Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
34 Misafir (12 Mobil) - 22 Masaüstü12 Mobil
5 sn
271.130
Cevap
2.119
Favori
13.620.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 10647
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2720
  • Ortalama Mesaj Aralığı 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1849
  • Favoriye Eklediklerim 2166
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • b0Ni (4011 mesaj) Johnny Silverhand (3327 mesaj) XanthiN (2720 mesaj) Noctivagant (2514 mesaj) saintroyo (1905 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (111353 mesaj) Mobil (35697 mesaj) Tablet (3664 mesaj) (73 mesaj) Mini (9247 mesaj) Uygulama (5045 mesaj)
  • @
383 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    53 Mesaj

Steam'de 88,50TL olan bu paket Gamebillet'te yarı fiyatına geliyor neredeyse.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/dc/d4/8e/dcd48ed60b94d528c08f5aed0a85b755.png&t=0&width=480&text=1

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/14/4e/9e/144e9eddcaf65037193c559dc20935fa.png&t=0&width=480&text=1

Orijinalden alıntı: aerolona

Yok hocam aksiyon değilde hikaye istiyorum oradan oraya birşeyler taşınıyormuş sanırım onuda sıkılmadan yaparım diyorum :D.

Alıntıları Göster

Rahat oynarsın mekanikleri yeni ve değişik olduğu için oyun seni 50 saat yürütse şikayet etmezsin  

|
    |
    Cem Yağız

Terraria alınır elbette. 150-200 saat garanti, severseniz 300'ü zorlarsınız. Ortaokul bu oyunu mobilde oynarken geçti, bir sene önce 1-2 ay konsolda oynadım şimdi baştan sona bilgisayarda oynadım 200 saati gömdüm. ileride de modlu oynamayı düşünüyorum. Arkadaşla daha iyi gidiyor ama ganimet tartışmaları çıkıyor, en baştan kuralları koyarak (şu eşya senin, şu eşya benim) oynarsanız sorun olmayacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mc Sahruk -- 26 Kasım 2020; 2:16:57 >
    |
    |
    aerolona kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    53 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Mc Sahruk

Terraria alınır elbette. 150-200 saat garanti, severseniz 300'ü zorlarsınız. Ortaokul bu oyunu mobilde oynarken geçti, bir sene önce 1-2 ay konsolda oynadım şimdi baştan sona bilgisayarda oynadım 200 saati gömdüm. ileride de modlu oynamayı düşünüyorum. Arkadaşla daha iyi gidiyor ama ganimet tartışmaları çıkıyor, en baştan kuralları koyarak (şu eşya senin, şu eşya benim) oynarsanız sorun olmayacaktır.

Muhtemelen tek oynarım hocam sağ olun :D.

|
    |

https://store.steampowered.com/app/628670/Hellpoint/

Bu oyunu oynayan var mı? daha önce hiç duymamıştım şans eseri gördüm.

|
    |

NBA 2K'nın eski oyunları indirime girmemiş.Online oynanmaz zaten fifada ki kariyer gibi single modları için oynamak istiyordum.%90 indirimi de kaçırdım.Var mı 2K20'yi ucuza bulabileceğim bir kaynak ?

|
    |

Laptopta oynamak için çok fazla sistem istemeyen bir online oyun bakıyordum, Overwatch çarptı gözüme. Daha önce hiç oynamadım bir şans vereyim dedim ama kaç yıl geçmiş %25 indirim görüp 140TL ye düşmüş oyun. Yerel fiyatlandırma olmadığı için çok pahalıya geliyor. Bunu daha uyguna alabileceğim bir yer var mı playstore gibi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremec -- 26 Kasım 2020; 2:52:4 >

F1 2020 den önceki en iyi oyunu hangisi, 19 pek beğenilmemiş gibi

Orijinalden alıntı: Robinson Crusoe

Yarınki Epic indirimlerini beklemeye karar verdim. Nasılsa oyunlar bir yere kaçmıyor, hiç bir şey almasam bile elimdekiler senelerce götürür. Biraz da ders çalışmam lazım, hangi oyunun DLC’si almaya değer vs. Bugünü pas geçtim dünkü aldığım We Happy Few’i saymazsak

Dedi ve dayanamayıp Assetto Corsa Ultimate Edition’ı aldı  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

İkinci el bölümünde satan arkadaşlar vardı, görmüştüm hocam bir inceleyin isterseniz. Referanslı bir satıcıdan key satın alabilirsiniz uyguna
    |
    |
    keremec kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    825 Mesaj

Ben daha önce arkadaşıma forumdan kod şeklinde aldım 60tlye. Siz de öyle yapabilirsiniz ilan bulursanız. Ben şu ilanı buldum ama satan kisinin referansı az. İlk kodu teslim ederse düşünebilirsiniz:
    https://mobile.donanimhaber.com/satilik-overwatch-origins-edition-key--146673294#146673294

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Qualcomm Snapdragon 835 Octa-core CPU, Adreno 540 GPU | 6-inch Optic AMOLED (18:9), 2160x1080 FHD+ | 64/128GB UFS 2.1 | 6/8GB LPDDR4X Ram | 20MP (IMX 376k) f/1.7, 16MP (IMX 398), f/1.7 Dual Rear Camera | 16MP (IMX 371), f/2.0 Front Camera | 3300mAh Battery | One-touch fingerprint sensor | 802.11ac Wi-Fi, 2x2 MIMO, Bluetooth 5.0, aptX HD, USB-C (2.0), NFC ,GPS
  • Teğmen
    194 Mesaj

The Dark Pictures Anthology Man of Medan 49,17₺ dip fiyat. Korku/Gerilim sevenlere

https://store.steampowered.com/agecheck/app/939850//

|
    |

Epic'te mudrunner ücretsiz olacak

https://www.epicgames.com/store/tr/product/mudrunner/home

|
    |
    AIK kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

quote:

Orijinalden alıntı: Yaxis

Ben daha önce arkadaşıma forumdan kod şeklinde aldım 60tlye. Siz de öyle yapabilirsiniz ilan bulursanız. Ben şu ilanı buldum ama satan kisinin referansı az. İlk kodu teslim ederse düşünebilirsiniz:
    https://mobile.donanimhaber.com/satilik-overwatch-origins-edition-key--146673294#146673294

@just one bad day

Sağ olun hocam, attığınız ilana baktım ama gördüğüm kadarıyla arkadaş zamanında bedava verilen kodlardan fazlaca almış ve onları satıyor. Prensip olarak bu tiplere para kazandırmak istemiyorum. Bu arkadaş dışında da güncel ilan göremedim. Zaten xbox için daha üst paketi tosla ile 55tl ye gelirken pc ye daha düşük paketi key olarak 70tl ye almak yine pahalı kaçıyor.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/6b/05/32/6b0532f978af87e31b0f536415c45d64.jpg&t=0&width=480&text=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremec -- 26 Kasım 2020; 3:45:34 >

• Yarbay
    2909 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: keremec

Laptopta oynamak için çok fazla sistem istemeyen bir online oyun bakıyordum, Overwatch çarptı gözüme. Daha önce hiç oynamadım bir şans vereyim dedim ama kaç yıl geçmiş %25 indirim görüp 140TL ye düşmüş oyun. Yerel fiyatlandırma olmadığı için çok pahalıya geliyor. Bunu daha uyguna alabileceğim bir yer var mı playstore gibi?

Team Fortress 2 öneririm. Overwatch'ın esinlendiği oyun diyebiliriz. Ayrıca f2p.

|
    |

The Little Magician #19

"It gladdens me to know that Odin prepares for a feast. Soon I shall be drinking ale from curved horns. This hero that comes into Valhalla does not lament his death! I shall not enter Odin's hall with fear. There I shall wait for my sons to join me. And when they do, I will bask in their tales of triumph. The Aesir will welcome me! My death comes without apology! And I welcome the valkyries to summon me home!"
  • Yüzbaşı
    825 Mesaj

Haklısınız hocam, ben bedava verildiğini görmemiştim. Aynı tereddü Battlefield 4 alırken yasadim. Oyun kaç defa bedava dağıtılmış geçmişte ama premium dahil 40tlye bulunca aldım, 2 defa girdim baktım herkes çoktan son level son silah olmuş, saldım oynamayı.

Arkadaşın dediği gibi Team Fortress 2 bakabilirsiniz. Paladins var yine overwatch benzeri. Farklı bir tür isterseniz Epic games te Rocket League var ücretsiz ona da bakabilirsiniz. Uçmayı az-cok çözdüğünuzde baya zevkli oluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Qualcomm Snapdragon 835 Octa-core CPU, Adreno 540 GPU | 6-inch Optic AMOLED (18:9), 2160x1080 FHD+ | 64/128GB UFS 2.1 | 6/8GB LPDDR4X Ram | 20MP (IMX 376k) f/1.7, 16MP (IMX 398), f/1.7 Dual Rear Camera | 16MP (IMX 371), f/2.0 Front Camera | 3300mAh Battery | One-touch fingerprint sensor | 802.11ac Wi-Fi, 2x2 MIMO, Bluetooth 5.0, aptX HD, USB-C (2.0), NFC ,GPS
  • Binbaşı
    1512 Mesaj

Şöyle diyeyim , ben RDR 2'yi Xbox One X'te oynadım. Şimdi oturdum, bilgisayara alıp bir 100 saat daha oynasam mı diye düşünüyorum. Tekrar tekrar oynanacak bir oyun RDR 2

|
    |
    aerolona kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    ViewSonic XG2405 - Ryzen 5 3500X - Asus Rog Strix B550-F Gaming - Asus TUF GTX1660S - G-Skill Trident Z 16GB 3600Mhz - Kingston A2000 500GB - Asus TUF GT301 - FSP Hyper K700W - İnform Guardian 1500VA - Asus TUF M5-K5 - Xbox One Gamepad Sport Blue - SteelSeries Mousepad XXL
  • Binbaşı
    1512 Mesaj

L.A. Noire ve GTA 4 almak istiyorum. İkisinin de düzgün çalışan Türkçe yaması var mı ?

Ekleme: Bunu sormamın sebebi, bir ara 2K Games firması Türkçe yamaları ortadan kaldırdı gibi bir haberi görmemdir. Bunları da etkiliyor mu merak ediyorum. Ona göre alacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FatihEnesKoc. -- 26 Kasım 2020; 7:26:41 >
    ViewSonic XG2405 - Ryzen 5 3500X - Asus Rog Strix B550-F Gaming - Asus TUF GTX1660S - G-Skill Trident Z 16GB 3600Mhz - Kingston A2000 500GB - Asus TUF GT301 - FSP Hyper K700W - İnform Guardian 1500VA - Asus TUF M5-K5 - Xbox One Gamepad Sport Blue - SteelSeries Mousepad XXL
  • Yüzbaşı
    473 Mesaj

Teşekkürler açıklamalar için. Hiç assasins oynamadım. Origins mi odyssesy mi almalıyım sizce?
    |
    |
    enevre kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2240 Mesaj

Kesinlikle odyssesy al çok daha iyi
    |
    |
    yldrm224 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Masal Oku
ankara gülüş tasarımı
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bebek Oyunları
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
1,828
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.