Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13509. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
34 Misafir (1 Mobil) - 33 Masaüstü1 Mobil
5 sn
349.589
Cevap
2.720
Favori
21.297.503
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
569 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: first9

hemen al butonuna tıklayınca ödeme ekranına geçiyor hocam. hatta şu an oradayım ama dönüp duruyor tabi.

Alıntıları Göster

Hocam o button bende çalışmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: DeVKit

Hocam o button bende çalışmıyor.

Alıntıları Göster

bazı sayfalarda çalışmıyor evet. 1 şubat indirim sayfasındaki butondan deneyim hocam bi. tabi eğer girebilirseniz

• Playstoredan AC Origins aldım para karttan çekildi. Sitenin durumu malum key kısmına bir türlü giremedim şimdi de siparişim başarısız gözüküyor. Başına gelen var mı ?
  • Hudson51 kullanıcısına yanıt

Spinch, Steam'de istek listemde olan bir oyundu. Haber verdiğiniz için teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • torkema61 kullanıcısına yanıt

Çok iyi fiyatmıştı alanlara hayırlı olsun.Oyun Mısır'da geçtiği için bende yeri ayrıdır.

• Arkadaşlar fazladan origins ve far cry 5 alan varsa satabilme imkanı varmı ben almak isterim kaçırdım çünkü işteydim alamadım ve siteye giremedim kaçırdım 😔
  • far cry ve origins'i aldım, bankadan ücreti de çekti. ancak siparişlerim kısmında oyunlar gözükmüyordu, bilgilerim>sipariş geçmişi kısmında ödeme/sipariş başarısız yazdığını gördüm. kredi kartından ücreti çekmiş, hatta playstore puanı varmış o puanı bile eklemişler ürün aldığım için. bunlardan da bu beklenirdi ancak zaten. :)

tüm gün site çökmüş bir biçimde olsun, zar zor alalım onda da sipariş geçersiz olsun. zaten bakmıyordum bu siteye, artık hiç bakmam. 30-40 tl fazla veririm steam'den alırım.

• Site düzelmiş. Ama oyunlar tam fiyata dönmüş.

• quote:

Orijinalden alıntı: John Sheppard

Hayır Year 5 Pass ile alakası yok onun. Standart sürüm Year 5 demesi bilgilendirme amaçlıdır diye tahmin ediyorum yani oyunun 5. yılı, 5 sezon paketi var gibisinden.

Year 5 Pass ile birlikte oyunun olduğu sürüm Gold Edition diye geçiyor. O sürümü 9 TL'ye satacaklarını hiç sanmıyorum.

Alıntıları Göster

Ben o kadar masum düşünemedim. Bence year 5 ekleme amaçları season pass dahilmiş havası vermek. Oyunun o isimde sürümü olmadığını bildiğim halde didik didik okudum açıklamaları. 9 lira da baya güzel fiyat, hesaba bir tane daha alasım gelmişti  

• ihtiyacı olanın değil genelde stokcu ve osasunalı botcuların faydalandığı bir kampanya oldu.

• Konuyu geç gördüm kaçırdım AC:Origins'i  

• Euro Truck Simulator 2 tüm dlcleri ile birlikte oynayan var mı? Eskiden oynuyordum ilk çıktığı zamanlar baya uzun süre oldu oynamayalı şöyle bir 20 saat oynayasım geldi, tüm dlcleri almaya değer mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Impakt -- 2 Şubat 2021; 1:25:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0MG90

Konuyu geç gördüm kaçırdım AC:Origins'i  

Fark etmiyor hocam ben Sabah 9dan beri alamadım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CrrystaL

Arkadaşlar fazladan origins ve far cry 5 alan varsa satabilme imkanı varmı ben almak isterim kaçırdım çünkü işteydim alamadım ve siteye giremedim kaçırdım 😔

Epic’te indirim dönemlerinde kuponla birlikte AC Origins Gold sürümü 21 TL gibi fiyatta geliyor.

Standart alıp sonra Season Pass’i alayım dersen pahalıya gelir şuan baktım Season Pass 71 TL.

• quote:

Orijinalden alıntı: Reiskonen

Epic’te indirim dönemlerinde kuponla birlikte AC Origins Gold sürümü 21 TL gibi fiyatta geliyor.

Standart alıp sonra Season Pass’i alayım dersen pahalıya gelir şuan baktım Season Pass 71 TL.

Alıntıları Göster

Sonunda kafası çalışan biri  bravo tebrikler.Ayrıca ubisoft epicten alınan oyunları illa epic launcherdan başlatıcaksın şartı koymuyor.Neyse 9 liraya ac origins alan 70 liraya sason pass kovalar şimdi.Haa dersin ben vanilla sürümünü alıcam ana hikayesini bitirip kaldırcam köşeye ki öyle olmuyor illa aklının bir köşesine takılıyor oyunu full sürüme tamamlamak dlclerle birlikte.3,4 sene önce ubisoft watch dogs u bedava vermişti eklemiştim kütüphaneye, sevmediğim halde her indirim sezonunda şunun expansion pass ini alsam mı diyorum.

• 0MG90 kullanıcısına yanıt

hiç üzülme. sabahtan akşama kadar deneyip alamadık. sinir olduğumla kaldım. en azından sinir olmadın.

• Impakt kullanıcısına yanıt

tüm dlc'leri alıp promods haritasını yüklersen çok daha fazla oynarsın

• Bu telekomun yatacak yeri yok neyseki üç oyunuda daha önce almıştım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • AC Origins fiyatı çok iyiymiş, alanlara hayırlı olsun. Şahsen Odyssey'den daha çok sevmiştim. Hoş, ikisini de fulledim. 

• Ben de sağlık sorunları nedeniyle geç gördüm alamadım far cry5, ac origins, bi dahakine inşallah

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.