Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

12 Kayıtlı Üye (6 Mobil) ve 49 Misafir (29 Mobil) - 26 Masaüstü35 Mobil1 iOS13 Android
5 sn
266.616
Cevap
2.078
Favori
13.225.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 18 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 10519
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2620
  • Ortalama Mesaj Aralığı 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 11
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1784
  • Favoriye Eklediklerim 2113
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • b0Ni (3973 mesaj) Johnny Silverhand (3304 mesaj) XanthiN (2620 mesaj) Noctivagant (2505 mesaj) saintroyo (1904 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (107382 mesaj) Mobil (35120 mesaj) Tablet (3664 mesaj) (73 mesaj) Mini (9047 mesaj) Uygulama (5045 mesaj)
  • @
343 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    2951 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Winter Is Coming

gelmicek

Alıntıları Göster
    1 sene anlaşma ile kalıyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Marutan

Epic Games bedava oyun veriyor beğenmiyorsunuz. Oyun istediği kadar eski ya da yeni olsun, diğer platformlarda ücretli mi? Cevabınız "Evet!" ise olay bitmiştir.
    Zaten oynamış olduğumuz eski oyunlar ile çıktığında ilgimizi çekmediği için almadığımız oyunları vermesinde ben bir artı göremiyorum. Sadece oyunları denemek isteyenler ile oyunlara fazla para harcamayan insanlara yarıyor

Hocam kuponlar 1 Kasım’a kadar kullanılabiliyor, yılbaşı indirimine kadar yetişmez yani

|
    |
    John Sheppard kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Fan Club
  • Yarbay
    4820 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: MuharremAylar

Epic'in 23 Ekim'de vereceği kupon tekrar eden türden mi olacak tek sayılı mı?
    Hocam Rocket League ile verilen kupondan bahsediyorsanız 23 Ekim’de değil 23 Eylül - 23 Ekim tarihleri arasında verilecek

|
    |

Fan Club
  • Yüzbaşı
    518 Mesaj
    Epic Arjantin’de Crysis 6$ ~ 45 TL

|
    |
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: darkinight

Arkadaşlar merhaba steam hesabımı satmak istiyorum burada paylaşabilir miyim
    >> İkinci El >> PC >> Hesap bölümüne ilan açman gerekli:
    https://forum.donanimhaber.com/forumid_2415/tt.htm
    |
    |

CPU: AMD Ryzen 5 2600 | GPU: MSI RX 5700 MECH GP Edition | RAM: GSKILL 2x8GB Ripjaws V 3000MHz CL16 | Anakart: MSI B450-A PRO | SSD: Samsung 860 EVO 250GB | M.2 SSD: James Donkey JD1024 1TB | HDD: Seagate Barracuda 2TB | Kasa: Cooler Master MasterBox MB520 | Monitör: Samsung C27HG70 | Fare: Logitech G102 Prodigy | Klavye: James Donkey 610S Red Switch | Kulaklık: SteelSeries Arctis 3 2019 Edition | Pad: GamePower GP700 RGB | Gamepad: Microsoft Xbox 360 Controller | Ses Sistemi: Logitech Z506 5+1 | Telefon: iPhone 7 32GB
  • Teğmen
    210 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    MurathanM

Siz genelleme yapıyorsunuz ama ücretsiz oyunları almayan kaç kişi vardır acaba? Ben de oyunlara fazla para harcamıyorum, indirimleri bekliyorum ama GTA 5 steam kütüphanemde varken neden Epic Games kütüphanemde olmasın ki? Ben bunu artı olarak görüyorum. Sonuçta bu zamana kadar görülmemiş bir hizmet veriyor adamlar.
    |
    |
    Mr Sherlock Holmes kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Oyuncuların satın alma politikası değişecek mi dersin?
    |
    |
    John Sheppard kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Monster Abra A5 V15.6.4 Intel Core i7 10750H | 16 GB(2x8GB) SAMSUNG DDR4 2933MHz | 512GB SAMSUNG PM981a M.2 SSD | 4GB GDDR6 nVIDIA® GeForce® GTX1650 (Refresh 2020 Sürümü) | 15,6 inç; FHD 1920x1080 120Hz IPS Mat LED Ekran | Corsair Harpoon RGB Wireless Kablosuz Gaming Mouse | Monster Pusat Gaming Mousepad
  • Teğmen
    165 Mesaj
    Arkadaşlar bilmiyorum daha önce yazıldı mı ama Microsoft Store'da EA Play aylık 12 yıllık 65 lira olarak gözüküyor.
    https://www.microsoft.com/tr-tr/p/ea-play/CFQ7TTC0K5DH/0004?SilentAuth=1&wa=wsignin1.0&rtc=1&activetab=pivot%3aoverviewtab

Orijinalden alıntı: Marutan

Siz genelleme yapıyorsunuz ama ücretsiz oyunları almayan kaç kişi vardır acaba? Ben de oyunlara fazla para harcamıyorum, indirimleri bekliyorum ama GTA 5 steam kütüphanemde varken neden Epic Games kütüphanemde olmasın ki? Ben bunu artı olarak görüyorum. Sonuçta bu zamana kadar görülmemiş bir hizmet veriyor adamlar.
    Asıl siz genelleme yapıyorsunuz. Neden sevmemiz gerektiğini kendinize göre demişsiniz arkadaş da herkese göre olmadığını söylemiş. Bedava iyidir güzeldir ama yıllar önce aldığımız veya para etmez diye almadığımız her oyun bedava oldu diye sevinecek değiliz. Sizin durumunuzda GTA 5 Steam kütüphanemde varsa Epic kütüphanemde olması neden bir artı olsun ki. Hitman, Steam kütüphanemde vardı bunun Epicte verilmesi benim için hiçbir artı değil mesela. Yıllardır indirim kovalıyoruz o yüzden az çok hangi oyunun bedava olması önemli anlıyoruz. GTA 5 hâlâ ömrü olduğu için bedava olmasına şaşırıp sevindik mesela. FM 20 için FM oynamamış merak eden biri için güzel ama FM serisini severek oynayanlar 2 ay sonra çıkacak FM 21'i beklediğinden çok vurucu değil. Burada bedava olan oyunun değerinden çok işlevi önemli. Yoksa FM 20 fiyat olarak değerli bir oyun ama istatistikleri verilse 21 çıktıktan sonra oynayan pek olmadığını görürüz. Zaten bedava işi hayır işi değildir, reklamdır. Oyun dağıtıcıları artık Epic üzerinden bedava veriyor ki oyunları oynansın diğer platformlarda daha çok satsın. Çok garip olay Epic bedava oyun vererek kendine kitle kazandırırken o verdiği bedava oyun Steam'de önceye göre daha çok satıyor ve Steam, Epic sayesinde para kazanıyor

Bedavadan şikayetçi değiliz lafımız bedava olmasına değil, lafımız kimsenin oynamayacağı oyunları verdiği için baş tacı yapılmasına.

• Binbaşı
    1136 Mesaj
    Resident Evil 3 130 TL olmuş almaya değer mi?
    https://store.steampowered.com/app/952060/Resident_Evil_3/

Im Arwen. Telin le thaed. Lasto beth nîn, tolo dan nan galad...
  • Yarbay
    3378 Mesaj

Xbox için hocam. Xbox'ta fiyat hep 65 tl'ydi zaten.
    |
    |
    GameOver159 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: psycho90

Hocam kuponlar 1 Kasım’a kadar kullanılabiliyor, yılbaşı indirimine kadar yetişmez yani
    Her indirim döneminde yeni kuponlar veriyorlar ya?
    |
    |

Epic Games @SheppaRD_TR | Rockstar Social Club @SheppaRD_TR

Blizzard Battle.net @SheppaRD#21694 | Xbox Live @SheppaRD#3244
  • Binbaşı
    1569 Mesaj

Oyun güzel ama 6-7 saatte bitirip bir daha yüzüne bakmazdım muhtemelen. O yüzden bence 130 TL bile verilmez. İlk gününde 259 TL veren arkadaşlarım mevcut Steam üzerinde. Hepsi 15-20 saat civarı oynamış (muhtemelen online modunun hatrına), bir daha da dediğim gibi yüzüne bile bakmamış. Bu bile benim 15 saate 259 TL vermemem için geçerli bir sebep. Kaldı ki online moduna da girmem bile, 10 saate bitiririm oyunu. Resident Evil fanıysanız veya çok zenginseniz iyi fiyattır belki de.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Arwen Undomiel kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2812 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: AIK

Oyuncuların satın alma politikası değişecek mi dersin?
    Epic yüzünden politika mı kaldı? Orta doğu gibi kartlar sürekli yeniden dağıtılıyor

Epic Games @SheppaRD_TR | Rockstar Social Club @SheppaRD_TR

Blizzard Battle.net @SheppaRD#21694 | Xbox Live @SheppaRD#3244
  • Binbaşı
    1430 Mesaj
    Crysis Remastered PC'de denuvo kullanıyormuş Crytek bu oyundan para kazanabileceğini zannediyor herhalde...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SakuraiTomoki -- 18 Eylül 2020; 17:6:57 >
    İNTEL CORE İ5 10500 CPU STOK 3.1 GHZ- TURBO BOOST 4.5 GHZ / 16 GB TeamGroup T-FORCE VULCAN TUF DDR4 3200 MHZ RAM /GİGABYTE Z-490M LGA1200 MOTHERBOARD /GALAX RTX 2070 EX 8 GB 256 BİT GPU / CORSAİR FORCE LE 120 GB SSD / SEAGATE 3.5" 1TB BARRACUDA SATA 3.0 64MB 7200 RPM HDD / FSP WINDALE 4 CPU COOLER
  • Yüzbaşı
    411 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Charles Bartowski

Asıl siz genelleme yapıyorsunuz. Neden sevmemiz gerektiğini kendinize göre demişsiniz arkadaş da herkese göre olmadığını söylemiş. Bedava iyidir güzeldir ama yıllar önce aldığımız veya para etmez diye almadığımız her oyun bedava oldu diye sevinecek değiliz. Sizin durumunuzda GTA 5 Steam kütüphanemde varsa Epic kütüphanemde olması neden bir artı olsun ki. Hitman, Steam kütüphanemde vardı bunun Epicte verilmesi benim için hiçbir artı değil mesela. Yıllardır indirim kovalıyoruz o yüzden az çok hangi oyunun bedava olması önemli anlıyoruz. GTA 5 hâlâ ömrü olduğu için bedava olmasına şaşırıp sevindik mesela. FM 20 için FM oynamamış merak eden biri için güzel ama FM serisini severek oynayanlar 2 ay sonra çıkacak FM 21'i beklediğinden çok vurucu değil. Burada bedava olan oyunun değerinden çok işlevi önemli. Yoksa FM 20 fiyat olarak değerli bir oyun ama istatistikleri verilse 21 çıktıktan sonra oynayan pek olmadığını görürüz. Zaten bedava işi hayır işi değildir, reklamdır. Oyun dağıtıcıları artık Epic üzerinden bedava veriyor ki oyunları oynansın diğer platformlarda daha çok satsın. Çok garip olay Epic bedava oyun vererek kendine kitle kazandırırken o verdiği bedava oyun Steam'de önceye göre daha çok satıyor ve Steam, Epic sayesinde para kazanıyor

Bedavadan şikayetçi değiliz lafımız bedava olmasına değil, lafımız kimsenin oynamayacağı oyunları verdiği için baş tacı yapılmasına.

Alıntıları Göster
    Noktayı koyayım hocam asıl siz genelleme yapıyorsunuz

Sizin aldığınız oyunu başkası almamış olabilir, alıp oynayacak zamanı olmamış olabilir sonradan oyunu unutmuş olabilir veya alacak durumu olmayabilir o yüzden bu Epicin verdiği oyunlar nimettir ha verdiği oyunlarda Steamın verdiği normal fiyatı 5-10 TL olan kimsenin yüzüne bile bakmadığı bedava oyunlar değil onunda bilincinde olalım. O oyunları Steam hesabıma kart düşürmek için ekliyordum artık ona bile üşeniyorum o kadar kötüler

FM20 için şunu söyliyim Facebook üzerinde Football Manager grubumuz var üyelerin %99u yabancı diyebilirim ve emin olun ki gözlerimle gördüm herkeste FM20 FM19 veya FM18 yok Danimarkalı bir abimiz var FM12 oynuyor 8 yıldır ve şuan 3000li yıllarda oyunda. Yani artık fiyatı arttığı için ve çok fazla yenilik gelmediği için fanı olan da her sene FM yeni oyununu almıyor. Elinde ne varsa onu oynuyor. Ama FM20'yi diğer FM lerden ayrı tutarım neden çünkü Video Assistant Referee(VAR) sistemi var ve önceki oyunlarda olmayan bir yenilik bu penaltınız verilmedi,ofsayttan gol attınız vs. hemen kontrole gidiyor ve gerçek hayattan daha hızlı bir şekilde karar çıkıyor. Sırf bu devrimsel özelliği yüzünden FM20 en az 2-3 yıl oynanır yeni sürümüne sadece yeni oyuncular güncellendi diye 250-300 birim TL para vermek istemeyebilir herkes.

"Kimsenin oynamayacağı oyunları verdiği için baş tacı yapılmasına" Allah aşkına GTA V & Watchdogs 2 & FM 20 gibi oyunlar kimsenin oynamayacağı oyunlar mı siz ciddi misiniz yapmayın hocam tekrar düşünün bence emin olun bu oyunlar iyi oyunlar ve binlerce oynayanı var.

Ha tabikide verilen oyunları beğenip beğenmemenize saygım sonsuz tabikide bu konuda özgürsünüz ama siz verilen oyunların hepsinin "kimsenin oynamayacağı oyunlar" şeklinde düşünüyorsanız her hafta bedava verilen oyunları kütüphanenize eklemezsiniz olur biter saygı duyarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Impakt -- 18 Eylül 2020; 17:13:55 >

• Yarbay
    3378 Mesaj

Epic'ten aldıkları para ve şirketin görünürlüğünün artması onlar için yeterli bence. Parayı konsol sürümlerinden kazanmayı hedefliyorlar muhtemelen.
    |
    |
    SakuraiTomoki kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Öncelikle oyunları artık Epic değil, firmalar ücretsiz veriyor. Geçen hafta yapılan bir röpotajda "bedava vermek için sıraya girmiş o kadar çok firma var ki hangi sırada olması gerektiğine karar veremiyoruz." diyordu.
    Bu yöntem ile Epic'te, firma da karşılıklı kazanıyor.

FM20 zaten eski ya da bağımlı oyuncular için değil, FM ye hiç para vermemiş, bedava olsa bakarım dedikleri kesime oyunu tanıtmak amaç. Eskiyi verelim beğenirse FM21 i alsın mantığı. Bunu bir çok oyunda gördük. Borderlands 3 öncesi bd2 yi vermesi, watch dogs:legion öncesi wd2 vermesi gibi.

NBA20 yı 20 tl den verip, peşine nba21 çıkarmak ile aynı mantık.
    |
    |
    Charles Bartowski kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bedava diye ben de alıyorum hocam ama verdikleri oyunları ya zaten oynamış olduğum için ya da zaten oynamak istemediğim için bir işime yaramıyor.
    Bir tek Celeste deneme imkanım oldu, hatırladığım tek artısı bu.

Para harcayan oyuncu kitlesini çekmek istiyorlarsa cidden sükse yapacak oyun vermeleri lazım. Onlarca ucuz veya eski oyun vereceklerine bir tane Rdr2, Valhalla verseler daha çok ses getirir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr Sherlock Holmes -- 18 Eylül 2020; 17:21:53 >
    |
    |
    Marutan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Cancer Clinical Trials
Ekonomi
Masal Oku
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.