Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

7 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 22 Misafir (5 Mobil) - 21 Masaüstü8 Mobil3 Android
5 sn
273.889
Cevap
2.139
Favori
13.926.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 25 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 10697
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2751
  • Ortalama Mesaj Aralığı 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 10
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1863
  • Favoriye Eklediklerim 2186
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • b0Ni (4032 mesaj) Johnny Silverhand (3327 mesaj) XanthiN (2751 mesaj) Noctivagant (2516 mesaj) saintroyo (1905 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (113893 mesaj) Mobil (36039 mesaj) Tablet (3664 mesaj) (73 mesaj) Mini (9357 mesaj) Uygulama (5045 mesaj) (67 mesaj)
  • @
395 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    6538 Mesaj

Bana da 70-90 arası gibi geliyor.
    Bilmiyorum çıkınca bakacağız umarım optimizasyonu güzel herkesin güzelce oynayabileceği bir oyun yapar cdpr
    |
    |
    Round Robin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4804 Mesaj
    Her şey iyi de i7-4790 or R3-2200G kısmını anlamadım. Nasıl bunlar birbirine denk olabiliyor?

Edit : Cyberpunk 2077 Sistem Gereksinimleri için yazdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi torkema61 -- 18 Eylül 2020; 22:28:43 >
  • Yarbay
    3992 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: torkema61

Her şey iyi de i7-4790 or R3-2200G kısmını anlamadım. Nasıl bunlar birbirine denk olabiliyor?

Edit : Cyberpunk 2077 Sistem Gereksinimleri için yazdım.
    İntel 4/8 ddr3 amd ise 4/4 ve ddr4, amd 3200g daha yeni nesil bir işlemci, intel 4790 ise eski nesil.
  • Yarbay
    4804 Mesaj

Bende i3-8100 var 4/4 ddr4 ama 4790 kullanan arkadaşım benden çok daha iyi sonuç alıyor. Öneride biraz daha güncel tutulabilir, denk olması açısından 7500 veya 8100 önerilebilirdi diye düşündüm.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    keremec kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3992 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: torkema61

Bende i3-8100 var 4/4 ddr4 ama 4790 kullanan arkadaşım benden çok daha iyi sonuç alıyor. Öneride biraz daha güncel tutulabilir, denk olması açısından 7500 veya 8100 önerilebilirdi diye düşündüm.
    Adamlar gitmiş ekran kartına R9 Fury falan yazmış artık nerden buldularsa o kartı Çoğu oyunun gereksinimleri tutarsız ve baştan savma oluyor. Ubisoft mesela yeni çıkan oyunlarında her ön ayar, çözünürlük ve kare hızı için ayrı konfigürasyon veriyor. Diğer firmalar neden böyle yapmıyor anlamış değilim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremec -- 18 Eylül 2020; 23:1:14 >
  • Binbaşı
    1283 Mesaj
    ooo FM konusu geçmiş BMP98'lerden evveliyatını Gerhard Köhlerini ves. bildiğimden benim konum dalardım ama Üniversite Tezi gibi yazılar yazmışsınız dalamayacağım!
    Kim okuyacak o kadar yazıyı...?
    |
    |
  • Yarbay
    4804 Mesaj

Bu bana da baştan savma geldi ya valla doğru diyosun. Gtx 780, i7-4790 nedir ya :D insan şunu güncel tutar zor bişey olmasa gerek

|
    |
    keremec kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3992 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: MuharremAylar

Windows store'dan gamepass ile indirdiğim Outer Worlds oynarken oyunu normal kapatmak yerine alt+f4 yaptım. Xbox app açıldı, uygulama güncelleme verdi. Yok güncelleme dedim kapattım, bir an outer worlds gitti oyunlar klasöründen. Oyunu pc'de hiçbir yerde bulamıyorum ama c'de (normalde olduğu yer) hiçbir alan açılmadı. Kısayolu hala masaüstümde duruyor, oyunu pc'de hiçbir yerde bulamıyorum ama c'de hala eksik alan var bundan. Ne yapmalıyım? Disk savy ve ccleaner ile taradım c'yi o da bulamadı oyunu.

Eğer c ye kurduysanız lokasyonu "C:\Program Files\WindowsApps" içinde bir yerde, onun dışında geçmiş olsun. Size yardım etmek için dosyanın lokasyonunu ararken en az 5-6 ay önce bitirip sildiğim final fantasy xv in dosyalarının hala silinmediğini keşfettim. Ssd de gereksiz yere 60 gb yer kaplıyormuş.

Onun dışında ben bu oyunu oynarken 2 kere 100mb güncelleme gelmişti ve her seferinde baştan indirmeye başlamıştı oyunu. İptal etseniz de yer açılmıyordu, mecbur baştan indirmek gerekiyordu. Bırakın indirsin yoksa yer tutar öyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremec -- 18 Eylül 2020; 23:17:17 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    479 Mesaj
    Bi Dishonored fırsatı da benden olsun.
    2games te Dishonored ilk oyun CORVO kodunu kullanarak 5,07 tl ye alınabiliyor. Fırsat 19.09.2020 19.00 a kadar geçerli.
    Steam de historical low 5,79 tl ama 2019 da gelmiş, bir daha da zor görür sanırım..

• Yarbay
    5980 Mesaj

Zamanında ben de ucuz diye standart sürümü almıştım sonra ek paketler için bir standart oyun parası daha verip Definitive Edition aldım. Alınacaksa Definitive Edition tavsiye ederim. Hikayenin bütün bilinmeyenleri ek paketlerde.
    |
    |
    Knight of Rose kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2468 Mesaj
    Sea of Thieves indirime girmiş alınır mı sizce? 2 kişi beraber oynıcaz.
  • Er
    12 Mesaj

Öyle hardcore oynamayacaksanız alınır hocam çok iyi fiyat hardcoredan kastım sırf 4 kişi ekip yapıp full grind yapanlar var

|
    |
    Mathers kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4255 Mesaj

teşekkürler hocam. haber yeni de değilmiş ben duymamışım bunu. win7 desteği de bitti diye biliyorum, herhalde son bir dx12 açıklayıp konuyu tamamen kapatmışlar.
    |
    |
    Round Robin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    22294 Mesaj
    |
    |
  • Binbaşı
    1283 Mesaj
    LA Noire Complete 2,69€ bilmem ucuzmudur... TR fiyatlarına göre
    Rockstar Game Launcher
    https://www.cdkeys.com/pc/games/l-a-noire-pc-cd-key
  • Yarbay
    4964 Mesaj
    Cyberpunk 2077 DLSS 2.0 desteği ile geleceği için RTX kartlarda daha yüksek FPS alınır.
    |
    |
  • Teğmen
    156 Mesaj
    Cyberpunk 2077'den kaç fps alacağını merak edenler Horizon Zero Dawn testlerine bakabilir çünkü ikisi de aynı gereksinimleri istiyor. Büyük ihtimal CDPR, PS4'te oynanılabilir olması için gereksinimleri düşük tuttu. HZD'nin optimizasyonu kötü olduğu için HZD'den biraz daha fazla fps alacağımızı düşünüyorum. GTX1060'la lowda oynayacağım diye endişeleniyordum ama high 1080p 60fps ümit ediyorum şu an.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sanmıyorum -- 19 Eylül 2020; 10:19:43 >
  • Teğmen
    180 Mesaj

Hocam bende sırf düzgün oynayamayacağımdan korktuğum için preorder almıyorum. 970M ekran kartı var 1080p 30 fps üstü alcağımı bilsem yeter.
    |
    |
    Sanmıyorum kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1973 Mesaj
    steam puan mağazasina yeni şeyler eklemiş sanirim yakın zamanda sale olucak
    |
    |
  • Teğmen
    136 Mesaj

|
    |
    akif15 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
Pubg mobile uc
konkasör
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,875
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.