Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

6 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 23 Misafir (11 Mobil) - 17 Masaüstü12 Mobil
5 sn
265.124
Cevap
2.063
Favori
12.804.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 10490
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2592
  • Ortalama Mesaj Aralığı 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1758
  • Favoriye Eklediklerim 2096
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • b0Ni (3961 mesaj) Johnny Silverhand (3302 mesaj) XanthiN (2592 mesaj) Noctivagant (2491 mesaj) saintroyo (1904 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (106235 mesaj) Mobil (34949 mesaj) Tablet (3664 mesaj) (73 mesaj) Mini (8989 mesaj) Uygulama (4870 mesaj)
  • @
Giriş
    4199 Mesaj

teşekkürler hocam. haber yeni de değilmiş ben duymamışım bunu. win7 desteği de bitti diye biliyorum, herhalde son bir dx12 açıklayıp konuyu tamamen kapatmışlar.
    |
    |
    Round Robin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

- MSI GT72 2QE Dominator Pro Kullanıcısı -
    Intel Core i7-4720HQ || NVIDIA GeForce GTX980M 8GB || 16GB DDR3L 1600MHz || SuperRAID 256GB SSD || 1TB 7200Rpm HDD || 17.3" Full HD
    Cooler Boost 3 || SteelSeries Engine || Audio Boost 2 || Killer Ethernet + Wifi
  • Yarbay
    20952 Mesaj
    |
    |
    LA Noire Complete 2,69€ bilmem ucuzmudur... TR fiyatlarına göre
    Rockstar Game Launcher
    https://www.cdkeys.com/pc/games/l-a-noire-pc-cd-key
    |
    |
    ★★★ Intel Core i9 10900K Comet Lake--Asus Rog Strix z490--Kingston HyperX 32GB RGB 3600MHZ--Asus Rog Strix RTX 2080 Super--ASUS TUF Gaming VG27BQ 2K 165Hz 0.4Ms HDR10--Samsung 970 Evo Plus 1TB Nvme2--Corsair MP510 960GB NVMe M.2 SSD--Thermaltake Water 3.0 240 ARGB--Corsair AX1000--CoolerMaster H500 ARGB--3X CoolerMaster MasterFan MF120 Halo ARGB--SteelSeries Arctis Pro Wireless Hi-Res--Steelseries Sensei Ten Truemove Pro Optik Mouse--Logitech G513 Lightsync RGB ★★★
  • Çavuş
    80 Mesaj
    Cyberpunk 2077'den kaç fps alacağını merak edenler Horizon Zero Dawn testlerine bakabilir çünkü ikisi de aynı gereksinimleri istiyor. Büyük ihtimal CDPR, PS4'te oynanılabilir olması için gereksinimleri düşük tuttu. HZD'nin optimizasyonu kötü olduğu için HZD'den biraz daha fazla fps alacağımızı düşünüyorum. GTX1060'la lowda oynayacağım diye endişeleniyordum ama high 1080p 60fps ümit ediyorum şu an.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sanmıyorum -- 19 Eylül 2020; 10:19:43 >

Hocam bende sırf düzgün oynayamayacağımdan korktuğum için preorder almıyorum. 970M ekran kartı var 1080p 30 fps üstü alcağımı bilsem yeter.
    |
    |
    Sanmıyorum kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

|
    |
    akif15 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: gargamel_

Hocam merhaba bu fiyata nasil aldiniz?

Edit: tarih eskiymiş pardon steam indirimlerinde yanlış hatırlamıyorsam 10 TL altına düşüyordu bilginiz olsun cdkeyden alacaklara duyurulur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Impakt -- 19 Eylül 2020; 16:40:25 >
    |
    |
    Şu konsolların diskli disksiz sohbeti açılınca bir düşündüm de en son ne zaman kutulu oyun aldığımı hatırlamıyorum. 2016'da laptoptan masaüstüne geçiş yaptım. O zamandan beri elime cd aldığımı düşünmüyorum. Ki zaten disk driver'im da yok.

Orijinalden alıntı: MuharremAylar

Şu konsolların diskli disksiz sohbeti açılınca bir düşündüm de en son ne zaman kutulu oyun aldığımı hatırlamıyorum. 2016'da laptoptan masaüstüne geçiş yaptım. O zamandan beri elime cd aldığımı düşünmüyorum. Ki zaten disk driver'im da yok.
    Bizim gibi kutulu oyunların pahalı olduğu ülkelerde digital versiyonlu konsollar f/p olucak gibi görünüyor. Konsolların 2 versiyon olarak çıkmasını düşünen kimse çok mantıklı bir iş yapmış.
    Bence bu nesil konsollar çıkacak son diskli versiyonlar olacaklar. Oyunların kapladığı alanlar arttıkça zaten disklere sığması bir o kadarda zor oluyor artık. Artık PC'lerde disk sürücülerine nasıl ihtiyaç duymuyorsak sonraki nesilde eğer konsollar devam ederse, konsollarda da ihtiyaç kalmayacak...
    İNTEL CORE İ5 10500 CPU STOK 3.1 GHZ- TURBO BOOST 4.5 GHZ / 16 GB TeamGroup T-FORCE VULCAN TUF DDR4 3200 MHZ RAM /GİGABYTE Z-490M LGA1200 MOTHERBOARD /GALAX RTX 2070 EX 8 GB 256 BİT GPU / CORSAİR FORCE LE 120 GB SSD / SEAGATE 3.5" 1TB BARRACUDA SATA 3.0 64MB 7200 RPM HDD / FSP WINDALE 4 CPU COOLER
  • Binbaşı
    1187 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Impakt

Bizim gibi kutulu oyunların pahalı olduğu ülkelerde digital versiyonlu konsollar f/p olucak gibi görünüyor. Konsolların 2 versiyon olarak çıkmasını düşünen kimse çok mantıklı bir iş yapmış.

Alıntıları Göster
    Kutulu alıp arkadaşlar arasında dönüp ikinci elde satmak da ucuza getiriyordu aslında hocam.

People will do anything, no matter how absurd, in order to avoid facing their own soul. One does not become enlightened by imagining figures of light, but by making the darkness conscious.
    - Carl Gustav Jung

Steam: Lautréamont
  • Yüzbaşı
    399 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: AlbertEinstein

Kutulu alıp arkadaşlar arasında dönüp ikinci elde satmak da ucuza getiriyordu aslında hocam.

Alıntıları Göster
    Tabiki hocam onun farkındayım PS3den beri yaptığım bişey lakin sonuçta her oyunun ikinci eli istediğin zaman bulunmuyor, +kargo vs. beklemen gerekiyor o yüzden digital bence çok güzel bir olanak.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Impakt

Alıntıları Göster
    Hayatım boyunca hep PC oyuncusu oldum, atari konsol mu bilmiyorum ama atari harici tek konsolum PS 4 oldu. Onda da sadece diskli oyun olarak Uncharted 4 oynuyordum, tüm oyunlarım dijitaldi. Şu devirde evet kutulu oyun satışları halen iyi getiri sağlıyor şirketlere ama benim gibi dijitali tercih edenler de baya var, elimden geldiğince cd ıvır zıvır muhabbetleri ile uğraşmak istemiyorum şahsen. AC odysseyde bilgisayarımın kasması sonucu ben de muhtemelen XBOX ile tekrar konsola döneceğim, yurtdışına çıkan bir arkadaş, akraba bulursam. PC her alanda daha avantajlı, özellikle şu online için para ödeme muhabbeti konsollar açısından büyük eksi ama Türkiye şartlarında iki senede bir PC donanımı upgrade edecek bütçe maalesef yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turcopolo -- 19 Eylül 2020; 19:47:37 >

• Yüzbaşı
    442 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Turcopolo

Hayatım boyunca hep PC oyuncusu oldum, atari konsol mu bilmiyorum ama atari harici tek konsolum PS 4 oldu. Onda da sadece diskli oyun olarak Uncharted 4 oynuyordum, tüm oyunlarım dijitaldi. Şu devirde evet kutulu oyun satışları halen iyi getiri sağlıyor şirketlere ama benim gibi dijitali tercih edenler de baya var, elimden geldiğince cd ıvır zıvır muhabbetleri ile uğraşmak istemiyorum şahsen. AC odysseyde bilgisayarımın kasması sonucu ben de muhtemelen XBOX ile tekrar konsola döneceğim, yurtdışına çıkan bir arkadaş, akraba bulursam. PC her alanda daha avantajlı, özellikle şu online için para ödeme muhabbeti konsollar açısından büyük eksi ama Türkiye şartlarında iki senede bir PC donanımı upgrade edecek bütçe maalesef yok.

Alıntıları Göster
    +1 Ben de düşünüyorum yeni nesil XBOX almayı. Game pass sistemi bizim ülkemiz için çok iyi gözüküyor.
    |
    |

• Yüzbaşı
    399 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Turcopolo

Alıntıları Göster
    Katiliyorum sahsen pc dizme isi artik cok maliyetli olmaya basladi zaten 2 senede bir pc yenilemekle ugrasilicagina yurtdisindan uygun fiyatli konsol almak en mantiklisi. Ukraynada ps5 digital versiyon on sipariste 2500-3000 TL gibi bir fiyatti diye hatirliyorum bir konusu acilmisti xboxa bakmadim ama o da benzer bir fiyattir.Ayni fiyata ayni oyunlari oynatabilecek bir PC dizmek zaten hayalin otesinde artik. Oyunlar icin de Xbox game pass&Ps Plus&EA Play tarzi abonelikler ile halledilir dediginiz gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
    339 Mesaj

2 katını havalimanında gümrük beylere ödersin artık yok öyle eskisi gibi 1 tane aldım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Impakt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1272 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Martin Riggs

Bu konudan görüp almıştım zamanında ve sonunda Yakuza0'ı 27 saatlik oynama süresiyle bitirdim. Ama ne oyundu be... Hikayesini öven arkadaşlar son derece haklılarmış :)

Kiryu, Majima ve Tacibana unutamayacağım karakterler oldular gerçekten.

Şimdi sıraya göre hangi Yakuza oyunundan devam etmeliyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: Dutch van der Linde

Bu konudan görüp almıştım zamanında ve sonunda Yakuza0'ı 27 saatlik oynama süresiyle bitirdim. Ama ne oyundu be... Hikayesini öven arkadaşlar son derece haklılarmış :)

Kiryu, Majima ve Tacibana unutamayacağım karakterler oldular gerçekten.

Şimdi sıraya göre hangi Yakuza oyunundan devam etmeliyim?
    Ben de yeni bitirdim. Yakuza Kiwami 1 ve Yakuza Kiwami 2 devam sırası sanırım. 0 çok güzeldi, 1. oyunu indirdim ama daha başlamadım. Bu arada 27 saat az oynamışsınız. Yan görevlere falan bakmadınız mı? Her yan hikaye ayrı güzel ve eğlenceliydi.
Radyo Dinle
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
2,078
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.