Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13598. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Judassem , Shrentak , chris92 , Judassem Daha Az
4 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 34 Misafir (2 Mobil) - 35 Masaüstü3 Mobil
5 sn
349.709
Cevap
2.721
Favori
21.314.349
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş

Kesinlikle öneririm.Ana hikayenin yanısıra ek paketleride kalitelidir,ilki kısa ama ana hikayeye göre daha kapalı alanlarda geçiyor,ikincisi ise içerik olan daha uzun,bu nedenle ek paketleriyle birlikte tercih edin.Eğer serinin önceki oyunlarını oynamadıysanız onlarda kaliteli yapımlardır.Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Steam e gelmiyor.

• D. kullanıcısına yanıt

Çıkışta Steam'e gelmiyordur yoksa Activision'ı biliyoruz. Çıkışından 2-3 ay sonra Steam'e gelecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hudson51

Çıkışta Steam'e gelmiyordur yoksa Activision'ı biliyoruz. Çıkışından 2-3 ay sonra Steam'e gelecektir.

sanmiyorum steam e gelecegini. daha onceden yapilan remake lerde gelmedi (tony hawks skater 1-2)

anca baskalari icin yayincilik yaptiklarinda kullanirlar steam i ( sekiro vb.)

• Onvious kullanıcısına yanıt

Nsane Trilogy gibi bir örnek de var ama karşımızda. Ben geleceğini düşünüyorum. Tony Hawk's da ki olay Epic Exclusive olması olabilir. O da 1 senesi doldurduğunda Steam'e gelir sanırım. İlla gelmemesi çok mantıklı ve olası gelmiyor bana Crash'ın.

• Steam'dan aldığımız FH4'ü Xbox hesabımıza nasıl bağlıyoruz kendiliğinden mi bağlanıyor? yarım saattir oturum açma penceresine bakıyorum, bilgileri girecek yer de yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Reiskonen

Steam'dan aldığımız FH4'ü Xbox hesabımıza nasıl bağlıyoruz kendiliğinden mi bağlanıyor? yarım saattir oturum açma penceresine bakıyorum, bilgileri girecek yer de yok.

oyunu açarken ufak bir pencere açılıyor microsoft hesabının bağlanması ile ilgili

• TheMuyu kullanıcısına yanıt

O pencere var da herhangi ilerleme olmuyor hocam resimdeki gibi kalıyor sağ altta yuvarlak daire dönüyor bekleyin diye.

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
  • Reiskonen kullanıcısına yanıt
    Hocam orası aynen ama senin sayfa çok Zoom olmuş o yüzden sen butonu goremiyorsun.

Browser ve windows da kaç zoom kullanıyorsun? Onları %100 e çekip deneyebilir misin

Dosya doğrulaması denediniz mi hocam? Eksik veya hatalı indirmiş olabilir.

Orasını karıştırmamıştım default olarak yani %100 kullanıyordum. Yalnız bu pencere tarayıcı olarak değil oyun içinden açılıyor.

Hocam evet oyun içinden açılıyor ama orası Web sayfası zaten bir sonraki aşamada microsoft hesap login Web Sitesi açılıyor o küçük pencerede ama sende Zoom olmuş normalde orada altta bir yeşil buton olacak
  • Bu durumda zoom ayarı konusunda yapabileceğim bir şey yok maalesef sayfayı yana veya aşağıya kaydıramıyorum.

@Hudson51 sorun bundan kaynaklı olduğunu düşünmediğim için dosya doğrulaması yapmamıştım öneriniz üzerine yapıyorum şuan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reiskonen -- 12 Mart 2021; 23:5:47 >
  • Nvidia, tüm Türk kullanıcılarının Türkiye sunucusu Game+'a zorunlu aktarılmaları ile ilgili dayatmasından geri adım atmış. Founders sahipleri ister Avrupa sunucusu, ister Türkiye sunucusu seçebilirlermiş. Türkiye sunucusunu seçerlerse 1 yıl boyunca 49,90 TL'den devam edebileceklermiş.

Hi everyone. Later in March, GeForce NOW will take the exciting step to deliver our service locally in Turkey, hosted by GeForce NOW Alliance partner GAME+. This service provides the same great GeForce NOW experience you are used to, but with better pings and lower latency.

However, we’ve heard your feedback, and while we believe that the best experience for Turkish customers will be to have their GeForce NOW service provided locally by GAME+, Founders members may instead choose to remain on the NVIDIA service in Western Europe.

We will not turn off access to the NVIDIA-operated service on May 3, 2021 for Founders members, as previously communicated. You do not need to do a thing if you want to keep your NVIDIA membership. Your NVIDIA Founders membership will be reinstated and billing will resume on May 3, 2021.

For members who choose to transition to the local GeForce NOW Powered by GAME+ Turkey service, GAME+ will extend a special offer to current Founders members — keeping your low, introductory pricing for the next year. Your special pricing will stay at €5.49/month, billed for the first year at 49,90 Lira/month.

For more information, please see our FAQs.

Kaynak: https://www.nvidia.com/en-us/geforce/forums/gfn-announcements/22/438971/an-update-for-founders-members-in-turkey/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Sheppard -- 12 Mart 2021; 23:10:47 >

• Forza Horizon 4 Steam'den alanlar, download edilmesi gereken dosya boyutu kaç GB gösteriyor?

• Feather kullanıcısına yanıt
    Yalnış hatırlamıyorsam 88 gb olması lazımdi
    Hocam o kutucuğun üzerine mouse ile tıklayıp bir kere taba basıp sonrasında enterlamayı denediniz mi? Sonuçta basmanız gereken bir buton var ve bu yöntemle o butonu görmeden de açabilirsiniz. Sonrasında giriş yapma ekranı çıkacak ve muhtemelen o kutucuğun içinde görünür olacaktır. Dosyaların eksik olduğunu sanmıyorum, farklı bir durum var ama tabi doğrulamaktan zarar gelmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Frost -- 12 Mart 2021; 23:32:38 >

78 gb

• sağolasın dostum aynen bu şekilde yaptım sanırım geç cevap veriyorlar diğer türlü iade'mi yine kabul etmedi steam ..

• The Frost kullanıcısına yanıt

Çok teşekkür ederim hocam aynen dediğin gibi çözdüm. Bütün akşamımı yedi bu sorun araştırmadığım yer kalmamıştı.

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.