Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: deathjang , mertheklaw , Uncertainty Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 58 Misafir (36 Mobil) - 23 Masaüstü38 Mobil13 Android
5 sn
267.824
Cevap
2.084
Favori
13.303.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 10558
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2636
  • Ortalama Mesaj Aralığı 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1801
  • Favoriye Eklediklerim 2123
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • b0Ni (3981 mesaj) Johnny Silverhand (3311 mesaj) XanthiN (2636 mesaj) Noctivagant (2505 mesaj) saintroyo (1904 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (108447 mesaj) Mobil (35256 mesaj) Tablet (3664 mesaj) (73 mesaj) Mini (9103 mesaj) Uygulama (5045 mesaj)
  • @
356 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    946 Mesaj

Assassin's Creed 3 Remastered kütüphanenize eklendiyse tamamdır hocam. Liberation Remastered da 3'ün içinde.

@imjohnnystark Epic de Gold sürümünün detaylarında bahsedilmemiş hocam ondan bende pek önermedim.
    |
    |
    Bahsedilenler: Ucan Hollandalı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör imjohnnystark
    quote:

Orijinalden alıntı: roomonecool

Odyssey i aldım oynuyorum ama origins odyssey kadar keyifli mi ?
    Kesinlikle değil, aynı diyen iki oyunu oynamamıştır. Dövüş sistemler benzer gözükse de -iyi ki- benzer değil. Origins'in çok basit combat sistemi vardı blokla, adrenalin doldur, saldır. Odyssey'de skiller olduğu için dövüşü çok daha dinamik tutuyor bu da çok güçlü düşmanlara karşı şamar oğlanı olmanızı engellediği gibi kalabalık gruplara karşı da savunmanını arttırıyor. Bir de millete uçurumlarda THIS IS SPARTA diyerek vurmanın keyfi çok ayrı. Düşmanın vuruşlarına dodge atınca zamanın yavaşlaması da cabası bunu Origins'te skill puanıyla açıyorduk. Zaten Origins'te en basit şeyler bile skill puanı ile açılıyordu Combattaki uçurumu geçersek gizlilik konusunda da dağlar kadar fark var. Origins'te gizlilik hasarı çok sınırlıyken Odyssey'de bu hasar çok kolay şekilde arttırılabiliyor. Origins'te uyuyan düşmana suikast ile çeyrek hasar vurunca Eşref İsmail denen herifin evine şafak baskını yapasım geliyordu bu kadar aptalca bir karar olamaz. Odyssey de mükemmel değil bu konuda ama kritik suikast skilli ile o çeyrek hasar 3-4 katına çıkarılabiliyor bir de Assassin build yaptığım için belki 10 katına bile çıkmış olabilir. Okçuluk konusunda aşırı fark yok Origins'te çeşit çeşit yay türü vardı Odyssey hepsini tek yayda toplayıp skiller üzerinden bu farkları sağlamış ama mekanikler aynı.
    Dövüş ve gizlilik dışında ne farklı derseniz level sistemi biraz daha adam edilmiş. Origins'te 1 lvl görevi yapıyorduk sonraki görev 5 lvl istiyordu onu yapıyordum sonraki 10 lvl istiyor görevler de 5 lvl atlatmıyor 1 lvl atlatıyor aradaki farkı yan görev ile kasıyorsunuz. Yan görevler de o kadar leş ki birkaç tanesi dışında şunu kes gel türünde ve ödül olarak da çok cimriler. Odyssey'de lvller üçer beşer değil tek tek atlıyor tüm oyun boyunca kendi seviyem, görevin seviyesinden en fazla 1-2 kere altta kalmıştır. Bir keresinde 4 seviye altta kaldım ona rağmen zorlanmadan yaptım çünkü skiller ve buildler doğru kullanıldığında ciddi fayda sağlıyor, Origins'te 7 lvl düşük bosstan tek yiyordum. Bunların dışında oyunun sunumu bile farklı Origins'te yan görevler muhabbet eder gibi işlerken Odyssey'de hepsinde bir sinematik sunum var. Yan görev kalitesi olarak da dağlar kadar fark var oyunu bitirdim canım sıkılınca girip yan görev yapıyorum çoğu yan görevin hikayesi de çok güzel. Bazıları komedi bazıları dram bazıları karışık her türlü yan görev var. Origins'in ana hikayesini sevip oynanıştan nefret eden biri olarak Odyssey'in oynanışına bayıldım. Bu iki oyunu aynı görenler oyunları oynamayıp izlemiştir dışarıdan bakınca benzer gelince aynısı demişlerdir. Oyunlar oynamak içindir, izlemek için değil. Oynarken o mekanik farkını ve rahatlığını gören birisi 2 oyuna aynı demez.

Ayrıca AC 2 ve Brotherhood aynı denmiş onlar da aynı değil :) Brotherhood oyun mekanikler 2'den çok daha iyi. Recruit sistemi var bir kere onu sürekli kullanan biri için 2 oyun asla aynı olmaz. O da yetmediyse crossbow geliyor oyuna ciddi faydası var kill streaklere girmiyorum bile. Revelations için de Brotherhood ile aynı demeyin zaten diyen de yoktur o da çok farklı :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Charles Bartowski -- 24 Eylül 2020; 12:25:54 >

• Yarbay
    20997 Mesaj

Far Cry 5 Gold'un içerisindeki Far Cry 3 için destekten Epic'e mesaj atarsanız hesabınıza Far Cry 3'ü ekliyorlar. Bana eklediler.
    |
    |
    Hudson51 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Teşekkürler arkadaşlar cevap için anladığım kadarıyla 60-70 saat en azından keyifle oynatıyor. çok fazla kaynak inşaa işlerini sevmem ama bu uzay temalı olduğu için cazip geldi biraz. Deneyelim bakalım.
    |
    |
    Bahsedilenler: Kiivii kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör saintmedic

Ryzen 9 3900x | ASUS ROG x570-f | ASUS ROG RTX 2080 SUPER | Gskill Neo 32GB
    Steam | Playstation 4 Pro | Xbox One X
    MacBook Pro 15" Touchbar | Huawei Y9 Prime
    BMW 1.16i | Opel Astra J
  • Binbaşı
    1437 Mesaj
    Origin'i dlc'leriyle 100 saat, Odyssey'ide dlc'ler dahil 108 saat oynadım. Özellikle Odyssey'in dlc'lerini tavsiye ederim mekanlar çok güzel olmuş, dlc'lerdeki haritalar da ayrı birer open world oyun gibi olmuş. Ben 2 oyunu da sonuna kadar severek oynadım 2 oyunu da tavsiye ederim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    İNTEL CORE İ5 10500 CPU STOK 3.1 GHZ- TURBO BOOST 4.5 GHZ / 16 GB TeamGroup T-FORCE VULCAN TUF DDR4 3200 MHZ RAM /GİGABYTE Z-490M LGA1200 MOTHERBOARD /GALAX RTX 2070 EX 8 GB 256 BİT GPU / CORSAİR FORCE LE 120 GB SSD / SEAGATE 3.5" 1TB BARRACUDA SATA 3.0 64MB 7200 RPM HDD / FSP WINDALE 4 CPU COOLER
  • Teğmen
    111 Mesaj

desteğe mesaj atmak gerekiyormuş sanırım her pazartesi günü onlar tarafından ekleniyor deniyordu ama benimki mesajdan 2 gün sonra eklenmişti almak isteyen alabilir yani
    |
    |
    Hudson51 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Evet gördüm. Oyunun Gold sürüm sayfalarına da yazsalarmış keşke.
    |
    |
    imjohnnystark kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: TheMuyu

Arkadaşlar bu No Man's Sky hakkında ne düşünüyorsunuz geçen gün çok büyük bir güncelleme daha geldi
    fiyatı 75 TL indirimle değer mi bilmiyorum
    sizce oynanırmı şöyle 50 saat filan ?
    böyle arada kafa dağıtmalık oyun arıyorum single olarak zevk verir mi bu oyun ?
    son aylardaki yorumlarıda baya pozitif olmuş oyunun
    alıp deneyen beğenen var mı aramızda bu oyunu ?
    Gamepass de var hocam satin almaya degmez.

|
    |
    İndirim bekleyenler için 66.5₺

https://store.steampowered.com/agecheck/app/524220/
    |
    |
    Cities Skylines DLC leri de indirimde almayı düşünen varsa %10 indirim koduyla uyguna geliyor

|
    |

Ryzen 9 3900x | ASUS ROG x570-f | ASUS ROG RTX 2080 SUPER | Gskill Neo 32GB
    Steam | Playstation 4 Pro | Xbox One X
    MacBook Pro 15" Touchbar | Huawei Y9 Prime
    BMW 1.16i | Opel Astra J
  • Binbaşı
    1859 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    eneomurga

Rdr 2 daha da düşer mi sizce? Yoksa olabilecek en iyi fiyat bu mudur? Epicten 140 liraya geliyor kuponla. 1 kasima kadar daha iyi bir indirim gelir mi acaba?

Gelmez hocam tosla kartınız varsa %25 epic indirimi vardı 20tl'ye kadar onla 120 liraya alırsınız.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    eneomurga kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1859 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    eneomurga

Tosla kartım yok hocam ya. Bu akşam bitiyor indirim, alayim madem daha da düşmez diyorsanız.

|
    |
    TheLordOfTheGames kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam ben de uzun zamandır bekliyorum Final Fantasy XV için güzel bir indirim ama daha fazla indirim görmeyecek galiba. Nier Automata'yı şubat ayında aynı fiyattan almıştım. Yani bu oyunda daha fazla indirim almaz.

Haftaya cuma Humble Choice içinde Final Fantasy XV verir belki diye bir umudum var ama bakalım neler verecek.
    |
    |
    R-10 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    kesin benzeri bir soru sorulmuştur diye 3-4 sayfa geriye gittim ama bulamadım. neyse olayı şu, division 2 bende var. geçen sene işlemcinin hediyesi olarak gelmişti. şimdi şu new york eklentisini alayım diyorum. sanırım en mantıklı seçim kuponla birlikte 88 lira olan paket. oyun da dahil olduğu için bir sıkıntı çıkacağını sanmıyorum ama yine de merak ettim, uplay'e eklerken bir karmaşa falan olmaz değil mi?

ha bunun dışında daha mantıklı bir seçenek varsa fikirlere açığım
    |
    |
    Steamgifts'de 'invite only with link' şeklinde 2500+ oyun çekilişi var ve hepsi yaklaşık 3-4 gün sonra sonlanacak:
    https://www.steamgifts.com/discussion/LuObf/community-train-60
    |
    |

CPU: AMD Ryzen 5 2600 | GPU: MSI RX 5700 MECH GP Edition | RAM: GSKILL 2x8GB Ripjaws V 3000MHz CL16 | Anakart: MSI B450-A PRO | SSD: Samsung 860 EVO 250GB | M.2 SSD: James Donkey JD1024 1TB | HDD: Seagate Barracuda 2TB | Kasa: Cooler Master MasterBox MB520 | Monitör: Samsung C27HG70 | Fare: Logitech G102 Prodigy | Klavye: James Donkey 610S Red Switch | Kulaklık: SteelSeries Arctis 3 2019 Edition | Pad: GamePower GP700 RGB | Gamepad: Microsoft Xbox 360 Controller | Ses Sistemi: Logitech Z506 5+1 | Telefon: iPhone 7 32GB
  • Yüzbaşı
    390 Mesaj

Tosla ile bir ay için sadece 20 TL iade alabiliyoruz değil mi hocam? Yani diyelim ki ben iTunes ve Steam alışverişi yaptım.

Bu iki alışverişin toplamının %25'i iade edilecek diye biliyorum. Bu doğru mu? iTunes kampanyasından ayrı Steam kampanyasından ayrı iade alabiliyor muyuz?
    |
    |
    The Frost kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

merhaba ben Ağustos'ta Pc'de Microsoft Store'dan ve Steam'den alışveriş yaptım Eylül'de ikisininki de ayrı ayrı yattı.

|
    |
    VenomSV kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Impakt -- 24 Eylül 2020; 15:56:44 >
    |
    |

Ben nedense hepsinin tek olduğunu düşündüm. Yani artık ne hale geldiysek kampanyaya bile inanasım gelmiyor.

Bunu öğrendiğim çok iyi oldu. Teşekkür ederim. Şimdi bir kaç alışveriş yapabilirim.
    |
    |
    shad0w kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Radyo Dinle
Web Tasarım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
4,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.