Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: torkema61 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 48 Misafir (11 Mobil) - 37 Masaüstü12 Mobil1 iOS
5 sn
271.274
Cevap
2.117
Favori
13.640.746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 10654
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2727
  • Ortalama Mesaj Aralığı 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1852
  • Favoriye Eklediklerim 2164
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • b0Ni (4013 mesaj) Johnny Silverhand (3327 mesaj) XanthiN (2727 mesaj) Noctivagant (2515 mesaj) saintroyo (1905 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (111502 mesaj) Mobil (35709 mesaj) Tablet (3664 mesaj) (73 mesaj) Mini (9249 mesaj) Uygulama (5045 mesaj)
  • @
383 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    6346 Mesaj

Önce mordor sonra war çıktı
    |
    |
    CaptainErturan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    717 Mesaj

Eyvallah
    |
    |
    Bahsedilenler: bilgennyk
  • Uzaklaştırılmış 4 gün cezanın, 3 gün 14 saat 25 dakika kadarı kaldı.

Star Wars KOTOR oynamak istiyorum ancak Star Wars evrenini çok çok az biliyorum. Oyunun benim için bir anlamı olmaz mı yoksa anlayabilir miyim ne dersiniz?

• DH Yönetici
    12200 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/3c/5e/9d/3c5e9d4188e920e9074d8471bd466028.png&t=0&width=480&text=1

Umarım Origin dosyalarını tanır. En baştan tekrar indiremem.  

|
    |
    Zebercet kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    686 Mesaj

Bakın hemen hemen aynı şeyleri diyoruz aslında. Ben EA olacağına Ubi alsın diyorum multiplayer sevmeyen biri olarak. Battlefront 2 multi olduğu için eğlenceli değil bence. Gönül ister ki Obsidian veya CDPR yapsa ama Ubi de fena değil. AC tarzı star wars oyununu Battlefield tarzı sw oyununa tercih ederim, en azından açık dünyada rahat rahat gezeriz.

|
    |
    R-10 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    7541 Mesaj

Ona gerek yok zaten davet atabiliyorsun ama oyunu indirmesi lazım. Mağaza sayfasinda satin almadan indirme seçeneği olması lazım
    |
    |
    untypicalgemini kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1023 Mesaj

Boş çıkması normalmi key falan yok.

http://store.donanimhaber.com/a9/d3/4a/a9d34a6c6c5914599308b0cd4d62a345.jpg
  • Binbaşı
    1148 Mesaj

çok teşekkürler cevap için. deneyeyim.

|
    |
    TheNewAtilla kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2966 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: WhyNot?

Boş çıkması normalmi key falan yok.

http://store.donanimhaber.com/a9/d3/4a/a9d34a6c6c5914599308b0cd4d62a345.jpg

Bende de aynisi olmustu, 5-6dk sonra unlock the key kismi gelmisti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzbaşı
    675 Mesaj

Teşekkür ederim hocam xbox kodu almak istedim ama arkadaşlar kullanılacak hesabın 0 (sıfır) hesap olması gerektiğini söylediler. Halihazırda oynadığım Forza Horizon 4 oyunu var onun kayıtlarını da sanırım farklı hesaba geçiremiyorum . Artık banka kampanya veya başka indirimler kovalayacağım.

Yardımınız için teşekkür ederim

|
    |
    John Sheppard kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1677 Mesaj

Bana da öyle demişlerdi ama ben daha üç gün önce mevcut hesabıma aldım hocam. Önemli olan tek şart devam eden bir aboneliğinizin bulunmaması. Bunu nasıl kanıtlayabilirim bilmiyorum ama daha önce toplamda 8 ay game pass kullandığım hesabıma 2 yıllık game pass ultimate tanımlattım.
    |
    |
    Korgeneral1071 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3162 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: The Frost

Bana da öyle demişlerdi ama ben daha üç gün önce mevcut hesabıma aldım hocam. Önemli olan tek şart devam eden bir aboneliğinizin bulunmaması. Bunu nasıl kanıtlayabilirim bilmiyorum ama daha önce toplamda 8 ay game pass kullandığım hesabıma 2 yıllık game pass ultimate tanımlattım.

Sen 2 yıl uzatmayı nasıl yaptın? Telefonla ya da mağazadan Xbox Live Gold alarak mı?

Arkadaşın bahsettiği sanırım ekran kartı/işlemci ile birlikte verilen 3/6 aylık Xbox Game Pass promosyon kodları. O kodlar benim de bildiğim kadarıyla sadece daha önce hiç Game Pass kullanılmamış hesaplarda kullanılıyor.

• Binbaşı
    1677 Mesaj

Telefonla arayarak aldım. 1 yıllık Xbox Live Gold üyeliği 180 TL'ye geliyor. 180+180 TL'ye iki yıllık Live Gold alıp üstüne 45 TL'ye 1 aylık Game Pass Ultimate alınca toplamda 2 yıllık Game Pass Ultimate abonesi oldum. Xbox kardeşliği sayesinde konsol sahibi abimle aboneliğimi paylaşarak ücreti de yarı yarıya kırıştık.

Promosyon kodlarına gelirsek, geçtiğimiz yıl ocak ayında 5,90 TL'ye 3 aylık Game Pass üyeliği almıştım. 3 ayın sonunda da AMD işlemci aldığım için AMD tarafından verilen 3 aylık Game Pass kodu kullandım. Yani kod da üyelik de daha önce Game Pass kullanılabilen hesaplarda kullanılabiliyor. Sizleri bilemem ama yani en azından ben kullanabildim.
    |
    |
  • Yarbay
    3162 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: The Frost

Telefonla arayarak aldım. 1 yıllık Xbox Live Gold üyeliği 180 TL'ye geliyor. 180+180 TL'ye iki yıllık Live Gold alıp üstüne 45 TL'ye 1 aylık Game Pass Ultimate alınca toplamda 2 yıllık Game Pass Ultimate abonesi oldum. Xbox kardeşliği sayesinde konsol sahibi abimle aboneliğimi paylaşarak ücreti de yarı yarıya kırıştık.

Promosyon kodlarına gelirsek, geçtiğimiz yıl ocak ayında 5,90 TL'ye 3 aylık Game Pass üyeliği almıştım. 3 ayın sonunda da AMD işlemci aldığım için AMD tarafından verilen 3 aylık Game Pass kodu kullandım. Yani kod da üyelik de daha önce Game Pass kullanılabilen hesaplarda kullanılabiliyor. Sizleri bilemem ama yani en azından ben kullanabildim.

Ben Ekim ayında şu 3 yıllık abonelik fırsatı varken, Xbox Game Pass ana konusunda birine sormuştum bu 3/6 aylık promosyon kodlarıyla birlikte birleştirilebilir mi diye ama olmaz demişlerdi, o kodlar sadece yeni üyeliklerde çalışıyormuş diye dönüş yapılmıştı. O zaman araştırıp bakmamıştım açıkçası.

Şimdi bir araştırayım dedim, 3/6 aylık promosyon kodları daha önce abonelik kullanılmış hesaplarda da kullanılıyormuş ama tek bir şartı var, devam eden abonelik olmaması gerekiyormuş. Devam eden aboneliği uzatmıyor ama eski aboneliğinizin süresi bitince yeni bir abonelik olarak ekleniyormuş. (Microsoft Xbox temsilcisinin Microsoft forumunda verdiği cevap)

https://answers.microsoft.com/en-us/xbox/forum/all/xbox-game-pass-for-pc-and-3-month-free-codes-from/d4e6a6ca-b0d0-416a-83a1-a1bd5ef5a7d6

@Korgeneral1071 Yani hocam sizin de eğer şu an aktif olarak devam eden bir aboneliğiniz yok ise, 3 veya 6 aylık Xbox Game Pass promosyon kodu alabilirsiniz. Aylık 15-20 TL'ye gelecek şekilde forumda satanlar var.

• Binbaşı
    1023 Mesaj

saatler sonra tekrar bakıyorum hala böyle steam key kalmamış galiba

|
    |
    Onvious kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3536 Mesaj

şimdi bana mail geldi ve girdim sipariş oluşturdum. ödeme olarak 0.00€ yazdı. thank you for your order diye mail geldi. sanırım keyi de gönderirler bir süre sonra.

edit: 4 dakika sonra key de geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_0017 -- 14 Ocak 2021; 16:49:54 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1677 Mesaj

Evet, halihazırda abonelik varken promosyon kodu kullanılamıyor. Önceki mesajımda da dediğim gibi aboneliğim bittikten sonra kod kullanmıştım ben.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    675 Mesaj

@thefrost @johnshepard

Hocam size çok teşekür ederim fakat az önce bir arkadaş sağolsun denemem için önce kodu yolladı ve denediğimde şu hatayı da aldım " bu kodu konsolunuzda kulanın" gibi microsoft mağazada etkinleştirmeye çalıştım , tarayıcı üzerinden de etkinleştirmeye çalıştım ve sürekli aynı hataları aldım.

Bilgisayarımdaki Xbox Konsol Yardımcısı üzerinden kullanayım dedim o da microsoft storeye attı ve orada da aynı problemle karşılaştım.

Yapacak bir şey yok sanırım şimdilik. Kodları kullanamadım

"Xbox .Lütfen bu kodu konsolunuzda kullanın"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Korgeneral1071 -- 14 Ocak 2021; 17:41:25 >
    |
    |
    Bahsedilenler: thefrost, The Frost kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör johnshepard
  • DH Yönetici
    12200 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Haftanın Ücretsiz Epic Oyunu

STAR WARS Battlefront II | 21 Ocak 19:00'a kadar:

https://www.epicgames.com/store/tr/product/star-wars-battlefront-2

21 - 28 Ocak arası verecek:

|
    |

• Yarbay
    3743 Mesaj

Güzel bir aksiyon rpg oyunu olur sizin için ama daha fazlası olmaz. Çok büyük ihtimalle zaten oyunun başında bırakacaksınız evrene pek alışkın olmadığınızdan.

|
    |
    Hauntblast kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Masal Oku
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Radyo Dinle
ankara gülüş tasarımı
Bebek Oyunları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
2,422
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.