Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: fahrettin75 , Sanmıyorum , baLbesh Daha Az
3 Kayıtlı Üye ve 35 Misafir (8 Mobil) - 30 Masaüstü8 Mobil
5 sn
271.223
Cevap
2.117
Favori
13.631.444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 13 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 10649
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2724
  • Ortalama Mesaj Aralığı 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1852
  • Favoriye Eklediklerim 2164
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • b0Ni (4013 mesaj) Johnny Silverhand (3327 mesaj) XanthiN (2724 mesaj) Noctivagant (2515 mesaj) saintroyo (1905 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (111443 mesaj) Mobil (35701 mesaj) Tablet (3664 mesaj) (73 mesaj) Mini (9248 mesaj) Uygulama (5045 mesaj)
  • @
383 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    53 Mesaj

Death Stranding alınır mı sizce 164TL'ye? Çok istiyorum vallahi oynamak. RDR2'den spoiler yedim onu alasım gelmiyor açıkcası.

• Yüzbaşı
    864 Mesaj

PC'ye gelmeden önce ben de yedim ama hiçbir spoiler bu oyundan alacağın keyfi indiremez bence. Atmosfer, grafikler ve hikaye gelişimi muazzam. Henüz bitirmedim, ağır ağır oynuyorum.

|
    |
    aerolona kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    864 Mesaj

Bethesda oyunlarının gamepass'e ne zaman geleceği belli mi? Doom 2016 ve Wolfenstein 2 dip fiyatı görmüşken alayım diyorum ama yakın zamanda gamepass'e gelecekse 60 liraya yakın para vermeye değmez gibi geliyor.

|
    |
  • Yarbay
    2818 Mesaj
    Yarınki Epic indirimlerini beklemeye karar verdim. Nasılsa oyunlar bir yere kaçmıyor, hiç bir şey almasam bile elimdekiler senelerce götürür. Biraz da ders çalışmam lazım, hangi oyunun DLC’si almaya değer vs. Bugünü pas geçtim dünkü aldığım We Happy Few’i saymazsak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    3157 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: TheMuyu

F1 GAME FRANCHİSE BUNDLE 54 TL

2011 den 2019 a kadar olan oyunlar var

seriyi filan tamamlamak isteyen olursa

F1 Game Franchise Bundle Steam'de %78 İndirimli (steampowered.com)

2013 hariç. F1 2013 oyundaki soundtrack'lerin lisansları sona erdiği için satıştan kalktı. Elinde key ya da gift olanlar da bu yüzden SteamTrades tarzı yerlerde 80 ile 100$ arasında satıyorlar  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Sheppard -- 26 Kasım 2020; 0:50:10 >
    |
    |

• Teğmen
    133 Mesaj

Bu tomb raider collectionı almanın bir yolu yok mu? Sepete ekledim 67 liraya kaldırmışlar mağazada da görünmüyor

|
    |
  • Binbaşı
    1296 Mesaj

nerede 164 acaba ?

|
    |
  • Yarbay
    2218 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: imjohnnystark

Ben ubisoft oyunlarını direkt hesabı bağlayıp uplay üzerinden oynuyordum origins odyssey far cry 5 filan hepsini oradan alıp uplay üzerinden oynadım tavsiye ederim 😊

Sağolun hocam diğer oyunlar için aklıma not ettim  

@aerolona

Aksiyon istiyorsan hiç alma hocam.Ben bunu bilerek Death Stranding aldım.Çünkü MGS nin bütün oyunlarını oynadım.Usta Kojima'dan çok kötü bir oyun yapmasını beklemem.Oyun bana 30 saat yürü dese yürürüm manzarayı izlerim çünkü sıkılmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tobi. -- 26 Kasım 2020; 0:56:36 >

• Yarbay
    3157 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Sanmıyorum

Standart bile yeter hocam operatörlerin farklı özellikleri var ama birbirlerine üstünlükleri yok

Yok artık  

Oyunun tüm mekaniği operatörler üzerine, nasıl üstünlükleri yok. Haritaya göre, lokasyona göre, oyun içindeki diğer şartlara göre öne çıkan operatörler oluyor, kullanışsız kalan operatörler oluyor.

Oyunu gömmek ayrı bir şey ama sizinki biraz boşa sıkmak olmuş.

• Yüzbaşı
    962 Mesaj

Brothers: A Tale of 2 Sons
    Deus Ex: Human Revolution
    Witcher 2-3 (oldu da oynamadıysanız)
    |
    |
    Mathers kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4904 Mesaj

Little Nightmares ve Sunset Overdrive kesinlikle alınır, diğerleri hakkında olumlu veya olumsuz bir fikrim yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Çavuş
    53 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Tobi.

Sağolun hocam diğer oyunlar için aklıma not ettim  

@aerolona

Aksiyon istiyorsan hiç alma hocam.Ben bunu bilerek Death Stranding aldım.Çünkü MGS nin bütün oyunlarını oynadım.Usta Kojima'dan çok kötü bir oyun yapmasını beklemem.Oyun bana 30 saat yürü dese yürürüm manzarayı izlerim çünkü sıkılmıyorum.

Alıntıları Göster

Yok hocam aksiyon değilde hikaye istiyorum oradan oraya birşeyler taşınıyormuş sanırım onuda sıkılmadan yaparım diyorum :D.

• Çavuş
    53 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: psycho90

Little Nightmares ve Sunset Overdrive kesinlikle alınır, diğerleri hakkında olumlu veya olumsuz bir fikrim yok

DLC'leri alınır mı? Little Nightmares'in?

• Yarbay
    4904 Mesaj

DLC dahil fiyatı sadece 3,5 TL fazla, o fiyata bence net değer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi psycho90 -- 26 Kasım 2020; 1:2:45 >
    |
    |
  • Çavuş
    53 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: farukclkk

nerede 164 acaba ?

Mesajınızı görmemişim Playstore adlı sitede hocam.

• Binbaşı
    1296 Mesaj

Bilgi için sağ olun. Oyunu steam demi aktif edeceğiz peki biliyor musunuz ?
    |
    |
  • Bölüm Yetkilisi
    9243 Mesaj

Uzun zaman sonra çöp olmayan bir indirim dönemi olmuş. Koca yaz indiriminde komik oranlarda düşen birçok oyun bu sefer dip fiyatı görmüş. Rockstar yine cimriliğe devam ediyor yapacak bir şey yok RDR2 %50 görse de alsak diye bekliyoruz ama 2-3 seneye anca görür o rakamları. Death Stranding de beklediğim diğer bir oyun %50 indirim oranı güzel ama temel fiyatı çok yüksek olduğundan onu da bekliyoruz. Kuru düşük oyunlar bir de üzerine çok yüksek indirimler almış, bunları görünce az indirime girenler tatmin etmiyor tabii. Yine de birkaç oyun yüzünden indirimler kötü diyemem gayet iyi indirimler var.

@Mathers Little Nightmares gamepad ile oynadığım en güzel oyunlardan birisiydi. Gerilim anlarında karakterin hızlanan yavaşlayan nefesini bile hissedebiliyorsunuz. AAA oyunlar bile gereksiz sık ve uzun titreşimi dayarken daha ufak bir yapımın titreşimi bu kadar güzel kullanması takdiri hak ediyor. Oyunu alacak olanlara da tam paketi tavsiye ederim dlc görevleri oyuna farklı bir pencereden bakmanızı sağlıyor.

Gamepad ile oyun olarak Crew 2 diyeyim ben de. Özellikle uçak kullanımı çok keyifli.

|
    |
    Bahsedilenler: Mathers

• Çavuş
    53 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: farukclkk

Bilgi için sağ olun. Oyunu steam demi aktif edeceğiz peki biliyor musunuz ?

Evet hocam Steam'de aktif ediliyor.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/8a/a6/0c/8aa60c7efbc86f4f9cfbfef7d60d37c9.png&t=0&width=480&text=1
    |
    |
  • Teğmen
    119 Mesaj

Steam profilimi sizin gibiler için koymuştum bioya ama yeterli değil demek ki :D r6'da illa ki bi op seçiyorsun zaten oyunun başında 1000 coin veriyor 2 tane op alabiyorsun. başlangıç için yeterli. newcomer match bunun için var. başta alacağınız opun önemi yok zaten kullanmayı öğrenene kadar newcomerdan çıkıyorsun ve elinde 20-25bin coin oluyor en az.

Alıntı

metni:
    Oyunu gömmek ayrı bir şey ama sizinki biraz boşa sıkmak olmuş.     
    |
    |
    John Sheppard kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    9641 Mesaj

164 lira indirimde olan bir oyun için fazla. Oyun fiyatlarının artık 250 liradan başladığı bir dönem için de fazla. Spoiler görünce/işitince hayatı paramparça olan arkadaşları anlayamıyorum, hikâyenin oraya gelişi, işlenişi var. Evet, yaşanmasa daha iyi olurdu ama yaşandı diye, 100 üzerinden 90 alabileceğiniz haz 80'e düştü diye o 80'lik eğlenceden neden mahrum kalasın?

Red Dead Redemption 2, parasını hak eden bir oyun. Death Stranding için aynı şeyi söyleyemem. Kişisel görüşüm, çoğunluk da böyle düşünüyordur. Ama azınlık kesimde olursunuz, geldik evde bulamadık şubeden teslim alabilirsiniz zevkinden sizi mahrum bırakmak da istemem.

Reklamlar
Masal Oku
Sohbet
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
ankara gülüş tasarımı
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
2,797
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.