Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13508. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: asi_mawi , osmandemi2 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 30 Misafir - 31 Masaüstü1 Mobil
5 sn
349.711
Cevap
2.721
Favori
21.314.616
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: Neco.

Geçenlerde bana bir mail gelmişti, kullanıcı adınızı telefon numaranız ile değiştirin diye. O yüzdendir büyük ihtimalle.

evet bana da geldi ama o mobil veya ev interneti için sanırım playstore hiç bahsi geçmedi

• mahsur kalan adam M kullanıcısına yanıt
    Hocam Playstore'a o kullanıcı adı ve parola ile giriş yapıyorsunuz zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: torkema61

Playstore show yapmış.

https://www.playstore.com/kampanya/playstore-flas-indirim-1-subat-2021

AC Origins 9 TL

Far Cry 5 18 TL

Tom Clancy's Rainbow Six Siege - Standard Edition Year 5 9 TL.

Henüz almamış olanlar için bulunmaz nimet . Daha da düşmez herhalde alacak olanlar buradan toplasın.

• playstore sitesi çöktü ve hala düzelmedi maalesef. 10-20 tane alıp satmayı planlayan şahıslar yüzünden olduğundan eminim.

• Ben AC Origins i zar zor alabildim ama keye bir türlü ulaşamadım. Ürün bilgilerini göster diyorum dönüp duruyor key gözükmüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saykohakan -- 1 Şubat 2021; 21:6:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Neco.

Hocam Playstore'a o kullanıcı adı ve parola ile giriş yapıyorsunuz zaten.
    Açılırsa Bir şekilde giriş yapacaz da

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: first9

playstore sitesi çöktü ve hala düzelmedi maalesef. 10-20 tane alıp satmayı planlayan şahıslar yüzünden olduğundan eminim.

direkt playstoredan uplay hesabına kayıt etmıyor mu? key mi verıyo bu sefer

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiye'nin internet altyapısının çoğuna sahip sağlayıcının (kasası boşaltıldığından dolayı bizi yavaş internete mahkum ederken bolca para isteyen firma) sitesi saatlerdir düzeltilemedi, pes yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: n201

direkt playstoredan uplay hesabına kayıt etmıyor mu? key mi verıyo bu sefer

Alıntıları Göster

bilgim yok hocam, zar zor far cry'ı satın alabildim onda da daha ulaşamadım. ama forumda birisi konu açmış gördüm, 10 tane alıp satacağım diyordu. ona istinaden söylemiştim.

• quote:

Orijinalden alıntı: meqlotkobo

Hacılar rainbow standart edition diyo normalde bu sürümde year pass yok.Playstore'da yanında year 5 yazıyo, bunun year pass ile alakası yok değil mi?

Hayır Year 5 Pass ile alakası yok onun. Standart sürüm Year 5 demesi bilgilendirme amaçlıdır diye tahmin ediyorum yani oyunun 5. yılı, 5 sezon paketi var gibisinden.

Year 5 Pass ile birlikte oyunun olduğu sürüm Gold Edition diye geçiyor. O sürümü 9 TL'ye satacaklarını hiç sanmıyorum.

• playstore, giriş, üyelik, ödeme koşulları vesairesi böyle rezil olduğu sürece bedava verse oyunu yine almam.

wirecard skandalında sonra hala o firmayla çalışıyordu en son indirimlerde...

• John Sheppard kullanıcısına yanıt

anladım sağolun

• Playstore da sepeti kaldırmışlar siteye girseniz bile satın alım yapamıyorsunuz.

• agememnon2000 A kullanıcısına yanıt
    AC bilmem ama FC5 DLC’leri boş. Gerçi bana göre oyunun kendisi boş ama 18 liraya değerlendirilir. Ama bu mantıkla devam ederlerse 1 kuruş daha vermem bu seriye.
  • Amazon Prime sahibiyseniz Spinch, Stealth Bastard Deluxe, Monster Prom: Hotseat, Swimsanity! – Yan Yana Grup Sürümü, Table Manners'ı ücretsiz alabilirsiniz. Amazon Prime Gaming sayfasından veya Amazon Games uygulamasından alınıyor oyunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hudson51 -- 1 Şubat 2021; 22:51:22 >
  • Ben Playstore'un sitesine saatlerdir giremiyorum. Hâla hata veriyor, sizde de böyle mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: DeVKit

Playstore da sepeti kaldırmışlar siteye girseniz bile satın alım yapamıyorsunuz.

hemen al butonuna tıklayınca ödeme ekranına geçiyor hocam. hatta şu an oradayım ama dönüp duruyor tabi.

• DDempseyRoll D kullanıcısına yanıt

502 Bad Gateway hatası veriyor.

• Uzun uğraşlar sonucu r6 alabildim 15 20 dakka evvel.Hesapta görünmüyor bakalım ne olacak.

edit: eklendi hesaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WBC -- 2 Şubat 2021; 0:15:38 >
  • Playstore için kasmayın önümüzdeki hafta o oyunlar bedava olacak telekomun indirim yapıp siteyi bilerek kapattığını düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.