Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

15 Kayıtlı Üye (6 Mobil) ve 35 Misafir (18 Mobil) - 26 Masaüstü24 Mobil7 Android
5 sn
266.650
Cevap
2.079
Favori
13.227.099
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 15 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 10521
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2620
  • Ortalama Mesaj Aralığı 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 5
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1784
  • Favoriye Eklediklerim 2113
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • b0Ni (3973 mesaj) Johnny Silverhand (3304 mesaj) XanthiN (2620 mesaj) Noctivagant (2505 mesaj) saintroyo (1904 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (107411 mesaj) Mobil (35123 mesaj) Tablet (3664 mesaj) (73 mesaj) Mini (9047 mesaj) Uygulama (5045 mesaj)
  • @
343 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    3356 Mesaj
    Crysis alacaktım 40-50 lira falan bekliyordum 133 çok kuponla bile olmuyo, arjantinde 5,99 dolar ukraynada kuponla 35 tl en ucuz bu ikisi sanırım.

Orijinalden alıntı: brnk

Crysis alacaktım 40-50 lira falan bekliyordum 133 çok kuponla bile olmuyo, arjantinde 5,99 dolar ukraynada kuponla 35 tl en ucuz bu ikisi sanırım.
    Oyun 49 TL olarak çıkmış epic de diye yukarıda bir arkadaş söylemişti eğer öyleyse hakikaten Crysise de saygım kalmayacak artık.
    quote:

Orijinalden alıntı: Impakt

Oyun 49 TL olarak çıkmış epic de diye yukarıda bir arkadaş söylemişti eğer öyleyse hakikaten Crysise de saygım kalmayacak artık.

Alıntıları Göster
    Doğru hocam sabah baktığımda 49TL'den satışa çıkmış oyunu kısa süre sonra 133TL'ye yükselttiler.
    |
    |
    İNTEL CORE İ5 10500 CPU STOK 3.1 GHZ- TURBO BOOST 4.5 GHZ / 16 GB TeamGroup T-FORCE VULCAN TUF DDR4 3200 MHZ RAM /GİGABYTE Z-490M LGA1200 MOTHERBOARD /GALAX RTX 2070 EX 8 GB 256 BİT GPU / CORSAİR FORCE LE 120 GB SSD / SEAGATE 3.5" 1TB BARRACUDA SATA 3.0 64MB 7200 RPM HDD / FSP WINDALE 4 CPU COOLER
  • Bölüm Yetkilisi
    9158 Mesaj

quote:

Noktayı koyayım hocam asıl siz genelleme yapıyorsunuz

Sizin aldığınız oyunu başkası almamış olabilir, alıp oynayacak zamanı olmamış olabilir sonradan oyunu unutmuş olabilir veya alacak durumu olmayabilir o yüzden bu Epicin verdiği oyunlar nimettir ha verdiği oyunlarda Steamın verdiği normal fiyatı 5-10 TL olan kimsenin yüzüne bile bakmadığı bedava oyunlar değil onunda bilincinde olalım. O oyunları Steam hesabıma kart düşürmek için ekliyordum artık ona bile üşeniyorum o kadar kötüler

FM20 için şunu söyliyim Facebook üzerinde Football Manager grubumuz var üyelerin %99u yabancı diyebilirim ve emin olun ki gözlerimle gördüm herkeste FM20 FM19 veya FM18 yok Danimarkalı bir abimiz var FM12 oynuyor 8 yıldır ve şuan 3000li yıllarda oyunda. Yani artık fiyatı arttığı için ve çok fazla yenilik gelmediği için fanı olan da her sene FM yeni oyununu almıyor. Elinde ne varsa onu oynuyor. Ama FM20'yi diğer FM lerden ayrı tutarım neden çünkü Video Assistant Referee(VAR) sistemi var ve önceki oyunlarda olmayan bir yenilik bu penaltınız verilmedi,ofsayttan gol attınız vs. hemen kontrole gidiyor ve gerçek hayattan daha hızlı bir şekilde karar çıkıyor. Sırf bu devrimsel özelliği yüzünden FM20 en az 2-3 yıl oynanır yeni sürümüne sadece yeni oyuncular güncellendi diye 250-300 birim TL para vermek istemeyebilir herkes.

"Kimsenin oynamayacağı oyunları verdiği için baş tacı yapılmasına" Allah aşkına GTA V & Watchdogs 2 & FM 20 gibi oyunlar kimsenin oynamayacağı oyunlar mı siz ciddi misiniz yapmayın hocam tekrar düşünün bence emin olun bu oyunlar iyi oyunlar ve binlerce oynayanı var.

Ha tabikide verilen oyunları beğenip beğenmemenize saygım sonsuz tabikide bu konuda özgürsünüz ama siz verilen oyunların hepsinin "kimsenin oynamayacağı oyunlar" şeklinde düşünüyorsanız her hafta bedava verilen oyunları kütüphanenize eklemezsiniz olur biter saygı duyarım.

Alıntıları Göster
    Ben genelleme yapmıyorum arkadaşın yaptığı genellemenin herkese uygun olmadığını söylüyorum bu nasıl genelleme oluyor

İlk yorumu atan arkadaş çikolatanın nesini beğenmiyorsunuz harika diyor. Sonra başkası çikolata sevmiyorum ama seven vardır diyor. Tekrar ilk arkadaş genelleme yapmayın çikolata harika bir şeydir diyor. Ben de bazı insanlar çikolata sevmeyebilir diyorum hangisi genelleme bunun

Bence yazdıklarımı yanlış okuduğunuz için yanlış anlamışsınız. "Kimsenin oynamayacağı oyunları verdiği için baş tacı yapılmasına" kısmını alıntı yapıp GTA 5 demişsiniz, GTA 5 için böyle bir ifadem yok hatta tam tersini söyledim. Watch Dogs 2 de daha yeni bedava verilmişti zaten. FM 18 de oynanır 15 de oynanır insanlar elinde ne varsa onu oynar doğru bugün Pes 12 bile oynanır paranın yayında donanım da önemli. Ama bu kitle ana hedef kitle değildir bu oyunların alanların büyük çoğunluğu her sene aynı oyunun makyajlısı olduğunu bile bile alır çünkü o ufak farklar onun için yeterlidir.

Epic'e laf edince hemen bir saldırıya uğruyoruz sanki Epic bedava vermesin, boykot edelim bedavaları demişim gibi yorumlar geliyor. Daha yeni bedava verilmiş oyun bedava verildi diye baş tacı yapmaya gerek yok dedim sadece. GTA 5 verildiğinde attığım mesajlar da forumda mevcut indie oyunlara bile bu ne ya 2 lira bunun değeri demedim. Bedava oyunlara lafım(ız) yok şuradaki anlamsız savunmaya laf ediyoruz sadece. Hayır bir de dün FM 20 için de gayet güzel bir bedava dedim ama bugün de gördüğüm yorum karşısında herkes bunu sevmek zorunda değil dedim.

@falldownnn Ben aksini demedim ki "Zaten bedava işi hayır işi değildir, reklamdır. Oyun dağıtıcıları artık Epic üzerinden bedava veriyor ki oyunları oynansın diğer platformlarda daha çok satsın" Sadece sonraki oyunlar için değil aynı oyun için de reklamdır X 2020 oyunu bedava olunca X 2021 sattığı gibi X 2020 de satar. Bu bedava olayını Epic getirdi sonuçta ondan Epic istemese bedava olmaz. Her ne kadar firmalar bedava verseler de bu övgüyü firmadan çok Epic almalı çünkü firma bedava vermek istese Steam'de verirdi Epic'te o olsa da olmasa da bir oyun bedava verilecek zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Charles Bartowski -- 18 Eylül 2020; 17:46:26 >
    |
    |
    Bahsedilenler: falldownnn

• Teğmen
    210 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    MurathanM

quote:

Orijinalden alıntı: Mr Sherlock Holmes

Bedava diye ben de alıyorum hocam ama verdikleri oyunları ya zaten oynamış olduğum için ya da zaten oynamak istemediğim için bir işime yaramıyor.
    Bir tek Celeste deneme imkanım oldu, hatırladığım tek artısı bu.

Para harcayan oyuncu kitlesini çekmek istiyorlarsa cidden sükse yapacak oyun vermeleri lazım. Onlarca ucuz veya eski oyun vereceklerine bir tane Rdr2, Valhalla verseler daha çok ses getirir.
    Bence firmanın stratejisi yeni oyuncuları kendilerine çekmek, şöyle ki ben firmanın bedava oyunlarını alıyorum ama daha 1 tane oyunlarını indirip kurmadım. Steam'de geçmişten gelen bir alışkanlığım var ve hala indirimleri ve oyunları bu platformda kovalıyorum. Ama dediğiniz oyunlar zaten gerçekten yeni çıkan ve satan oyunlar olduğundan nasıl bir anlaşma yaparlar bilemiyorum. Sonuçta bu oyunlar çıkmadan sükse yapan oyunlardı ve yüksek PR çalışmaları yapıldı.

Ama yine benzer bir oyun olan Ancestors oyunu ilk çıktığında steam'de 400 liraya yakın fiyattaydı (fiyat hatırladığım kadarıyla böyleydi) Epic bu oyunu ücretsiz vermişti. Yeni çıkan ve ücretsiz verilen oyunlarda aklıma gelen bir bu örnek var doğrusu.

• Çavuş
    93 Mesaj
    Valla konuya yazılanları okuyunca şok oluyorum bir firma bedava oyun dağıtıyo diye eleştirmek nasıl bi mantık aklım almıyo. Tek yapman gereken 3-4 tık.

Kimi oyunlar eski demiş. E eski olsun sen oyunları hep çıktığı gibi oynayıp mı bitiriyosun. Artı olarak yeni sayılabilecek oyunları dağıtmasının yanında eski olarak adlandırılan oyunlarda gayet kaliteli oyunlar bu günde oynanırlar yani. Tamam dağıttıkları her oyun mükemmel değil ama beğenmediklerinide kütüphanene eklemezsin oynamazsın. İndie oyun dağıtıyo diye kızanlar var e indie oyunlar oyun değil mi? Kaldı ki dağıttıkları indielerde kaliteli indieler. Zaten kütüphanemde olan oyunları dağıttı diye kızanlar var e bilinen populer oyunlar dağıttılar diye adamlar mı suçlu? Hem senin kütüphanende olan benimkinde yok benimkinde olan onunkinden yok. Ne güzel insanlar benim oynadığım oyunları epic sayesinde oynayabiliyo burdaki sıkıntı ne ben bunu anlayamıyorum.

Seni al diye zorlayan yok, almazsan zararında yok, epicten almak istemezsen istediğin oyunu istediğin platformdan alma özgürlüğün hala elinde. Ama sanki epicin bu yaptıklarından zarar görüyomuş gibi davranıp saçma argümanlarla yorumlar yapmak bana saçma geliyo. Verdiği oyunları beğenmezsin kütüphanene eklemezsin saygı duyarım ama bedava olan bişeyi kötülemenin manası ne?

Ha epic bir platform olarak steamden geri hala zaten kimse aksini iddaa etmiyo ancak aynı oyunu epicten indirimle daha ucuza veya direkt bedavaya alabiliyosam neden bu sistemi eleştireyim. Epic sütten çıkmış ak kaşık mı değil. Çok agresif bir politika izliyo, epic exculisive oyunlar çıkarıyo bu bilgisayar gibi özgür bir platformda tekellik yapmaya çalışıyo. Çinli firmaların olayı budur ucuz fiyat, kendine has içerikler ile piyasayı domine edip diğer firmaları öldürüp tekelleşmek bu bencede eleştirilecek bir nokta. Ben ne epicçiyim ne steamci nerden ucuzsa ordan alırım. Umarım ikiside gelişirler ikiside piyasada var olurlar, rekabet ortaya çıkar ve bu sayede biz kullanıcılar kazanırız.
    |
    |

• Teğmen
    210 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    MurathanM

quote:

Orijinalden alıntı: Charles Bartowski

Asıl siz genelleme yapıyorsunuz. Neden sevmemiz gerektiğini kendinize göre demişsiniz arkadaş da herkese göre olmadığını söylemiş. Bedava iyidir güzeldir ama yıllar önce aldığımız veya para etmez diye almadığımız her oyun bedava oldu diye sevinecek değiliz. Sizin durumunuzda GTA 5 Steam kütüphanemde varsa Epic kütüphanemde olması neden bir artı olsun ki. Hitman, Steam kütüphanemde vardı bunun Epicte verilmesi benim için hiçbir artı değil mesela. Yıllardır indirim kovalıyoruz o yüzden az çok hangi oyunun bedava olması önemli anlıyoruz. GTA 5 hâlâ ömrü olduğu için bedava olmasına şaşırıp sevindik mesela. FM 20 için FM oynamamış merak eden biri için güzel ama FM serisini severek oynayanlar 2 ay sonra çıkacak FM 21'i beklediğinden çok vurucu değil. Burada bedava olan oyunun değerinden çok işlevi önemli. Yoksa FM 20 fiyat olarak değerli bir oyun ama istatistikleri verilse 21 çıktıktan sonra oynayan pek olmadığını görürüz. Zaten bedava işi hayır işi değildir, reklamdır. Oyun dağıtıcıları artık Epic üzerinden bedava veriyor ki oyunları oynansın diğer platformlarda daha çok satsın. Çok garip olay Epic bedava oyun vererek kendine kitle kazandırırken o verdiği bedava oyun Steam'de önceye göre daha çok satıyor ve Steam, Epic sayesinde para kazanıyor

Bedavadan şikayetçi değiliz lafımız bedava olmasına değil, lafımız kimsenin oynamayacağı oyunları verdiği için baş tacı yapılmasına.

Alıntıları Göster
    Yani genelleme biraz uzadı gitti kelime seçiminde biraz daha dikkat etmeliydim galiba. Ama bedavaysa herkes alır ben buna genelleme yapmıştım. Burada tabii ki bedavaya sevinip sevinmeme olayı değil, fayda söz konusu bence.

FM20 hakkında da pandemi döneminden dolayı sürecin uzayacağı belirtiliyor. Ayrıca FM21'i bekleyenler için 20'nin ücretsiz olması çok bir şey ifade etmez çünkü dediğiniz gibi bir daha dönüp bakmayacaklar. Hitman örneği de aynı şekilde, online olmayan, ban riski olmayan oyunlar için sadece koleksiyon olur, kütüphane daha zengin gözükür o kadar.

Bunların dışında tutulacak oyun GTA5'tir. GTA'da olası ban ya da bir sıkıntı durumunda oyuna tekrar para vermektense yedekte GTA5 olacağını biliyorum.

Sadece Steam'in daha çok para kazanması olayına kafam yatmadı, kampanyayı kaçıranlar steam üzerinden alır diyorsanız orası ayrı tabii.
    |
    |

• Yarbay
    2951 Mesaj

Umarım biraz daha güncel oyun verirler. O zaman daha çok insanın işine yarar. O oyunları alamayan insanlar için güzel bir fırsat Epic ama biraz da genel kitleye hitap edecek oyun getirmeleri lazım GTA V gibi. O oyunun yaptığı sükseyi geri kalan oyunların tamamı yapmamıştır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Marutan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Epic Games’i bedava oyun verdi diye kötüleyen tek ülkeyiz. Epic Games, bundan sonra size sorupta bedava oyun verecekmiş.

Aynı olay Amazon Prime için de geçerli. 1 ay bedava üyelik veriyor diye başka platformları savunanlar var. Trendyol daha iyiymiş mesela(??).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shrikeen -- 18 Eylül 2020; 18:46:57 >
    quote:

Orijinalden alıntı: Shrikeen

Epic Games’i bedava oyun verdi diye kötüleyen tek ülkeyiz. Epic Games, bundan sonra size sorupta bedava oyun verecekmiş.

Aynı olay Amazon Prime için de geçerli. 1 ay bedava üyelik veriyor diye başka platformları savunanlar var. Trendyol daha iyiymiş mesela(??).

Hocam bizde bunla alakalı hoş bir laf var, deveyi diken insanı öpen yaranır diye. Yazdıklarına çok güzel uyuyor.

|
    |
    cyberpunk sistem gereksinimleri

quote:

Noktayı koyayım hocam asıl siz genelleme yapıyorsunuz

Sizin aldığınız oyunu başkası almamış olabilir, alıp oynayacak zamanı olmamış olabilir sonradan oyunu unutmuş olabilir veya alacak durumu olmayabilir o yüzden bu Epicin verdiği oyunlar nimettir ha verdiği oyunlarda Steamın verdiği normal fiyatı 5-10 TL olan kimsenin yüzüne bile bakmadığı bedava oyunlar değil onunda bilincinde olalım. O oyunları Steam hesabıma kart düşürmek için ekliyordum artık ona bile üşeniyorum o kadar kötüler

FM20 için şunu söyliyim Facebook üzerinde Football Manager grubumuz var üyelerin %99u yabancı diyebilirim ve emin olun ki gözlerimle gördüm herkeste FM20 FM19 veya FM18 yok Danimarkalı bir abimiz var FM12 oynuyor 8 yıldır ve şuan 3000li yıllarda oyunda. Yani artık fiyatı arttığı için ve çok fazla yenilik gelmediği için fanı olan da her sene FM yeni oyununu almıyor. Elinde ne varsa onu oynuyor. Ama FM20'yi diğer FM lerden ayrı tutarım neden çünkü Video Assistant Referee(VAR) sistemi var ve önceki oyunlarda olmayan bir yenilik bu penaltınız verilmedi,ofsayttan gol attınız vs. hemen kontrole gidiyor ve gerçek hayattan daha hızlı bir şekilde karar çıkıyor. Sırf bu devrimsel özelliği yüzünden FM20 en az 2-3 yıl oynanır yeni sürümüne sadece yeni oyuncular güncellendi diye 250-300 birim TL para vermek istemeyebilir herkes.

"Kimsenin oynamayacağı oyunları verdiği için baş tacı yapılmasına" Allah aşkına GTA V & Watchdogs 2 & FM 20 gibi oyunlar kimsenin oynamayacağı oyunlar mı siz ciddi misiniz yapmayın hocam tekrar düşünün bence emin olun bu oyunlar iyi oyunlar ve binlerce oynayanı var.

Ha tabikide verilen oyunları beğenip beğenmemenize saygım sonsuz tabikide bu konuda özgürsünüz ama siz verilen oyunların hepsinin "kimsenin oynamayacağı oyunlar" şeklinde düşünüyorsanız her hafta bedava verilen oyunları kütüphanenize eklemezsiniz olur biter saygı duyarım.

Alıntıları Göster
    Hocam iyi güzel yazmışsınız da sizin o FM 12'yi 8 yıldır oynuyor 3000 li yıllarda dediğiniz kişi FM 12'yi sevdiği ve kariyerini bu şekilde uzatmak istediği için oynuyor. Parası olmadığından yeni seriye geçemediğinden değil. FM 20 ücretsiz verilse de çok oynayacağını sanmıyorum 12'den devam eder. Ben de hâlâ arada sırada CM 03-04 oynarım.

Türkiye'de oyun fiyatlarına rağmen, orijinal oyun satın alma kültürünün az olmasına rağmen çevremde yıllardır FM oynayıp 8-9 yıllık Steam hesaplarında FM'nin bütün serileri bulunan - hepsini de ön siparişle alan - ama hesaplarında "CS:GO" gibi bir oyun bile olmayan kişiler var, sayıları da oldukça fazla. Bu adamların oyunlarla işi yok, sadece FM oynuyorlar ki onu da binlerce saat her sene. FM'nin kemik kitlesini oluşturan oyuncular, her sene ön siparişle veya ilk indirim gördüğünde satın alıyorlar. FM'nin yeni oyun çıkmaya az kalmışken ücretsiz verilmesi oyunun kemik kitlesi için pek bir anlam ifade etmiyor. Oyun zaten satabildiği kadar sattı şimdiye kadar, bu saatten sonra kolay kolay satış yapamaz indirim gördüğünde bile. Satabileceği tek kitle merak edip yeni başlayacak kişiler için olurdu, onlara faydalı oldu. Bu kişilerin %99'u da oyunu indirip 1-2 saat bakıp zor ve karmaşık olduğunu görünce silecek kişiler.

Şuan burada beleş oyun diye coşup ve hesabına ekleyenlerin neredeyse tamamı ne ömürleri boyunca bu FM 2020'yi indirip oynamayacaklarını adım gibi biliyorum. Merak edipte başlamayı düşünen 1-2 kişi varsa onlar indirip deneyecek. Ücretsiz olması güzel bir şey, benim de hoşuma gitti en azından seriyi merak eden insanlar deneme fırsatı bulacaklar ama @Mr Sherlock Holmes hocam yazdığında son derece haklı. Eskidi ve miadı dolan bir oyun.

Verilen en sağlam oyun GTA V'ti doğrusu ve onun sebebi de online olarak hala aktif olarak oynanabiliyor olması. Onun dışında GTA V adını duymayan ve oyunu bir şekilde oynamayan oyuncu zaten yok.

Bu arada tüm oyunları ben de ücretsiz ekliyorum ama henüz hiçbirini oynamadım. İleride bir oyunu merak ettiğimde bakarım Epic Games kütüphanemde varsa indirip denerim, hoşuma giderse Steam üzerinden indirimle satın alırım koleksiyonuma eklerim oradan oynarım. Hoşuma gitmeyen oyunu zaten para verseler de oynamam. Benim için bu işlevi güzel yerine getiriyor Epic Games.
    |
    |
    Bahsedilenler: Mr Sherlock Holmes

• Yarbay
    4209 Mesaj

hocam minimumda dx12 diyor ama win7 ve üstü diyor. benim bildiğim kadarıyla dx12 win10 öncesinde mevcut değil. yani nasıl olacak aydınlatır mısınız? bir şeyleri yanlış mı biliyorum yoksa adamlar mı yanlış yazmışlar. bu oyunu win10 dışında oynayamayacak mıyız?
    |
    |
    b0Ni kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

- MSI GT72 2QE Dominator Pro Kullanıcısı -
    Intel Core i7-4720HQ || NVIDIA GeForce GTX980M 8GB || 16GB DDR3L 1600MHz || SuperRAID 256GB SSD || 1TB 7200Rpm HDD || 17.3" Full HD
    Cooler Boost 3 || SteelSeries Engine || Audio Boost 2 || Killer Ethernet + Wifi
  • Yüzbaşı
    425 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sroad

hocam minimumda dx12 diyor ama win7 ve üstü diyor. benim bildiğim kadarıyla dx12 win10 öncesinde mevcut değil. yani nasıl olacak aydınlatır mısınız? bir şeyleri yanlış mı biliyorum yoksa adamlar mı yanlış yazmışlar. bu oyunu win10 dışında oynayamayacak mıyız?
    Daha sonra Windows 7'ye destek geldi.
    https://www.donanimhaber.com/Windows-7-ye-DirectX-12-destegi-geldi--108787
    quote:

Orijinalden alıntı: -YLCN

RDR 2 epic te kuponla 140 TL ye geliyor. Almaya değer mi?
    Oyun çok güzel, 240 TL'ye almıştım ben kuponsuz zamanında. Her bir kuruşuna değer. 140 TL çok iyi fiyat indirip oynayacaksanız şuan alın gitsin. Vaktiniz yoksa sonra oynamak için alıyorsanız bekleyebilirsiniz.
    |
    |

Çok güzel oldu bu. Ama rdr2de de 1060 önerilen açıklamışlardı 1070 ile ultra 30 fpsi zpr görüyordum. Umarım 50-60 fps alabilirim. Beklentilerimiz çok büyük bu oyundan.

Önerilen grafik ayarlari ultra anlamına gelmiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Arthur.Morgan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Daha kaliteli oyunlar istemek kötülemek mi oluyor?
    |
    |
    Shrikeen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Bgrn7

Önerilen grafik ayarlari ultra anlamına gelmiyor.
    Önerilen ayarlar hangi ayarlar hangi fps değeri için veriliyor peki? Bilmek çok iyi olur benim için.

Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,844
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.