Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
31 Misafir (16 Mobil) - 15 Masaüstü16 Mobil3 Android
5 sn
272.421
Cevap
2.126
Favori
13.771.721
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 10677
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2745
  • Ortalama Mesaj Aralığı 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 6
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1861
  • Favoriye Eklediklerim 2173
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • b0Ni (4024 mesaj) Johnny Silverhand (3327 mesaj) XanthiN (2745 mesaj) Noctivagant (2516 mesaj) saintroyo (1905 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (112674 mesaj) Mobil (35874 mesaj) Tablet (3664 mesaj) (73 mesaj) Mini (9297 mesaj) Uygulama (5045 mesaj)
  • @
391 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    3502 Mesaj

Beklediğinize değecek bir şey geliyor. Bende zamanında bir miktar destek oldum projeye. Şimdiye kadar üzerinde bu kadar teferruatlı çalışılmış bir mod projesi yoktur tahminimce 

|
    |
    Mr Sherlock Holmes kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Emekli Yönetici
    12271 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Site gitti geldi şimdi de sepetim komple sıfırlanmış, şaka gibi... Satın alım çalışıyor mu kontrol edemedim.

Edit 1. sepetime birşey eklediğimde önceki eklediklerim siliniyor.

Edit 2. hiç bir şey alamadan fiyatlar yükseldi. Ne çektirdin be Steam, rezaletsin resmen!

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=https%3A%2F%2Fimg.donanimhaber.com%2Fupfiles%2F1273703%2Fa8aa4d69-2f6f-4866-8bcb-f3eebea7b3f3.png&t=0&width=480&text=1
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Yüzbaşı
    359 Mesaj

Ultimate almanıza gerek yoktu.

Ultimate hem pc hem xbox konosulunda oynamak için.

Ultimate ile normal pc gamepass arasında oyun farkı yok. ( pc de oynayacaksanız, xbox konsoluna daha çok oyun cıkıyor.)

Paralı gözükür, ama oyunu yükle butonu aktif olması gerek. Para yazan butonun yukarısında.

|
    |
    baLbesh kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3974 Mesaj

İkisini de aynı fiyat görünce pc için oyun kodları falan da veriyormuş diye ultimate mesela dead by daylight için skin falan veriyormuş ondan ultimate alayım dedim 1 aylık,şimdi baktım şimdi çıktı yükle butonu belki oyun ara kısmından aradığım için mi sadece fiyat görebildim yada hemen üye olur olmaz aratınca ( program üye olmadan da açıktı ) o yüzden mi oldu belki bi relog gerekiyordu.Neyse sorunum çözüldü sağolun cevap için

|
    |
    falldownnn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    524 Mesaj

Kingdom Classic oyunu HumbleBundle' da ücretsiz.

https://www.humblebundle.com/store/kingdom-classic-free-game

|
    |
  • Yüzbaşı
    870 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

Site gitti geldi şimdi de sepetim komple sıfırlanmış, şaka gibi... Satın alım çalışıyor mu kontrol edemedim.

Edit 1. sepetime birşey eklediğimde önceki eklediklerim siliniyor.

Edit 2. hiç bir şey alamadan fiyatlar yükseldi. Ne çektirdin be Steam, rezaletsin resmen!

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=https%3A%2F%2Fimg.donanimhaber.com%2Fupfiles%2F1273703%2Fa8aa4d69-2f6f-4866-8bcb-f3eebea7b3f3.png&t=0&width=480&text=1

Hiç sormayın. Ben de " hadi oyunlarım bir arada dursun bari..." diye Red Dead Redemption 2'yi steam'den satın alacaktım. İndirimin bitmesine 1 saat 20 dakika kala kaç kez denedim olmadı, modem resetledim olmadı, " hadi bekleyeyim, 5 dakika kala bile olsa alayım..." dedim olmadı.

Ben de EPIC Store'dan ilk alışverişimi Red Dead Redemption 2 ile beraber yapmış oldum. Steam cidden suyunu çıkarmaya başladı resmen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hesperiush -- 2 Kasım 2020; 22:53:0 >
    |
    |

• Binbaşı
    1937 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: s1LENT

Sizin yorumunuz. Kağıt kovalatıyordan kastınız Odyssey de kampları aldıktan sonraki kağıtlar ise onları hikayeye konulan yapıtaşları gibi düşünebilirsiniz eğer zaman ayırıp herhangi birini okuduysanız.

Origins-oddesy-valhalla skin değiştirmiş birbirinin kopyası 3 oyun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzbaşı
    524 Mesaj

Benzer yanları çok olsa da birbirinin aynısı demek yanlış olur. Örnek vermem gerekirse Odyssey' de Origins' te olmayan skill ağacı vardı, combat yapısı çok farklıydı.

Valhalla Odyssey ' e daha benzer diyebiliriz ama Valhalla' da yeni eklenmiş ve eski AC oyunlarından gelen özellikler de olacak. Yani benzer yapıda gitmeleri oyunları birbirinin kopyası yapmamalı.

|
    |
    LinkX kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    971 Mesaj

Hocam ondan umudu kestim ben bir gün çıkarsa oynarım ön sipariş duruyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    ObjectOrientedNickname kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    971 Mesaj

Valhalla, legion ne varsa :) Yapamıyor adanlar bu işi. Valhalla gameplayi izliyorum düşmanın üzerine koşunca adam aşağı düşüyor daha dokunmadan.

|
    |
    s1LENT kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1272 Mesaj
    epicin bu hafta vereceği oyun mu değişti

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    11090 Mesaj

Kingdom: Classic

30LFQ-NRY3T-4V8GA

|
    |
  • Teğmen
    198 Mesaj

Bu ayın Prime ile dağıtılan oyunları:

Lethis - Path of Progress

Victor Vran Overkill Edition

Aurion: Legacy of the Kori-Odan

Smoke and Sacrifice

A Knight's Quest

https://gaming.amazon.com/home

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzhan441907 -- 3 Kasım 2020; 0:16:2 >
  • Çavuş
    53 Mesaj

Prime üyeliği bittikten sonra da bu oyunlara erişip oynayabiliyor muyuz ?

|
    |
    oguzhan441907 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1408 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Kayser

Evet değişmiş. Daha önce Wargame: Red Dragon vereceklerdi, büyük ihtimal yapımcı vazgeçti.

Ayrıca Origins, Odyssey aynı diyen net oynamamış, sallıyordur. Sırf Odyssey'e hakaret hani. Ha Valhalla asıl Odyssey gibi güzel bir oyunun skin geçirilmiş hali olacaksa ona da okeyim, öyle iyi oyun Odyssey.

Edit: Wargame'i ertelemiş yapımcısı, ondan Epic başka bir oyuna geçmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hudson51 -- 3 Kasım 2020; 0:41:6 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    524 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Kayser

evet hocam değişmiş. siz söyleyince farkettim ben de.

|
    |
  • Binbaşı
    1462 Mesaj

Alamayanlar için Kingdom: Classic steam key

3NXMR-VEV4B-K5YQJ

|
    |
  • Yüzbaşı
    704 Mesaj

Umarım linç yemem ama ben eski ac leri sevmezken yenilerini sevdim. Origins tamam çok iyi değildi, sadece Mısır'ı gezmesi iyiydi. Odyssey ise bence şimdiye kadar ki en iyi ac oyunu. Kassandra müthiş bir ana karakter, antik yunan'a bakmaya doyamıyorsunuz, skiller baya havalı ve eğlenceli. Bu yüzden origins ile aynı demek yanlış olur. Valhalla da odyssey benzeri olacaktır diye düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    LinkX kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3156 Mesaj

Apex legends steam'de ön yüklemeye açılmış. 31.4 gb. Çıkış 5 kasım.

https://store.steampowered.com/app/1172470/Apex_Legends/

|
    |
  • Binbaşı
    1269 Mesaj

kağıt kovalamaca dan kastım bu... Paper Hunt da diyebiliriz!

atlıyon zıplıyon kağıdı kovalıyorsun...  

doğru alıntıyalamıdysam 20:08 dk. eski AC ler de de varmıştı... demek özlemiş oyuncuları!?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okruTGamer -- 3 Kasım 2020; 4:30:16 >
    |
    |
    s1LENT kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Radyo Dinle
Masal Oku
Pubg mobile uc
kripto para haberleri
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
1,313
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.