Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13269. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: altunuz , Pissacore , Alnemu Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 30 Misafir (1 Mobil) - 30 Masaüstü3 Mobil2 Android
5 sn
349.689
Cevap
2.721
Favori
21.311.048
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: aerolona

Darksiders 3

Imperator: Rome

Crying Suns

Bunlar.

Alıntıları Göster
    Hocam tüm Bundle kaç tf2 anahtarı eder sence
  • bilgennyk kullanıcısına yanıt

Region lock olmaz ise 7-8'e alanlar var :). Yada aynı bölgeden birini bulup satacaksanız.

• Merhabalar ben Dragon Age Origins'i Steam üzerinden bitirdim ve DLC'lere geçmeye yeltendim fakat DLC'lerin Steam üzerinde gözükmediğini fark ettim. Ultimate edition almak lazımmış sanırım fakat o da bölge olarak Türkiye'de yok. Herhangi bi siteden key veya gift olarak alırsam bölgeden dolayı sıkıntı olur mu veya almak mantıklı mıdır çünkü fiyatını bilmiyorum? Alınırsa hangi siteden alabilirim? Awakening DLC'si de EA Play'e dahil değilmiş bu yüzden bir türlü bu dlcleri oynamam gerekiyor. Korsan yoluyla oynarsam steam savelerimi dlclerde kullanabilir miyim? Şimdiden teşekkürler.

• kagan18 K kullanıcısına yanıt
    Save dosyalarını kullanırsın sıkıntı olmaz bence ve originde dragon age ultimate edition 3-4 euroya satılıyor indirimlerde. Korsan istemezsen ordan alabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kiivii -- 25 Kasım 2020; 1:32:45 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • XanthiN kullanıcısına yanıt
    Bu kesin mi hocam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kiivii

Save dosyalarını kullanırsın sıkıntı olmaz bence ve originde dragon age ultimate edition 3-4 euroya satılıyor indirimlerde. Korsan istemezsen ordan alabilirsin.

Teşekkür ederim originden bi baktım fakat ultimate edition gözükmedi yine belki bölgeden dolayıdır DLC Bundle var fakat o da 10 euro pek vermek isteyeceğim bir fiyat değil.

• Kesin. Girip satın alabilirsiniz şuan.

• aerolona kullanıcısına yanıt
    Ne zamana kadar sürecek bir fikriniz var mı acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: CrewShadYS

Ne zamana kadar sürecek bir fikriniz var mı acaba

Büyük ihtimalle 5-6 Gün.

Anladım,teşekürler
    Epic gamesin mağazasında hala 225 TL,yanlış bilgilendirme yaptınız galiba
  • Hocam indirimler Playstore'da Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aerolona -- 25 Kasım 2020; 2:2:40 >
  • Tt musterisi degilim normal kredi kartimla alabilir miyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: D.

https://www.rockstargames.com/newswire/article/89k8a5545577ka/get-red-dead-online-as-a-standalone-game-on-december-1st

Online oynayabilmek için bütün oyunu almaya gerek kalmadı yani. Oyun kırıldıktan sonra milyonlarca insan indirmiş ve hikaye modunu oynamışlardır zaten ama online'ı korsanda oynayamazlar. E bu insanlara artık oyunu satamazsın ama online'ı böyle satarsın işte. Brilliant! 💡 Bu insanlardan da para kazanmak için gayet güzel bir hamle. GTA Online'dan kırdıkları para ortada olunca RDR Online'a herkesi böyle ucuza eriştirmeleri gayet mantıklı geliyor...

Epic games sanan ben Herneyse hocam bu playstore nasıl site güvenilir mi hocam,Steam hesabına mı gelıyor oyun

hocam dirt 5 aldım ama bedava choice vermedi nasıl alabilirim?

• quote:

Orijinalden alıntı: CrewShadYS

Epic games sanan ben Herneyse hocam bu playstore nasıl site güvenilir mi hocam,Steam hesabına mı gelıyor oyun

Hangi platformu gösteriyor ise o platforma ait key veriyor hocam :). Güvenilirdir Türk Telekom'un.

• quote:

Orijinalden alıntı: bilgennyk

hocam dirt 5 aldım ama bedava choice vermedi nasıl alabilirim?

Hocam valla bende almadım daha, Önceden humble choice üyeliğiniz varsa ondandır dicem de bilemedim öyle bir şartta demiyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: -dehşet-

Humble seçili oyunlardan herhangi birini alana 1 aylık abonelik hediye ediyor. DIRT5 92 lira. Steam Trades ile kâr edilebilir gibi geldi bana.

https://www.humblebundle.com/store/promo/hot-preorders

Süresi belli mi bunun? Öteki ayın Humble Choice 'ına sarkarsa oyunları gördükten sonra değerlendirilebilir.

• Kredi kartı ile alan oldu mu acaba turk telekoma kayitli değilim de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hermeno34 -- 25 Kasım 2020; 2:9:15 >
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.