Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: sainz35 , Kaltroh , eredin35 , DaVictor , HEMRES-42 , akifa Daha Az
6 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 29 Misafir (17 Mobil) - 16 Masaüstü19 Mobil7 Android
5 sn
277.002
Cevap
2.172
Favori
14.182.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 1 sa.
  • Cevaplayan Üyeler 10762
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2774
  • Ortalama Mesaj Aralığı 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1878
  • Favoriye Eklediklerim 2218
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • b0Ni (4038 mesaj) Johnny Silverhand (3327 mesaj) XanthiN (2774 mesaj) Noctivagant (2575 mesaj) saintroyo (1905 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (116252 mesaj) Mobil (36520 mesaj) Tablet (3664 mesaj) (73 mesaj) Mini (9461 mesaj) Uygulama (5045 mesaj) (79 mesaj) (319 mesaj)
  • @
409 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    4982 Mesaj

Ben de şimdi bunu oynuyorum. Classic zorlukta açtım, en zoru mu yoksa orjinalinin zorluğu mu anlamadım. Ama Mafia 2’deki gibi ayrıntıları efsane.

Polis aracıyla giderken başka polis gördü. “Bizim arabayı kullanan birisi var.” deyip peşime düştü. Yok artık dedim :D
    |
    |
    gunesindostu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1224 Mesaj

Control için güzel bir haber var.Ocak ayında da bir oyun böyle seçmeli olmuştu. Steam varken kim Epicten almak ister ki? :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi carlos1111 -- 24 Şubat 2021; 1:29:54 >
  • Teğmen
    134 Mesaj

2 Mart'ta Humble Choice'a CONTROL geliyor.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/6b/09/f4/6b09f4097cf70dc35bb433a4ead27886.png&t=0&width=480&text=1
    |
    |
  • Yarbay
    2473 Mesaj

Maalesef CD Anahtarı diye bir seçenek göremedim orada.  

|
    |
    Darch kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    779 Mesaj

Güncel olarak Baldur':s Gate 3 oynayan var mı? Tavsiye eder misiniz oyunu? Erken erişimde olmasına rağmen sizce alınabilir mi? Daha önceki oyunları oynamadım bilgim yok seri hakkında hiç ama görselleri güzel geldi.

• Yarbay
    3936 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Impakt

Güncel olarak Baldur':s Gate 3 oynayan var mı? Tavsiye eder misiniz oyunu? Erken erişimde olmasına rağmen sizce alınabilir mi? Daha önceki oyunları oynamadım bilgim yok seri hakkında hiç ama görselleri güzel geldi.

Oyunun tam sürümünü beklemek adına ben yarıda bıraktım ama oyun çok güzel. Son yıllarda gördüğüm en güzel rpg oyunu olmuş. Grafikleri zaten dediğiniz gibi güzel, animasyonlara çalışmışlar. Oyun tekrar tekrar bitirilir gibi duruyor, şuan alsanız bile kafadan 20 30 saat oynarsınız.

Bu arada Steam'de kasma yaşayan tek kişi ben miyim? Dead by Daylight'a update gelmiş, tıklıyorum ama aşırı derecede kasıyor aşağı kaydırırken

|
    |
  • Yarbay
    3444 Mesaj
    Days gone un steam sayfasi acilmis, fakat fiyat yok hala.
    Horizon gibi 77tl hatali olarak cikmasi dilegiyle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    8826 Mesaj

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 24 Şubat 2021; 10:4:49 >
    |
    |
    Onvious kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4982 Mesaj

Days Gone 100 liranın altında çıktığı an yapıştırın. Sütten ağzımız yandı bir kere.

|
    |
  • Ben bu sefer öyle bir fiyatla çıkacağını sanmıyorum direkt yüksekten açabilirler. İnşallah Tabi Horizon gibi olur da herkes çeker hemen.

|
    |
  • Yüzbaşı
    808 Mesaj

Arkadaşlar Days Gone için beklentinizi fazla tutmayın derim. Oyunu ps4 de denemiş birisi olarak ortalama kalitede denilen Horizon Zero Dawn'dan daha kalitesiz. Uygun fiyat bulursanız denenebilir ama onun yerine mesela çok çok daha ucuza Far Cry Primal veya State of Decay deneyin derim. O kalibrede bir yapım days gone.

Ps kullanıcısı, oyun pc ye çıktığı için gömüyor demeyin, oyunu azılı ps fanboyları bile baya gömdü.

Yine de iyi bir yön var, Sony'nin açıkladığına göre daha fazla exclusive oyun pc ye gelecekmiş. Umarım GoW, Uncharted veya TLoU gelir. İşte o gün ben de preorder çakarım. Ne de olsa pc de 4k 60 fps klavye mouse ile Nathan Drake vya Ellie yönetmek daha zevkli oyur.

• Binbaşı
    1561 Mesaj
    Bende pek ihtimal vermiyorum bu sefer o hatayı yapacaklarını. Papaz her gün pilav yemez. Ama gönül ister tabi uygun fiyatla oynayabilelim.

|
    |
  • Binbaşı
    1890 Mesaj
    Olası bir fiyat hatasını kaçırırız diye sürekli kontrol etmek zorundayız şimdi. İstek listemizdeki oyun ön siparişe açıldığında bildirim veya mail geliyor muydu?
  • Yarbay
    3444 Mesaj

tamamen katılıyorum hocam. days gone u ps4 de oynamadigim icin birsey diyemem ama horizon in degeri 77tl benim gozumde. zaten days gone 100tl den fazla gelirse almayi planlamiyorum.

60fps bloodborne icin gun saymaya devam

|
    |
    d41mon kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Evet, Mail olarak geliyor
    |
    |
    The Frost kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2255 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    bahoho

Çin pazarı için hamle, bu da 2 avrupa büyüklüğünde bir ülkeye satış demek. Bizden iptal ettikleri keyleri çine satarlar artık.

|
    |
    carlos1111 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Uzaklaştırılmış 2 gün cezanın, 1 gün 16 saat 30 dakika kadarı kaldı.
    FIFA 21 en ucuz nasıl alabiliriz arkadaş yeni PC topladı oyun 450 lira şuan steamde yardımcı olursanız sevinirim

• Yarbay
    26429 Mesaj

days gone teknik olarak vasat düzeyde bir çıkış yaptığı için eleştiri aldı, pro'da bile 10 fps'e düşüyordu oyun. patchler ile performans sorunlarını düzelttiler, ps5'de 4K 60FPS çalışıyor herkes çok beğeniyor şu an. pc'de de baya satar

|
    |
  • Yarbay
    3714 Mesaj

FIFA 21 - Playstore bildiğim en ucuz bu var. daha ucuzunu bilen varsa yazar zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_0017 -- 24 Şubat 2021; 12:34:30 >
    |
    |
    dimontales kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    81 Mesaj

Merhaba, PM gönderdim.

|
    |
    Mathers kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
En ucuz kedi maması fiyatları
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
1,563
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.