Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Kaltroh , cangk Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 29 Misafir (16 Mobil) - 14 Masaüstü17 Mobil1 iOS2 Android
5 sn
277.002
Cevap
2.172
Favori
14.182.872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 44 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 10762
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2774
  • Ortalama Mesaj Aralığı 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1878
  • Favoriye Eklediklerim 2218
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • b0Ni (4038 mesaj) Johnny Silverhand (3327 mesaj) XanthiN (2774 mesaj) Noctivagant (2575 mesaj) saintroyo (1905 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (116252 mesaj) Mobil (36520 mesaj) Tablet (3664 mesaj) (73 mesaj) Mini (9461 mesaj) Uygulama (5045 mesaj) (79 mesaj) (319 mesaj)
  • @
409 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    1890 Mesaj

Arkham Collection dışında LEGO Batman Trilogy de verildi.
    |
    |
    Reiskonen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1805 Mesaj

Az önce To The Moon'u bitirdim de ne güzel oyunmuş. Bu kadar süre oynamadığım içinde ayrı bir pişman oldum. Hikayesi ve karakterleri o kadar güzel ve o kadar içten ki ne grafik ne de oynanış felan aramıyorsunuz oyunda. Gerçekten oyunların sanat kısmına giren nadir güzel oyunlardan biri olmuş. Oyunlarda hikayeye önem veriyorsanız kesinlikle alıp deneyin, şu an ki base fiyatını hak etmesini geçtim anlattığı hikaye ile size çok güzel ve hüzünlü bir 3-4 saat verir.

http://store.donanimhaber.com/ef/d0/90/efd0909f60f44cba67c2f152457758e3.jpg

@Recaizade-i Nabizade En iyisini yapıyorsunuz. Özellikle son dönemde TR yama kurmak bir parça dert gibi bir şey oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hudson51 -- 20 Şubat 2021; 23:19:22 >

• Teğmen
    109 Mesaj

kesinlikle hocam çok güzel oyun aynı firmanın yaptığı finding paradise oyununu da oynamanızı öneririm o da çok güzeldir.

|
    |
    Hudson51 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1890 Mesaj

Ben de Finding Paradise öneririm. To the Moon kadar olmasa da iyi bir oyundur.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    962 Mesaj

2 Türk tarafından yapılan, samuray temalı bir oyun. Co-op ve PVP modu ekleme de planları arasında.

https://store.steampowered.com/app/1349830/Ronin_Two_Souls

|
    |

• Yüzbaşı
    779 Mesaj

Arkadaşlar en uygun Diablo 2 ve 3 nereden edinebilirim? G2a fiyatlarından daha uygun olanları var mıdır?

Ayrıca Diablo tarzı oyun önerileriniz var ise dinleyebilirim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Impakt -- 21 Şubat 2021; 0:1:41 >
  • Teğmen
    237 Mesaj

bunu bende baya merak ediyorum. acayip diablo oynayasım geldi :) nereden alınır en uygun arkadaşlar?

|
    |
    Impakt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5916 Mesaj

Değişik bir bakış açısı :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Recaizade-i Nabizade kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5372 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mgrbz

bunu bende baya merak ediyorum. acayip diablo oynayasım geldi :) nereden alınır en uygun arkadaşlar?

rusya battleneti

• Yarbay
    3936 Mesaj

Oynamadıysanız Valiant Hearts, Tsioque, Undertale, Finding Paradise, Griss, Journey de tavsiye ederim. Benzer türler.

Özellikle Undertale kalbime dokunmuş, oynadığım en güzel 10 oyun arasında olan muhteşem bir yapım. Oynamayan varsa (hala kalmış mıdır bilmem) ama mutlaka Undertale'e şans versin.

|
    |
  • Yarbay
    3571 Mesaj

Diablo 2'nin remaster'ı duyuruldu, bu senenin ortalarında çıkacak muhtemelen, onu beklemenizi tavsiye ederim. Fiyatları muhtemelen aynı olacak, Blizzard eskisine sahip olana yenisini ücretsiz veya indirimli veren bir firma da değil.

|
    |
  • Yüzbaşı
    779 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Hakimichi-kun

Diablo 2'nin remaster'ı duyuruldu, bu senenin ortalarında çıkacak muhtemelen, onu beklemenizi tavsiye ederim. Fiyatları muhtemelen aynı olacak, Blizzard eskisine sahip olana yenisini ücretsiz veya indirimli veren bir firma da değil.

Hocam Diablo 2 Remastered 40 Euro olarak açıldı Blizzard Shop da ve 2021 Aralık da geleceği yazıyor. Diablo 2 50-60 TL falanmış biraz baktım şimdi satıcı sitelere nostalji olarak oynamayı düşünüyordum.

• Yarbay
    3571 Mesaj

40 euroyu görmemiştim. Oyunun duyurusu gelmeden çıkan dedikodular sene ortasına işaret ediyordu. Sitede "On or Before December" demişler. İşler yolunda gitmezse en geç aralıkta gelecek demek ki.

Durum böyleyse orjinali almak daha mantıklı. Ben de zamanında Battlenet üzerinden almıştım, hala ara ara yükleyip oynuyorum. İyi nostalji oluyor. O bahsettiğiniz fiyatın içinde ek paketin olup olmadığını bilmiyorum fakat ek paketle oyunun neredeyse üçte biri kadar içerik ekleniyordu. Ek paket de dahilse çok güzel fiyat.

|
    |
  • Yüzbaşı
    958 Mesaj

Minecraft Dungeons'ı bir deneyebilirsin. Diablo'nun yanında tabii ki esamesi okunmaz ama 5-6 saatlik güzel bir deneyim olur. Gamepass'de mevcut.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    3478 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Hakimichi-kun

40 euroyu görmemiştim. Oyunun duyurusu gelmeden çıkan dedikodular sene ortasına işaret ediyordu. Sitede "On or Before December" demişler. İşler yolunda gitmezse en geç aralıkta gelecek demek ki.

Durum böyleyse orjinali almak daha mantıklı. Ben de zamanında Battlenet üzerinden almıştım, hala ara ara yükleyip oynuyorum. İyi nostalji oluyor. O bahsettiğiniz fiyatın içinde ek paketin olup olmadığını bilmiyorum fakat ek paketle oyunun neredeyse üçte biri kadar içerik ekleniyordu. Ek paket de dahilse çok güzel fiyat.

Lord of Destruction ek paketi de dahil. Zaten Remastered yapıldı mı, oyunun tüm DLC'leriyle birlikte yapılıp, tek bir pakette ve tek bir fiyata yapılıyor. Ben şu ana kadar henüz ana oyunun Remastered'ını ayrı, DLC'lerini ayrı satan bir firma görmedim, umarım da görmem. Zaten bunu yapsa yapsa EA yapar ancak. 40€ bence biraz fazla olmuş, 30€ olabilirmiş. Bizim için 30€ bile fazla, o konuya hiç girmeyeyim de, birkaç yerde okumuştum beklentiler hep 30€ idi. Bakalım, eğer işlemci, ekran kartı, anakart, ssd vs. ile bir firma kampanya yaparsa ve forumda daha uygun fiyata satan olursa anca öyle alabilirim, yoksa 40€ hayatta vermem.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/09/39/c2/0939c23222c7a3472abe0d2a6795406b.png&t=0&width=480&text=1

• Onbaşı
    34 Mesaj

Üstadım Rusya hesabı açıp kendi kullandığımız hesaba gift atabiliyor muyuz yoksa Rusya hesabı üzerinden mi oynayabiliriz yine?

|
    |
    Faithful Blood Day kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1637 Mesaj

Rusya hesaplarından gift yapılamıyor.

|
    |
    insomnia04 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    34 Mesaj

Teşekkür ederim üstadım.

|
    |
    Darch kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5827 Mesaj

H.P. Lovecraft'ın eserlerinden esinlenen The Shore iki gün önce çıkışını gerçekleştirmiş. Görselliği ile beni benden almıştı fakat "Story Driven Game" ayağına yürüme simülatörü olmasından korkuyordum. Görüşüne göre beklentilerin altında kalmış. Alan/deneyen var mı acaba.

https://store.steampowered.com/app/1297300/The_Shore/

• Çavuş
    45 Mesaj

Blizzard oyunlarını ilgi çekici kılan ne? Blizzard oyunlarıyla bugüne kadar bir alakam olmadı da ondan soruyorum. İnsanlar Blizzard oyunlarında neyi seviyorlar, neden bu kadar hypelanıyorlar? Ne tarz oyunlar oynayanlar bu oyunlara göz atmalı dersiniz? Bilenler aydınlatırsa sevinirim.

Reklamlar
Instagram takipçi satın al
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Radyo Dinle
kripto para haberleri
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
1,019
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.