Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: birayna Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 50 Misafir (27 Mobil) - 23 Masaüstü28 Mobil1 Android
5 sn
271.222
Cevap
2.117
Favori
13.630.592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 10649
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2724
  • Ortalama Mesaj Aralığı 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1852
  • Favoriye Eklediklerim 2164
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • b0Ni (4013 mesaj) Johnny Silverhand (3327 mesaj) XanthiN (2724 mesaj) Noctivagant (2515 mesaj) saintroyo (1905 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (111443 mesaj) Mobil (35701 mesaj) Tablet (3664 mesaj) (73 mesaj) Mini (9248 mesaj) Uygulama (5045 mesaj)
  • @
383 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    1677 Mesaj

Birkaç tane dip fiyat gören oyunla indirim dönemini kapattım. Halo'nun fiyatını görünce affetmedim, 26 dolardan satışta olmasına rağmen bizde 40 TL. Wolfenstein II: The New Colossus'ın DLC'leri olumsuz incelemelerle dolu olduğu için standart sürüm aldım, dip fiyat. Sniper Elite 4 Deluxe Sürümü de normalde 13.50 dolar, affetmedim. Kütüphanemde eksik olduğundan serinin ilk oyununu da aldım. Gears 5'i ücretsiz hafta sonunda bitirmiştim, artık hakkını verme zamanım geldi, dip fiyatla. Sunset Overdrive çok övüldü, bu da dip fiyat almış ve direkt yapıştım. Most Wanted'ı pek sevmememe rağmen ve EA Play aboneliğim olmasına rağmen zamanında çok uzun vakit geçirdiğim için hakkını vermek istedim, yine dip fiyat. Valley ve AER isimli oyunların adını sanını pek duymadım ama Steam'i gezerken denk geldim ve görüntüleri hoşuma gitti ve aldım. Zaten AER de dip fiyat almış. Sword of Destiny ve Now I Am There adındaki iki oyunu Türk geliştiricilere destek olmak amacıyla aldım. MGS V'i zamanında tam paket olarak almadığım için DLC'lerini de aldım. Sonradan güzel bir indirim gelmezse veya çok beğeneceğim bir oyuna denk gelmezsem benden bu kadar. Herkese iyi oyunlar. :)

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/d6/e2/ae/d6e2ae07eb916f706266dfb1f2b30e85.png&t=0&width=480&text=1

Steam Ödülleri Adaylarım: https://store.steampowered.com/steamawards/nominations/76561198083709429?k=7609474976853284143

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Frost -- 26 Kasım 2020; 10:36:14 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    546 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: keremec

@just one bad day

Sağ olun hocam, attığınız ilana baktım ama gördüğüm kadarıyla arkadaş zamanında bedava verilen kodlardan fazlaca almış ve onları satıyor. Prensip olarak bu tiplere para kazandırmak istemiyorum. Bu arkadaş dışında da güncel ilan göremedim. Zaten xbox için daha üst paketi tosla ile 55tl ye gelirken pc ye daha düşük paketi key olarak 70tl ye almak yine pahalı kaçıyor.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/6b/05/32/6b0532f978af87e31b0f536415c45d64.jpg&t=0&width=480&text=1

Alıntıları Göster

Evet hocam hatırlıyorum bunu ama yoğunluktan çok kısa sürmüştü 1 2 saat içinde bitmişti kodlar açıklama yapılmıştı vs. 7 8 ay öncede humble bundle monthly de satılmıştı sanırım 40 50 liraya, onlardan kalan kodlarda olabilir satılanlar  

|
    |

• Yüzbaşı
    474 Mesaj
    RDR2 yi beğenip oynayan insanların kaçı acaba Playstation 3 zamanında RDR ilk oyununu ve Undead Nightmare versiyonunu oynadı merak ediyorum. Eğer bu oyuna RDR2 ile başladıysanız lütfen yukarıda yazdığım oyunları da oynayın. Eski bir Playstation 3üm var hala duruyor çalışıyor(takılmalar olsa da) içinde Plus üzerinden taaaaa zamanında verilmiş RDR ilk oyununu buldum, şuan oyuna girmeye çalıştığımda "Playstation store üzerinden lisans yenilemelisiniz." diyor sizce yeni bir plus üyeliği alsam oyunu açabilir miyim? Bugün dahi tekrar oynamak isterim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Impakt -- 26 Kasım 2020; 10:36:31 >
  • Onbaşı
    30 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    catrapatra

rdr2 Epic games'te kuponla 140 tl ye inmişti gördüğüm en dip fiyat o. daha indiren babayiğit olmadı. Ama gerçekten kalite bir oyun.

|
    |
    d41mon kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    4 Mesaj
    Rdr2 yi online ı için alacak varsa 1 aralığı bekleyin online ile story modu ayrı satmaya başlayacak rockstar fiyat şu anlık 5 dolar deniliyor.
  • Yarbay
    3967 Mesaj

Shadow of The Tomb Raider'ın fiyatı yanında Dlc'leri ile birlikte 50 tlye kadar düşmüş mecbur alıcaz artık  

|
    |
  • Çavuş
    40 Mesaj

Hocam Rdr 2 160 liraya nerede
    |
    |
    d41mon kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4076 Mesaj

Fall Guys

Among Us

The Evil Within 2

MGSV Ground Zeroes

Bu şekilde sezonu kapatıyorum

|
    |
  • Yarbay
    4668 Mesaj

Garanti olarak aldığım + @konays kardeşimin hediyesi olan Sniper Elite 4 Deluxe Edition ile başlangıcı yaptık. Kesin alacağım oyunları aldım. İlerleyen günlerde de "belki" dediğim Halo ve Hitman 2'ye bakacağım artık.

Need For Speed Most Wanted dip fiyat görmüş bu arada. Zamanında yurt odalarında dandik laptopla crackli 20-25 FPS oynayıp zevk almıştım. Hakkını vermek istedim. Düşünen arkadaşlara tavsiye ederim.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/01/53/31/0153313c3391364d2f507853ff42e8cd.png&t=0&width=480&text=1
  • Yarbay
    7608 Mesaj

İlk rdr efsane benim için bu yılın başında Xbox one x de 4k olarak oynadım hala taş gibi oyun 10 yıllık olmasına rağmen. Ayrıca one x de ekstra 4k geliştirmesi de çok güzel olmuş imkanı olan varsa kesinlikle oynasın tekrar
    |
    |
    Impakt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    3 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Steam1234indrim

Ürün iadem gerçekleşmiş fakat parayı henüz hesabıma alamadım(Steam bakiyeme hala bekleyen yazıyor) Sizce indirim bitmeden yetişir mi, yoksa alacağımı şimdiden alayım mı ? Ortalama ne zamana aktarılmış olur ?

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: Danchou

Ürün iadem gerçekleşmiş fakat parayı henüz hesabıma alamadım(Steam bakiyeme hala bekleyen yazıyor) Sizce indirim bitmeden yetişir mi, yoksa alacağımı şimdiden alayım mı ? Ortalama ne zamana aktarılmış olur ?

24 saat içinde kullanılabilir olur. İade yapıldıktan 24 saat sonra yani. İndirimler 1'ine kadar devam ediyor, bekleyebilirsiniz.

• Çavuş
    40 Mesaj

Rdr 2 Xbox da iki kez bitirdim hikayeyi biliyorum. PC de denemek istiyorum online hiç oynamadım online nasıl oynanır freeroom varmı hiç bilmiyorum. Birde online oynamak için PC de herhangi bir abonelik sistemi varmı
    |
    |
    Mstfgrkn2 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    872 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: timotyduncan

Rdr 2 Xbox da iki kez bitirdim hikayeyi biliyorum. PC de denemek istiyorum online hiç oynamadım online nasıl oynanır freeroom varmı hiç bilmiyorum. Birde online oynamak için PC de herhangi bir abonelik sistemi varmı
    Online abonelik yok oyun yakin zamanda online kismi ayri satilacak cikisina ozel 5 dolar olacak.Sirf online oynamak isterseniz bunu bekleyebilirsiniz.Oyunda freeroom var youtube rehber videolar var onlara bakabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çavuş
    40 Mesaj

Çok teşekkür ederim.
    |
    |
    EaGLe Power kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    365 Mesaj

Death stranding herkese hitap etmeyebilir. Ben oyunu bitirdim.

Ne yalan söyleyim kargo taşıyacağımı bilmiyordum. Ama oynadıkça sahnelerden, kurgudan, olaylardan çok etkilendim.

Özellikle hikayenin anlatıldığı o sahneler film gibi kurgulanmış. Resmen filmde oynuyormuşsun gibi.

Eğer oyunu almayı düşünen varsa ara sahneleri muhakkak izleyin sakın atlamayın.

Oyun Türkçe altyazılı.

|
    |
  • Çavuş
    82 Mesaj
    Elimde "Age of Fear 2: The Chaos Lord Gold" %90 indirim kartı var normal indirimlerde %75 düşüyor. Eski tarzda sıra tabanlı strateji oyunu isteyene Steam üzerinden hediye edeceğim. Steam rumuzum: Mc Sahruk isteyen eklesin hemen atayım.
    |
    |
  • Teğmen
    224 Mesaj
    Gta 4 ya da complete edition'ı steamden daha uyguna alabileceğim biryer var mı arkadaşlar ? Yoksa direk steamden mi alayım,kardeşim çok istiyo ama 32 lira bile çok geliyo bana bu oyun için

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1217 Mesaj

Steam de ki Microsoft oyunları direk indirimlerin gözdesi bence. Halo Master Chief Collection (39.65) ve Gears 5 (15.25) almadan kesinlikle geçilmemeli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hudson51 -- 26 Kasım 2020; 13:32:5 >
    |
    |
  • Yarbay
    5478 Mesaj

MİDDLE-EARTH: SHADOW OF WAR

https://store.steampowered.com/agecheck/app/356190//

13 liraya düşmüş ama Türkçe Yama olmaması beni bu oyunlardan geri çekilmeme sebep oluyor. Oyun 13 lira Türkçe Yama 25 lira diyorlar. Yok mu ücretsiz Türkçe Yama ? Varsa hemen alacam oyunu..

Reklamlar
Masal Oku
ankara gülüş tasarımı
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Radyo Dinle
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
2,547
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.