Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Black_Wolf14 , XanthiN , WhyNot? Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 53 Misafir (34 Mobil) - 21 Masaüstü35 Mobil2 Android
5 sn
266.431
Cevap
2.077
Favori
12.917.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 1 sa.
  • Cevaplayan Üyeler 10510
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2614
  • Ortalama Mesaj Aralığı 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1774
  • Favoriye Eklediklerim 2110
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • b0Ni (3971 mesaj) Johnny Silverhand (3304 mesaj) XanthiN (2614 mesaj) Noctivagant (2505 mesaj) saintroyo (1904 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (107229 mesaj) Mobil (35103 mesaj) Tablet (3664 mesaj) (73 mesaj) Mini (9044 mesaj) Uygulama (5028 mesaj)
  • @
342 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    377 Mesaj

Siz yazınca fark ettim. Neden daha fazla indirim almamış ben de bilmiyorum.
    |
    |
    m f i kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Dediğin gibi yaptım hesabıma eklendi dlc , tşk. ederim :)
    |
    |
    XanthiN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    quote:

Orijinalden alıntı: Impakt

The Division 2 uplayde 4 gun oynamasi bedava, oyun kac saat suruyor kac saatte bitirdiniz? Bir de free weekendda iken DLC ler oynanabiliyor mu onu anlayamadim.
    hocam the division bitmiyor. hikaye icin oynayacaksanız bosuna indirmeyin derim. güzel degil, 1deki o havaya yakalayamamıslar. Warlords of new york dahil degildir buyuk ihtimalle
    |
    |

Ben de böyle düşünüyorum. FM 20 transfer yamalarıyla 1 sene rahat götürür. Pandemi dolayısıyla ahım şahım bir yenilik de gelmeyecek gibi duruyor. O yüzden ben de bu sene almayı düşünmüyorum.

2Game.com üzerinden satışa açılınca almak isteyenler için %10 indirim kodu:KICKOFF10
    |
    |
    Impakt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Monster Abra A5 V15.6.4 Intel Core i7 10750H | 16 GB(2x8GB) SAMSUNG DDR4 2933MHz | 512GB SAMSUNG PM981a M.2 SSD | 4GB GDDR6 nVIDIA® GeForce® GTX1650 (Refresh 2020 Sürümü) | 15,6 inç; FHD 1920x1080 120Hz IPS Mat LED Ekran | Corsair Harpoon RGB Wireless Kablosuz Gaming Mouse | Monster Pusat Gaming Mousepad
  • Binbaşı
    1651 Mesaj

THE Division 1'in hikayesi güzeldi. Tek başıma bazen co-op dolaşa dolaşa bitirmiştim. Toplamda 775 saat harcamışım. The Division 2 Ultimate'i 135 TL küsürle bir heves satın aldım, almaz olaydım, o kadar para fark verdim ve Bir ek paket çıkardılar Seasonpass çöp oldu. Bu sefer The division 1'den tecrübeliyim, biliyorum ki, New york paketininde içi boş. Oyun mantığı aynı durmadan aynı görevleri tekrar tekrar yapıp silah zırh düşüyoruz. Sonra "Ne mi oluyor ?", Bir update çıkıyor yaptığınız itemler çöp oluyor, Bu sefer yeni itemler düşüreceğim diye uğraşıyorsunuz. The division 3 çıkmaya yakın bu item furyasına son veriyorlar, the division 1'de de aynısı oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrahcey -- 25 Eylül 2020; 9:53:51 >
    |
    |
    Yeni :Intel Core i7 7700k (4.2 Ghz.) | MSI Gaming PRO Carbon Z270 | GSKILL 16GB (2x8GB) CL15 TridentZ DDR4 3200MHz | Asus Strix ROG GTX 1080 |CORSAIR 128GB Force GS SSD| Intel 660P 1TB 1800MB-1800MB/s NVMe M.2| 500 GB Samsung SATA II | 2 x WD 3.5" 2TB Caviar Green Sata 3.0 | PSU : CoolerMaster Silent Pro 700W | CORSAIR CARBIDE SERÄ°SÄ° 300R Siyah Kasa
  • Yarbay
    3376 Mesaj
    Epic Games'te Mafia 2 ve Mafia 3 Definitive Editionlar 49'ar TL. Steam'de 199'ar tl şuan.

hazır herkes buradayken şunu sorayım ben uclubtan zırh falan aldım oyunda giydim ama görüntü yok sebebini bilen varmı ? 2.Silahımda uclubtan alınma oda gözükmüyor.

Türkçe yama ile alakalı bence tr yama olmadan önce bende görünüyordu ama artık bende de görünmüyor eşyaların özel yeteneği kısmı da görünmüyor misal

|
    |
    roomonecool kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

direkt banka kartınızla da ödeme yapabilirsiniz bu arada. iş bankası izin vermiyor ama ziraat ve enpara ile yapmıştım
    |
    |
    The Frost kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Steam hesabımda 2. oyun var. 3. oyunu kimse tavsiye etmiyor. Bu yüzden fırsatı değerlendirmedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekin_can -- 25 Eylül 2020; 11:48:51 >
  • Teğmen
    223 Mesaj

Evet olabilir

|
    |
    imjohnnystark kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bilgilendirme için Teşekkürler hocam, değerlendirdim.
    |
    |

İlk 30 saat ana görevler güzeldi. Sonra oyun bitiyor aynı görevleri bir tık zorluk arttirarak bir daha yaptırıyor. Onu görünce bıraktım. Grafikleri falanda çok iyi. Tavsiye ederim ucuz fiyata

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    7167 Mesaj

O akıcılık motion blur ile alakalı. Fh4 de denerseniz farkedeceksiniz

|
    |
    Charles Bartowski kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    7167 Mesaj

Buna hiç gerek yok. 5 yılda bir AAA oyun çıkartan firmalar gamepassde heba olur. Onun yerine Ubisoft gibi senede 5 tane oyun çıkaran firmaları satın almalarını isterim.

Bu sayede kaliteli stüdyolar kaliteli işler yapmaya devam eder. Oyun yumurtlayan firmalarin vasat ve üzeri oyunlarini da ucuza oynamis oluruz.

Win-win

|
    |
    MuharremAylar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    159 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ekin_can

Mafia II ve III Definitive Edition 49 liradan çıkmış Epic'te. Sanırım fiyatlarda bı hata var.

Steam hesabımda 2. oyun var. 3. oyunu kimse tavsiye etmiyor. Bu yüzden fırsatı değerlendirmedim.
    Mafia 2 çaktım teşekkürler steam'e göre %75 indirimli.
    |
    |

• Binbaşı
    1071 Mesaj
    Steamde eaplayim var, oyun indirmeden origine bağlama şansım yok mu netim yavaş originde discount için kullanmak istiyorum

|
    |

Akıcı olması için açık olması mı lazım

|
    |
    TheNewAtilla kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.