Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13560. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ormanci1 , bulduren , emrahcey , ersno Daha Az
4 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 21 Misafir (1 Mobil) - 23 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
349.019
Cevap
2.712
Favori
21.221.726
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
566 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Videoların tamamını izlemedim ama reklamın iyisi kötüsü olmaz diyerek anlaşıp birbirlerinin reklamını yapıyor olabilirler, ne olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aerolona

Diyelim ki Control Steam key aldık DLC'leriyle beraber mi gelicek acaba?

Alıntıları Göster

Bilmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah akıl fikir versin ne diyelim. Yayıncı, influencer tayfadan birkaç kişi bu tarz insanlara kemik atınca böyle oluyor demek yazık vallahi. Erzurum gibi saçma, Potentia gibi aşırma şeylere destek vereceklerine daha geçen gün Enis Kirazoğlunun övdüğü Pawn of the Dead'e destek verse bu gülünecek TR oyuncuları çok daha güzel oyunlar görürdük. Üstelik geliştirici de Twitter da baya aktif ve oyuncu geri dönüşlerine göre oyuna güzel güncelleme getiriyor.

https://store.steampowered.com/app/890130/Pawn_of_the_Dead/

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hudson51 -- 25 Şubat 2021; 20:0:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hudson51

Allah akıl fikir versin ne diyelim. Yayıncı, influencer tayfadan birkaç kişi bu tarz insanlara kemik atınca böyle oluyor demek yazık vallahi. Erzurum gibi saçma, Potentia gibi aşırma şeylere destek vereceklerine daha geçen gün Enis Kirazoğlunun övdüğü Pawn of the Dead'e destek verse bu gülünecek TR oyuncuları çok daha güzel oyunlar görürdük. Üstelik geliştirici de Twitter da baya aktif ve oyuncu geri dönüşlerine göre oyuna güzel güncelleme getiriyor.

https://store.steampowered.com/app/890130/Pawn_of_the_Dead/

Bu oyunun geliştiricisi çok efendi bir arkadaş. Yerli ve milli, din-bayrak, değerlerimiz deyip ortalığı ayağa kaldırdığına da şahit olmadım.

Oyun görsel olarak biraz zayıf gelebilir (arayüz ve kullanılan fontlar benim de gözümü yordu mesela) fakat orjinal sayılabilecek bir fikir ile piyasaya çıkmış. İçerisinde hem klasik satranç, hem de oyuna özgü farklı bir kuralın işlediği (ele geçirmeli) satranç modu var. Uzun sayılabilecek bir hikaye modu da cabası.

Hani "yılın bağımsız yapımı" diyemeyiz elbette, ama destek olunacaksa dediğiniz gibi böyle yerli yapımlara destek olmak gerek.

• quote:

Orijinalden alıntı: John Sheppard

Hımbıl'dan Train Simulator 2021 Tier 1 bundle aldım, hesabım incelemeye alındı  

Muhtemelen bu Bundle'a özel koruma koymuşlar. Önceki sayfalarda alamayan arkadaşlar da varmış, sebebi bu muhtemelen, kartınız ya da Hımbıl'ın ödeme sistemi değil. Sanırım 1 kişinin 1'den fazla almasını istemiyorlar güncel bir oyun olduğu için. Çünkü kaç yıllık Hımbıl hesabımda ilk defa böyle bir şey başıma geliyor, şimdiye kadar istediğim her bundle'ı sorunsuz bir şekilde alabilmiştim Hımbıl'dan. Şimdi satın alımdan sonra benden telefon numarası isteyip ödememi ve hesabımı incelemeye aldılar. Bu arada GPay (Google Pay) ile aldım ve uzun zamandır GPay kullanıyorum Hımbıl'da. Sorun yaşayanlar eğer GPay kullanmıyorsa GPay ile de denemelerini tavsiye ederim.

Hocam oyun güncel değil, scam :). Adamlar oyunu 2009 yılında yapmışlar. Hep üstüne dlc getiriyorlar belki arada biraz visual update almıştır. Bende almadan önce bir bakayım dedim. O zaman farkettim.Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

https://store.steampowered.com/app/24010/Train_Simulator_2021/

• Eyvallah hocam, anında iptal ettim bende
  • Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

https://store.steampowered.com/app/482400/System_Shock

67 TL Pre-order çok ucuz. $45 normalde.

• Sp!deR kullanıcısına yanıt

Güzel ön fiyat ama oyunun yapım süreci pek sancılı geçti diye hatırlıyorum. O yüzden temkinli yaklaşıp çıkışına kadar dokunmayacağım ama serinin hayranları kaçırmaz bu fiyata.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sp!deR

https://store.steampowered.com/app/482400/System_Shock

67 TL Pre-order çok ucuz. $45 normalde.

2016'da kickstarter'da milletin paralarını cukkaladıktan sonra ne oyunu bitiren ne de milletin parasını iade eden kanı bozuklara para kaptırmayın diyeceğim ama haybeye...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • System Shock Remake'in hali hazırda oynanabilir bir demosu mevcut ve oyunun gelişim sürecinde yaptıkları geliştirmeleri bu demoya dahil ettiler.Oyunun ön sipariş duyurusu ile birlikte aynı anda demonunda final sürümünü yayınladılar.Steam yada Epic üzerinden indirip oynayabilirsiniz.

Demodaki gelişim etkileyici,2016 da Unity motoruyla çalışırken şu an ise Unreal Engine 4 kullanıyor ve güncel bazı teknolojileri(DLSS gibi) demoya dahil edip yeni animasyonlar ve oynanabilir alanlarda eklenmiş.Ön sipariş fiyatı bence gayet uygun ve yaz aylarında çıkacağı belirtilmiş.

• https://store.steampowered.com/app/1139890/DictatorsNo_Peace_Countryballs/

Oynayıp oynamayacağım belli değil ama sırf Türkçe desteğine karşılık için aldım. 1.68 TL

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sp!deR kullanıcısına yanıt
    Yıllardır bekliyorum bu oyunu ama artık ön sipariş vermeye korkar oldum. Ön sipariş verdiğim oyunlar sürekli patlıyorlar. Fiyatı gayet uygun. Umarım yakın zamanda arttırmazlar. Demosunu da denemek gerek. Nisan ayında alınabilecek bir şeyler çıkmazsa alırım belki. Şimdilik Forza Horizon 4 ve Days Gone'ın fiyatlarını bekliyorum.
  • Yeni Dragon Age oyunu single player-RPG olacakmış. Bunun en büyük sebebi Fallen Order'ın başarısı, Anthem'in de başarısızlığıymış. Oyun daha öncesinde servis oyunu olarak planlanmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: Impakt

Bu mesaj silindi.

Ben yardım edeyim dedim yolladım, baktım buradaki mesajı silmiyor, arkadaşın hesabını buldum baktım hesabında da aktifleştirmemiş. Kibarca sordum neden mesajı silmiyorsunuz neden aktifleştirmiyorsunuz keyi diye, tatmin edici cevap alamayınca keyi geri istedim baktım anında hesabına ekledi keyi. Kaç tane key topladı bilmiyorum ama arkadaş iyi niyetli değil. Bu mesaj yazdıktan yarım saat sonra key yolladım kendisine silmedi, silmiyor. Bugün de iyi niyetimin kıytırık bir key için suistimal edildiğine şahit oldum. Arkadaşa teşekkür ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: -dehşet-

Ben yardım edeyim dedim yolladım, baktım buradaki mesajı silmiyor, arkadaşın hesabını buldum baktım hesabında da aktifleştirmemiş. Kibarca sordum neden mesajı silmiyorsunuz neden aktifleştirmiyorsunuz keyi diye, tatmin edici cevap alamayınca keyi geri istedim baktım anında hesabına ekledi keyi. Kaç tane key topladı bilmiyorum ama arkadaş iyi niyetli değil. Bu mesaj yazdıktan yarım saat sonra key yolladım kendisine silmedi, silmiyor. Bugün de iyi niyetimin kıytırık bir key için suistimal edildiğine şahit oldum. Arkadaşa teşekkür ediyorum.

Alıntıları Göster

Dostum sana defalarca açıklamama rağmen, 2 key dışında(kendi hesabıma ve arkadaşımın hesabına etkinleştireceğim keyler dışında) eğer başka key olur ise bunları trade edebileceğimi, ama senden aldığım keyi asla başkasına aktarmayacağımı, senin iyi niyetini suistimal etmeyeceğimi, onun dışında başka bir arkadaş yazar ise şeffaf bir şekilde açıklayacağımı ve her zaman açıkladığımı söyledim.

Senden keyi satın aldım, aktifleştirme kısmını daha önceden seni tanıdığım için ve Avrupa Ligi futbol maçlarına baktığım için daha ileriki saatlerde geceye bıraktım, ödemeyi yaptıktan sonra IBAN numarana daha sonra bana keyi geri istediğini telaşlı bir şekilde söyledin, ben de bu durumdan kuşkulandım ve izlediğim futbol maçını bırakıp hemen bana sattığın, senin IBAN numarana yaptığım ödeme ile bana sattığın keyi hesabıma girip aktifleştirdim. Humble bundle üzerinden alamadığım da bir gerçek, diğer arkadaşlar da biliyor hatta aynısını yaşayanlar da var belki 10 farklı kart denedim. Sana şeffaf bir şekilde bunları açıkladıktan sonra kendi deyiminle kendini "sazan ve aptal" hissettiğini açıkladın, ben de bu durumun böyle olmadığını, aksine bu şekilde hissetmemen gerektiğini ve senin keyini kendi hesabımda kullanacağımı defalarca söyledim ve kullandım. Kendi kendine kafanda bir şeyler kuruyorsun ve bundan dolayı beni suçluyorsun, özel mesajlardan da defalarca anlatmama rağmen kendi kafanda kurduğun şeye inanıyorsun. Gerekli cevapları sana özel mesajlardan ve burdan defalarca verdim. Sana başka söyleyeceğim bir şey yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Impakt -- 25 Şubat 2021; 23:15:44 >
  • -dehşet- kullanıcısına yanıt

Arkadas o keyi kendisi icin istiyor sandiysaniz fazla iyi niyetlisiniz hocam :)

• quote:

Dostum sana defalarca açıklamama rağmen, 2 key dışında(kendi hesabıma ve arkadaşımın hesabına etkinleştireceğim keyler dışında) eğer başka key olur ise bunları trade edebileceğimi, ama senden aldığım keyi asla başkasına aktarmayacağımı, senin iyi niyetini suistimal etmeyeceğimi, onun dışında başka bir arkadaş yazar ise şeffaf bir şekilde açıklayacağımı ve her zaman açıkladığımı söyledim.

Senden keyi satın aldım, aktifleştirme kısmını daha önceden seni tanıdığım için ve Avrupa Ligi futbol maçlarına baktığım için daha ileriki saatlerde geceye bıraktım, ödemeyi yaptıktan sonra IBAN numarana daha sonra bana keyi geri istediğini telaşlı bir şekilde söyledin, ben de bu durumdan kuşkulandım ve izlediğim futbol maçını bırakıp hemen bana sattığın, senin IBAN numarana yaptığım ödeme ile bana sattığın keyi hesabıma girip aktifleştirdim. Humble bundle üzerinden alamadığım da bir gerçek, diğer arkadaşlar da biliyor hatta aynısını yaşayanlar da var belki 10 farklı kart denedim. Sana şeffaf bir şekilde bunları açıkladıktan sonra kendi deyiminle kendini "sazan ve aptal" hissettiğini açıkladın, ben de bu durumun böyle olmadığını, aksine bu şekilde hissetmemen gerektiğini ve senin keyini kendi hesabımda kullanacağımı defalarca söyledim ve kullandım. Kendi kendine kafanda bir şeyler kuruyorsun ve bundan dolayı beni suçluyorsun, özel mesajlardan da defalarca anlatmama rağmen kendi kafanda kurduğun şeye inanıyorsun. Gerekli cevapları sana özel mesajlardan ve burdan defalarca verdim. Sana başka söyleyeceğim bir şey yok.

Alıntıları Göster

Senden keyi isteyince gittin hemen etkinleştirdin, çünkü yakalandın bu kadar basit. Bir daha burada alenen kimsenin iyi niyetini suistimal edemezsin umarım. Aptallık ettim bu konuda hiç şüphem yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: -dehşet-

Senden keyi isteyince gittin hemen etkinleştirdin, çünkü yakalandın bu kadar basit. Bir daha burada alenen kimsenin iyi niyetini suistimal edemezsin umarım. Aptallık ettim bu konuda hiç şüphem yok.

Alıntıları Göster

Bundleı hiç bir şekilde alamadığım için ederinin(güncel olarak 7 küsür TL Humblebundle üzerinde) 2 katını vereceğimi ve senden aldığım keyi hesabımda etkinleştireceğimi ve etkinleştirdiğimi söyledim, bunun neresi iyi niyeti suistimal etmek oluyor onu anlamıyorum. Kafanda bir şey kurmuşsun ve sürekli onu tekrarlıyorsun. Konuda daha fazla kalabalık etmemek için ve anlamsız laf dalaşına daha fazla katılamayacağım için buradan cevap vermeyi kesiyorum. Eğer düzgün ve saygılı bir şekilde, sürekli ithamlarda bulunmayı bırakarak konuşmak istersen benimle özel mesaj yoluyla iletişime geçebilirsin. İyi geceler.

• quote:

Bundleı hiç bir şekilde alamadığım için ederinin(güncel olarak 7 küsür TL Humblebundle üzerinde) 2 katını vereceğimi ve senden aldığım keyi hesabımda etkinleştireceğimi ve etkinleştirdiğimi söyledim, bunun neresi iyi niyeti suistimal etmek oluyor onu anlamıyorum. Kafanda bir şey kurmuşsun ve sürekli onu tekrarlıyorsun. Konuda daha fazla kalabalık etmemek için ve anlamsız laf dalaşına daha fazla katılamayacağım için buradan cevap vermeyi kesiyorum. Eğer düzgün ve saygılı bir şekilde, sürekli ithamlarda bulunmayı bırakarak konuşmak istersen benimle özel mesaj yoluyla iletişime geçebilirsin. İyi geceler.

Alıntıları Göster

Keyi neden göndermedin geri madem o kadar dürüsttün. Keyi ben istedikten sonra etkinleştirdin. Kıytırık bir key için düştüğün hale bak.

Ha bu arada ben arkadaşın dediği gibi 2 katına filan satmadım, hatta kendi teklif etti ben yok dedim.

Benim derdim benim gibi iyi niyet göstereceklerin aynı duruma düşmemesi için minik bir uyarı. Gerisi sizin bileceği bir iş.

İkiden fazla olursa trade yapabilirmiş beyimiz.

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -dehşet- -- 25 Şubat 2021; 23:49:11 >
  • Moss ve Descenders oyunları indirime girmiş. Oynayan kişiler deneyimlerini ve tavsiyelerini belirtirse mutlu olurum. Güzel oyunlara benziyorlar
    Edit* Descenders oyunu için 3 günlük oynama hakkı varmış. Denemek isteyen deneyebilir :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CaptainErturan -- 26 Şubat 2021; 0:26:13 >
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.