Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

8 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 30 Misafir (8 Mobil) - 29 Masaüstü9 Mobil
5 sn
271.035
Cevap
2.117
Favori
13.603.902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 21 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 10645
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2717
  • Ortalama Mesaj Aralığı 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 6
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1849
  • Favoriye Eklediklerim 2163
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • b0Ni (4009 mesaj) Johnny Silverhand (3323 mesaj) XanthiN (2717 mesaj) Noctivagant (2514 mesaj) saintroyo (1905 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (111272 mesaj) Mobil (35682 mesaj) Tablet (3664 mesaj) (73 mesaj) Mini (9243 mesaj) Uygulama (5045 mesaj)
  • @
383 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    327 Mesaj

Farklı site olmuş karşılaştırma yapılan siteleri çoğaltırsanız çok iyi olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bioshock infiniteye başladim. Çok sardi. Bam güm doom gibi kelle avliyorum 😀😀😀

Beyler gta 4 oynamak istiyorum ama 32 tl fiyatı çok gibi geldi bana. Siz ne dersiniz alınır mı hala?

Bioshock infinite bittikten sonra eğer hala duruyorsa bsc de onun hikayesi ile ilgili bir video vardı onu izleyin hersey oturur yerine
    |
    |
    Polanski TR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1263 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Ronades

Beyler gta 4 oynamak istiyorum ama 32 tl fiyatı çok gibi geldi bana. Siz ne dersiniz alınır mı hala?

6,80 TL’ye satılmış en düşük yanlış görmediysem Grand Theft Auto IV: The Complete Edition. Kesinlikle yıl sonundaki indirimi bekleyin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    MSI OPTIX MAG271CQP Monitör/ MSI MPG Gungnir 110R Temperli Cam Mid Tower ATX Bilgisayar Kasası / Seasonic FOCUS PLUS 650W 80+ GOLD Tam Modüler Güç Kaynağı/ AMD Ryzen 7 3700X İşlemci / Thermaltake TH240 ARGB 240mm İşlemci Sıvı Soğutucu / Thermaltake Toughram RGB R009D408GX2-3600C18B 16 GB DDR4 3600 MHz CL18 Ram /MSI MAG B550 TOMAHAWK Amd B550 Soket AM4 DDR4 5100(OC) M.2 Anakart/ MSI RADEON RX 5700 XT GAMING AMD Radeon 8GB GDDR6 256Bit DX12 Ekran Kartı / Samsung 860 Evo 250Gb SSD/ Samsung 970 Evo 500Gb M2 SSD/ Seagate Barracuda 2TB HDD/ Steelseries Arctis 3 Gaming Kulaklık / Logitech g413 Carbon Klavye / Logitech x-230 (2+1) Stereo Ses Sistemi /Steelseries Rival 310 Mause / Steelseries QCK XL Mausepad
  • Yüzbaşı
    745 Mesaj

BSC ne hocam? 1ve2 oynadim ama yine de izlerim.

Bu arada Resident Evil 2 Deluxe 87 Liraya düşmüş. Almalı mi?

|
    |

Orijinalden alıntı: Ronades

Hocam ben GTA IV Complete Edition'u 4 sene önce 8 liraya almıştım steamdan yanlış hatırlamıyorsam

|
    |
    MSI OPTIX MAG271CQP Monitör/ MSI MPG Gungnir 110R Temperli Cam Mid Tower ATX Bilgisayar Kasası / Seasonic FOCUS PLUS 650W 80+ GOLD Tam Modüler Güç Kaynağı/ AMD Ryzen 7 3700X İşlemci / Thermaltake TH240 ARGB 240mm İşlemci Sıvı Soğutucu / Thermaltake Toughram RGB R009D408GX2-3600C18B 16 GB DDR4 3600 MHz CL18 Ram /MSI MAG B550 TOMAHAWK Amd B550 Soket AM4 DDR4 5100(OC) M.2 Anakart/ MSI RADEON RX 5700 XT GAMING AMD Radeon 8GB GDDR6 256Bit DX12 Ekran Kartı / Samsung 860 Evo 250Gb SSD/ Samsung 970 Evo 500Gb M2 SSD/ Seagate Barracuda 2TB HDD/ Steelseries Arctis 3 Gaming Kulaklık / Logitech g413 Carbon Klavye / Logitech x-230 (2+1) Stereo Ses Sistemi /Steelseries Rival 310 Mause / Steelseries QCK XL Mausepad
  • Yarbay
    4655 Mesaj

Hocam ben zevkli oyunlar olduktan sonra kendini tekrarlayan oyunu bile severim ama bu bambaşka bişey. 1 kere rahat nefes alamadım oyunda. Sürekli bi yerden sıkıyolar. Rezalet bişey.
    |
    |
    okruTGamer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    262 Mesaj
    12 liraya Shadow of Mordor almıştım. Bugün deneyeyim dedim, oyun baya sardı. Combat sistemi Batman'e benziyor ve özellikle finisherlar çok zevkli. Bizi öldüren karakterlerin rütbe atlayıp güçlenmesi de ayrı bir güzel olmuş bence. Oyunu denemek isteyip de tereddütte kalan varsa tavsiye edilir
  • Binbaşı
    1230 Mesaj

F1 2011 alanların dikkatine! Oyun Games For Windows Live kullanıyor. Bir çok soruna neden olan bu illetten kurtulmak için şu klasörü indirip içindeki iki tane xlive.dll dosyasını oyunun ana dizinine atabilirsiniz. https://community.pcgamingwiki.com/files/file/576-bulletstorm-xlivedll/

Kaynak : https://www.pcgamingwiki.com/wiki/F1_2011

Oyunu yapan monolith firması warner bros tarafından alındıktan sonra batman oyunu yapacaktı ilk Batman arkham asylum oyununa benzer sonradan vazgeçip lotr yaptılar o yüzden çok benziyor combat filan ayrıca ilk oyun güzel ama ikinci shadow of war iyi değil o kadar
    |
    |
    Neco. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    303 Mesaj

portal tarzı bulmaca oyunlarını sevenler turing test oyununu kaçırmasınlar. oyunun fiyatı 4.65 liraya düşmüş hikayesi çok güzel özellikle turing testi, çin odası gibi bilmediğim konular hakkında merak ettirmesi araştırmaya yöneltmesi oyuna harcadığınız zamana değdiğini hissettiriyor.

Ben de bulmaca sevenlere The Room'u önereyim, madem konusu geçti.

|
    |
    nasaz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Zekânı test etmek için buraya tıkla.
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: Nicholai Hel

Ben de bulmaca sevenlere The Room'u önereyim, madem konusu geçti.

Zamanında ilk çıktığında The Room'u mobilde satın almıştım ama bitirmek nasip olmadı. Bir yer var orayı geçemedim bir türlü. Ben de oyunu sildim. Sonra steam sürümü falan çıkmış ve devam oyunları gelmiş. O bölümü geçebilseydim devam oyunlarını da oynardım sanırım. Halbuki daha başındaydım oyunun, bu kadar zorlanacağımı düşünmemiştim. Bu arada 10 yıldır imzanıza kanıyorum hocam. Elim tıklamaya gidiyor. Her defasında bu hatayı yapıyorum. Sanırım zekâ gerektiren bulmaca oyunları bana göre değil.

Ya da testi geçemediysen belki de seni kısaca F.D. olarak değil de, AI olarak çağırmamız gerekir.

Konu yine Turing Testi'ne geldi.

|
    |
    ObjectOrientedNickname kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

quote:

Ya da testi geçemediysen belki de seni kısaca F.D. olarak değil de, AI olarak çağırmamız gerekir.

Konu yine Turing Testi'ne geldi.

Bir kitap önermiştiniz yıllar önce kitabın ismini unuttum hocam okuyacaktım ama şimdi aklıma geldi o kitabın ismi neydi acaba? Fransız kitabıydı sanırım Fransızca ismi vardı aklımda öyle kalmış.

La Casa de Papel. Yani Türkçesi; Balonla Beş Hafta.

|
    |

quote:

La Casa de Papel. Yani Türkçesi; Balonla Beş Hafta.

Yok hocam bu değil. Fransızcaydı adı.

Eternal Sunshine of the Spotless Mind. Yani Türkçesi; Lanetli Ev.

Kitap okumak hamallıktır. Az çoktur, hayatını idâme ettirecek kadar bilmek yeterlidir.

|
    |

Reklamlar
Masal Oku
Webtures SEO;SEO Nedir?
kripto para haberleri
Sohbet
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
2,234
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.