Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13496. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: FocSayn , metelloner , Judassem Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 24 Misafir (1 Mobil) - 24 Masaüstü3 Mobil1 iOS
5 sn
349.714
Cevap
2.721
Favori
21.315.130
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Masa Effect 2 var sadece elimde. Şimdiye kadar oynamadım nedense, bekleyip yenilenmiş halini oynayım madem  

• Seriyi oynamadım çıkınca burdan başlarım artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O değil de Kinguin'de GTA VI ön siparişe açılmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: Neco.

O değil de Kinguin'de GTA VI ön siparişe açılmış

Reklam amaçlı hareketler. Bunu yıllardır yapıyorlar. İtibar etmeyin.

• John Sheppard kullanıcısına yanıt
    Aynen, ben de takip edemedim son zamanlarda dedim acaba çıkış tarihi falan mı açıklandı nedir
  • quote:

O değil de Kinguin'de GTA VI ön siparişe açılmış

Daha çıkış tarihi belli olmayan onu geçtim tanıtımı bile olmayan oyunun ön siparişe açılması mantıklı değil. Reklam amaçlı olduğu belli. Daha ne zaman çıkacağını geçtim daha duyurulmamış oyun için ön sipariş açmaları komedi. Dolara kuru yarın 10TL fırlarsa ne yapacaklar

• @Aerosol 34 @Robinson Crusoe @SEL1MD

Ben rpg severim ama öyle silahlı uzaylı (Star Trek Enterprise Next Generation hayranı olduğum hâlde) pek sevmem. Bunun II. vardı ucuz almıştım bir ara oynadım.

1. Grafiği o zaman için cağdışı gelişmiş temiz ve güzeldi
    2. oyun kurgusu ve hayata geçirilişi de çok güzeldi

velhasıl kelam çok beğenmiş burada da yazmıştım. Sonra Origin Access milletin 2 senelik felan aldığında ben iki aylık mı altı aylık mı ne almıştım tüm seriyi oynadım hepsi de güzel.

Seri tavsiye edilir.

Sadece biraz değil baya scientology fışkırıyor her yerinden... sheppard isminden tut kurgusu ve hikayesine kadar ama onuda daha önce belirtmiştim.

Hani şu başlarında ki dallamanın kendini uzaylı sandığı ve milleti uzayda bir yerlere göç ile kurataracağını hayal ettikleri bir çok ünlü' artistlerin mensubu (Tom Cruise, Travolta, Smith ves.) olduğu Made in USA zengin oluşum.

Almanya da yasak değiller citadelleri neym de var ama AnayasaKoruma Dairesinden takipteler yani şüpheli oluşum statüsünde...

• Steam'de EA Play 5.80 liraya düşmüş. Bu ne zamana kadar devam ediyor bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheLordOfTheGames

Steam'de EA Play 5.80 liraya düşmüş. Bu ne zamana kadar devam ediyor bilen var mı?

*Save 80% when you sign up by 9 Mar 2021

9 Marta kadar geçerliymiş. Bilgilendirme için teşekkürler.

EA Play'in Xbox Game Pass'e gelmesini bekleyip bitap düşmüştüm, bu iyi oldu.

Ne demek hocam ben de teşekkür ederim bilgi için. Ben de aynı şekilde yarıyıl tatilinde EA Play gelse de oynasam diyordum iyi oldu bu.
  • TheLordOfTheGames kullanıcısına yanıt

ilk ay için sadece, sonra 29 TL

• TheLordOfTheGames kullanıcısına yanıt
    Daha önce almayanlar için geçerli sanırım bende 29₺ görünüyor almaya çalışınca.
  • quote:

Orijinalden alıntı: falldownnn

ilk ay için sadece, sonra 29 TL

Oops  Ayları karıştırdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Sheppard -- 21 Ocak 2021; 20:33:49 >

Süre yetmiyor derken?  

Sheppard ikinci ayı 21 şubatta ikinci hesaptan alabilirsin  

Hoş ben ilk gün 69 TL fiyatla yıllık aboneliği aldım ve 1 oyun bile oynamadım hala, alacaklara duyurulur Xbox gamepass veya Origin üzerinde üyeliğiniz var ise 5.80 TL fiyata bile almaya pek gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Impakt -- 21 Ocak 2021; 20:35:33 >
  • quote:

Daha önce almayanlar için geçerli sanırım bende 29₺ görünüyor almaya çalışınca.

Evet muhtemelen öyle. "for the first month" diyor. Xbox Game Pass gibi sadece ilk kez abone olacaklar için ilk ay deneme fırsatı gibi bir şey anladığım kadarıyla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Sheppard -- 21 Ocak 2021; 20:34:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Impakt

Süre yetmiyor derken?  

Sheppard ikinci ayı 21 şubatta ikinci hesaptan alabilirsin  

Hoş ben ilk gün 69 TL fiyatla yıllık aboneliği aldım ve 1 oyun bile oynamadım hala, alacaklara duyurulur Xbox gamepass veya Origin üzerinde üyeliğiniz var ise 5.80 TL fiyata bile almaya pek gerek yok.

Aynen sonradan fark ettim, ayları karıştırdım  

• NBA 2K21 78 TL An itibariyle en iyi ve can alıcı fiyat :)

https://www.humblebundle.com/store/nba-2k21

PES 21 28 TL https://www.playstore.com/urun/efootball-pes-2021

FIFA 21 Champions Edition 219 TL https://www.playstore.com/urun/fifa-21-champions-edition

Özellikle ilk iki indirim çok iyi duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Impakt -- 21 Ocak 2021; 22:21:59 >

• Idle Master kullanarak EA Play'deki oyunların kartlarını nasıl düşerebiliriz? Oyunların hepsini kütüphanemize ekledikten sonra Idle Master hepsini görür mü?

• quote:

Orijinalden alıntı: Sp!deR

Idle Master kullanarak EA Play'deki oyunların kartlarını nasıl düşerebiliriz? Oyunların hepsini kütüphanemize ekledikten sonra Idle Master hepsini görür mü?

Kart düşürme olayı EA Playin Steama ilk geldiği gün açıktı, yıllık üyeliği 69 TL ücrete alıp kartlardan bir 40-45 TL kazanmıştım ama sonra kapandı diye biliyorum kart düşme olayı, rozetlere girdiğinizde kart hakkınız var olarak gözüküyor mu kontrol edebilir misiniz?

• Impakt kullanıcısına yanıt

"No card drops remaining" diyormuş  

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.