Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13516. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: sunshines35 , gomezz1903 , streamin Daha Az
3 Kayıtlı Üye ve 30 Misafir (1 Mobil) - 32 Masaüstü1 Mobil
5 sn
349.017
Cevap
2.712
Favori
21.221.366
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
566 oy
Öne Çıkar
Giriş

umarım öyle olur. ayın 11inde steamle beraber epic kupon verirse alırım.

• arkadaşlar steamde kış indirimi gibi indirim olacak mı tebin %50 iade kampanyası ayın 15 ine kadar duruma göre bekleyeyim bilgi bulamadım hiç?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesinlikle katılıyorum. Activision biraz şu aç gözlülüğü bırakıp da amaçları oyun satmak olsa şimdiye bir sürü fanları olurdu ama tek yaptıkları CEO'larına daha fazla bonus vermek. Bir EA bir de Activision kapansa hiç üzülmem vallahi üstüne de bir toprak ben atardım.

@ananas32 Bu hafta 11 şubat perşembe 21.00 da Steam Çin Yeni Yılı indirimleri başlayacak. O zamana kadar bekleyin bence.

• ananas32 A kullanıcısına yanıt

Bakiye yukleyerek iade alanlar vardi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Polanski TR -- 8 Şubat 2021; 17:54:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Epic bu yil cok daha fazla exclusive oyun duyuracakmis, eger Bloodborne exc olursa sanirim ilk oyunumu almis olucam :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Onvious -- 8 Şubat 2021; 20:29:44 >
  • Steam tartışmalarında oyunun fiyatının 10$ olacağı söyleniyor. Şu anlık ücretsiz. Benim pek ilgimi çekmedi ama, belki biri oynar.

https://store.steampowered.com/app/1427800/Mutant_Ops/

• D. kullanıcısına yanıt

Epic de indirimlerini duyurduğuna göre tamamdır. Bu perşembe hem Steam de hem de Epic de güzel indirimler göreceğiz gibi ama yine Epic kupon olayını kullanırsa Steam den bir adım önde olur ki umarım da kullanır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hudson51 -- 8 Şubat 2021; 20:55:20 >
  • Ori'nin ilk oyununun fiyatını kalıcı olarak düşürmüşler sanırım. Bizde de 10.50 TL olarak gözüküyor. Bu fiyata muazzam bir oyun. Almayanlara öneririm.

• Sp!deR kullanıcısına yanıt

işte bu ya sonunda dualarım kabul oldu inanamıyorum

• umarim forza eski fiyatlandirmadan gelir ya

ne guzel MS cok ucuza cikartiyordu

• quote:

Orijinalden alıntı: Hudson51

Epic de indirimlerini duyurduğuna göre tamamdır. Bu perşembe hem Steam de hem de Epic de güzel indirimler göreceğiz gibi ama yine Epic kupon olayını kullanırsa Steam den bir adım önde olur ki umarım da kullanır.

Epicden tekrar sınırsız kupon olayını bekliyoruz Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

İşte budur be! Birde kuru 1 veya 1.5 alırlarsa nefis olur nefis Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
  • lisans misans bokuna her yerde 60 dolara satmaya çalışabilirler belki pek güvenemiyorum

Beklemiyordum. Takibe alayım direkt.
  • Hudson51 kullanıcısına yanıt

yine heyecanımı kazandım. 1 kupon bile yeter benim için. şu epic kuponu versin de mafiayı oynayayım Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

inş yeni çıkan microsoft flight sim gibi değil de önceden çıkmış sea of thieves gibi bi kurla gelir

Harika haberDijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

Umarım düzgün güzel bir fiyattan gelir. Xbox hesabımı bağlar gamepassten kaldığım saveden devam ederim steamden.
    Bu arada forza Horizon 5in ayak sesleri bunlar. Fh5 çıkmadan FH4e ulaşamayan oyunculara steamden satacaklar.
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.