Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

9 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 45 Misafir (14 Mobil) - 38 Masaüstü16 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
271.080
Cevap
2.120
Favori
13.611.755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 19 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 10646
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2720
  • Ortalama Mesaj Aralığı 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1849
  • Favoriye Eklediklerim 2167
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • b0Ni (4010 mesaj) Johnny Silverhand (3327 mesaj) XanthiN (2720 mesaj) Noctivagant (2514 mesaj) saintroyo (1905 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (111312 mesaj) Mobil (35689 mesaj) Tablet (3664 mesaj) (73 mesaj) Mini (9245 mesaj) Uygulama (5045 mesaj)
  • @
383 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    5941 Mesaj

Sanal kartla alakası yok. Yapı Kredi yurtdışı alışverişlerde komisyon alıyor. TL ile alsanız bile.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Tranquillity kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    530 Mesaj

Monsterin pusat wireless gamepadi aldım geçen Trendyol indiriminde
    200 liraya geldi.8-10 şarj süresi var.Gayet tas gibi.
    Sırf ac oyunlari için aldım,gayet rahat.
    |
    |
    alprn46 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    224 Mesaj

300/120 çok iyiydi ama aklımda yoktu o zaman şimdi olsa düşünmeden alırım :( Xbox gamepedinede 850 lira vermek çok aşırı bilemedim bekleyeceğim bir süre daha sanırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Ucan Hollandalı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Ucan Hollandalı

Bende 2 sene önce 149 tl almıştım. Sık kullanmama rağmen oldukça kaliteli halen daha ilk günkü gibi neredeyse. Bende Monster'ın kulaklıkla beraber en kaliteli ürünü bu gamepad. Gerçi çinde farklı bir isim altında satılıyormuş sanırım ama yine de oldukça başarılı.

|
    |

Ben de bunları alarak önümüzdeki yaz indirimlerine kadar kendimi steam oyun alımlarına kapamış bulunmaktayım  

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/63/f1/0a/63f10a2a987e5ea108898d91a6584b05.png&t=0&width=480&text=1

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/a5/37/a5/a537a5ca0a56375c5b28dcfd7154f521.png&t=0&width=480&text=1
    |
    |

• Ben önceki oyunları oynamadan direk 5.oyunu oynadım.Oyun zaten küçük küçük hatırlatmalar yapıyor.Çok da harika bir hikayesi yok.Dışdışlı oyun işte.

|
    |
    JaReD22 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1057 Mesaj

ben de aldım trendyol'dan. çok memnunum taş gibi çıktı.

@alprn46 hocam ps4 dualshock da Pc ile uyumlu, gayet iyi. ama Pc'nizde Bluetooth olması lazım sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shad0w -- 9 Aralık 2020; 2:9:33 >
    |
    |
    Bahsedilenler: alprn46, Ucan Hollandalı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Şu Shadow of the Tomb Raider Definitive Edition'a ne diyorsunuz? Rise of the Tomb Raider'ı çıktığı vakit oynayıp bitirmiştim. Güzel oyundu, pişman olmadım ama bayıldım da diyemem. Alınır mı?

Zekânı test etmek için buraya tıkla.
  • Er
    12 Mesaj

Bluetooth varsa eğer bilgisayarda kablosuz bağlamanız mümkün, illa ki Bluetooth zorunlu değil kabloyla da bağlanılabilir.

|
    |
    shad0w kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Eğer Lara Craft aşığıysan ya da o tür oyunlardan zevk alıyorsan alınabilir. Ederi o kadar zaten oyunun bence. Ben de yaz indirimlerinden alıp oynamıştım Shadow of the Tomb Raider'ı gayet tatmin aldım ama herkes almayabilir. Önceki oyunlarını sevdiysen bunu da seversin.

|
    |
    Nicholai Hel kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Laetitia Casta aşığıyım. Onun da oyunu yok. Bu yaştan sonra Lara Croft aşığıyım desem hanım beni soba borusuyla kovalar. Laetitia Casta ise kırmızı çizgimdir  

İyi, aldım madem.

|
    |
    bulduren kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Zekânı test etmek için buraya tıkla.
  • Yarbay
    2908 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Nicholai Hel

Şu Shadow of the Tomb Raider Definitive Edition'a ne diyorsunuz? Rise of the Tomb Raider'ı çıktığı vakit oynayıp bitirmiştim. Güzel oyundu, pişman olmadım ama bayıldım da diyemem. Alınır mı?

Hepsi birbirine benziyor hocam. Bayılmadıysanız bence bulaşmayın. Farklı bir şey bulamayacaksınız.

|
    |

The Little Magician #19

"It gladdens me to know that Odin prepares for a feast. Soon I shall be drinking ale from curved horns. This hero that comes into Valhalla does not lament his death! I shall not enter Odin's hall with fear. There I shall wait for my sons to join me. And when they do, I will bask in their tales of triumph. The Aesir will welcome me! My death comes without apology! And I welcome the valkyries to summon me home!"
  • Binbaşı
    1057 Mesaj

kabloyla oynanacağını biliyorum da onu seçenek olarak bile görmedim hocam bu devirde :)

.

arkadaşlar kinguin.net'i kullanan var mı? ödeme esnasında sürekli hata alıyorum. hangi kart sorunsuz çalışıyor bu sitede acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shad0w -- 28 Kasım 2020; 3:35:30 >
    |
    |
    bulduren kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Ucan Hollandalı

Nasıl aldın 200 'e? 284 TL şuan

|
    |

Orijinalden alıntı: carlos1111

Alıntıları Göster

Link bozuk hocam

|
    |

Orijinalden alıntı: carlos1111

Alıntıları Göster

Pardon link aktif. Ama 165 fps sabit oynadığım oyun şimdi 13 fps ye kitlendi yamayı kurduktan sonra.

|
    |

• Yüzbaşı
    852 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: okruTGamer

Oynamamış varsa tavsiye ederim Stranded Deep -30% 16,80TL (Survival)

https://store.steampowered.com/app/313120/Stranded_Deep/

Bilhassa nadir Zombisiz survival'lardan Early Access olmasına rağmen son update ile

Birçok değişiklik yanı sıra 25 civarı olan ada sayısı 50'ye çıkartıldı ve EndGame Mission 3 Boss eklendi ves... derme çatma Tahtadan, Demir, Tuğladan Base kurabiliyorsun ves.

Online desteği yok. Ekip ile girilmiyor hocam bu oyuna. Kısacası ÇÖP diyorum ben bu devirde bu oyunlara

|
    |

• Teğmen
    171 Mesaj

birader forumu ilk defa mı kullanıyorsun bu flood ne.  

edit

avatara valentina nappiyi koymuş  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi |Spetsnaz| -- 28 Kasım 2020; 6:2:30 >

Orijinalden alıntı: Kinyas22

bulletstorm full clip edition %90 indirimle 6 tl . Alınır mı?

Almak ne kelime koşulur

|
    |
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Radyo Dinle
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
1,949
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.