Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ResVR Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 24 Misafir (12 Mobil) - 12 Masaüstü13 Mobil4 Android
5 sn
266.431
Cevap
2.077
Favori
12.917.682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 20 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 10510
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2614
  • Ortalama Mesaj Aralığı 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1774
  • Favoriye Eklediklerim 2110
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • b0Ni (3971 mesaj) Johnny Silverhand (3304 mesaj) XanthiN (2614 mesaj) Noctivagant (2505 mesaj) saintroyo (1904 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (107229 mesaj) Mobil (35103 mesaj) Tablet (3664 mesaj) (73 mesaj) Mini (9045 mesaj) Uygulama (5028 mesaj)
  • @
342 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    6339 Mesaj
    https://store.steampowered.com/app/304430/INSIDE/ 10,54 TL

Ayrıca Twitch Prime'da SEUM: Speedrunners from Hell da ücretsiz veriliyor.
    |
    |

Orijinalden alıntı: s1LENT

Mafia remake 100 tl civarına alınır mı deneyimleyen oldu mu oyunu? gördüğüm birkaç görselde grafiklerin çok iyi olduğunu gördüm ama oynanışı bilmiyorum.
    Oyunun optimizasyonu kötü, şu an alınmaz bence. Bekleyin, oyunun optimizasyonu düzelsin, yılbaşı indirimlerinde daha da indirimli bir şekilde alırsınız.
    |
    |

Epic Games @SheppaRD_TR | Rockstar Social Club @SheppaRD_TR

Blizzard Battle.net @SheppaRD#21694 | Xbox Live @SheppaRD#3244
  • Binbaşı
    1584 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Impakt

En iyi fiyat galiba Ukrayna epic yukarda bir arkadaş 120 küsüre geldiğinden bahsetmişti.

Alıntıları Göster
    Yine çok bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Monster Abra A5 V15.6.4 Intel Core i7 10750H | 16 GB(2x8GB) SAMSUNG DDR4 2933MHz | 512GB SAMSUNG PM981a M.2 SSD | 4GB GDDR6 nVIDIA® GeForce® GTX1650 (Refresh 2020 Sürümü) | 15,6 inç; FHD 1920x1080 120Hz IPS Mat LED Ekran | Corsair Harpoon RGB Wireless Kablosuz Gaming Mouse | Monster Pusat Gaming Mousepad
  • Yüzbaşı
    390 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: denondj

Beni de destekleyin yeni pc topladım yakında geliyorum, takip etseniz yeter şimdilik . Güzel bir webcam bulabilsem, setup tamam da neymiş ya 1000TL c920ler.. çok fena..https://www.twitch.tv/keltozor

Neyse soruma geleyimhttps://www.epicgames.com/store/tr/product/snowrunner/home

kuponla düz paketi 50TL'ye geliyor, ne diyorsunuz nasıl oyun :). Epic indirimleri bitmiş herhalde kuponla alınacak, bu oyun ve crysis remastered dışında adam akıllı bir oyun bulamadım. AC'yi ve rdr2'yi kaçırdım malesef.
    Hocam bu yılın süpriz oyunlarından snowrunner, ben de direk indirim ve kupon ikilisiyle 120 TL premium sürümünü aldım.Bu türü seviyorsanız kesinlikle tavsie ederim.Mod desteği felanda var oyunda içerik anlamında saatlerce götürür, ben başındak kalkamıyorum

• Yarbay
    5404 Mesaj
    Oyunun videolarını izledim ve eskiden çok oynadığım çok sevdiğim oyun olan Mortal Kombat'ı tesadüf eseri Steam'de indirime girdiğini görünce aldım. Almak isteyenlere duyurulur 32,80 TL'ye alabiliyorsunuz 28 Eylül tarihine kadar %60 indirimli şuan..

https://store.steampowered.com/agecheck/app/976310/
    |
    |

Full gameplay videoları 7 saat civarında. Videolar hızlıca bitirmek için oynandığından 10-11 saat gibi düşünülebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi konays -- 26 Eylül 2020; 14:43:26 >
    |
    |
    AIK kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Anladım hocam bu oynanma süresine göre oyun bana biraz pahalı geldi. En sevdiğim serilerden birisidir Mafia fakat fiyat politikası biraz üzdü... 20-25 saat oynanma süresi sunsa hakkıdır diyeceğim.
    |
    |
    konays kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Monster Abra A5 V15.6.4 Intel Core i7 10750H | 16 GB(2x8GB) SAMSUNG DDR4 2933MHz | 512GB SAMSUNG PM981a M.2 SSD | 4GB GDDR6 nVIDIA® GeForce® GTX1650 (Refresh 2020 Sürümü) | 15,6 inç; FHD 1920x1080 120Hz IPS Mat LED Ekran | Corsair Harpoon RGB Wireless Kablosuz Gaming Mouse | Monster Pusat Gaming Mousepad
  • Yüzbaşı
    494 Mesaj

classic zorluk seviyesinde 20 saati bulabiliyormuş, ama çoğu görev ve durumlar zorluyormuş. hikayeyi hemen bitirmek isteyen biri 8-9 saatte bitirebilir diye düşünüyorum. ama bence oynanırsa classic zorlukta oynanmalı.
    |
    |

Zorluk seviyesiyle oynanma süresi arttırılmasaymış o zaman, keşke biraz daha hikaye uzun tutulsaymış peki sinematik sahneler ne alemde acaba onların süresi de baya kısadır o zaman
    |
    |
    s1LENT kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
    181 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Leona Heidern

Hocam bu yılın süpriz oyunlarından snowrunner, ben de direk indirim ve kupon ikilisiyle 120 TL premium sürümünü aldım.Bu türü seviyorsanız kesinlikle tavsie ederim.Mod desteği felanda var oyunda içerik anlamında saatlerce götürür, ben başındak kalkamıyorum

Alıntıları Göster
    Season pass sürümünü değil de 60TL'ye giriş pakedini alsam 20-30 saat götürür mü, ne dersin, ben öyle 100'lerce saat oynayamıyorum zaten kısa oyunları daha çok seviyorum.. bir de joystickle sarar mı bilemedim, ama konsept çok iyi hoşuma gitti oyun

Niş,dekant parfümler, parfümlerimi satıyorum
    http://forum.donanimhaber.com/m_62286743/mpage_1/f_/key_//tm.htm

• Yarbay
    9295 Mesaj

Oynayacak hiçbir şeyiniz kalmadıysa ve bu oyunu oynamazsan seni öldüreceğiz diyen bir oluşum sizi tehdit ediyorsa oynanır.

Türü seven biri olarak, önermem.
    |
    |
    Ronades kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Zekânı test etmek için buraya tıkla.
  • Binbaşı
    1128 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    akif15

|
    |

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: denondj

Season pass sürümünü değil de 60TL'ye giriş pakedini alsam 20-30 saat götürür mü, ne dersin, ben öyle 100'lerce saat oynayamıyorum zaten kısa oyunları daha çok seviyorum.. bir de joystickle sarar mı bilemedim, ama konsept çok iyi hoşuma gitti oyun

Alıntıları Göster
    Ana oyunda tek başına gayet doyurucu hocam, uzun süre sizi modlar ile birlikte rahat götürür hiç merak etmeyin.

Bütçe varsa ama eğer sezon biletini de kesinlikle öneririm.Yapımcı bir sürü yeni bölge,araçlar vs.. getirecek ileride onlarıda denemiş olursunuz.

Ben de xbox one kontrolcüsü ile oynuyorum gayet keyifli
    |
    |

• Yüzbaşı
    494 Mesaj

sinematikler dahildir diye düşünüyorum 8-9 saatlik normal oynanış süresine. birkaç gün içerisinde walktroughlar düşer zaten.

edit: walktroughlar düşmüş zaten, easy zorlukta 8 saatte bitmiş hikaye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s1LENT -- 26 Eylül 2020; 17:42:56 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: AIK

Zorluk seviyesiyle oynanma süresi arttırılmasaymış o zaman, keşke biraz daha hikaye uzun tutulsaymış peki sinematik sahneler ne alemde acaba onların süresi de baya kısadır o zaman
    Klasik zorluk seviyesinde başlamıştım, yarış bölümünü 20 kere falan denedim herhalde. Klasikte bitiririm ama zorluyor cidden, asıl klasik oyundan daha zor geldi.

hocam sisteminiz nedir? 1440p max. ayarlarda kaç fps alıyorsunuz?
    |
    |
    Round Robin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: s1LENT

hocam sisteminiz nedir? 1440p max. ayarlarda kaç fps alıyorsunuz?
    1080p oynuyorum i7 4790k, 2 adet 8 GB 1600 mhz totalde 16 GB DDR3 ram, 5600 XT ekran kartı. 1080p max ayarda sadece depth of field ve motion blur kapalı vsync kapalı 75-80 fpsde oynuyorum drop vs. olmuyor. Steam'de bazıları yazmış donma, çökme vs. yaşıyorlarmış ama bende hiçbir sıkıntı olmadı daha aldığım ilk günden beri. Totalde 5.4 saat oynamışım.
Sohbet
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,856
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.