Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
42 Misafir (8 Mobil) - 34 Masaüstü8 Mobil
5 sn
271.222
Cevap
2.117
Favori
13.630.566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 10649
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2724
  • Ortalama Mesaj Aralığı 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1852
  • Favoriye Eklediklerim 2164
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • b0Ni (4013 mesaj) Johnny Silverhand (3327 mesaj) XanthiN (2724 mesaj) Noctivagant (2515 mesaj) saintroyo (1905 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (111443 mesaj) Mobil (35701 mesaj) Tablet (3664 mesaj) (73 mesaj) Mini (9248 mesaj) Uygulama (5045 mesaj)
  • @
383 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    3157 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Impakt

Arkadaşlar Watch Dogs Epicden indirdim ilk oyun 15 GB sonra başlat diyince uplaya geçti tekrar 15 GB oyunu baştan indiriyor çözümü var mı bunun çok saçma
    Epic'den aldığınız Ubisoft oyunlarını Epic'ten indirmeyeceksiniz. Direkt Uplay hesabınızı bağlayıp Uplay üzerinden indireceksiniz. DLC paketli oyun alınca öyle yapıyor, muhtemelen DLC'leri Uplay'den indiriyor.
  • Yüzbaşı
    474 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: John Sheppard

Epic'den aldığınız Ubisoft oyunlarını Epic'ten indirmeyeceksiniz. Direkt Uplay hesabınızı bağlayıp Uplay üzerinden indireceksiniz. DLC paketli oyun alınca öyle yapıyor, muhtemelen DLC'leri Uplay'den indiriyor.

Alıntıları Göster
    DLC ile bir ilgisi yok muhtemelen hocam, Uplayden tekrar indirirken durdurdum iptal ettim ve sildim oyunu Uplayden, sonra Uplayi ve Epicin launcherları kapatıp tekrar açtım ve bu sefer Epic den Başlat dediğimde direk Epic üzerinden başladı otomatik eşleştirme oldu sanırım.

• Binbaşı
    1991 Mesaj

Hocam teşekkür ederim öncelikle. Yarın iş çıkışı deneyeceğim eve geçince. Yukarıda bir arkadaş daha aynı problemi yaşamış sanırım. Eşleştirme yöntemine de bir göz atacağım tekrar. Normalde Uplay hesabım ile Epic hesabı birbirine bağlantılı ama yine de bir kontrol ederim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Mr Sherlock Holmes kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    299 Mesaj

Eğer mail atarsan iadesi yapılıyor. Ben bu şekilde iade aldım.
    |
    |
    Thema kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1564 Mesaj
    Sağolun arkdaşlar desteğe yazdım iade edilecek dlc ücreti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1217 Mesaj

Hocam Epic'in launcher'ı o konuda Steam'in baya baya gerisinde. Ben eğer Epic den bir oyun indireceksem ve ayrı bir launcher'a ihtiyaç duyuyorsa (Rockstar veya Uplay gibi) önce sadece Epic'i açıp oradan indiriyorum ve daha sonra indirme bittikten hangi launcher gerekiyorsa onu açıyorum. Misal öyle yapınca Uplay de ek olarak DLC'leri de indiriyor, Epic sadece ana oyunu indirdiği için. Birde Epic oynanış saatine işlesin diye ben öyle yapıyorum ama tabi misal Uplay'e tanıttıysanız Epic olmadan direk Uplay den de indirebilirsiniz ama Rockstar da da aynı mantıkta çalışıyor mu bilemem.
    |
    |
    Impakt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    316 Mesaj

Evet bu mantık bende de çalışıyor. Assassin's Creed Odyssey için bunu deneyip sonrasında Uplay'den oyunu da açabiliyordum. Diğer ve en kolay seçenekse Epic ve Uplay'i birbirine bağlayıp oyunu Uplay'den indirmek olur.
    |
    |
    Hudson51 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3049 Mesaj
    https://gaming.amazon.com/loot/rocketarena amazon prime gaming'de Rocket Arena origin kodu bedava.

https://forum.donanimhaber.com/kalici-ucretsize-dusen-oyun-firsatlari-ana-konu--76029888-869

@Bacala adlı arkadaş paylaşmış. Ben de buradan haber edeyim dedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MoÇü -- 21 Eylül 2020; 13:53:26 >
  • Binbaşı
    1020 Mesaj
    Oyunlarda pek glitch'e rastlamayanlar şaşkınlıkla izleyecektir.

|
    |
  • Binbaşı
    1067 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: AIK

Evet bu mantık bende de çalışıyor. Assassin's Creed Odyssey için bunu deneyip sonrasında Uplay'den oyunu da açabiliyordum. Diğer ve en kolay seçenekse Epic ve Uplay'i birbirine bağlayıp oyunu Uplay'den indirmek olur.
    Hocam aynı olay watch dogs2 de başıma geldi şimdi epicden uplay oyunu aldık diyelim. Uplay ile epic i birbirine bağlarsak epicden aldığım oyunu direk uplay kütüphanemde görünecek mi?
  • Teğmen
    105 Mesaj
    Crysis Remastered Epic'te listelenmiş bedava hayallari suya düştü
  • Binbaşı
    1677 Mesaj

3-4 gün oldu hocam oyun çıkalı. Ayrıca zaten ücretsiz olmayacağı belliydi. Oyun Epic exclusive ve Epic'te 2007 Crysis mevcut değil, teknik olarak Steam'deki oyun sahiplerine ücretsiz veremezlerdi. Yalnız çıkış yaptığı ilk yarım saat 50 TL'den satıldı, sonradan fiyatı arttı.

|
    |
    meqlotkobo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    77 Mesaj
    Epic Games FM20'yi 24 Eylül'e kadar bedava yaptı. Yorumlara biraz göz attım ama göremedim. İlgililere, FMden başını kaldıramayanlara duyurulur...
  • Teğmen
    105 Mesaj

Görmemişim forumda da takılmadı gözüme hiç. Ne bileyim FM20'den sonra bi gazla dedim verirler :D Bu firmalarda fiyat değiştirme olayını reklam taktiği olarak kullanmaya başladılar. Hem alan oyunun reklamını yapıyo hem alamayan üstünde alması için baskı oluşturuyolar ya arkadaşı alıyo beraber oynamak istiyo ya da konuşuluyo oynanıyo populerliği artıyo insan almak istiyo.
    |
    |
    The Frost kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    316 Mesaj

Evet hocam eşleştirme yapınca gözüküyor ekstradan bir şey yapmadan benim kütüphanede gözükmüştü
    |
    |
    SnavS kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4668 Mesaj

FM'den başını kaldıramayanlar oyunu çoktan hatim etmiştir. Benim öğrenci olup kıt kanaat geçinen arkadaşlarım bile 100-150 lira bayılıp aldılar sene başında. Alamayan da hesap paylaşımı ile oynadı. Bu kampanya daha çok bu oyunu merak edip de o kadar çok para vermek istemeyenler için iyi bir fırsat olmuş bana göre.

Bu oyunu oynayanlar bu saatten sonra fantezi peşindedir eğer oynuyorsa da
    |
    |
    slmbengoksu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1677 Mesaj

İlk bedava olduğu gün sayfalarca tartışılıp Epic vs Steam kavgaları bile yapılmıştı yine hocam. Zehirli ok yine atıldı.

|
    |
    slmbengoksu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2966 Mesaj
    Microsoft, bethesda yı satın almıs 7.5milyar dolara. Zenimax media da ne varsa MS nin oldu simdi.

Gamepass ları hazırlayın
    https://news.xbox.com/en-us/2020/09/21/welcoming-bethesda-to-the-xbox-family/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Onvious -- 21 Eylül 2020; 16:15:46 >

• Yarbay
    3049 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Onvious

Microsoft, bethesda yı satın almıs 7.5milyar dolara. Zenimax media da ne varsa MS nin oldu simdi.

Gamepass ları hazırlayın
    https://news.xbox.com/en-us/2020/09/21/welcoming-bethesda-to-the-xbox-family/
    Oha! 7.5 milyar milyon.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MoÇü -- 21 Eylül 2020; 16:16:2 >
    |
    |

• Binbaşı
    1677 Mesaj

90 TL'ye Elder Scrolls VI... Var bir hayalimiz.

Onvious kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Masal Oku
Webtures SEO;SEO Nedir?
ankara gülüş tasarımı
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
1,967
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.