Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
34 Misafir (9 Mobil) - 25 Masaüstü9 Mobil
5 sn
271.222
Cevap
2.117
Favori
13.630.551
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 10649
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2724
  • Ortalama Mesaj Aralığı 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1852
  • Favoriye Eklediklerim 2164
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • b0Ni (4013 mesaj) Johnny Silverhand (3327 mesaj) XanthiN (2724 mesaj) Noctivagant (2515 mesaj) saintroyo (1905 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (111443 mesaj) Mobil (35701 mesaj) Tablet (3664 mesaj) (73 mesaj) Mini (9248 mesaj) Uygulama (5045 mesaj)
  • @
383 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    14787 Mesaj
    İyi forumlar arkadaşlar Uplay hesabımda The Division 2 vardı, şimdi epic den The Division 2 + Warlords dlc sini alırsam nasıl olacak hesabıma tanımlama konusu bilginiz var mı?
  • Yarbay
    6454 Mesaj

tosla indirimi (geri ödemesi) de varmış, bunu da kullanabiliriz sanırım
    |
    |
    brnk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3157 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: Rocksolidv

İyi forumlar arkadaşlar Uplay hesabımda The Division 2 vardı, şimdi epic den The Division 2 + Warlords dlc sini alırsam nasıl olacak hesabıma tanımlama konusu bilginiz var mı?
    Uplay hesabına DLC almış gibi olursun.

@Shrikeen

2 oyun olmuyor. Bende de AC: Odyssey vardı Uplay hesabımda, Epic'ten AC: Odyssey Gold aldım, Uplay hesabımda 1 tane AC: Odyssey var, sadece DLC almış gibi oldum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Sheppard -- 20 Eylül 2020; 20:6:31 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Shrikeen
  • Yüzbaşı
    540 Mesaj

2 farklı the division 2 görünecek hesabınızda. Girdiğinizde dlcler vs eklenmiş olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Rocksolidv kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1020 Mesaj
    Ubisoft oyunlarındaki mantık

• Yüzbaşı
    474 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: WhyNot?

Ubisoft oyunlarındaki mantık

Ya of ahahahahahhaha bomba olayı yardı geçti beni

graffiti olayı daha güzelmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Impakt -- 20 Eylül 2020; 20:25:7 >
    |
    |

• Binbaşı
    1555 Mesaj

Hocam durumu desteğe yazıp anlatın. Zamanında Mortal Kombat X'e season pass 2 mi ne almıştım oyun sorunluydu hala düzeltilmemiş DLC elimde patladı diye yazdım. +60 saat sürem olmasına rağmen DLC'yi 2 saatten az oynamıştım, bunu belirttim, iade aldılar.
    |
    |
    Bahsedilenler: Thema
  • Binbaşı
    1244 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    akif15

Rocket League'den gelen kuponla iki kupona sahip oluyormuyuz yoksa harcamamız mı gerekli eski kalan kuponu onu Rocket League almadan?
  • Yüzbaşı
    984 Mesaj

Net bir cevap yok ama sepet olayi olmadigi icin kupon muhtemelen silinecek.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    akif15 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    14787 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Shrikeen

2 farklı the division 2 görünecek hesabınızda. Girdiğinizde dlcler vs eklenmiş olacak.
    Tesekkurler peki ilerlemem ne olacak bilginiz var mı?
  • Yarbay
    3852 Mesaj
    Origin EA Play'deki hata delirtti beni. Destekle görüştüm onlar da çözemedi. En son şöyle bir çözüm yöntemi buldum. Aynı hatayı alıp bu konuya yazanları hatırlıyorum, umarım sizde de işe yarar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremec -- 20 Eylül 2020; 21:38:27 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    540 Mesaj

Yanlış bilgi vermiş olmayayım ama ilerleme kalıyor. Yine de durumu desteğe anlatıp bilgi alabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Rocksolidv kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    14787 Mesaj

Tamamdır çok teşekkurler yardımlarınız için.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    3157 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Rocksolidv

Tamamdır çok teşekkurler yardımlarınız için.
    Rica ederim. Ana oyun ilerlemeniz aynen kalıyor, UPlay mağazısından DLC almış gibi oluyorsunuz sadece. Epic'ten Uplay hesabınızı bağlamayı unutmayın, Epic'ten download yapmanıza gerek yok.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    316 Mesaj

AC'de bulunan tavuk sahnesi bomba
    |
    |
    WhyNot? kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3574 Mesaj
    Tweet troll ama insan görünce bile heyecanlanıyor... Ah Valve çıkarsan şu oyunu :(

|
    |
  • Yarbay
    3574 Mesaj
    Stygian 1 dolar sadece. Bence değer. Yapımcısı Türk firması zaten. (Steam NF: 60 TL İnd F.= 15 TL)
    https://www.cdkeys.com/pc/games/stygian-reign-of-the-old-ones-steam-pc

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr Sherlock Holmes -- 20 Eylül 2020; 23:31:43 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1991 Mesaj
    Öncelikle biliyorum yeri değil ama arkadaşlar Epic'ten Haziran'da AC Odyssey ve Ghost Recon Breakpoint almıştım. Bu hafta da AC'ye Season pass aldım. İlk zaman her iki oyunu da Epic'ten indirmeme rağmen Uplay'den birkez daha indirmişti iki oyunu da. Yani 50 GB'lık oyunlar 100 GB olmuştu birden. Ben de onun üzerine her iki oyunu da Epic üzerinden silip Uplay'den tekrar indirmiştim. Şimdi oyunları açabiliyorum (Uplay'den),zaten GRBP için bir şey yapmama gerek yok (Uplay'den devam ederim) ama olay şöyle garip oldu ki AC Odyssey için Season Pass'ı yine Epic'ten aldığım için tekrardan indirmemi istiyor AC Oddysey'i Epic Launcher. Bu sefer atıyorum Uplay'de hali hazırda AC Odyysey varken tekrardan Epic kendi klasörüne aynı oyunu bir daha indirecek. Bu olayı nasıl çözebilirim? Reddit'e falan da baktım ama net bir cevap bulamadım konuyla alakalı. Artı olarak AC3 Remastered'da da aynı olay başıma gelecekse daha da kötü olacak.

Anlatım biraz garip gelebilir çünkü gerçekten garip bir olay. Yani Uplay'de indirilmiş gözüken oyunu nasıl tanıtabilirim Epic'e? En son böyle bir olay yıllar önce BF4'de başıma gelmişti. Onda da korsan olan BF4'ü deneyip daha sonra oyunun orjinalini Origin'den almıştım. Oyunu da Origin klasörüne atıp indirmeye basınca direk oyunu tanıyordu örneğin 50 gb indireceğine az bir miktar indirip direk oyuna girebiliyorduk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wallcroft -- 20 Eylül 2020; 23:43:9 >

• Yarbay
    3574 Mesaj

Steam'de oyunların inmiş olduğu klasöre oyunun uygun klasör adını açıp oyun dosyalarını atıyordum. Dosyaları doğrulama yapıyordum. Tarayıp eksik olanları indirip tanıyordu. Epic'de işe yarayabilir ama klasör adını olması gerektiği girmeniz lazım.
    |
    |
    Wallcroft kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    474 Mesaj
    Arkadaşlar Watch Dogs Epicden indirdim ilk oyun 15 GB sonra başlat diyince uplaya geçti tekrar 15 GB oyunu baştan indiriyor çözümü var mı bunun çok saçma
Reklamlar
Masal Oku
En ucuz kedi maması fiyatları
Ekonomi
Cancer Clinical Trials
Bebek Oyunları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
1,813
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.