Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13567. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: 7ender Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 21 Misafir - 21 Masaüstü1 Mobil
5 sn
349.708
Cevap
2.721
Favori
21.314.230
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
    Teşekkürler hocam, Dlc almasak çok bişey kaybeder miyiz?
  • Blizzard Battle.net uygulaması güncellenmiş, eskisine göre daha güzel olmuş. Kısıtlı olsa da bazı özelleştirme seçenekleri gelmiş.

• Ronades R kullanıcısına yanıt

Hocam 2 dlc var biri oyunu devam ettiren hikaye dlc si. Diğeri oynamak için necromancer karekterini ekliyor. Tercih meselesi indirimde alın bence ilk başta ana oyunu oynayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kutsall1 kullanıcısına yanıt

Bu konuda satış mesajları yasak diye biliyorum. Key/Gift konusunda konu açmanız daha iyi olacaktır.

• Activision şu Vampire Bloodlines 2 yapımcısını komple postalamış...

yani daha da gecikecektir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turk0gamer -- 1 Mart 2021; 15:11:30 >
  • Activision değil paradox hocam

• John Sheppard kullanıcısına yanıt

Tasarımın değişmesi ve hantallığın iyileştirilmesi gerekiyordu. Eskisine göre daha derli toplu olmuş bence. Ben de beğendim. Blizzard client'i ile pek işim yok o yüzden aktif kullananlar daha iyi yorumlarlar.

• Playstore'da Red dead redemption 2 180 tl. İlgilenen varsa

• first9 kullanıcısına yanıt
    Yine pahalı tavsiye etmiyorum , Gamebillet'de neredeyse aylık 160a iniyor
  • "The gameplay footage then shows a montage of familiar Souls-style melee combat, boss battles against a fire-breathing dragon and a large, sword-wielding foe, and a glimpse at horseback combat in a large, open environment."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D. -- 1 Mart 2021; 16:45:13 >
  • D. kullanıcısına yanıt

Düzgün gelsin de 5 sene sonra gelse de olur. Ömrümüz yetmezse de yarım kalmış bir oyun göreceğime hiç görmeyeyim daha iyi. Hayallerimiz kırılmasın yeter. Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

• Ronades R kullanıcısına yanıt

ROS ek paketi çıktıktan sonra kutulu alarak başladım. İçeriği çok çeşitli değil. Oyuncu sayısı derseniz büyük ihtimalle hiç yok. (Sezondan sezona oynayanlar mevcut elbette)

2 Tür oyun başlangıcı var. Softcore'da ölseniz de devam edebiliyorsunuz. Hardcore'da ise hesap yatarsa üzerindeki eşyalarla beraber kaybediyorsunuz. Ben oyunu ilk oynadığım sene softcore sonraki dönemlerde ise Hardcore oyuncusu oldum. Hardcore üzerinde çok hesap yatırmışlığımda vardır Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

Kısacası oyunu tek başınıza oynayacaksanız büyük ihtimalle uzun süreli oynayamazsınız çünkü oyunun size vereceği ek özellik maalesef yok.

• Sızdı

EDIT:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D. -- 1 Mart 2021; 17:35:25 >
  • D. kullanıcısına yanıt
    Bu elden ring nasıl oyun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • D. kullanıcısına yanıt

Oyuna özellikle fena hype'lıyım. Diğer souls oyunlarından farklı olarak canlı ve yaşayan bir açık dünya sunmasını bekliyorum. Özellikle Witcher 3 den sonra açık dünya RPG oyunları için mühür olmasını da umuyorum.

• zırt pırt oyun iade etmemden dolayı uyarı geldi. ne yapayım zor beğenen bir insanım. en sonuncu iadem 2. kez olmasına ve 3 saat oynamama rağmen kabul edildi. yarında hell let loose u deneyeceğim bakalım.

• 4F3 kullanıcısına yanıt

Dikkat edin hocam. Bir uyarı, iki uyarı derken iade özelliğini komple kaldırabiliyorlar hesabınızdan. Valve özellikle belirtiyor iade sayfasında "Steam refund sistemi bir oyun deneme sistemi değildir." diye.

Araştırıp, inceleyip aldığınız ürünün; yapılan tanıtım, teknik özellikler ve görsel materyallere uymaması durumunda size tanınan bir hak bu.

Yani oyun hakkında incelemeleri okuyup, görselleri, varsa videoları inceleyip öyle alım yapmanızı bekliyor Valve. Buna rağmen oyunu beğenmezseniz, sisteminizde çalışmazsa, oyunun optimizasyonu başarısızsa, geliştiricinin vaatleri (oyun özellikleri, minimum sistem gereksinimleri vs.) elinizdeki ürünle farklılıklar gösteriyorsa o zaman iade etmeniz normal.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hudson51

Oyuna özellikle fena hype'lıyım. Diğer souls oyunlarından farklı olarak canlı ve yaşayan bir açık dünya sunmasını bekliyorum. Özellikle Witcher 3 den sonra açık dünya RPG oyunları için mühür olmasını da umuyorum.

Ah ah, aynı düşünceye sahiptim Cp77 çıkmadan önce. Sonrası malum :(

• Bannerlord'dan haber var mı arkadaşlar? Bir sene erken erişimde kalacağı söylenmişti. Ay sonu bir sene olacak. Beş sene de tam sürüm için beklemeyelim. Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

• https://frogwares.com/how-nacon-cracked-and-pirated-the-sinking-city/

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.