Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13597. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: mike4peace , TncyKrmn , TheUnderTaker- , TheUnderTaker- Daha Az
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 44 Misafir (2 Mobil) - 44 Masaüstü4 Mobil1 Android
5 sn
349.708
Cevap
2.721
Favori
21.314.216
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Shadow Tactics: Blades of the Shogun % 90 indirimle tekrar 5.90 TL fiyattan satılıyor. Bu indirimler kolay kolay gelmez.

ayrıca

Metro 2033 ücretsiz. Redux değildir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrahcey -- 12 Mart 2021; 9:56:55 >
  • MuharremAylar kullanıcısına yanıt

Desteğe mesaj attım ve talepden önce iade ettim. Talebim kabul gördü. Oyunu 3 saat 40 dakika kadar oynamıştım. Zaten oyunda galeriyi görecek kadar ilerleyemedim. Destekte iade isteğiniz kabul gördüğü için diye geri mesaj bildirmiş bugün sabah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrahcey -- 12 Mart 2021; 10:0:13 >
  • emrahcey E kullanıcısına yanıt
    Benim galeriyi görmem bir saatimi almamıştı.
  • switel kullanıcısına yanıt

Yani ne anlamda değer onu da düşünmek lazım. Oyun güzel ama Epicde kuponla çok daha ucuza satıldı. Hatta çok daha önce gamepasse gelmişti, ben öyle oynamıştım. Aceleniz yoksa bekleyin, epic yine 80/60 kupon verirse indirimlerde 24tl ye alırsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: emrahcey

Desteğe mesaj attım ve talepden önce iade ettim. Talebim kabul gördü. Oyunu 3 saat 40 dakika kadar oynamıştım. Zaten oyunda galeriyi görecek kadar ilerleyemedim. Destekte iade isteğiniz kabul gördüğü için diye geri mesaj bildirmiş bugün sabah.

Ne yazdınız da kabul ettiler iadeyi peki? 1. Dakika indirip oynamadığım başka bir oyun için iade kabul etmişlerdi sadece satın alalı 1. Ay olmuştu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Reiskonen kullanıcısına yanıt

Ultimate-ads on satın aldığımı ve "Car pass DLC is missing" yazdım. Yani bütün arabaların olduğu dlc'nin eksik olduğunu belirttim. Yani haklı sebepten bir iade söz konusu fakat buna rağmen standart versiyon iadesini kabul etmeyebilirlerdi. Çünkü ikisi aynı zamanda fakat ayrı ayrı satın alındığı için...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrahcey -- 12 Mart 2021; 13:42:30 >

Sanırım tolerans gösterdiler çünkü Car Pass paketi önce yoktu sonra eklediler Ultimate yükseltmesine.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zebercet

Bu son çıkan Need for Speed oyunlarından hangisini önerirsiniz? Direkt Heat oynanır mı yoksa diğerleri içinde daha iyi olan var mı? Bu 2015de çıkan oyun Underground tadı verir mi?

ben btün nfs leri oynuyorum rivalsı bitirdim daha sonra payback i bitirdim. heat a başlaıp bıraktım sebebi ise yüzde 80 yağmurlu ve bozuk hava berbat geldi bana. heat ı tavsiye etmem. payback çok güzeldir grafik olarak ta en iyisi payback diyebilirim. hava güneşli ve aydınlık hep iyi hissettiriyor. gece versiyonu nfs leride sevmiyorum tercih meselesi ama gece karanlık oyunun ne gereği var anlamış değilim. gün yüzüyle görmek daha güzel payback şiddetle tavsiyemdir. rivals te çok özel skiller var ama grafikleri eskidi artık. NFS 2015 i tavsiye etmem grafik akşam ve kumlu bir görüntüsü var oyunda leş. en gereksiz nfs diyebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2khakan -- 12 Mart 2021; 14:17:11 >

• switel kullanıcısına yanıt

Metro Exodus'u Ray Tracing özellikleri için oynayacaksanız oyunu şu an oynamayın çünkü oyunun geliştirilmiş bir sürümü duyuruldu ve bahar aylarında tüm Metro Exodus oyun sahiplerine ücretsiz sunulacak.Oyunun ana hikayesi ile ek paketleri arasında Ray Tracing bakımından farklar mevcut ve her iki ek pakette ana oyunda yer almayan yeni Ray Tracing eklentilerini içeriyor.Bu nedenlede geliştirilmiş sürümde görsel iyileştirmeler ve yeni nesil donanımlara özel optimizasyonlar yapılacak.DLSS 2.0,Dx12 Ultimate en öne çıkan geliştirmeler,ileride indirim oranı ne boyutta olur elbette bilemeyiz ama oyunu Rtx test etmek için oynayacaksanız geliştirilmiş sürümü bekleyin fakat bu özelliklerden yararlanabilmek içinde mevcut Exodus'a sahip olmanız gerekeceğini belirtmem gerekiyor.Bu nedenle Enhanced sürümü beklemenizi öneririm.Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

• Bethesda Koleksiyonu da eklenmiş Xbox gamepass pcye. Nostaljik olarak Doom 64, Doom II, Doom 1993 vb. oyunlar da var. Wolfenstein oyunları da eklenmiş,Dishonored 1-2,Elder Scrools oyunları, Fallout 4 (Fallout 76 zaten daha önceden de ekliydi)

Bu Xbox Gamepasse verdiğim her kuruş değerleniyor, adamlar her ay oynamadığım ve mükemmel olan en az 3 oyun ekliyorlar, ki eklenen oyun sayısı genelde çok daha fazla oluyor. Microsoft bu gamepass olayıyla büyük iş başardı. Özellikle PC tarafında. Aylık 50 TL de olsa PC tarafı sadece benim tarafımda gideri var sunduğu şeyler çok fazla teşekkürler Microsoft..

Bu arada ufak bir öneri de yapayım günümüz şartlarında fiyatı çok pahalı olmayan,gamepass sistemiyle 200den fazla oyuna erişim veren bir konsol olduğu için ve fiyatı son zamanlarda dip fiyata doğru gittiği için öneriyorum: https://www.amazon.com.tr/Microsoft-Xbox-Oyun-Konsolu-Beyaz/dp/B08K3BRFT3/

Malum bu fiyata bir PC toplayıp, son zamanlarda çıkan ve çıkacak oyunları oynama ihtimalimiz bile yok, o yüzden önermek istedim ve 1 kg ağırlığıyla(yanlış hatırlamıyorsam) laptop çantasında taşınabilir bir ağırlık ve boyutta olmuş.

Not: Amazon.de üzerinden 3400 TL fiyata alınabiliyor her şey dahil, acelesi olmayanlar oraya da yönlenebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Impakt -- 12 Mart 2021; 15:40:4 >

Metro serileri gerçekten bitmesini istemediğim, bitirmemek adına uzattıkça uzattığım bir seriydi. 2033 ve Last Light'ın Redux sürümlerini oynamış biri olarak, ilk çıkan sürümü nostalji olması adına ücretsiz sahip olup oynamak güzel olacak. Haber için teşekkürler.

• Reiskonen kullanıcısına yanıt
    Ne yaptıysam benimkini kabul etmediler .. acaba otomatik cevap vermeyecek bir iletişim olanağı varmı steamde.
  • Steam desteğe kendiniz yazarak ticket atmanız lazım.

Steam Destek > Satın Alımlar > Forza Horizon 4 > Bu satın alım ile ilgili bir sorum var

Bu adımları takip ederek açılan metin kutucuğuna derdinizi kibarca yazın. Türkçe yazsanız bile geri dönüş yaparlar.
  • Impakt kullanıcısına yanıt

Microsoft'un oyun sektöründe devam edebilmesi için bu nesil son şansıydı ve bu şansı iyi kullanıyorlar. Özellikle bizim gibi parasının değeri ve alım gücü düşük ülkeler için harika bir hizmet.

Ekim ayında bu konuda benim de bir arkadaş sayesinde öğrendiğim ve de ara ara herkesin duyması için promote'ladığım kampanyadan faydalananlar şu aralar mutluluktan havalara uçuyorlar Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]  Peki neydi o kampanya? 1 kişi konsolda, 1 kişi PC'de olacak şekilde 2 kişi ortak olarak, 3 yıllık Game Pass Ultimate toplam 500 TL, kişi başı 250 TL'ye alınabiliyordu, yani kişi başı aylık 7 TL gibi bir rakama geliyordu. Hem Microsoft oyunları ve Game Pass kütüphanesi, hem EA Play kütüphanesi (henüz PC'ye gelmemiş olsa da konsollarda aktif), hem Bethesda kütüphanesi, hem konsollarda Xbox Live Gold (multiplayer oynama özelliği), hem Xcloud gelince stream servisi ile oyun oynama keyfi. Ve tüm bunlar için cebinizden sadece aylık 7 TL çıkıyor! 1$ bile etmiyor günümüz parasıyla.. Bir de UPlay kütüphanesinin eklenmesi söylentileri vardı bir ara, ki 3 yıllık süreç içerisinde UPlay de dahil olursa, yeme de yanında yat.

EDIT: Ayrıca ek olarak, 2 senedir Mart-Nisan aylarında FM oyunları da Game Pass'e ekleniyor. FM severler de 5-6 ay gecikmeli olarak, her sene yeni FM oyununu hiçbir ek ücret ödemeden oynayabiliyorlar. Sırf FM oyunundan 2 senede parasını amorti ediyor, bir nevi diğer tüm hizmetleri ücretsiz kullanmış oluyorsunuz.

2 arkadaşıma biraz ısrar ederek aldırttım ama eminim iyi ki almışım diyorlardır onlar da Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Sheppard -- 12 Mart 2021; 18:14:2 >

• Impakt kullanıcısına yanıt

+1. Şu an Türkiye de oyunculuk anlamında en iyi seçenek Xbox Series S. Yaklaşık 4000 TL'e (Xbox Series S ve 3 yıllık Gamepass) 3 yıl boyunca arkanıza yaslanarak mis gibi oyunlar oynayabilir, keyfinize bakabilirsiniz. Hakeza PC de de iyi veya orta segment bir donanım elinizde varsa aynı şekilde Gamepass ile de harika zaman geçirebilirsiniz. Global'e baktığımda ise Microsoft, Steam'in ayaklandırdığı PC'i o kadar güzel bir yer haline getirdi ki gerek Gamepass'i gerekse de konsol PC ayrımı gözetmeksizin oyunları her iki platforma çıkararak rakipleri Sony bile PC pazarında ki bu güzel payı görüp PS Exclusive'leri bir bir çıkarmaya başladı. Bu gelişmeler hepimiz için çok iyi oldu. Gerçekten helal olsun Microsoft.

• quote:

Orijinalden alıntı: Impakt

Bethesda Koleksiyonu da eklenmiş Xbox gamepass pcye. Nostaljik olarak Doom 64, Doom II, Doom 1993 vb. oyunlar da var. Wolfenstein oyunları da eklenmiş,Dishonored 1-2,Elder Scrools oyunları, Fallout 4 (Fallout 76 zaten daha önceden de ekliydi)

Bu Xbox Gamepasse verdiğim her kuruş değerleniyor, adamlar her ay oynamadığım ve mükemmel olan en az 3 oyun ekliyorlar, ki eklenen oyun sayısı genelde çok daha fazla oluyor. Microsoft bu gamepass olayıyla büyük iş başardı. Özellikle PC tarafında. Aylık 50 TL de olsa PC tarafı sadece benim tarafımda gideri var sunduğu şeyler çok fazla teşekkürler Microsoft..

Bu arada ufak bir öneri de yapayım günümüz şartlarında fiyatı çok pahalı olmayan,gamepass sistemiyle 200den fazla oyuna erişim veren bir konsol olduğu için ve fiyatı son zamanlarda dip fiyata doğru gittiği için öneriyorum: https://www.amazon.com.tr/Microsoft-Xbox-Oyun-Konsolu-Beyaz/dp/B08K3BRFT3/

Malum bu fiyata bir PC toplayıp, son zamanlarda çıkan ve çıkacak oyunları oynama ihtimalimiz bile yok, o yüzden önermek istedim ve 1 kg ağırlığıyla(yanlış hatırlamıyorsam) laptop çantasında taşınabilir bir ağırlık ve boyutta olmuş.

Not: Amazon.de üzerinden 3400 TL fiyata alınabiliyor her şey dahil, acelesi olmayanlar oraya da yönlenebilir.

Series S fiyatı çok cazip üzerine bir de gamepass gelince daha da cazip oluyor ama bölgesel fiyat sağ olsun AAA oyunlar PCnin 2 katı oluyor bazen. Online ve AAA oynamayan biri için Series S müthiş bir şey arada aklım kaymıyor değil. Online'ı dahil etmeme nedenim çoğu oyunda crossplay yok ve arkadaşlarımla oyuna giremeyeceksem benim için büyük bir eksik oluyor.

Ayrıca Xcloud bana daha cazip geliyor tabii onun da fiyatı önemli. Eğer düzgün bir fiyattan gelirse şu alete çok gerek kalmayacak çünkü bu aletin asıl avantajı olan gamepass ona da dahil olacak. Xclould'ın da en büyük eksisi gamepass dışında oyun açmıyor o da GFN gibi tam kapsayıcı değil. Tüm oyunları destekleyecek uygun fiyatlı bir streaming servisi anca hayal olarak kalacak gibi duruyor

• 17 Mart'ta yeni bilgiler paylaşılacak.

• Terminator T-800 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Oyunu tavsiye eder misiniz peki? Bu fiyata değer mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C99111CD4

Bu mesaj silindi.

Betadan çıkınca artar diye düşündüm şu an düşük fiyat demek daha iyi beta testleri demek. Artmaz da aynı kalırsa iyi olur elbette ama ben artmasını bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: R-10

17 Mart'ta yeni bilgiler paylaşılacak.

Adamlar oyunu 3 sene önce duyurdu. 2 sene önce basına gösterdi. Sonra başyazar ayrıldı, yenisi geldi o da ayrıldı. Şuan üçüncü yazar ile çalışıyorlar. Ve bakın hala tarih vs açıklayamıyorlar. Sadece bilgi vereceğiz demişler. Bence yeni bir Cyberpunk vakası olmamak için oyunu uzun süre erteleyecekler.

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.