Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: to9y , 0MG90 Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 26 Misafir (7 Mobil) - 21 Masaüstü7 Mobil
5 sn
271.287
Cevap
2.118
Favori
13.644.447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 10654
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2727
  • Ortalama Mesaj Aralığı 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1852
  • Favoriye Eklediklerim 2165
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • b0Ni (4013 mesaj) Johnny Silverhand (3327 mesaj) XanthiN (2727 mesaj) Noctivagant (2515 mesaj) saintroyo (1905 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (111526 mesaj) Mobil (35711 mesaj) Tablet (3664 mesaj) (73 mesaj) Mini (9249 mesaj) Uygulama (5045 mesaj)
  • @
383 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    1248 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    akif15

|
    |
  • Yarbay
    4674 Mesaj

Hocam Steam indirimleri aynı gün olsa bile bahsettiğim oyunların (Payback, Run, The Crew 2) 9 TL'ye düşmesinin pek ihtimali yok gibi. Diğer oyunlar arasında da Youngblood gözüme çarptı ama yorumları vasatın altında kaldığını gösteriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi torkema61 -- 19 Kasım 2020; 22:54:15 >
    |
    |
    Hudson51 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    200 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Limoncuu

Playstoredan fifa 21 almayı düşünüyorum. Fakat site hakkında hiçbir fikrim yok. Kredi kartı ile almayı düşünüyorum.

Site güvenilir midir? Veya daha önce bu siteden alışveriş yapıp sıkınıtı yaşayan var mı?

• Yarbay
    2966 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: In Vino Veritas

Playstoredan fifa 21 almayı düşünüyorum. Fakat site hakkında hiçbir fikrim yok. Kredi kartı ile almayı düşünüyorum.

Site güvenilir midir? Veya daha önce bu siteden alışveriş yapıp sıkınıtı yaşayan var mı?

site türktelekom a ait

• Binbaşı
    1219 Mesaj

Katılıyorum hocam. Payback açık dünya olarak, Run ise sunum olarak bu paranın hakkını net verir. Crew 2 ise içerik anlamında bu paranın hakkını veriyor. Yarım saate Bethesda ve Konami indirimleri de geliyor. Bakalım ne olacak fiyatlar...

|
    |
    torkema61 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    597 Mesaj

Playstore'da Doom Eternal 59₺'ye düşüyor, sizce değer mi? Steam'de minimum 89₺ görmüş.

• Teğmen
    200 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Limoncuu

ekşide çok fazla olumsuz yorum var o yüzden sordum. genelde oyunun ya keyini vermiyorlar(veya geç veriyorlar) yada habersiz faturadan veya kredi kartından yüklü miktarda para çekiyorlar.

Daha önce buradan alışveriş yapan arkadaşlar bizi aydınlatırsa sevinirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Onvious kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4078 Mesaj

Burada NFS The Run 5TL olarak satılacağı gözüküyor. Payback de 9'a satılırsa flash hızıyla satın alırım  

https://www.playstore.com/kampanya/yilsonu-kampanyasi-2020

|
    |
  • Yarbay
    6632 Mesaj

Deluxe versiyon dışında almayın ilerde sıkıntı yapar. Ek hikayeleri var.

|
    |
    moonshine14 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3166 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: In Vino Veritas

Bildiğim kadarıyla Playstore Türkiye sınırları içerisinde resmi dijital oyun anahtarı satan tek yer. @Onvious 'un dediği gibi Türk Telekom'a resmi oyun satış platformu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Sheppard -- 19 Kasım 2020; 23:55:27 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Onvious
  • Yüzbaşı
    597 Mesaj

Deluxe edition ile standart versiyon arasında indirimsiz iken 100₺ fark var, muhtemelen indirimli olarak da baya fark olur. Bekleyebilir sanırım teşekkür ederim.

Doom Eternal Standart Edition 59₺.

Doom Eternal Deluxe Edition 92₺.

Steam'de standart versiyonun gördüğü dip fiyat 89₺, seriye ilgisi olanlar değerlendirebilir fakat ilerleyen zamanlarda pc gamepass'e gelme ihtimali yüksek imiş. Xbox konsolu olanlar için gamepass'de hali hazırda mevcut.

Ayrıca Skyrim SE Steam'de dip fiyat olarak 37₺ görmüş, playstore'da 33₺. Başka ilgimi çeken bir şey göremedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moonshine14 -- 20 Kasım 2020; 0:25:54 >
    |
    |
    m-99 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    330 Mesaj
    Mgs v 26 TL diyor playstorda ama sepete ekleyince 96 TL gözüküyor neden olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Çavuş
    56 Mesaj

the crew2 standart sürümü steamde 45 lira değer mi? Epic free vericek gibime geliyor ama aldım bakalım :D

• Yarbay
    6632 Mesaj

edit deluxe olan 92 tl ise alınır steamde bundan düşük olmaz gibi. / game passa gelecek ama doom serisi sevenleri için kütüphanede tutmaya deger bir oyun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m-99 -- 20 Kasım 2020; 0:58:4 >
    |
    |
    moonshine14 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    490 Mesaj

NBA2K21 125 TL https://www.humblebundle.com/store/nba-2k21

Oyunu oynamadım NBA2K oyunları son senelerde sıkıntılı pay to win olmuş biraz ben 2K20yi 18e almıştım. 21i almak isteyenler için de en uygun fiyat bu olmalı şuan.

Steamda hali hazırda 419 TL

Edit: Oyunu satın alınca da 6.23 TL Humble cüzdanına iade ediyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Impakt -- 20 Kasım 2020; 0:37:53 >
  • Yüzbaşı
    377 Mesaj

site çöktü mü yoksa bendemi bir sorun var ?

|
    |
  • Yarbay
    2627 Mesaj

Mesajında oyunun ismini yazmasaydın eğer spoiler yememiş olacaktım. Sana da teşekkürler   

@ObjectOrientedNickname

|
    |
    Bahsedilenler: ObjectOrientedNickname
  • Çavuş
    86 Mesaj

humble bundle dan alırsak steam kodu falan mı veriyor hocam nasıl oluyor

|
    |
    Impakt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    490 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: jr.Harden

humble bundle dan alırsak steam kodu falan mı veriyor hocam nasıl oluyor

Evet oyunun altında Steam logosu var oyunu ödemeden sonra steam key olarak veriyor.

• Çavuş
    86 Mesaj

tamamdır sağolun hocam

|
    |
    Impakt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Masal Oku
Cancer Clinical Trials
Sohbet
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bebek Oyunları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
3,141
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.