Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13166. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: nier , Alnemu , emrahkaplan5534 Daha Az
3 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 34 Misafir - 34 Masaüstü3 Mobil2 Android
5 sn
349.709
Cevap
2.721
Favori
21.314.387
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş

Dil yerelleştirmesi artık umrumda bile değil. Bunları AAA oyunlar en son 179, 209 liralara satılırken dert ediyorduk. Şu anki derdimiz oyunların satın alınması imkansıza yakın olan fiyatları. Cyberpunk 2077 27 Euro'ya denk geliyor ve Türkçe. Indie oyunların çoğu 32, 40 lira civarına geliyorlar zaten. Bu oyunlar için orijinal oyun alışkanlığı olan kimse korsan al oyna demez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Observer: System Redux oyunu epic üzerinden önsipariş verilebilir durumda. Daha öncede bedava olarak verdiği Observer oyunu kütüphanesinde olanlar oyunu 9.80 tl ye alabiliyo.

Bu oyun gelişmiş oynanış, yeni hikaye ve 4k Ray-Tracing vadediyor.

• VenomSV kullanıcısına yanıt

doom eternal yakında pc gamepass için geliyor.

• meqlotkobo M kullanıcısına yanıt
    Zamanında Steam'den almamıştım. İncelemeleri yeterli gelmemişti almak için. Epic'ten bedava verildiği haftada da çok yoğun bir dönemden geçiyordum, oyunu almaya vaktim bile olmamıştı. Redux versiyonu da adeta bana bir cevap olarak geliyor. Neyse, indirime girince alırız artık.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: meqlotkobo

Observer: System Redux oyunu epic üzerinden önsipariş verilebilir durumda. Daha öncede bedava olarak verdiği Observer oyunu kütüphanesinde olanlar oyunu 9.80 tl ye alabiliyo.

Bu oyun gelişmiş oynanış, yeni hikaye ve 4k Ray-Tracing vadediyor.

Epic'te observeri bedava almışım siz deyince baktım ama oynamadım. Fakat redux sürümünü para verip alırsam Steam'den alırım zaten 50 TL (%10 - 45 TL) çok bir para değil %50 indirim gördüğünde Steam kütüphaneme eklerim. Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

• MK11 Kombat Pack 2 Fiyat listesi. Ülkenin ekonomisine göre güzel fiyat XD

https://steamdb.info/sub/510152/

Bu içeriğe de zam gelmeden alın derim.

https://store.steampowered.com/&utm_source=SteamDB

• Merhaba arkadaşla oynanacak oyun önerir misiniz? Ucuz olursa güzel olur. Kafa dağıtmalık az oynayacağım derslerden pek vakit olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lSunTzu -- 15 Ekim 2020; 20:37:3 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • meqlotkobo M kullanıcısına yanıt

10 TL fiyat etiketini görünce direkt almıştım. Çıkınca 4K oynarız artık. Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

• nasaz N kullanıcısına yanıt

PC gamepass ile oynayabilmek için SSD'de yeterli yerim yok hocam. Diğer harddisk içerisine de kurmak istemiyorum, malum Windows dosya sistemi ve karışıklığı ile uğraşmamak için.

Steam ile istediğim HDD'ye kurup istediğim gibi taşıyabiliyorum. Yani ekstradan bir SSD alana kadar PC gamepass bana uzak.

Doom yıl sonu gelecek diye biliyorum, belki o zamana kadar yeni bir SSD alırım.

Hatırlatma için teşekkürler.Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: VenomSV

Doğrudur hocam ama istek listeme göre gittiğim için almadım sanırım. Tam hatırlamıyorum ama bir de oyunları ek içerikleri ile birlikte almaya çalışıyorum genelde. O yüzden daha fazla bekliyorum haliyle.

Siz sadece ana oyunu mu almıştınız 80-90 TL'ye ? Bir de hocam hatırlıyorsanız eğer yüzde kaç indirim almıştı?

Şuan öncelik olarak Sekiro ve Doom Eternal için iyi bir indirim bekliyorum. Daha sonra DMC 5 var sırada.

Red Orb lu paketi almıştım. %50 indirim almıştı.

• D. kullanıcısına yanıt

Gözden kaçırdım o zaman çünkü hiç hatırlamıyorum.Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]  Bir daha ki indirimde alırım artık.

karışıklığından kastınız ne, çünkü istediğim diske kolayca kurulabiliyor, kurduktan sonra da ayarlardan başka diske taşınabiliyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

ne demek hocam, doom eternal çok iyi bir oyun aşırı hızlı gelse bile başladığın an ile bittiği an arasında geçen zamanı fark etmiyorsunuz.

• Arkadaşlar gamepass ile gelen The Outer Worlds denedim. Oyunda görevler anlamsız, dünya ölü, karakterler boş, grafik tarzı makine yağı gibi geldi. Tek iyi yanı kombatta fallout 4 esintileri aldım. Ha birde 2019 yılında hala eve girip çıkarken yükleme ekranı nedir ya? Açıkçası baya ümitliydim ama büyük hayal kırıklığı oldu benim için.

Yani Fallout ve Skyrim'in neden sevildiğini daha iyi anladım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi d41mon -- 15 Ekim 2020; 21:52:43 >
  • d41mon kullanıcısına yanıt

Benim kızmam katı ve kavi değildir, o gülücük o manayı yükledi sanırım. Demek istediğim mâl sahibinindir istediği fiyatı koyar, satar satamaz kendisi bilir. Sen alabilirsin alamazsın... ama gerekce pahalı olması ve onun için korsan oynarım kimse kusuruma bakmasın mantığını eleştirdim.

Yani 3 sene beklersin, 5 sene beklersin sonra düşecektir, o zaman da alır oynarsın. Bu bilgisayar oyunu yiyecek değil, akmaz kokmaz...

Birisi ne var yani 3 sene 5 sene sonra mı oynayacak yazmış ya... işte ona yorum yok.

• Kayser kullanıcısına yanıt

Forza Horizon 4'ü ve bir kaç başka oyunu G sürücüsüne kurmuştum bir ara. G sürücüsünde gereksiz dosyalar oluşmaya başlamıştı. Artı dosyaların içine bakılmıyordu falan. Bu gibi karışıklıkları sevmeyen birisiyim ben. Daha sonra formata kadar gitti bu karışıklık. Düzen olmayınca rahat edemeyenlerdenim hocam o yüzden her şey düzenlidir bilgisayarımda.

Oyunlar G sürücüsünde.

Animeler, filmler ve diziler F sürücüsünde.

İndirilen dosyalar E sürücüsünde olacak şekilde ayarladım.

C sürücüsünde sadece sistem ve Forza Horizon 4 var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kubilay S.

2-3 aydır gamepass'im vardı ama daha hesaba bakmadan 27 dedi. Yanlış anlamadıysam şuan EA Play alıp sonra launcher'dan 1 yıl da o şekilde mi ekleyebiliyorum?

Evet 2 kere 1 yıllık EA Play alacaksınız ve Kasım ayında +8 ay olarak Game Pass Ultimate olarak eklenecek hesabınıza, böylelikle 36 ay olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lenneth-

Bu mesaj silindi.

Hâlâ anlatamıyoruz, GTA V çok güzel sattı diyor Türkiye'de. Senin ilk almış olman herkesin öyle aldığını göstermiyor. Türkiye'de alanların çoğu sağlam indirim gördüğünde aldı ve o zamana kadar korsan oynadı. Oyun firmaları satış rakamlarını baz alırken ön sipariş ve ilk çıkış yaptığı zamanki satışları değerlendirir. İlk 24 saat, 1 hafta, 1 ay gibi. Bunların hepsinde gerideyiz. Adam kâr edeceği yere yatırım yapar. Şirketler kâr amaçlı kurulmuştur ve böyle büyük şirketler her şeyi değerlendirir, getirmek istemiyor falan hikâye. Kâr zarar hesabı yapıyor, demek ki kârlı değil ki getirmiyor.

• bari şu konuda korsanı övüp hırsızlığa teşvik eden mesajlar yasaklansa keşke.

• hocam boşver bu tipler anlatsanda anlamaz zaten

en iyisi biz türküz çekemiyorlar kıskanıyorlar bizi ondan türkçe yapmıyorlar, pirate 4ever de geç senden iyisi olmaz.

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.