Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Hakimichi-kun Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 34 Misafir (13 Mobil) - 22 Masaüstü13 Mobil
5 sn
271.286
Cevap
2.118
Favori
13.643.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 10654
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2727
  • Ortalama Mesaj Aralığı 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 7
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1852
  • Favoriye Eklediklerim 2165
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • b0Ni (4013 mesaj) Johnny Silverhand (3327 mesaj) XanthiN (2727 mesaj) Noctivagant (2515 mesaj) saintroyo (1905 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (111525 mesaj) Mobil (35711 mesaj) Tablet (3664 mesaj) (73 mesaj) Mini (9249 mesaj) Uygulama (5045 mesaj)
  • @
383 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    1420 Mesaj

Bizde açık değil henüz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    MuharremAylar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    25818 Mesaj

açıktı aslında ama kapattılar sonra, açılır heralde tekrar

https://forum.donanimhaber.com/xbox-game-pass-ultimate-3-ay-5-90-tl--146788594

|
    |
    Kiivii kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1248 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    akif15

Türkçe Dil Desteğini en fazla 5 seneye çoğunluğu koyar!

• Yüzbaşı
    865 Mesaj

2011'de Killzone 3'e Türkçe dublaj geldiğinde de aynı şeyi söylüyorlardı  

|
    |
    okruTGamer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5490 Mesaj

Türkçe dil desteği koymak veya Tanzanyaca dil desteği koymak zor değil ki. Bu işi yapan tonlarca insan var piyasada. Bu forumda da birçok yamayı yapan arkadaşlar var. Oyun firmaları o arkadaşları bulur veya duyuru yayınlar başvuru ile TR yama yapılacaktır diye. Tonlarca insan başvurup cüzi miktarlara bile o yamalar çeviriler yapılabilir. Sonrasında da Steam hesabında atıyorum oyun 100 TL olur. TR yama desteğinide DLC olarak 5 liraya satarsın veya Tanzanyaca dil desteğini olur biter. Bu işler o kadar zor değil artık ama firmalar bilerek isteyerek yapmıyor. Bunun adına ırkçılık dersiniz veya başka bir sıfat koyarsınız bilmem. Ama artık dil desteği vermemek hele hele alt yazı desteği vermemek tamamen iş güzarlık benim gözümde..

• Yarbay
    4674 Mesaj

Rockstar'ın sosyal medyada reklamları çıkıyor bazen karşıma. Sadece açıklama kısmı olsa hadi kabul edilebilir ama paylaşılan resimde de "Hemen Oyna" , "Şimdi %60 indirimli" gibi Türkçe yazılar da mevcut oluyor. Bu yazılar da resmin orjinalinin fontuna uygun şekilde yazılmış oluyor üstelik.

Ubisoft da bunu yapıyor. Reklamları yapıyorlar da işi ilerletip Türkçe dil desteğini getirebilseler keşke.

Ben bu işin oyun satışıyla bir alakası olduğunu sanmıyorum.

|
    |
    nolamaz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3390 Mesaj
    Bu boacombra nasıl çalışıyor? gece rdr online aldım, onaylandı dedi,1 saat sonra yıne maıl geldı odeme reddedıldı diyo,destek kısmında bılgılerı gırıp sıparısı sorguladıgımda completed yazıyo,ayrı olarak oyun hala kutuphanede ındırmeey basladım sımdı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    965 Mesaj
    Arkadaşlar 1 Aralık'ta çıkan Chronos Before the Ashes oyununu benden başka oynayan yok mu? 2 gündür oynuyorum ben beğendim açıkçası. Benim gibi Souls tarzı sevenler ama çok karanlık havasını sevmeyenler için güzel bir oyun olmuş. Bölüm dizaynları biraz karışık oyun yol göstermiyor kendiniz biraz arıyorsunuz nereye gideceğinizi ama onun dışında epey eğlenceli bir oyun olmuş bence hikaye minumum düzeyde saf combat. Fiyat biraz fazla şu an ama indirimde kesinlikle öneririm souls seven arkadaşlara. CP2077'yi beklerken epey iyi oldu bu oyun.

Bu arada Remnant From the Ashes ın yapımcısından sanırım oyun. Onu beğenen varsa bunu da beğenecektir.
  • Yüzbaşı
    342 Mesaj

Mantıklı ama o iş kurumsal alanda öyle olmaz. hukuksal olarak karşısında bir şirket olursa anca o alabilir. Forumdan adam toplayıp, çevirtmek değil zaten olay.

Reis'in mına koyim diye cevirip yazsa diyaloğa RockStar ne diyecek. Donanımhaber forumundan bulduğum adamlar yazmış benim suçum yok mu diyecek.

|
    |
    nolamaz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    509 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: MuharremAylar

bunu alabiliyor muyuz hocam şu an 1 TL ye

|
    |

• Yüzbaşı
    271 Mesaj

Steam çok güzel bir sistem

|
    |
  • Binbaşı
    1312 Mesaj

Yakın zamanda Ori and the Blind Forest DE oynayan var mı? Oyuna türkçe yama kurup giriyorum fakat çözünürlük full hd olmuyor bir türlü. Ayrıca geforce experience programı da oyunu görmüyor ve bu yüzden optimize edemiyor. Oyunu steamdan kurdum.

• Uzaklaştırılmış 1 gün cezanın, 8 saat 18 dakika kadarı kaldı.

Oyunun yaması DE için değil.

Normal sürüm için.Ondan olmamıştır.

|
    |
    Ronades kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    404 Mesaj

Mekaniklerin en güzel yanı ışın kılıcı olabilir. Bunun dışındakiler zaten diğer oyunların kopyası olmuş. Dark Souls gibi iyi de çalışmıyor mekanikler bence ama ben devam edin derim hocam.

Hikayesi fena değil ve ayrıca oyunun sonu çok güzeldi. Spoiler vermeden daha fazla anlatamam. Star Wars evrenini seviyorsanız devam edin kesinlikle.

|
    |
    mustang_88 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1312 Mesaj

Yama DE sürüm için hocam. Ucrew’in sitesinden indirdim.
    |
    |
    luganoguz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Uzaklaştırılmış 1 gün cezanın, 8 saat 18 dakika kadarı kaldı.

Onu bilmiyorum hocam.Onların foruma yazın yardımcı olabilirler.

|
    |
  • Yarbay
    3625 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Mr Sherlock Holmes

quote:

Orijinalden alıntı: okruTGamer

Türkçe Dil Desteğini en fazla 5 seneye çoğunluğu koyar!

Ben 5 sene içinde ekonomi ve dolar kuru düzelmezse Türkiye'de oyun sektörünün biteceğini düşünüyorum. Dota, LOL gibi ücretsiz oyunlar üzerinden devam eder.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    5490 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: falldownnn

Mantıklı ama o iş kurumsal alanda öyle olmaz. hukuksal olarak karşısında bir şirket olursa anca o alabilir. Forumdan adam toplayıp, çevirtmek değil zaten olay.

Reis'in mına koyim diye cevirip yazsa diyaloğa RockStar ne diyecek. Donanımhaber forumundan bulduğum adamlar yazmış benim suçum yok mu diyecek.

Benim ki zaten öneri. Birebir benim dediğimi yapmalarına gerek yok. Ben işin bir şekilde yapılmasının mümkün olduğunu sadece uğraşmadıklarını söylüyorum. Kurumsallığa çevirirler bu işi olur biter çok zor değil..

|
    |
  • Yüzbaşı
    686 Mesaj

Ekonomi, kültürsüzlük, yobazlık, eğitimsizlik böyle giderse 5 sene sonra gerçek anlamda Türkiye kalacağından şüpheliyim.

|
    |
    Mr Sherlock Holmes kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1677 Mesaj
    Konuşuldu mu bilmiyorum ama Deathloop'un fiyatı 299 TL'ye inmiş. BIOMUTANT'ın çıkış tarihinde dr aylardır 2020 yazıyordu, artık 2021 yazıyor.
Reklamlar
Masal Oku
Radyo Dinle
Ekonomi
ankara gülüş tasarımı
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
2,531
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.