Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Shy person Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 32 Misafir (18 Mobil) - 15 Masaüstü18 Mobil12 Android
5 sn
265.276
Cevap
2.062
Favori
12.815.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 24 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 10494
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2592
  • Ortalama Mesaj Aralığı 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1758
  • Favoriye Eklediklerim 2095
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • b0Ni (3963 mesaj) Johnny Silverhand (3302 mesaj) XanthiN (2592 mesaj) Noctivagant (2492 mesaj) saintroyo (1904 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (106343 mesaj) Mobil (34961 mesaj) Tablet (3664 mesaj) (73 mesaj) Mini (8996 mesaj) Uygulama (4896 mesaj)
  • @
Giriş
    294 Mesaj
    Steam o arada bazı oyunlara sağlam indirim yapmış ancak şuanda kimsenin umrunda değil :)
    |
    |

Orijinalden alıntı: Sp!deR

https://store.steampowered.com/agecheck/app/604540/

$40'ı 61₺ almışlar. Fiyatın artacağını sanmıyorum ama meraklısına.
    Bu oyunun fiyatı artmaz gibi duruyor ama kupon cart curt işleri yoksa tavsiyem şudur: Eğer bir oyunu bekliyorsanız ama nasıl çıkacağından emin değilseniz verin parasını alın. Sonra oyun çıksın bekleyin 5-10 gün hiç girmeyin oynanışlara bakın yorumlara bakın. Onlar da yetmediyse indirin 1 saat 55 dakika oynayın baktınız oyun bozuk basın iadeyi. Ben Horizon'ı sistemim min ayarları sağlamadığı halde aldım. Dedim bozuksa basarım iadeyi ki basacaktım sonra bir deneyeyim dedim Odyssey'den iyi performans aldım. O fiyatı görünce alamasaydım Horizon'ı 50 sene alamazdım daha. Dün zamlanan başka oyun vardı 505 Games görünce fiyat artışı olacağı kesindi oynayacağım bir oyun olsa direkt alırdım.

FM 20 bedava için gayet güzel pek ilgimi çekmese de seveni bol. Epic zaten bedava ve kupon platformu oldu onun dışında en ufak bir artısı yok. FM 20'yi kardeşim indirmeye çalışıyor indirme yaptığını fark etmedim bile o derece yavaş ve sorunlu iniyor, indirince boşta kasması falan sorunu bol. O yüzden Epic bedava ve kupon dışı olunca iş yapamıyor. Watch Dogs 2 geçende baya ses getirerek geldiğinden şimdi pek etki yapmamıştır anca kaçıranlar alır. Bedava oyun tekrar bedava olarak verilince neden bilmiyorum ama sinir oluyorum o haftayı boş geçsinler, aman bir hafta da boş geçsinler derim hiç umurumda olmaz.
    |
    |

• Yarbay
    7096 Mesaj

senaryo fasa fiso hocam bu tarz oyunlarda zaten 3-5 yazıdan başka birşey yok senaryoda :)
    sandbox oyunda zevk alırsınız 1800 de ama dediğim gibi ana oyun tam zevki vermiyor çünkü oyun güzel ve ana oyunu oynadıkça keşke dlc leri de alsaydım diyorsunuz
    biraz tuzlu oluyor complete edition. bahar indiriminde ülkeyi ukrayna yapıp almıştım complete baya güzel oyun 100 saat kadar oynadım
    yıl sonuna doğru yeni harita çıkacak o zzaman bir süre daha oynarım

bunun harici bir süre daha bekleyin ubi oyunları zaten büyük indirimler alıyor bununda düşecek fiyatı illaki
    |
    |
    The Frost kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ryzen 9 3900x | ASUS ROG x570-f | ASUS ROG RTX 2080 SUPER | Gskill Neo 32GB | MSI AG32CQ 31.5" 2K 144Hz
    Steam | Playstation 4 Pro | Xbox One X
    MacBook Pro 15" Touchbar | Huawei Y9 Prime
    BMW 1.16i | Opel Astra J
  • Yüzbaşı
    478 Mesaj
    Rdr2 yi Ukrayna VPN ile 100 lira arkadaşlar ortaya cikin da,meyve veren ağacı taslayin.
    Ya da ac oddyses 20 liraya getirme metodları
    Ya da star wars Jedi fallen orderi Arjantin VPN ile 40 liraya getirmeler falan
    Yok eski oyunları veriyormus,yok batıya kazandırıyormus
    Neticeye bak.
    Epicden cebinden aldığın oyunlar 100 lirayı geçmiyor kaldiki adamlar haftaya da kupon verecek,(beleş oyun karşılığında)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    3420 Mesaj

Asıl sorulması gereken soruları soruyorsunuz hocam, yapmayın
    |
    |
    b0Ni kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: SakuraiTomoki

Meyve veren ağaç taşlanırmış hocam verilen oyunların çoğu eski (bence çok eski oyunlar değilller) oyunlar olmalarına rağmen kaliteli ve oynanabilecek yapımlar. Verdikleri kuponlar sayesinde çoğu oyunu da çok uygun fiyatlara alabildik. Steam'da Horizon 275TL'ye çıkarken, Epic'te oyunun fiyatı geç güncellendi ve çoğu kişi 75TL'ye oyunu alabildi, Detroit Become Human gibi bir oyunu 20TL'ye alabildik bunun bir sürü örneği var. Daha ne yapsınlar anlamadım.
    Steam'de de 77 TL'ye çıktı oyun, 275 TL'ye değil. Zaten alanların çoğu da Steam'den 77 TL'ye aldı Türkiye'de. Steam 1 gün sonra fiyat güncellerken, Epic Games 2 gün sonra güncelledi.

Epic Games @SheppaRD_TR | Rockstar Social Club @SheppaRD_TR

Blizzard Battle.net @SheppaRD#21694 | Xbox Live @SheppaRD#3244
  • Binbaşı
    1012 Mesaj
    Epic Bey napıyosunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: John Sheppard

Steam'de de 77 TL'ye çıktı oyun, 275 TL'ye değil. Zaten alanların çoğu da Steam'den 77 TL'ye aldı Türkiye'de. Steam 1 gün sonra fiyat güncellerken, Epic Games 2 gün sonra güncelledi.

Alıntıları Göster
    Çıktı derken yükseldi demek istedim hocam cümle düşüklüğü oldu biraz. Birde burada hatırlarsanız Steam fiyatı yükselttikten sonra alamayan çoğu oyuncu Epic'in fiyatı geç yükseltmesinden faydalandı oyunu düşük fiyattan alabildi bunu da unutmayalım...

|
    |

• Yüzbaşı
    407 Mesaj
    FM oyunlarini kolay kolay bedava bulamazsiniz, bir FM sever olarak 16 18 aldim 19 20 pas gectim, 20yi korsanda ve sonrada xbox game passde oynuyordum yeni gelen VAR ozelligiyle olsun, taktik yenilikleriyle olsun FM20 sizi 2 3 sene oynatir her sene ciktigi gibi alicam fani degilseniz. Epice bunu basardigi icin tesekkur ederiz. Bu arada FM12 oynayip 3000li yillara gelen bir abimiz var oyunda yabanci Danimarkaliydi galba bir abimiz o kadar bela bir oyundur

Ufak not: Oyunda 2019-2020 sezonunda Seri'ye 20mil€ , Leminaya 15mil€ , Ndiayeye 10mil€ bonservis verip aliyor Galatasarayi yoneten yapay zekamiz Galatasaray para basiyor resmen oyunda.

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Hakimichi-kun

Asıl sorulması gereken soruları soruyorsunuz hocam, yapmayın
    2021 sürümü Epic Excl. olarak çıkıyormuş bir de.
    |
    |
    Yahu buradaki bazi insanlari anlamakta guc. Yok efendim epic eski oyunlari veriyormus yok fm21 i versin yok bilmem ne. Adamlar ucretsiz aaa oyun veriyor yine yaranamiyor. Ucretsiz olmasa bile anno 1800, rdr2, ac odessey gibi guncel oyunlari uygun fiyata veriyor.daha ne olsun Allah askina?

• Yarbay
    4782 Mesaj

Hocam Watch Dogs 2 gelmiş Epic’e ücretsiz, başlarsın artık herhalde

@FORZAFATHER

Fan Club
  • Binbaşı
    1074 Mesaj
    FM20 hmmm... şu benim kendimi 16 yaşında olarak oyuna Genç Takımına dahil ettiğim EA FM 14'de şu an 36 yaşındayım, 200 Milli Maçım var... 2 senelik kontarım var, jübilemi yapayım bütün zamanlar rekorlarını altüst etmiş olarak ondan sonra bu FM20 bir bakabilirim.

Ama WD2 güzel... bedava değilde 5TL den satsa köşeyi dönerdi herhalde bu verdikleri bedava oyunlardan...?
    |
    |

Helal olsun Epic'e. Fakir dostu :P FM2020 ve Watch Dogs 2 benim bildiğim ikisi 500 lira civarında ama Epic'te ücretsiz..
    |
    |

Adamların haftaya verdikleri oyun da klasik bir oyunun remastarı ve daha oyun çıkar çıkmaz veriyorlar.

Millet RDR 2, AC Valhalla filan dağıtsın bekliyor artık Epic'ten anlaşılan
    pharm4vita kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Fm 2020 ücretsiz olmuş, yapacak bişey yok işden istifa ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Afusan -- 17 Eylül 2020; 21:15:40 >
    |
    |

Bu yazıyı görene kadar üstün körü baktığım için eski RollerCoaster Tycoon 3'ü verdiklerini zannediyordum, oyunun remaster'ını çıktığı gün hediye etmeleri süper olmuş.
    |
    |
    Hakimichi-kun kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yetmez bedava RDR2 isteriz.

|
    |
    pharm4vita kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ahah, Eyvallah hocam. Ama Ubisoft'un rezil etkinliğinde almıştım zaten. Artık season pass alınmalı mı, alınmamalı mı onu düşünüyorum. Kütüphane de karman çorman oldu zaten, bazı oyunlardan 2 tane falan var.

Tabii Epic'in bedavasını da ekledik yine.
    |
    |
    psycho90 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Hakimichi-kun

Adamların haftaya verdikleri oyun da klasik bir oyunun remastarı ve daha oyun çıkar çıkmaz veriyorlar.

Millet RDR 2, AC Valhalla filan dağıtsın bekliyor artık Epic'ten anlaşılan
    Roller Coasterdı galba valla o da güzel oyun yaşa Epic
    |
    |
Canlı Tv izle
kripto para haberleri
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
2,797
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.