Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: King floyd Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 53 Misafir (27 Mobil) - 27 Masaüstü27 Mobil9 Android
5 sn
266.606
Cevap
2.077
Favori
13.224.780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 14 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 10519
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2620
  • Ortalama Mesaj Aralığı 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 10
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1783
  • Favoriye Eklediklerim 2112
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • b0Ni (3973 mesaj) Johnny Silverhand (3304 mesaj) XanthiN (2620 mesaj) Noctivagant (2505 mesaj) saintroyo (1904 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (107373 mesaj) Mobil (35119 mesaj) Tablet (3664 mesaj) (73 mesaj) Mini (9047 mesaj) Uygulama (5045 mesaj)
  • @
343 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    279 Mesaj
    Art of rally Epic'te dolarla çıkmış bölgesel fiyatlandırma kuulanmıyor. Daha önce var mıydı böyle çıkan oyun?
    Mafia 2 ve 3 Epic de 49ar TL den satışta. Resmen DLC fiyatına satışa koymuşlar. Fiyatlarının artması çok ama çok muhtemel kaçırmayın. Steam da 2. ve 3. oyun 199 TL ilk oyunu uygun bir fiyata bulabilsem direk üçünüde alıcam ama 2 ve 3ü alıp ilk oyuna sahip olmamak demek boşa almak demek resmen
    Fanatical Exodus Bundle 3 oyun 7.65 TL https://www.fanatical.com/en/bundle/exodus-bundle

Fanatical Reaper Bundle 6 7 oyun 30 TL (Dirt 4, Grid 2019 falan var) https://www.fanatical.com/en/bundle/reaper-bundle-6

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Impakt -- 25 Eylül 2020; 17:23:16 >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Guest-225FEBD6D

Bence kim kime abone olmak istiyorsa olsun

Ben şahsen küçük yayıncıların desteklenmesi taraftariyim

Alıntıları Göster
    Abone olunca ne kadar kazanıyor acaba abone olduğumuz kişi ? Ben de youtubeda açıyordum arada twitche geçerim arkadaşlar abone olsa yeter verdiği paraya göre
    |
    |

quote:

Orijinalden alıntı: Kovalenko

Ya hocam mhw aldım bugün yükledim 3-4 saattir oynuyorum yani yorumum ne kadar doğru olur bilmiyorum. Iceborne bildiğim kadarıyla oyun boyutunda bir DLC yeni bir oyun gibi. Ne olursa olsun DLC'nin oyundan pahalı olmasına anlam veremiyorum. 90TL MHW, DLC'si 156TL. Garip. MHW'yi bitiren arkadaşım daha iyi bi indirim bekliyodu 156'yı görünce almadı. Almak isterseniz bence alın. CAPCOM oyunlarda indirimi çok az az yapıyor. Muhtemelen önümüzdeki indirimlerde de aynı fiyatlar olur.

Alıntıları Göster
    @Kovalenko Playstation 4'de düz sürümü oynamıştım bayağı. Hatta temel hikayesini de bitirmiştim. Fakat tabii ki konsoldaki deneyim, 30 fps altında olduğundan PC'de tekrar oynamak istiyorum. Sanırım Iceborne sürümünü alacağım. Umarım online'ı hala kalabalıktır.

@Nunbolg Xbox One Controllerım var hocam. Ben şahsen bu tarz oyunları kesinlikle gamepadden oynarım ama klavye mousela oynayanı da çok gördüm.

[FRIO VENTUS]
    PSN | Steam
    .. Playstation 4 Slim || RTX 2060 - 9400F - 16GB RAM ..

• Yüzbaşı
    494 Mesaj

hocam mafia 2 ve 3 definitive editionlar ücretsiz verilmemiş miydi zaten? neden 49 tl den ayrıca satın alıyorsunuz?
    |
    |
    Impakt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Klasik sürümlerine sahip olmayanlara ücretsiz verilmedi hocam. Arkadaş da belli ki klasik sürümlerine önceden sahip değilmiş. :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    s1LENT kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3378 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: FrioVentus

Hocam Iceborne fiyatı değer mi sizce?
    Ana oyunu oynayıp çok sevdiyseniz değiyor, zira oyunun gerçek endgameı (g-rank) ve yeni çıkan yaratıklar/etkinlikler iceborne ile ekleniyor.

Oyunu oynamadıysanız, beğenip beğenmeyeceğinizden emin değilseniz bulaşmayın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: s1LENT

Originden Battlefield serisine başladım hard zorlukta oynuyorum ve acayip keyif veriyor.

Bad Company 2 - BF3 (şu anda) - BF4 - Hardline - BF1 - BF5 bu sıralama doğru mu peki sizce?
    Doğru. Çıkış sıralamaları eskiden yeniye yazdığın gibi.

Teşekkürler hocam. Battlefield serisinden sonra tekrar MW serisine de başlamak istiyorum, onun da sıralaması eskiden yeniye göre mi acaba?
    |
    |
    MoÇü kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Cod seresi hakkında pek bilgim yok maalesef.
    |
    |
    s1LENT kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

hocam mafia 2 ve 3 definitive editionlar ücretsiz verilmemiş miydi zaten? neden 49 tl den ayrıca satın alıyorsunuz?
    Hocam oyunlar eski olduğu için ( en azından 1 ve 2 ) alma gereği duymamıştım sonra da tekrardan karşımıza çıkacaklarını geç öğrendim almaya fırsatım olmadı
    |
    |
    Eski Kullanıcı Adı:
    akif15

Pine ucuzlamış -40% 24TL STEAM
    sanırım Zelda'ya benzetilmeye çalışılan bir Zelda Clone'u.
    Grafikler vesayre güzelmiş ama mekaniklerde sıkıntı varmış yorumlara göre...
    https://store.steampowered.com/app/1042780/Pine/
    |
    |
    https://gaming.amazon.com/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremec -- 25 Eylül 2020; 19:34:12 >
    |
    |

• Binbaşı
    1974 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: FrioVentus

@Kovalenko Playstation 4'de düz sürümü oynamıştım bayağı. Hatta temel hikayesini de bitirmiştim. Fakat tabii ki konsoldaki deneyim, 30 fps altında olduğundan PC'de tekrar oynamak istiyorum. Sanırım Iceborne sürümünü alacağım. Umarım online'ı hala kalabalıktır.

@Nunbolg Xbox One Controllerım var hocam. Ben şahsen bu tarz oyunları kesinlikle gamepadden oynarım ama klavye mousela oynayanı da çok gördüm.

Alıntıları Göster
    ben aldim denedim 1 saat dayanamadim klavye mouse çok zorladi
    |
    |

• Binbaşı
    1155 Mesaj
    Crew 2'yi Epic Games'ten 40 gb indirdim, açmak istediğim de ise 20 gb update istedi uplay. İnternetimdeki ilginç sıkıntı yüzünden Uplay'e bağlanabiliyorum ama bir şey indiremiyorum. Vpn açınca düzeliyor ama Vpn ile de çok yavaş indiriyor. Var mı bir çözümü? Yoksa iade edicem.
    |
    |

Mafia remake 100 tl civarına alınır mı deneyimleyen oldu mu oyunu? gördüğüm birkaç görselde grafiklerin çok iyi olduğunu gördüm ama oynanışı bilmiyorum.
    100 tl fiyata hangi sitede buldunuz acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

pardon 200 tl olacaktı. 60tl lik kuponla o fiyata geliyor.
    |
    |
    Impakt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

pardon 200 tl olacaktı. 60tl lik kuponla o fiyata geliyor.
    En iyi fiyat galiba Ukrayna epic yukarda bir arkadaş 120 küsüre geldiğinden bahsetmişti.
Web Tasarım
Radyo Dinle
Masal Oku
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,828
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.