01

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Josef Mengele -- 31 Mart 2021; 13:52:30 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Gye_Baek kullanıcısına yanıt

Yanlis link koymusum simdi dogrusunu koydum olacaktir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamamdır alabildim bende teşekkürler. Hitman serisini çok severim Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]  Başka oyun olsa uğraşmazdım.

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.