Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13232. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Aerospace , Vommel , Asetil Co A Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 16 Misafir (1 Mobil) - 17 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
349.573
Cevap
2.720
Favori
21.295.412
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
568 oy
Öne Çıkar
Giriş

40'ın üzerine çıkınca duvara toslamış gibi olacaksınız.

Dediğiniz gibi, bu bir single player oyun. Ama bir noktadan sonra belli başlı görevleri yapabilmek için bile günlerce grind yapmanız gerekiyor. Madem single player, neden birden çok MMO mekaniğine sahip? Cevap basit, oyuncuyu söğüşlemek için.

Şuanki patchin son görevinde ve oyun oyuncunun karşısına 6-7 dakikada yaklaşık 40 kadar Fatui Elit salıyor (sırasıyla tabi). Bunlar korumanız gereken yapılara saldırırken, siz onları kesmeye çalışıyorsunuz. Yakınına gittiğinizde size saldırmaya başlıyorlar. Bu arkadaşlar 80 lvl olarak spamlandı bende. Ar 50 olsam ve bütün karakterlerim 80 level olsa, o zaman 90 level olarak geleceklerdi.

İnanın moblar kuleleri indirmeden zor kestim. Ki benim takımım Diluc, Venti, Cons 6 Barbara ve C1 Bennetten oluşuyor(Buz karakteri getirirseniz bir tırnak daha kolay oluyormuş, ama oyun bunu size söylemiyor tabi, hikaye görevi olduğu için).

Yine ondan önce, yine hikaye gereği, yapmanız gereken bir boss savaşı var, evlere şenlik.

Hele level atlama materyali farmlamak için yapmanız gereken domainlerin ne kadar zorlaştığını görseniz şaşarsınız. F2P bir oyuncu 1 tek karakteri 70 lvl'den 80'e kasmak için (yetenekler filan değil, sadece seviye kasmak için gereken altın ve kitapçık) 10 gün farm yapmaya ihtiyaç duyuyorken, 80 levelde kullanılacak yetenek materyalleri için kesmeniz gereken domain yaratıkları 90 lvlden başlıyor (karakterinizle yaratık arasında ne kadar level farkı varsa, yaratığın hasar direnci o kadar artıyor)

• Trendyol indirimini paylaşmıştım daha önce. Şimdi 100 TL steam cüzdanı 80 TL'ye düşmüş. İhtiyacı olan değerlendirebilir:
    https://www.trendyol.com/steam/100-tl-cuzdan-kodu-p-40275293

Düzeltme: bozuk & uzun link düzeltildi
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu Haftanın Ücretsiz Epic Oyunu

The Textorcist | 19 Kasım 19:00'a kadar:

https://www.epicgames.com/store/tr/p/the-textorcist/

19-26 Kasım arası Epic verecek:

• Elite Dangerous
    • The World Next Door

Ücretsiz Oyungezer, Popüler Science ve Tubitak Bilim Dergileri (PDF)

https://steamcommunity.com/groups/DHGrup/announcements/detail/2934619319208136649

• %20 indirim fena değilmiş. Çek kupon falan varsa birleşiyor mu? @Wadjet bilir? Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
  • WhyNot? kullanıcısına yanıt
    Tosla 100/30 vardı hocam onla 50 liraya gelir.

• TheLordOfTheGames kullanıcısına yanıt

Ürün fiyatı 80 TL ama, nasıl 50'ye gelecek? Bir de bu Tosla hesabı hemen açılıp kullanılabilir mi yoksa illa kart almak mı gerekiyor?

indirim görünmüyor ama ?

https://www.trendyol.com/steam/100-tl-cuzdan-kodu-p-40275293?boutiqueId=501053&merchantId=167532

edit: trendyol içinde tekrar aratıp girince 80 oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi designr -- 12 Kasım 2020; 21:5:34 >

Bunlarda çek, cüzdan falan geçmiyor. Sadece Tosla ile 100 TL üstü ödeme yaparak 30 TL iade alınır. Diğer cüzdan kodlarından da alıp 100 TL üstü sepet yapmak lazım.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • designr kullanıcısına yanıt

linkteki boutiqueId ve merchantId parametrelerini silin:

https://www.trendyol.com/steam/100-tl-steam-kodu-p-40275293

• XanthiN kullanıcısına yanıt

Elite Dangerous oyununu uzun zamandır almayı düşünüyordum epic saolsun. oynayan arkadaşlar bu ek paketler oyunu ne kadar etkiliyor yazabilirler mi?

• Ben de aldım Trendyol kodunu. Gelir herhalde birazdan. Haber verenlere teşekkürler.

Bayağı para birikti cüzdanda. Black friday ve cyber monday'de güzel indirimler gelse de istek listesini temizlesem Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

• Cevap verilmiş , denildiği gibi sadece Tosla ile daha da indirimli oluyor.

• Half-Life: Alyx'e Türkçe dil desteği eklenmiş.

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nasaz N kullanıcısına yanıt

hocam horizons vardı free oldu diye biliyorum.

oddsey daha çıkmadı

diğeri de gemi dlcsi, kozmatik idi sanırım.

• Robinson Crusoe kullanıcısına yanıt

Ben yine kaçırdım indirimi ya. Tekrar olur mu acaba?

• nasaz N kullanıcısına yanıt

Odyssey çıkana kadar oyunda hiçbir şey almanıza gerek yok. Şuan her şey ana oyuna dahil. Sadece micro transaction ile kozmetik (gemi içi, gemi dışı kaplamalar vs.) alabilirsiniz.

• DDempseyRoll D kullanıcısına yanıt
    Kasım sonu gibi bir daha olabilir

• Statist kullanıcısına yanıt

Hadi umarım ya.

• Hakimichi-kun kullanıcısına yanıt

E tabi bedava oyun insanları bi şekilde söğüşleyecekler ancak demek istediğim şu oyundan zevk alman için hemen AR50 olmanıza gerek yok Ar40'kende aynı şeyleri yapıyosunuz Ar50'ykende. Evet bi yerden sonra zorlasıyo ancak zorunlu değil.

Dediğiniz görevi üstte belirtiğim takım ile yaptım. Yağmur yağdığı için buz skilli olan bi karakteriniz varsa Kaeya gibi aslında kesmek çok kolaylaşıyor. O görevde arkadaki npclerde bi iki kere buff veriyodu size. Ben Kaeya ile dondurdum Traveler ile çok kolay kestim.İllaki adventure rankımın düşük olması bir etken ancak buz karakteriniz olsa sizde çok kolay keserdiniz diye düşünüyorum. Sadece bi kulem yüzde 60 lara düşmüştü diğer iki kulem yüzde 80 lerdeydi.

Ondan önceki boss fight'ta 3 değişik faz olması her seferinde zorlasması değişik hareketlerin olması benim için zevkliydi. Normal boss savaşlarından fazla yemek yedim ancak bu tip başka bosslar olsa oyun zevkimi arttırırdı.

Traveler silah-kendi leveli 70 diğer 3'ünün 60 şar. Travelerın silahı başta oyunun verdiği kılıç bi tanede aynısında yapıp refine ettim.Adventure rankım yettiği kadar travelerın talentlarını fulluyorum.+12 artifactlarım var 1 tanesi sarı diğerleri mor.Yani oyun stilimde çoğunlukla noella ile kalkan alıyorum, karşımdaki düşmana göre ateş veya buzla vurup traveler e skili ile skilli yayıp düz vuruş yapıyorum.Dediğim gibi son görevde dahil zorlanmadım ancak tabiki full 5 star düşmana yönelik takımlarımın olsa çok daha kolay öldürürdüm.

• meqlotkobo M kullanıcısına yanıt

O son görevde sizin karşınıza çıkan düşmanlar 61 lvl, ben daha yüksek AR'de girdiğim için 80 lvl. Sizin ana dps'iniz düşmandan daha yüksek seviyeli olduğu için dış dünyadaki mobları keser gibi kesebiliyorsunuz.

Neyse az daha oynayın, anlatmak istediğim yere gelince anlayacaksınız zaten. Zorluk ivmesi bir noktada roket gibi fırlayacak, elit moblar 3 vuruşta en çok canı olan karakterinizi bile eritecek. O zaman artifactlar ve silahlarla min maxing yapmak zorunda kalacaksınız, o vakit hissedersiniz. Şuan ne anlatsam boşuna dil döküyor olacağım.

Dipnot: Oyunun prodüksiyon kalitesine, hikayesine, mekaniklerine filan laf etmiyorum. Onlar zaten Tales of serisi gibi J-rpglerle mukayese edilebilecek kalitede. 100 milyon dolara mal olmuş bir oyundan beklenecek kaliteyi veriyor. Benim rahatsız olduğum kısım "aaa ne kadar oyuncu dostu, ne kadar ponçik F2P bir oyun" imajının oluşturulması. Bu oyun piyasadaki en kazık fiyatlandırmaya sahip Gacha oyunu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakimichi-kun -- 13 Kasım 2020; 0:40:37 >

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.