Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

11 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 54 Misafir (33 Mobil) - 28 Masaüstü37 Mobil1 iOS17 Android
5 sn
266.643
Cevap
2.078
Favori
13.226.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 24 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 10520
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2620
  • Ortalama Mesaj Aralığı 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 7
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1784
  • Favoriye Eklediklerim 2113
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • b0Ni (3973 mesaj) Johnny Silverhand (3304 mesaj) XanthiN (2620 mesaj) Noctivagant (2505 mesaj) saintroyo (1904 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (107407 mesaj) Mobil (35123 mesaj) Tablet (3664 mesaj) (73 mesaj) Mini (9047 mesaj) Uygulama (5045 mesaj)
  • @
343 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    93 Mesaj
    Geçen indirim döneminde AC Odyssey alırken standart ile deluxe arasında yanılmıyosam 20 30 tl fark vardı standart almıştım. Şuan aralarında 3 tl fark var. Bizim gibi standart alanlar için var mı ucuz yollu bi yöntem deluxe sürüme upgrade için.
    |
    |

|
    |

The Little Magician #19

"It gladdens me to know that Odin prepares for a feast. Soon I shall be drinking ale from curved horns. This hero that comes into Valhalla does not lament his death! I shall not enter Odin's hall with fear. There I shall wait for my sons to join me. And when they do, I will bask in their tales of triumph. The Aesir will welcome me! My death comes without apology! And I welcome the valkyries to summon me home!"
  • Yüzbaşı
    377 Mesaj
    Epic'ten Tom Clancy's The Division 2 Warlords of New York Edition alacağım kuponla birlikte 28,77 TL'ye. Ultimate yazan sürüme gerek var mıdır dostlar? Yoksa sadece ana oyun ve expansion yeterli midir?
    Dostlar Epicden Odyssey Season Pass aldim. Epic hesabim Uplay'e bagli ama ne AC3 remastered ne de DLC ler gozukmuyor uplayde. Sordum oynamadan düşmez diyorlar ama originsi de epicten aldim oynamadim düştü.

Bu sorunu nasıl halledebiliriz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erwinsmith06 -- 24 Eylül 2020; 16:49:10 >
  • Yüzbaşı
    851 Mesaj

Bence yok hocam. Ultimate sürüm kozmetikler haricinde 8 özel gizli görev ekliyormuş oyuna ama Ubi'yi bildiğimizden kopyala yapıştır önemsiz görevlerdir tahminimce. Warlords of New York alın geçin direk zaten sanırım ilk Division gibi 3 tane ek paket çıkarılmayacak Division 2'e. Şu an Season 3 başladı misal böyle böyle bedava sezon güncellemeleri yapacaklar gibime geliyor ama 1 tane daha Warlords of New York gibi genişleme getirmeden bırakmazlar oyunu.

@erwinsmith06 Hocam Epic uygulaması üzerinden oyunun etkinleştirmesini yaptıysanız Uplay hesabınıza tanımlanması gerekiyordu. Desteğe yazın isterseniz. Epic de hala dahi Add-on güncellemesi gelmediğinden bu tarz DLC, paket etkinleştirme, hesaba tanımlamaları otomatik yapamıyor.
    |
    |
    Bahsedilenler: VenomSV kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör erwinsmith06

Ben de aldım Far Cry 5 Gold'u ancak gold sürüm içinde Far Cry 3 olduğu belirtilmiyordu ya da Ben görmedim.
    |
    |
    Venomstr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Gold’un içerisindeki Season Pass’ın içinde var. Desteğe mesaj atarsan Far Cry 3’ü hesabına eklerler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    sorceress kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Epic’i kapat aç. Oyuna tıkla. Uplay ile eşleştirme bağlantısı açılacak.

|
    |
    erwinsmith06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Originsden zevk almam bu anlattıklarına göre

|
    |
    Charles Bartowski kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Teşekkürler hocam. Ultimate almıyorum o zaman.

Alacak oyun bulamadım maalesef. Ben de kupon yanmasın diye The Division 2 alayım dedim. En azından hikaye kısmını oynarım.
    |
    |
    Hudson51 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam birden fazla kampanyası var Tosla'nın ve her kampanyada belli limitler var. Mesela ben Tosla ile bu ay Spotify, YouTube Premium, Steam, Epic ve Microsoft Store alışverişleri yaptım ayrı ayrı ve toplamda 53 TL iade alacağım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    VenomSV kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    851 Mesaj

İyi yapmışsınız hocam. Benimde Uplay hesabımda zamanında Ubi'nin kampanyasıyla 8 TL'e aldığım Division 2 ana oyunu vardı ama bende hem kupon yanmasın hem de ek paketin gördüğü en düşük indirim oranı %50 indirim ile 67 TL olduğundan Epic den yapıştırdım Division 2 Warlords of New York sürümünü.

Ayrıca aklıma geldi de şu Epic sayesinde özellikle çoğu kişi ben dahil Ubi oyunlarını ve daha birçok oyunu müthiş ucuz fiyatlara aldık ve almaya da devam ediyoruz. Daha geçen son büyük Epic indiriminde kuponları sayesinde Breakpoint'i 28 TL gibi çerez bir fiyata almıştım ama hala 2019 Haziranında ki ilk Epic indirimini unutamıyorum. Kuponları bugünkü gibi 80 TL üstü oyunlara indirim verecek şekilde sınırlı değildi ve indirim oranları da ilk zaman olduğundan aşırı iyiydi. Detroit Become Human'ı 20 TL gibi bir fiyata almıştık yahu Üstelik kuponları da Detroitten gördüğünüz üzere ön siparişler içinde geçerliydi.

@roomonecool Alırsınız hocam almazsınız değil ama işte insan Odyssey'i görünce ben neden Origins'e bu kadar zaman harcamışım diyor. Ha yine bence kötü oyun değil. Sırf antik mısır haritasını gezip, piramit görevlerini yapmak için bile oynanır bence. Üstelik Hidden Ones DLC'si kısa olmasına rağmen özellikle ana oyun ve Curse of the Pharaohs dan kat be kat daha iyiydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hudson51 -- 24 Eylül 2020; 17:43:34 >
    |
    |
    Bahsedilenler: VenomSV kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör roomonecool

• Teğmen
    229 Mesaj
    Odyssey oynadıktan sonra origins oynamayı düşünüyordum kupon yansında istemiyorum inşallah düzgün bir oyun bulurum

|
    |

Bilgilendirmeniz için çok teşekkür ederim.
    |
    |
    Venomstr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: roomonecool

Originsden zevk almam bu anlattıklarına göre
    Oyun güzel ama Odyssey'den sonra oynayıp zevk almak çok zor. Ben öncesinde oynadığım halde zor keyif aldım
    |
    |

Wildlands Gold alacaktım fakat hikaye genişleme paketi (Year One pass) içerisinde yoktu ve vazgeçtim.

Division 2 ana hikayesinin bana yeteceğini düşünerekte Warlords of New York DLC sini satın almadım.

Diğer alınabilecek oyunlar da vardı zaten. Diğer indirim dönemine sakladım kuponları, mağazaya hiç indirim gelmese bile cadılar bayramında illaki indirim yapacaktır EGS.
    Dlcyi almayı unutmayın.Linkte nasıl alacağınız anlatılıyor.
    Total war troy oyununun pcde yüklü olması ve total war access üyeliğinizin olması gerekiyor.
    8 ekime kadar süreniz var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmet1040 -- 24 Eylül 2020; 18:12:2 >
    |
    |

Nedendir bilmiyorum ama ben toplam 20 TL iade alacağımı sandım. Yani bir ay içerisinde tüm kampanyalar dahil 20 TL üst sınır sandım.

Başka bir kampanya ile de karıştırmış olabilirim. Bir oyun almak için kırk takla atınca taklalar karışabiliyor haliyle.

Neyse ki erken öğrenmiş oldum, forum ve sizlerin sayesinde tabi ki.

@Hudson51 İlk Epic indirimi zaten tartışmasız en iyisiydi hocam. Detroit ve FarCry Primal Apex Edition almıştım o zaman. Daha sonra AC Origins Gold aldım. AC serisini tamamlayınca da pek almak istediğim oyun kalmadı Epic tarafında. Şuan mağazasında bulunan oyunlardan almak istediklerime kupon işlemiyor. (Yada fiyatı yüksek oluyor)

Dediğin gibi Epic bize en çok Ubi tarafında yarar sağladı.
    |
    |
    The Frost kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    851 Mesaj

Fortnite'çılar iyi para sağlasın da Epic her indirim döneminde kupon olayını hatta sürekli yenilenen kupon oyununu devam ettirsin Birde üstüne uygulamalarının arayüzünü, stabilliğini de kökünden düzeltirlerse yeme de yanında yat bir store olur.

Tosla da her marka da 20 tl sınır var sanırım, yanlışsam düzeltin. Misal Steam de aynı ay içerisinde 2 farklı alım yaparsam sınır her alım için 20 TL'e kadar %25 iade mi edecek?
    |
    |
    VenomSV kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Şimdiye kadar arayüzünü ve sepet olayını çoktan düzeltmeleri gerekirdi zaten. Launcher olarak iyi olmadığı için ilk tercihim olmuyor haliyle ama düzelirse ve bu kampanyalar devam ederse bizde ona göre kullanırız. Şu an hiç bir özelliği olmayan ve sadece oyuna erişmek için kullanılan aracı gibi bir şey.

Tosla kampanyasına göre değişiyor. Yani Epic ve Steam olarak iki alışverişin oldu diyelim. Bunların toplamının %25'i iade ediliyor. Burada ki üst sınır 20 TL. 20 TL'den fazla iade alamazsın bu kampanya için ama örneğin Netflix harcaman için iade alabilirsin.
    |
    |
    Hudson51 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Masal Oku
Gülüş Tasarımı
Web Tasarım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
1,140
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.