Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13488. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Darksun80 , nasaz Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 37 Misafir (2 Mobil) - 37 Masaüstü2 Mobil
5 sn
349.710
Cevap
2.721
Favori
21.314.461
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş

Battlefront 1 sadece multiplayer içeriyor, hikaye modu yok.

Battlefront 2'nin 5-6 saatlik bir single player modu mevcut. Yedinci film esnasında ve sonrasında (8.filme varmıyor) geçiyor. Arada flashback tadında daha eskide geçen bir kaç kısım da mevcut (spoiler olmasın diye detay vermiyorum). İlk çıktığında oynamıştım, hardda oynasanız bile tek oturuşta bitirirsiniz hikaye modunu.

• CaptainErturan kullanıcısına yanıt
    Önce mordor sonra war çıktı
  • Eyvallah
  • Star Wars KOTOR oynamak istiyorum ancak Star Wars evrenini çok çok az biliyorum. Oyunun benim için bir anlamı olmaz mı yoksa anlayabilir miyim ne dersiniz?

• Zebercet kullanıcısına yanıt
    Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Umarım Origin dosyalarını tanır. En baştan tekrar indiremem. Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

• R-10 kullanıcısına yanıt

Bakın hemen hemen aynı şeyleri diyoruz aslında. Ben EA olacağına Ubi alsın diyorum multiplayer sevmeyen biri olarak. Battlefront 2 multi olduğu için eğlenceli değil bence. Gönül ister ki Obsidian veya CDPR yapsa ama Ubi de fena değil. AC tarzı star wars oyununu Battlefield tarzı sw oyununa tercih ederim, en azından açık dünyada rahat rahat gezeriz.

• Ona gerek yok zaten davet atabiliyorsun ama oyunu indirmesi lazım. Mağaza sayfasinda satin almadan indirme seçeneği olması lazım
  • Boş çıkması normalmi key falan yok.

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
  • TheNewAtilla kullanıcısına yanıt

çok teşekkürler cevap için. deneyeyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: WhyNot?

Boş çıkması normalmi key falan yok.

Bende de aynisi olmustu, 5-6dk sonra unlock the key kismi gelmisti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • John Sheppard kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim hocam xbox kodu almak istedim ama arkadaşlar kullanılacak hesabın 0 (sıfır) hesap olması gerektiğini söylediler. Halihazırda oynadığım Forza Horizon 4 oyunu var onun kayıtlarını da sanırım farklı hesaba geçiremiyorum . Artık banka kampanya veya başka indirimler kovalayacağım.

Yardımınız için teşekkür ederim

• Korgeneral1071 kullanıcısına yanıt
    Bana da öyle demişlerdi ama ben daha üç gün önce mevcut hesabıma aldım hocam. Önemli olan tek şart devam eden bir aboneliğinizin bulunmaması. Bunu nasıl kanıtlayabilirim bilmiyorum ama daha önce toplamda 8 ay game pass kullandığım hesabıma 2 yıllık game pass ultimate tanımlattım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Frost

Bana da öyle demişlerdi ama ben daha üç gün önce mevcut hesabıma aldım hocam. Önemli olan tek şart devam eden bir aboneliğinizin bulunmaması. Bunu nasıl kanıtlayabilirim bilmiyorum ama daha önce toplamda 8 ay game pass kullandığım hesabıma 2 yıllık game pass ultimate tanımlattım.

Sen 2 yıl uzatmayı nasıl yaptın? Telefonla ya da mağazadan Xbox Live Gold alarak mı?

Arkadaşın bahsettiği sanırım ekran kartı/işlemci ile birlikte verilen 3/6 aylık Xbox Game Pass promosyon kodları. O kodlar benim de bildiğim kadarıyla sadece daha önce hiç Game Pass kullanılmamış hesaplarda kullanılıyor.

Telefonla arayarak aldım. 1 yıllık Xbox Live Gold üyeliği 180 TL'ye geliyor. 180+180 TL'ye iki yıllık Live Gold alıp üstüne 45 TL'ye 1 aylık Game Pass Ultimate alınca toplamda 2 yıllık Game Pass Ultimate abonesi oldum. Xbox kardeşliği sayesinde konsol sahibi abimle aboneliğimi paylaşarak ücreti de yarı yarıya kırıştık.

Promosyon kodlarına gelirsek, geçtiğimiz yıl ocak ayında 5,90 TL'ye 3 aylık Game Pass üyeliği almıştım. 3 ayın sonunda da AMD işlemci aldığım için AMD tarafından verilen 3 aylık Game Pass kodu kullandım. Yani kod da üyelik de daha önce Game Pass kullanılabilen hesaplarda kullanılabiliyor. Sizleri bilemem ama yani en azından ben kullanabildim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Frost

Telefonla arayarak aldım. 1 yıllık Xbox Live Gold üyeliği 180 TL'ye geliyor. 180+180 TL'ye iki yıllık Live Gold alıp üstüne 45 TL'ye 1 aylık Game Pass Ultimate alınca toplamda 2 yıllık Game Pass Ultimate abonesi oldum. Xbox kardeşliği sayesinde konsol sahibi abimle aboneliğimi paylaşarak ücreti de yarı yarıya kırıştık.

Promosyon kodlarına gelirsek, geçtiğimiz yıl ocak ayında 5,90 TL'ye 3 aylık Game Pass üyeliği almıştım. 3 ayın sonunda da AMD işlemci aldığım için AMD tarafından verilen 3 aylık Game Pass kodu kullandım. Yani kod da üyelik de daha önce Game Pass kullanılabilen hesaplarda kullanılabiliyor. Sizleri bilemem ama yani en azından ben kullanabildim.

Ben Ekim ayında şu 3 yıllık abonelik fırsatı varken, Xbox Game Pass ana konusunda birine sormuştum bu 3/6 aylık promosyon kodlarıyla birlikte birleştirilebilir mi diye ama olmaz demişlerdi, o kodlar sadece yeni üyeliklerde çalışıyormuş diye dönüş yapılmıştı. O zaman araştırıp bakmamıştım açıkçası.

Şimdi bir araştırayım dedim, 3/6 aylık promosyon kodları daha önce abonelik kullanılmış hesaplarda da kullanılıyormuş ama tek bir şartı var, devam eden abonelik olmaması gerekiyormuş. Devam eden aboneliği uzatmıyor ama eski aboneliğinizin süresi bitince yeni bir abonelik olarak ekleniyormuş. (Microsoft Xbox temsilcisinin Microsoft forumunda verdiği cevap)

https://login.live.com/login.srf?wa=wsignin1.0&rpsnv=13&checkda=1&ct=1633383428&rver=6.7.6643.0&wp=MBI_SSL&wreply=https:%2F%2Fanswers.microsoft.com%2Fen-us%2Fsite%2Fcompletesignin%3Fsilent%3DTrue%26returnUrl%3Dhttps%253A%252F%252Fanswers.microsoft.com%252Fen-us%252Fxbox%252Fforum%252Fall%252Fxbox-game-pass-for-pc-and-3-month-free-codes-from%252Fd4e6a6ca-b0d0-416a-83a1-a1bd5ef5a7d6&id=273572&aadredir=1

@Korgeneral1071 Yani hocam sizin de eğer şu an aktif olarak devam eden bir aboneliğiniz yok ise, 3 veya 6 aylık Xbox Game Pass promosyon kodu alabilirsiniz. Aylık 15-20 TL'ye gelecek şekilde forumda satanlar var.

• Onvious kullanıcısına yanıt

saatler sonra tekrar bakıyorum hala böyle steam key kalmamış galiba

• şimdi bana mail geldi ve girdim sipariş oluşturdum. ödeme olarak 0.00€ yazdı. thank you for your order diye mail geldi. sanırım keyi de gönderirler bir süre sonra.

edit: 4 dakika sonra key de geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psyduck17 -- 14 Ocak 2021; 16:49:54 >
    Evet, halihazırda abonelik varken promosyon kodu kullanılamıyor. Önceki mesajımda da dediğim gibi aboneliğim bittikten sonra kod kullanmıştım ben.
  • @thefrost @johnshepard

Hocam size çok teşekür ederim fakat az önce bir arkadaş sağolsun denemem için önce kodu yolladı ve denediğimde şu hatayı da aldım " bu kodu konsolunuzda kulanın" gibi microsoft mağazada etkinleştirmeye çalıştım , tarayıcı üzerinden de etkinleştirmeye çalıştım ve sürekli aynı hataları aldım.

Bilgisayarımdaki Xbox Konsol Yardımcısı üzerinden kullanayım dedim o da microsoft storeye attı ve orada da aynı problemle karşılaştım.

Yapacak bir şey yok sanırım şimdilik. Kodları kullanamadım

"Xbox .Lütfen bu kodu konsolunuzda kullanın"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Korgeneral1071 -- 14 Ocak 2021; 17:41:25 >
  • Haftanın Ücretsiz Epic Oyunu

STAR WARS Battlefront II | 21 Ocak 19:00'a kadar:

https://www.epicgames.com/store/tr/p/star-wars-battlefront-2

21 - 28 Ocak arası verecek:

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.