Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

5 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 25 Misafir (11 Mobil) - 16 Masaüstü14 Mobil
5 sn
271.039
Cevap
2.117
Favori
13.604.237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 1 sa.
  • Cevaplayan Üyeler 10645
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2717
  • Ortalama Mesaj Aralığı 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 7
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1849
  • Favoriye Eklediklerim 2163
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • b0Ni (4009 mesaj) Johnny Silverhand (3323 mesaj) XanthiN (2717 mesaj) Noctivagant (2514 mesaj) saintroyo (1905 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (111275 mesaj) Mobil (35684 mesaj) Tablet (3664 mesaj) (73 mesaj) Mini (9243 mesaj) Uygulama (5045 mesaj)
  • @
383 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    1672 Mesaj

Ben de Toslayla aldım ama Steam'den de her ay belli bir miktar alışverişim olduğu için hiç öyle tek bir oyundan %25 kâr olarak hesaplamamıştım. 20 TL geri ödemesi olacak sonuçta. O zaman ben de bu geri ödemeyi Wildlands Gold sürümüne yıkayım. 14 TL'ye aldım sayılır ben de.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    s1LENT kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1464 Mesaj

Epic uygulamasından yüklemeye başlayın, 20-30 saniye sonra oyunun altında "Ubisoft üzerinde etkileştir" benzeri bir yazı görülecek. Ona tıklayınca hesabı bağlamak için gerekli işlemleri başlatır. Daha önceden bir hesap bağladıysanız da o hesaba oyunu ekler.
    |
    |
    Reiskonen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Odyssey i aldım oynuyorum ama origins odyssey kadar keyifli mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Charles Bartowski kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Degil
    |
    |
    roomonecool kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Odyssey'den ne kadar keyif aldıysan Origins'den de o kadar keyif alırsın. Şu iki oyunun sanki birbirlerinden çok farklıymış gibi gösterilmesi komik geliyor bana. Assassin's Creed 2 ile Assassin's Creed Brotherhood oyunu ne kadar aynıysa bu iki oyun da o kadar aynı. Odyssey, Origins'den farklı olarak oynanışta biraz daha iyileştirmeler yapılmış, yan görevlere de sunum eklenmiş hali. Yanlış anlama, yan görevler halen çok kötü. Geri kalan her şey inan aynı. Bana inanmıyorsan Youtube'da yer alan karşılaştırma videolarına bak. Oyunlardan hiç anlamayan biri bile aynı oyun der ikisine de. Yeni gelecek olan Valhalla oyunu da Odyssey'in aynısı bu arada, onu da belirteyim.
    |
    |
    roomonecool kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ac oddyses season pass mi
    The division New York dlc si mi
    Far cry 5 Gold mu
    The crew 2 Gold mu alsam?

Aklımdan wildans geçiyor ama breakpointini aldiydim gecen çok kararsızım,indirimler bitecek mal gibi kalacam

• Binbaşı
    1117 Mesaj
    Vay arkadaş Anno 1800 çıkalı 1.5 yıldan fazla oldu halen fiyatı Türkiye için çok fazla. Oyun kırılsa düşer ama hiç de kırılacak gibi de durmuyor.
    |
    |
    fiyatı 75 TL indirimle değer mi bilmiyorum
    sizce oynanırmı şöyle 50 saat filan ?
    böyle arada kafa dağıtmalık oyun arıyorum single olarak zevk verir mi bu oyun ?
    son aylardaki yorumlarıda baya pozitif olmuş oyunun
    alıp deneyen beğenen var mı aramızda bu oyunu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheMuyu -- 24 Eylül 2020; 11:22:4 >

Ryzen 9 3900x | ASUS ROG x570-f | ASUS ROG RTX 2080 SUPER | Gskill Neo 32GB
    Steam | Playstation 4 Pro | Xbox One X
    MacBook Pro 15" Touchbar | Huawei Y9 Prime
    BMW 1.16i | Opel Astra J
  • Binbaşı
    1419 Mesaj

Heh sonunda aradığım yorum. Sırf bu yüzden 20 tl olsa dahi odyssey almadım. Originsi oynarken sıkıldım birbirinin aynı olan düşmanlardan ve görevlerden 20. Saatte bıraktım. Epic kupon verince hadi belki farklıdır diye biraz gameplay izledim ama yok yine aynı yine aynı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    mrF_T kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

https://www.reddit.com/r/ShouldIbuythisgame/comments/iy2jtd/sib_no_mans_sky_if_i_play_alone/?utm_source=share&utm_medium=ios_app&utm_name=iossmf

Hocam kısaca özetlersek, oyun tekrarlayıcı bi yapıya sahip. Genel olarak hammadde toplayıp bi şeyler kuracaksınız. Türünün kötü oyunlarından değil. Bu tarz oyunları seviyorsanız denemeye değer. İlk defa bu tarz bi oyun oynayacaksanız birkaç gameplay izleyip karar verin.

|
    |
    TheMuyu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben ek 30-40 saat oynadım Ac season pass içeriklerini. Atlantis dlc'si sana yeni silahlar yeni yetenekler falan veriyor. Hepsi birbirinden eğlenceli. Fc5 gold'um da var ona da 30-40 saat harcadım toplam. Dlc'leri çok yetersiz ve sıkıcıydı.
    |
    |
    Ucan Hollandalı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam NMS'yi yaklaşık iki ay önce başlayıp 1 ayda 120 saat kadar oynayıp bıraktım. Oyun ilk 60 saatim arası oldukça zevkliydi. Oyunda çeşit çeşit loot yapacak kaynak olması, uzay gemilerinin çeşitliliği, freighter gemiler var Star Wars gibi kocaman gemilerinin olması falan çok zevkliydi oyunda çeşit çeşit eventlar denk geliyor. Eğer kaynak toplama, keşif yapma, inşa etme ve uzaya ilgin varsa güzel oyun öneririm fakat oyunda mesela uzaylı ırklarının dillerini başlangıçta bilmiyorsunuz ve her konuşmada 1 kelime öğreniyorsunuz ve 500'e yakın kelime var her şeyi açmak veya yapmaya çalışmak çok uzun sürüyor (100 saat içinde 200 kelime açabilmiştim ben) 100. saat sonrasında ben save editor kullanarak her şeyi açtım 5-10 saat daha takıldım bıraktım. Oyun kocaman, update ile adam etmeye çalışmışlar fakat belli süreden sonra boş hissettiriyor. Oyunu öneririm ama 100 saat üzerinde sıkılırsınız, en son Dead Space benzeri update gelmişti terkedilmiş gemilerde görev yapıyordunuz ayrıca co-op oynayacaksanız özellikle öneririm.
    |
    |
    TheMuyu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
    1193 Mesaj

-Ghost Recon Breakpoint'i diyorsan Gold sürümünün (içinde 2 tane hikaye genişlemesi olduğundan) fiyatı 52.25 TL'e, Wildlands'i diyorsan onun gold sürümünü önermem çünkü gold sürümünde hikaye DLC'lerinin olduğu year 1 pass yok. Hikaye genişlemeleri Ultimate sürüm de var ve o da 74.70 TL'e geliyor kuponla. Açıkçası bu durumda hangi oyunu ne kadar sevdiğine göre karar vermen daha iyi olur. Breakpoint, malumun bozuk olarak çıktı ve düzelttiler mi bilmiyorum. Wildlands ise görev tasarımı olarak berbat denilmişti. Karar senin. Breakpoint'i aldım dediğinden belki onun year 1 pass'i düşünülebilir ama yine sen bilirsin.
    -Assassin's Creed Odyssey'in Season Pass'ini kesinlikle öneriyorum. Legacy of the First Blade ve Fate of Atlantis DLC'leri hem oyuna güzel içerikler ekliyor hem de baya dolu dolu. Ana oyun yoksa da Gold sürümünü içerisinde season pass içerdiğinden dolayı 67.25 TL'e alınabilir. Ayrıca Odyssey'in Deluxe sürümünü alan arkadaşları gördüm de imkanınız varsa mutlaka gold alın arkadaşlar. Her iki ek pakette oyuna en az 50 saatlik içerik ekliyor haberiniz ola.
    -Division 2'in Warlords of New York sürümü 28.77 TL'e harika bir fiyata sahip, kesinlikle öneriyorum.
    -Far Cry 5 Gold'u çok alt bir fiyata inmediği sürece önermiyorum çünkü normalde pakete dahil olması gerekirken Far Cry 3 yok.
    -Crew 2'nin Gold'u da 21 TL ile güzel fiyata sahip ama affedersiniz tek olayı açık dünyada araba vb şeyler sürmek olan bir oyuna o bile fazla bence. Eğer araba yarışı aman aman tutkunuz yoksa çok da keyif vereceğini sanmam.

@mrF_T Katılmıyorum hocam. Origins ve Odyssey de dağlar kadar fark var. Sadece sunum olarak da her ama her açıdan fark var. Origins oynayan biri Odyssey'e geçince kesinlikle çok daha nefis bir oyuna geçmiş kadar rahatlar. Ben tam tersini yaptığımdan Origins'in o güzel atmosferine rağmen kütük savaş sistemi ve berbat görev sunumu sebebiyle sevememiştim misal. Ha Odyssey de yan görev hatta ana görev tasarımı farklı mı? hayır ama güzel sunum görev yapısının tekrara düşmesini de gizliyor ve bunu da yeterli derecede yapıyor.
    |
    |
    Bahsedilenler: mrF_T, Ucan Hollandalı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    2051 Mesaj

RDR 2 alan arkadaşlara şu ayarları öneririm. Xbox One X ayarlarıymış. One X ayarları ile Ultra ayarlar arasındaki farkı benim gözüm göremiyor zaten. Bence o fark için 80 fps'lerden vazgeçmek mantıklı olmaz.

Şu arkadaş çok detaylı incelemiş:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arthur.Morgan -- 24 Eylül 2020; 11:50:30 >

• Yüzbaşı
    529 Mesaj

Ac oddyses season pass aldım hocam.
    Zaten seriyi full topladım.
    Oturup 1 sene oynarım artık

|
    |
    Hudson51 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    162 Mesaj

Xbox one x ve rs 1.25 yada 1.50 yapınca çok güzel görüntü yakalanıyor rs açmayınca görüntü çamur gibi oluyor

|
    |
    Arthur.Morgan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Çok iyi yapmışsınız. Şöyle söyleyeyim hocam sadece Odyssey için en az 120 saatlik bir içerik var karşında.
    |
    |
    Ucan Hollandalı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Far cry 5 gold içinde 3. oyunu da veriyorlar dostlar önceki indirim döneminde alınacak bi şey yok diye almıştım sonra desteğe mesaj attım birkaç gün sonra 3. oyun da kütüphaneye eklendi

|
    |

Orijinalden alıntı: grihokkabaz

Xbox one x ve rs 1.25 yada 1.50 yapınca çok güzel görüntü yakalanıyor rs açmayınca görüntü çamur gibi oluyor
    Zaten benim de gözlerimi hafif bi rahatsız ediyordu, sebebini anlamamıştım. Akşam kartımın kaldırdığı yere kadar açmayı denerim.

|
    |
    Bunları desteğe yazıp mi alicam nasıl alırım ?

Reklamlar
Masal Oku
Sohbet
Ekonomi
Webtures SEO;SEO Nedir?
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
2,437
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.