Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
37 Misafir (14 Mobil) - 23 Masaüstü14 Mobil
5 sn
271.130
Cevap
2.119
Favori
13.620.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 10647
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2720
  • Ortalama Mesaj Aralığı 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1849
  • Favoriye Eklediklerim 2166
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • b0Ni (4011 mesaj) Johnny Silverhand (3327 mesaj) XanthiN (2720 mesaj) Noctivagant (2514 mesaj) saintroyo (1905 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (111353 mesaj) Mobil (35697 mesaj) Tablet (3664 mesaj) (73 mesaj) Mini (9247 mesaj) Uygulama (5045 mesaj)
  • @
383 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    312 Mesaj

Aynı taktikle Mass effect andromeda yıda 55,87 tlye alabılıyosunuz Tek indirimli fiyat 65,67tl

|
    |
    Miralay Kaplan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Diğer paketi ekleyince 80 é filan düşüyor ama dikkat edin satın alma esnasında yine normal fiyata dönüyor
    |
    |
  • Yarbay
    2628 Mesaj

https://store.steampowered.com/app/933820/Endzone__A_World_Apart/

Endzone oynamış olan var mı? Anladığım kadarıyla Frostpunk misyonunda bir oyun. Frostpunkı oynamış biri olarak Endzone almaya değer mi?

|
    |
  • Yüzbaşı
    312 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: TheMuyu

Diğer paketi ekleyince 80 é filan düşüyor ama dikkat edin satın alma esnasında yine normal fiyata dönüyor

Evet sadece sepette fiyat değişikliği oluyor. Satın al diyince parayı tam almaya çalışıyormuş. Taktik işe yaramıyor

|
    |

Evet düşüyor ama ödeme kısmında tekrar 150 TL çekeceğini söylüyor. Sepetteki fiyat ilüzyon yani. Yalnız önce civilization+scenario pack (30 tl) ekleyip sonra plat edition (81 tl) ekleyince 111 küsür TL oluyor.

|
    |

Hocam denediniz mi? Bana da aynı teklif 2 hafta önce gelmişti. Dirt 5 sepete ekledim, sepette choice için 2-3 dolar gibi bir indriim çıkıyordu. Fiyat miktarına göre indirim yapıyor herhalde. Cyberpunk'ı sepete ekleyince choice için tam indirim yaptı ama Cyberpunk steam'in 2 katı fiyatta.

|
    |
    John Sheppard kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Sp!deR

Evet düşüyor ama ödeme kısmında tekrar 150 TL çekeceğini söylüyor. Sepetteki fiyat ilüzyon yani. Yalnız önce civilization+scenario pack (30 tl) ekleyip sonra plat edition (81 tl) ekleyince 111 küsür TL oluyor.

Aynısımı oluyor ödemeye gelince

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    akif15

Metal Gear Solid Ground Zeros V 3,10tl

Miasmata 3,60tl

Ni no Kuni II 28,64tl

LA Noire DLC Bundle 7tl

Spellforce oyunları ve DLC'leri yeni çıkan Fallen God hariç

Pillars of Eternity Collection (I+II) 64TL

Grandia II HD Remastered 15,50TL

Pine 16TL

eastshade 20TL

raft (ea) 20,77TL

elex 22,25tl

darkseıder genesıs 32,50tl

Henüz almadım ama karttan çekeceği fiyat ve benim cüzdandaki paranın toplamı 111 TL ediyor.

|
    |

Az önce aldım ve aktifleştirdim hocam.

Almak isteyen arkadaşlar için anlatayım. Humble Choice aktifleştirme linki mailinize geliyor. Maile gelen linki açıp humble bundle'ınıza giriş yapıyorsunuz ve Choice kısmına girdiğinizde Premium'un 0$ olduğunu görüyorsunuz. Banka kartı veyahut kredi kartınızı eklerseniz bu ay ki Humble Choice aktifleşiyor. 12 Oyunu da alabiliyorsunuz. Dirt 5, Yakuza Kiwami 2 ve Darksiders 3 için gayet güzel fiyat 83 tl. Niye 83 derseniz siz 92 ödüyorsunuz 9 tl Humble Wallet'a geri atıyor. E geriye kalan Imperator Rome felan da kaymağı oluyor.

|
    |
    Shovel Knight kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Eski Kullanıcı Adı:
    Steam1234indrim

Souls Like türünü çok seven biri olarak bunu soruyorum, Dark Souls 2 alınır mı sizce ? (Genellikle hatta hemen hemen hep 2d souls like oyun bitiren bir insanım sekiro oynadım güzel de aşırı aşırı içine çekememişti normalde tam benim sevdiğim tür ama sırf o yüzden bilemedim dark souls konusunda şüpheye düştüm okuyan arkadaşlara teşekkürler)

|
    |

Orijinalden alıntı: solgunaltair

Pillars of Eternity II almayı düşünüyorum. 38 TL

Oynayanlar var mı ? Bu aralar Divinity 2, Wolcen, Titan Quest yada Heroes 5 MM tarzı oyunlar arıyorum iyi vakit sömürecek.

Divinity 2'de son iki haftada 100 saat harcadım ve daha bitiremedim öyle söyliyim 

Tavsiyesi olan var mı ?

PoE 2 ilk oynayışınızda Divinity 2'den daha fazla vaktinizi yer, onu söyleyeyim  

Çok iyi oyun. Ana hikaye kurgusuna bayılmasam da(havada kalıyor biraz) Divinity OG Sin 2'den daha dolu bir rpg.

HoMM seviyorsanız, HoMM'dan başka alternatifiniz yok desek yeridir. Yine de Endless Legend (4x strateji olmasına rağmen) HoMM tadına yakın bir tat verebiliyor.

|
    |

• Yarbay
    14281 Mesaj

Sims 4 bayağı güzel indirim almış. Zamanında Origin'den beleşe almış olsam da alıp almamakta kararsızım. Gerçi DLC'leri alabilmek için mecburen Steam'den alacağız malum Origin euro ile hesaplıyor ve Euro emin adımlarla yukarı doğru tırmanıyor. Kardeşim için alacağım gerçi belki arada ben de oynarım.  

|
    |
    Steam: Şeker
  • Teğmen
    118 Mesaj

Paylaşılmış mıydı bilmiyorum zaten 2 tlymiş ama şimdi ücretsiz

Blackout Z: Slaughterhouse Edition

https://store.steampowered.com/app/729660/Blackout_Z_Slaughterhouse_Edition/

|
    |

bende aldımda incelemeye aldılar ödemeyi kredi kartında böyle yapmıyor diye biliyordum

|
    |
    Hudson51 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Maşallah hocam  

@imjohnnystark Hocam ben epic game in mağaza sistemini sevemedim.Çoğu oyun yok...Almancı gurbetçiler gibi konuşucam.Steam de bir düzenimiz var, gelemeyiz . 

|
    |
    Bahsedilenler: imjohnnystark, ObjectOrientedNickname kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

bu L.A. Noire oyununda zamanında 60 fps sıkıntısı vardı oyun 30 da çalışıyordu

hala bu durum devam ediyor mu ? bilen var mıdır ona göre alalım

edit: hala 30 muş. motion capture yaparken 30 a göre yapmışlar yüz animasyonları için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheMuyu -- 25 Kasım 2020; 22:58:27 >

Ryzen 9 3900x | ASUS ROG x570-f | ASUS ROG RTX 2080 SUPER | Gskill Neo 32GB
    Steam | Playstation 4 Pro | Xbox One X
    MacBook Pro 15" Touchbar | Huawei Y9 Prime
    BMW 1.16i | Opel Astra J
  • Çavuş
    77 Mesaj
    Playstore üzeri fifa 21 ulti sürümünü aldım ama görüyorum ki Steam da daha uyguna gelmiş :( iadesi yokmu bunun bilgisi olan varmı? Steam da 80 tl bakiye var hangi oyunda kullanacağımı şaşırdım
  • Teğmen
    126 Mesaj

Ben ubisoft oyunlarını direkt hesabı bağlayıp uplay üzerinden oynuyordum origins odyssey far cry 5 filan hepsini oradan alıp uplay üzerinden oynadım tavsiye ederim 😊

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imjohnnystark -- 25 Kasım 2020; 23:0:57 >
    |
    |
    Tobi. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Cancer Clinical Trials
Ekonomi
ankara gülüş tasarımı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
1,891
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.