Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Woxikode , cyfluthrin , s1LENT , Longfor44 Daha Az
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 19 Misafir (10 Mobil) - 11 Masaüstü12 Mobil1 iOS
5 sn
265.114
Cevap
2.063
Favori
12.803.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 10490
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2592
  • Ortalama Mesaj Aralığı 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1758
  • Favoriye Eklediklerim 2096
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • b0Ni (3961 mesaj) Johnny Silverhand (3302 mesaj) XanthiN (2592 mesaj) Noctivagant (2491 mesaj) saintroyo (1904 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (106227 mesaj) Mobil (34948 mesaj) Tablet (3664 mesaj) (73 mesaj) Mini (8988 mesaj) Uygulama (4870 mesaj)
  • @
Giriş
    3419 Mesaj

Orjinalin renk paleti ve volumetric aydınlatması Redux'tan çok daha başarılı. Atmosferi daha iyi veriyor. Videodan da rahatlıkla anlaşılıyor zaten.

Reduxta ise Ray Tracing, daha iyi kaplamalar ve gelişmiş partikül efektleri var.

|
    |
    s1LENT kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Kampanya net değil o konuda. Ben de uplay den Valhalla almak istiyorum 20% indirimle. Ama uplay yok geçerli siteler arasında. O kadar site olup uplay olmaması da saçma geldi bana. Denesem kabul edilir mi emin olamadım. Mail attım dönüş yapmadılar uplay konusunda.

|
    |
    BST_06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    BarryAllen

bildiğim kadarıyla Ray Tracing teknolojisi nVidia ya has. 5700xt nitro+ kullanıyorum RT ye özel yansımaları göremeyecek miyim veya daha farklı bir şekilde mi göreceğim?

|
    |
    Hakimichi-kun kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Aynen hocam mesela o kadar site yazmışlar ama son olarak başka bir ibarede sadece TL olarak satış yapılırsa kampanya geçerli olur demişler. TL olarak satış yapmayan siteler var o listede.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    maliokan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

45.000 sınırının dolacağını düşünmüyorum. Desteğe attığım mesaja cevap bekleyeceğim. Uplay üzerinden alacak olursam mastercard ile alır iade gelecek mi diye pusuda beklerim artık 😀

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    BST_06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    7096 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: BST_06

Bu MasterCard kampanyası için stok ilk 45bin kişi diyor. Şuanda alacak oyun yok ama cüzdana bakiye eklesek de kampanyaya dahil oluyor mu ?

nedir hocam bu mastercard kampanyası ?

Ryzen 9 3900x | ASUS ROG x570-f | ASUS ROG RTX 2080 SUPER | Gskill Neo 32GB | MSI AG32CQ 31.5" 2K 144Hz
    Steam | Playstation 4 Pro | Xbox One X
    MacBook Pro 15" Touchbar | Huawei Y9 Prime
    BMW 1.16i | Opel Astra J
  • DH Yönetici
    11643 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

b0Ni'nin açtığı konu vardı:

Mastercard 250/50 Online Oyun İade (Steam-Epic-PSN-XBOX)
    https://forum.donanimhaber.com/mastercard-250-50-online-oyun-iade-steam-epic-psn-xbox--146041653

|
    |
    TheMuyu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

CPU: AMD Ryzen 5 2600 | GPU: MSI RX 5700 MECH GP Edition | RAM: GSKILL 2x8GB Ripjaws V 3000MHz CL16 | Anakart: MSI B450-A PRO | SSD: Samsung 860 EVO 250GB | M.2 SSD: James Donkey JD1024 1TB | HDD: Seagate Barracuda 2TB | Kasa: Cooler Master MasterBox MB520 | Monitör: Samsung C27HG70 | Fare: Logitech G102 Prodigy | Klavye: James Donkey 610S Red Switch | Kulaklık: SteelSeries Arctis 3 2019 Edition | Pad: GamePower GP700 RGB | Gamepad: Microsoft Xbox 360 Controller | Ses Sistemi: Logitech Z506 5+1 | Telefon: iPhone 7 32GB
  • Yarbay
    7096 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

b0Ni'nin açtığı konu vardı:

Mastercard 250/50 Online Oyun İade (Steam-Epic-PSN-XBOX)
    https://forum.donanimhaber.com/mastercard-250-50-online-oyun-iade-steam-epic-psn-xbox--146041653

şansa bak ya daha sabah steamden empire of sin + vampire bloodlines 2 ön sipariş verdim 250 TL ye bilseydim keşke bu mastercard olayını

Ryzen 9 3900x | ASUS ROG x570-f | ASUS ROG RTX 2080 SUPER | Gskill Neo 32GB | MSI AG32CQ 31.5" 2K 144Hz
    Steam | Playstation 4 Pro | Xbox One X
    MacBook Pro 15" Touchbar | Huawei Y9 Prime
    BMW 1.16i | Opel Astra J
  • Yarbay
    14438 Mesaj

Sanal kredi kartı da kabul ediliyor mu acaba. Master Card'a bağlı olan

|
    |

Orijinalden alıntı: TheMuyu

şansa bak ya daha sabah steamden empire of sin + vampire bloodlines 2 ön sipariş verdim 250 TL ye bilseydim keşke bu mastercard olayını

Alıntıları Göster

Mastercard ile alışveriş yaptıysanız katılımı otomatik yapıyor diye biliyorum sizin bir şey yapmanıza gerek yok eğer 250 TL üzeriyse aldığınız şeyler. Ek olarak "15 Ekim’den itibaren seçili online oyun platformlarında Mastercard® kartınız ile tek veya daha fazla seferde yapacağınız 250TL ve üzeri online oyun ödemelerinize* 50TL indirim kazanın."

Tek veya daha fazla seferde demiş, belki farklı satın alımlarla birleşince oluyordur aynı kartta.

https://www.mastercard.com.tr/tr-tr/consumers/offers-promotions/oyuncuysan-mastercardliysan-sans-senden-yana.html

• Yüzbaşı
    468 Mesaj

two point daha güncel bir oyun ve ben oynarken büyük keyif almıştım, 37 liraya inmişti bence en azından şans vermeye değer

|
    |
    WhoiS_AttaCK kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    468 Mesaj
    oyunlar de hep “249” tl nedense

• Teğmen
    148 Mesaj
    Eğer bitmediyse 45k kişi direk çekeyim 250 liralık cüzdan kodu

İhtiyacımda yok şuan ama illaki olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Aynen hocam oluyor. Ben Hepsiburada 150/50 indirimi verdiği zaman 300 TL lik cüzdan yüklemiştim 200 TL'ye. Biraz daha yüklesem iyi olurmuş. Cyberpunk 170 e falan gelmiş olacak alırsam.

|
    |
    eKsTazi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    14438 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Frasiyav

oyunlar de hep “249” tl nedense

249 TL oyunun üzerine 10 TL uyduruk bir oyun alın yine 50 TL geri verir. Tek seferde 250 şartı yok. İster tek seferde 250 TL harcama ister toplam 250 TL harcama yapın vereceklerini yazmışlar.

|
    |

Uplayde geçerli olsa %20 indirimle beraber bunu kullanıp oyun alacaktım ama steamde bulamadım alacak oyun

|
    |
    CPU: AMD Ryzen 5 2600 | GPU: Sapphire RX 590 Nitro+ Special Edition | RAM: Corsair Vengeance 2x8GB 3000MHz | Anakart: GIGABYTE B450m S2H | SSD: GIGABYTE 480GB | M.2 SSD: Kingston SA2000 500GB| HDD: WD My Passport 1TB | Kasa: Sharkoon TG5 | Monitör: Viewsonic 24" VX2458-C-mhd | Kulaklık: SteelSeries Arctis 5 2019 Edition
  • Teğmen
    196 Mesaj

Sepet sistemi olması güzel steamde. Epic'te Valhalla bu kampanyayla 219 TL ye geliyor. Uplay %20 indirimle zaten 215 TL. Uplay ile birleşme güzel olurdu.

|
    |
    Frasiyav kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    196 Mesaj

Tosla ile birleşiyorsa Valhalla 199 TL'ye geliyor Epic üzerinden.

|
    |
    Round Robin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    468 Mesaj

ben de ondan dedim, 165 tlye valhalla veya diğer çıkacak oyunlardan birini alabilirdik :(

|
    |
    maliokan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5849 Mesaj

Doom Eternal - 89 TL

https://www.playstore.com/urun/doom-eternal

Bildiğim kadarıyla playstore Mastercard kampanyasına dahil iş yerlerinden biri değil.
    Kampanyaya katılarak aynı fiyata almak isteyeneler GTG10 indirim koduyla 2game.com üzerinden alabilir.

https://2game.com/tr-tr/doom-eternal-pre-order-53229

|
    |
Canlı Tv izle
Sohbet
Radyo Dinle
Cancer Clinical Trials
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
4,125
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.