Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: birayna , d41mon , ananas32 , nasaz , T R A G I C Daha Az
5 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 29 Misafir (10 Mobil) - 23 Masaüstü11 Mobil
5 sn
272.587
Cevap
2.126
Favori
13.787.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 18 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 10677
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2747
  • Ortalama Mesaj Aralığı 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 4
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1861
  • Favoriye Eklediklerim 2173
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • b0Ni (4025 mesaj) Johnny Silverhand (3327 mesaj) XanthiN (2747 mesaj) Noctivagant (2516 mesaj) saintroyo (1905 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (112802 mesaj) Mobil (35905 mesaj) Tablet (3664 mesaj) (73 mesaj) Mini (9308 mesaj) Uygulama (5045 mesaj)
  • @
392 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    524 Mesaj
    Bu kış indirimleri de böyle geçsin. Oynanılacak çok oyun var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Binbaşı
    1420 Mesaj

bu ara steam her akşam çöküyor ne iş anlamadım gitti

|
    |
  • Teğmen
    164 Mesaj

Ürüne para ödemiyorsanız ürün sizsiniz lafı aklıma geldi. Ayrıca bu kadar veri nereye gidiyor acaba ?

|
    |
    XanthiN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4041 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: s1LENT

Bu kış indirimleri de böyle geçsin. Oynanılacak çok oyun var.

Longest journey adı gibidir. Dreamfall ve Dreamfall Chapters(Bu oyunu yıllarca bekledik....) devam oyunlarıdır hocam onlarıda wishliste eklemelisin

|
    |
  • Binbaşı
    1240 Mesaj
    Steam veya Epic'ten satın aldığım oyunları harici bir hard diske kurabilirmiyim?
    Bilgisayarda ssd var, harici hard diske kurabilirsem eğer oyunlarda performans kaybı yaşar mıyım?
  • Yüzbaşı
    593 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Özgü®

Bi düzgün oyun bulamıyorum şöyle bağımlısı olayım saatlerce vakit geçireyim yok arkadaş...

Borderlands 3 Fallout 76 önerebilirim.

• Yüzbaşı
    593 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: AIK

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/a2/44/d2/a244d2e4eb9ebac2d0285a3def428b83.png&t=0&width=480&text=1

Bu indirim döneminde oyun tavsiyesinden ziyade aldığım oyunlar hakkındaki yorumlarımı paylaşacağım.

DiRT Rally 2.0 Game of the Year Edition - 16,75 TL - https://store.steampowered.com/app/690790/DiRT_Rally_20/

• Colin McRae Rally 3 ile zamanında baya vakit geçirmiştim. Colin McRae Rally serisini de baya severdim sonrasında isim değişti fakat verdiği zevk aynı kaldı. Keşke ismi de değişmeseydi. Hazır gamepad de almışken daha zevkli bir Rally oyunu deneyimlemediğim için Game of the Year Edition ile normal sürüm arasında çok fark olmayınca bu sürümü tercih ettim. Gamepad ile baya zevkli oynanıyor bu arada direksiyon setine falan gerek yok.

Medieval Dynasty - 71,20 TL - https://store.steampowered.com/app/1129580?snr=1_8_4__501

• Burada arkadaşların paylaşmasıyla haberim olan bir oyun oldu. Adamlar oyuncuların geri bildirimlerini acayip önemsiyor ve bu geri bildirimlere istinaden oyuna yenilik getiriyorlar (örn. oyuncuların at sürme talebini karşılıksız bırakmayıp güncellemeyle getirmişler). Erken erişim olduğu için birçok videosu var açıkçası evreni çok hoşuma gitti, kar temasından köy temasına kadar şu soğuk günlerde içimizi ısıtan bir oyun olabilir. Grafikleri de türüne göre baya baya iyi olmuş. TR arayüz desteği de olduğundan yapımcılara şimdiden destek olmak iyi olur diye düşündüm. Ayrıca oyunun gelişim vadettiğini de söylemeden geçemeyeceğim.

Murdered: Soul Suspect - 8,90 TL - https://store.steampowered.com/agecheck/app/233290/?snr=1_8_4__501

• Ne diyeyim bir ahde vefa yapmak istedim. Çıkacağı zamanlar ben baya bir hypelanmıştım fakat çeşitli nedenlerden bir türlü bitirememiştim. Oyun çıktıktan hemen hemen 1 ay sonra falan da geliştirici ekip Airtight Games'in battığı haberini okuyup baya üzülmüştüm. Oyunun mekaniklerini falan bir kenara bırakacak olursak 10 numara hikayesinin olduğunu biliyorum ve bu adamlar 8,90 kuruşu sonuna kadar hak ediyor.

Dirt Rally 2 100 GB mı neydi devasa bir boyutu vardı. Onun yerine Dirt Rally ilk oyununu tavsiye edebilirim çok da fark olmadığını deneyimledim.

• Yüzbaşı
    323 Mesaj

Aynen hocam boyutunun maşallahı var bende çok şaşırdım  

|
    |
    Impakt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    604 Mesaj

Teşekkürler bilgi için hocam

Max Payne 1-2 ve Crysis serisi fiyat olarak hala yüksek kalıyor kaç yıllık oyunlar ilginç şekilde.

Uzun zamandır istek listemde 

|
    |
    John Sheppard kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3782 Mesaj

Max Payne 1-2 için 7 lira çok bir şey değil hocam. Çok keyiflidir oynaması. 1'de bir ses sorunu vardı ama netten bulduğunuz fix ile düzeliyor hemen.

|
    |
    ANLOVE kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    6259 Mesaj

Yok hocam farklı tarz oyunlar arıyorum artık. Klasik fps rpg baydı artık sevmiyorum hoşuma gitmiyor hiçbiri. Cyberpunk bile 5 saat geçmemiştir duruyor öyle arada giriyorum.

Bannerlord, frostpunk ve cities skylines en son severek bayılarak oynadım hatırladıgım 3 oyun sadece. Farklı tarzlar oynanışlar arıyorum kısacası.

|
    |
    Impakt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    604 Mesaj

Evet hocam bundle alınca indirim oluyormuş satın aldım. Darısı Crysis başına.

Crysis 2 ve 3 var. Crysis ile warheadı kovalıyorum

|
    |
    Tranquillity kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2253 Mesaj
    Merhabalar, steam'de hediye edilen oyun geri alınabiliyor mu? Fiyatları uygun olduğu için gift şeklinde alacağım ama ileride hediye eden kişi oyunu geri alabilir mi acaba diye çekincelerim var.

• Yarbay
    13448 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: first9

Merhabalar, steam'de hediye edilen oyun geri alınabiliyor mu? Fiyatları uygun olduğu için gift şeklinde alacağım ama ileride hediye eden kişi oyunu geri alabilir mi acaba diye çekincelerim var.

Gift atilan oyunu sadece gift atan kisi refundlayabilir, fakat gift arkadasin tarafindan kabul edildiyse, refund attiginiz zaman kabul eden arkadasina onay gidiyor. Eger o da onaylarsa refund ediliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IcyTea Lemon -- 27 Aralık 2020; 9:32:56 >
    |
    |
  • Yarbay
    5539 Mesaj
    G2a iade etti şaşırdım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Binbaşı
    1665 Mesaj

Bende hala bekletiyor. Verse iyiydi 😀 Valla Elazığ da yaşıyorum. Depremden bunu unuttuk

|
    |
    JaReD22 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    709 Mesaj

Orhun Kayaalp YouTube kanalına bakabilirsiniz. Tam istediğiniz türden öneri videoları var, ek olarak kaliteli bir YouTube kanalı keşfetmiş olursunuz.

|
    |
    Özgü® kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4740 Mesaj

Geçmiş olsun hocam. Var mı bir sıkıntı? 3 kara haberle güne başladık.

|
    |
    osmandemi2 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5539 Mesaj

Banka ile alakalı olabilir hocam geçmiş olsun bu arada

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    osmandemi2 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1665 Mesaj

@JaReD22

Sorun yok arkadaşlar teşekkür ederim.

|
    |
    torkema61 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
backlink paketleri
En ucuz kedi maması fiyatları
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
1,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.