Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: korsan2012 , WBC , dogerli , nosfecagri , PhyTech , messout Daha Az
6 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 38 Misafir (20 Mobil) - 22 Masaüstü22 Mobil14 Android
5 sn
267.936
Cevap
2.087
Favori
13.317.070
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 46 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 10562
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2639
  • Ortalama Mesaj Aralığı 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1802
  • Favoriye Eklediklerim 2126
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • b0Ni (3981 mesaj) Johnny Silverhand (3311 mesaj) XanthiN (2639 mesaj) Noctivagant (2505 mesaj) saintroyo (1904 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (108551 mesaj) Mobil (35267 mesaj) Tablet (3664 mesaj) (73 mesaj) Mini (9106 mesaj) Uygulama (5045 mesaj)
  • @
357 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    3053 Mesaj

Total War dışındaki oyunların hepsi eskimiş ve fiyatı düşmüş olan oyunlar yalnız.
    |
    |
    John Sheppard kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: The Frost

DLC olmadan gideri var mıdır hocam? Köftesiz hamburger gibi mi olur yoksa?
    Gideri var ama köftesiz hamburger gibi olacaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    epic yine costu
    patron cildirdi sampiyonluk istiyor
    |
    |

DLC'ler olmadan da oynanabilir mi hocam? Onu sormak istemiştim. Malum her şey para. :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    TheMuyu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2870 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Ucan Hollandalı

Gel gör fan kitleleri halen tatmin edemiyorlar
    Bizim gibi parasının değeri ve alım gücü gün geçtikçe düşen ülkeler için harika bir iş yapıyorlar bu verdikleri ücretsiz oyunlar ile ama eğri oturup doğru konuşalım, konsollar ve PC arasında bile exclusive olayının kalkmasının konuşulduğu bu zamanlarda PC'de exclusive olayında diretmeleri tabi ki eleştirilir, ben de eleştiriyorum bu tutumlarını.

Kendi oyunları olsa ya da Detroit, Beyond ve Heavy Rain gibi daha önce PC'ye hiç çıkış yapmamış konsol exclusive oyunları PC'ye getirip kendilerine exclusive yapsalar anlarım ama yıllardır Steam'e çıkış yapan ve geçmiş tüm oyunları Steam'de olan oyunları kalkıp exclusive yapınca eleştirilmeleri çok normal.

Epic Games @SheppaRD_TR | Rockstar Social Club @SheppaRD_TR

Blizzard Battle.net @SheppaRD#21694 | Xbox Live @SheppaRD#3244
  • Yarbay
    7358 Mesaj

Oynanır hocam ama sıkar bir süre sonra hikaye bittikten sonra oyun sandbox a çevriliyor sonrasında pek yapacak bisey kalmıyor bir süre oyalar yani.

|
    |
    The Frost kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5688 Mesaj

evet uplayden direk başlıyor hatta steam e kısayol olarak ekleyip ekrana baska launcher gelmeden açılıyor ben oyle yapiyorum steamde kapak resmi fln değişiyor kütüphane de güzel duruyor

|
    |
    Round Robin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Mr Sherlock Holmes

Total War dışındaki oyunların hepsi eskimiş ve fiyatı düşmüş olan oyunlar yalnız.
    Rdr 2 mi verseydi adamlar beleşe? Beleş oldukları göz önüne alınırsa takdir edilmesi gereken oyunlar bedava verildi veya 20 liraya aaa oyunlar alınabildi.

Yine de oyuncu dostu denmesine ben de katılmıyorum. Dostlukla alakası yok çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arthur.Morgan -- 17 Eylül 2020; 19:47:4 >

Olsun hocam, sonuçta bu oyunlara sahip olmayanlar da vardı. Şimdi hepsi kârda. Güzel bir şey aslında. RDR2 falan vermelerini beklememek gerek. Bu kadar büyütülmesinin sebebi daha önce bu kadar fazla ücretsiz oyun veren platform görmememiz. 3 TL'lik oyun da olsa ücretsiz veriyorlar. Üstelik dediğin eski ve fiyatı düşen oyunların %90'ı kaliteli. Arada çer çöp de veriyorlar da Steam kadar değil. Steam'in verdiği oyunları kütüphaneme bile eklemiyorum. Çöplüğe çevirmek istemiyorum kütüphanemi. Bir tek Tomb Raider'ı ücretsiz verdiklerini hatırlıyorum. O zaman da Steam'i konuşup abartmıştık mesela. 5 TL'lik oyun olsa da kaliteli oyundu ve o oyuna sahip olmayanlar vardı sonuçta. Steam'e rakip olmak için veya başka bir amaçla bilemem ama sonuçta bana yarıyor mu, yarıyor. Umarım böyle devam ederler.

|
    |
    Mr Sherlock Holmes kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    496 Mesaj

Valla birader onu bunu bilmem.
    Steam kütüphanemde 70 e yakın oyun var,hepsini tekrardan epicde beleşe oluşturdum
    Bu durumda gayet sakinim,sovmedim
    Elimi ayağımı steamden çektim,2 yaz-1 kış indirimi steamden 1 liralık ürün almadım.
    Allah bereket versin

|
    |
    John Sheppard kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    11006 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: John Sheppard

Konuşulduğunu görmedim, kusura bakma, böyle bir tepki vermene gerek yoktu. Günde yüzlerce mesaj yazılıyor konuya, bütün mesajları geçmişe dönük tek tek okumuyorum. Multiplayer kanalının bugünkü videosunda gördüm, paylaşmak istedim.

Alıntıları Göster
    Sıkıntı yok ama zaten bu mesajı görmen için geriye gitmen gerek zaten. Gitmişken de görmen lazım ama çok da önemli değil umrumda değil sıkıntı yok. Zaten bir kaç sene sonra PC'ye gelecektir benim düşüncem bu yönde. Bende Video edit üzerine çalışıyorum ve firmalar için yaptığımız video içeriklerine adamlar 50 sefer geri dönüş yaptırıyorlar genel anlamda, bunun yöneticinin izni olmadan yayımlanmasının imkanı yok yani. Düşüncem de bu yönde.
    |
    |

• Binbaşı
    1341 Mesaj
    quote:

EA gibi firmalar bu oyunları aylık abonelik altında kiralıyor. Bence yabana atılacak bir durum değil.

Steam tek seferlik 10 lira indirim için "hadi bir takla at da hesabına tanımlayayım" derken bu adamlara hiç laf edemiyorum. Tekel olamayacakları için de hava hoş, en kötü ihtimalle rekabet kızışacak ve işin ucu gene bize yarayacak.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Arthur.Morgan

Rdr 2 mi verseydi adamlar beleşe? Beleş oldukları göz önüne alınırsa takdir edilmesi gereken oyunlar bedava verildi veya 20 liraya aaa oyunlar alınabildi.

Yine de oyuncu dostu denmesine ben de katılmıyorum. Dostlukla alakası yok çünkü.

Alıntıları Göster
    Dostum bu oyunlar ülkemizde biraz pahalı ama yurt dışında 10 dolar seviyesine düşmüş bu oyunlar zaten. Hedeflediği müşteri kitlesi bizim gibi geliri düşük ülkelerse okey ama asıl ciddi pazar Amerika ve Batı Avrupa. Buradaki oyuncular da o oyunları zaten çoktan alıp oynadılar. Sen zannediyor musun ki Fm seven adam çoktan alıp oynamadı bu oyunu. O yüzden verdikleri oyunların abartıldığını düşünüyorum.

Gerçekten ortalığı ayağa kaldırmak istiyorlarsa fm 21'i çıktığı gibi verirsin bedava. O zaman ben de wow derim. Ama ortada öyle şaşırtacak bir durum yok henüz.

• Yarbay
    3053 Mesaj

Bu yazdığınıza katılıyorum hocam. Daha önce bu oyunu almamış olanlar için güzel oluyor.

|
    |
    The Frost kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    epicten oyunları abim için topluyorum fm i çok oynadığı için 2020 i veriyorlar dedim iyi anno ve total war serisinide versinlerde bilgisayar alayım dedi istiyorsan onuda versinler dedim bu gidişle olur belki diyor
    |
    |

5-10 saat civarı sürüyormuş senaryo. Almaktan vazgeçtim şimdilik. Kuponla bile çekmedi beni maalesef. Türü iyi ama beni aşıyor. Teşekkürler hocalar cevaplar için. :)

|
    |
    Bahsedilenler: TheMuyu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör Reiskonen
  • Binbaşı
    1439 Mesaj
    Meyve veren ağaç taşlanırmış hocam verilen oyunların çoğu eski (bence çok eski oyunlar değilller) oyunlar olmalarına rağmen kaliteli ve oynanabilecek yapımlar. Verdikleri kuponlar sayesinde çoğu oyunu da çok uygun fiyatlara alabildik. Steam'da Horizon 275TL'ye çıkarken, Epic'te oyunun fiyatı geç güncellendi ve çoğu kişi 75TL'ye oyunu alabildi, Detroit Become Human gibi bir oyunu 20TL'ye alabildik bunun bir sürü örneği var. Daha ne yapsınlar anlamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SakuraiTomoki -- 17 Eylül 2020; 20:5:32 >
    İNTEL CORE İ5 10500 CPU STOK 3.1 GHZ- TURBO BOOST 4.5 GHZ / 16 GB TeamGroup T-FORCE VULCAN TUF DDR4 3200 MHZ RAM /GİGABYTE Z-490M LGA1200 MOTHERBOARD /GALAX RTX 2070 EX 8 GB 256 BİT GPU / CORSAİR FORCE LE 120 GB SSD / SEAGATE 3.5" 1TB BARRACUDA SATA 3.0 64MB 7200 RPM HDD / FSP WINDALE 4 CPU COOLER
  • Yarbay
    4067 Mesaj
    Epic yine coşturdu

Epic Store'da ücretsiz Unreal Engine ürünlerini de almayı unutmayın, bulunsun sonuçta
    |
    |

Dostum bu oyunlar ülkemizde biraz pahalı ama yurt dışında 10 dolar seviyesine düşmüş bu oyunlar zaten. Hedeflediği müşteri kitlesi bizim gibi geliri düşük ülkelerse okey ama asıl ciddi pazar Amerika ve Batı Avrupa. Buradaki oyuncular da o oyunları zaten çoktan alıp oynadılar. Sen zannediyor musun ki Fm seven adam çoktan alıp oynamadı bu oyunu. O yüzden verdikleri oyunların abartıldığını düşünüyorum.

Gerçekten ortalığı ayağa kaldırmak istiyorlarsa fm 21'i çıktığı gibi verirsin bedava. O zaman ben de wow derim. Ama ortada öyle şaşırtacak bir durum yok henüz.

Alıntıları Göster
    +1 Haklısınız. FM için konuşmam gerekirse seriyi seven birisi zaten FM yi ön siparişle alıp oynamıştır çoktan. Almamış olsa bile ilk indirim gördüğünde yüzde 20 bile olsa almıştır. Almayan da korsan oynamıştır. Oyunu oynamadıysa ya vakti olmamıştır ya da ara vermiştir. Şu açıdan iyi, merak edip satın alıp denemek isteyenler için güzel oldu. Herkese hitap etmiyor sonuçta, niş bir tür diyebiliriz. Koyu FM fanları için FM 21 çıkınca hemen vermeleri lazım.

|
    |

Reklamlar
Ekonomi
kripto para haberleri
Radyo Dinle
Webtures SEO;SEO Nedir?
Masal Oku
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
3,656
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.