Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

8 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 48 Misafir (35 Mobil) - 17 Masaüstü39 Mobil22 Android
5 sn
267.894
Cevap
2.084
Favori
13.311.205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 17 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 10560
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2637
  • Ortalama Mesaj Aralığı 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 5
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1802
  • Favoriye Eklediklerim 2123
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • b0Ni (3981 mesaj) Johnny Silverhand (3311 mesaj) XanthiN (2637 mesaj) Noctivagant (2505 mesaj) saintroyo (1904 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (108513 mesaj) Mobil (35260 mesaj) Tablet (3664 mesaj) (73 mesaj) Mini (9105 mesaj) Uygulama (5045 mesaj)
  • @
356 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    65 Mesaj
    By

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1949 Mesaj
    Geçen ay 70’lerden kaçırdım diye üzülüyordum FM’yi. Epic resmen can simidi gibisin.

|
    |
  • Yüzbaşı
    633 Mesaj
    Oyun Sektörünün özeti:

EA: Al bakalım aynı FIFA ve aynı NFL. Sadece kadroları güncelledik ve ana menü rengini değiştirdik. Bu arada kariyer modunu bozduk, sizde FUT girin de bari kasa açıp para yatırın ehehe. A bi de Yeni nesilde oyun fiyatları 70 dolar olsun be, çalışanların içinden geçiyoruz ama hissedarlar mutsuz, daha fazla para lazım.

Activision-Blizzard: Lan zaten Son 10 yılın en çok satan oyunlarını ben yaptım Call of Duty ile. Isıtıp ısıtıp, yeni grafik basıp yapıyorum yine alıyorsunuz. Yeni nesilde de 70 dolarınızı alırım. Malum baya insanı işten çıkardım ama hissedarlarıma ve Ceo ma para lazım ehehem.

2K: Zaten nba ile parayı kırıyorum. Yeni oyunu da sandık açmalı olarak pazarlıyorum, kar marjını daha da artırdım. 70 dolar yapıverelim fiyarları da karnımız doysun be, zaten nasılsa alıyorsunuz oyunları ehem.

Ubisoft: Aga zaten ne mal olduğumuz belli. Belli başlı markalarımız var, birkaç senede bir de yeni marka çıkarmaya çalışıyorum. Genelde buglı oluyor ama ben de buyum be kardeş. Zaten oyunların fiyatları 3 ay sonra 15 dolara düşüyor, o zaman alır oynarsınız.

Microsoft: Konsollara ilk paralı online yi biz getirdik ama şuanki nesilde ağır sıştığımız için kaybettiğimiz kullanıcıları geri kazanmalıyız. Gelen olarak Sony stüdyoları kadar derin stüdyolarımız yok ama biz de elimiz geldiğince kaliteli oyun yapıp bunu bir de gamepass e koyuyoruz. aylık 5 dolara alın oynayın. Kullanıcı kazanana kadar böyle, sonra biz de düşünürüz nasıl para yolacağımızı.

Sony: Aga zaten piyasada neredeyse tekelim. Exclusiveler iyi de olsa kötü de olsa satıyor. Yeni nesilde burnum havada gircem, zaten kitlem hazırda bekliyor. Ah bir de yeni oyunlarım 70 değil 80 euro. O kadar exclusive yapıyorum, para gerek, alcaksınız zaten.

Nintendo: Ehem, switch tuttuğu için artık 10 yıllık oyunların yanına deluxe yapıştırır 60 dolardan satarım. Zaten mario, zelda ve pokemon bana ait, nasıl olsa alcaksınız. İndirim falan da beklemeyin, yok öyle ucuza oyun.

Rockstar: Kralı gelsin derdim ama zaten benim. Bi gta 5 yaptım hala para basıyorum. Oyun nasıl yapılır en iyi ben biliyorum. Rdr2 ağır diye eleştiriler aldı ama oyun sorunsuz, oyuncular oynamayı bilmiyor. Bir de çalışanların canına okuduğum açığa çıktı ben de kurucum ve senaristim olan Dan Houser'i kovdum artık kağıt üstünde suçlu da gittiğine göre babam Take2 daha çok para kazanabilir.

CD Projekt: İndie firmadan AAA ya çok hızlı yükseldim. Şimdiye kadar kullanıcı dostu oldum. Oyuncular ne istiyosa veriyorum hadi bakalım.

EPIC Games: Unreal Engine bir tarafa Fortnite bir tarafa. Diğerleri 70 - 80 dolara oyun diyor. Alın her hafta beleş oyun.

Valve: 1, 2, , 4, 5, 6...

• Binbaşı
    1598 Mesaj

DLC olmadan gideri var mıdır hocam? Köftesiz hamburger gibi mi olur yoksa?

|
    |
    Reiskonen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3341 Mesaj
    Yalnız helal olsun be tamda FM oynayasım vardı çok güzel oldu
    |
    |

Origin ID:Powergs19

Steam ID:https://steamcommunity.com/profiles/76561198049333597/
  • Binbaşı
    1653 Mesaj
    Fm 20, 20 lira değil miydi zaten? Telefondan ekleyebilir miyim hesaba? Gerçi hayatta oynamam ama.

Aldım. Bedava bedavadır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arthur.Morgan -- 17 Eylül 2020; 19:7:20 >
    |
    |

2006 Model ÜyeFantastik/Bilim Kurgu Edebiyat

Steam Link - PSN : KalduinTR
  • Yüzbaşı
    709 Mesaj
    Watch Dogs 2 yi zaten daha önce ubisoft bedava dağıtmıştı ama fm2020 ye şok oldum

• Yüzbaşı
    496 Mesaj
    Epic müşteri çekiyor ama has bı şekilde cekiyor
    Topluluk,launcer umrumda değil,epic adamın dibidir

|
    |
  • Yarbay
    7337 Mesaj

DLC ler ile daha çok zevki çıkıyor anno 1800 ün
    |
    |
    The Frost kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ryzen 9 3900x | ASUS ROG x570-f | ASUS ROG RTX 2080 SUPER | Gskill Neo 32GB
    Steam | Playstation 4 Pro | Xbox One X
    MacBook Pro 15" Touchbar | Huawei Y9 Prime
    BMW 1.16i | Opel Astra J
  • Yarbay
    3041 Mesaj

Hepsine katılıyorum da Epic kısmına katılmıyorum. Adamların verdiği oyunlar ya indie yapım ya da eskimiş olan AAA yapımlar. Total War gibi istisnalar var ama genel olarak böyle. Ki onu da bize bayıldıkları için yapmıyorlar, Steam gibi bir devden pazar payı kapabilmek için yapmak zorundalar.

Ama şu tablo gösteriyor ki oyun dünyasının hali içler acısı. Eskiden çok sevdiğim Bethesda, BioWare bambaşka diyarlara gitmişler. Ubisoft kopyala yapıştırcı. Activision Ea falan zaten milletin parasını sömürme derdinde. İyi ki Sony, Rockstar, Cd Projekt falan var da arada nefes alıyoruz
    |
    |
    d41mon kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: John Sheppard

PC çıkışı yalanlandı, hata yapılmış söylenene göre. Şu anlık PS5'e özel olarak çıkacakmış..

Alıntıları Göster
    Reis mağaradamı yaşıyorsun dün konuşuldu burada zaten mesajı alıntılarken görmen lazımdı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
    2865 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Gye_Baek

Reis mağaradamı yaşıyorsun dün konuşuldu burada zaten mesajı alıntılarken görmen lazımdı.

Alıntıları Göster
    Konuşulduğunu görmedim, kusura bakma, böyle bir tepki vermene gerek yoktu. Günde yüzlerce mesaj yazılıyor konuya, bütün mesajları geçmişe dönük tek tek okumuyorum. Multiplayer kanalının bugünkü videosunda gördüm, paylaşmak istedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Sheppard -- 17 Eylül 2020; 19:33:45 >

Epic Games @SheppaRD_TR | Rockstar Social Club @SheppaRD_TR

Blizzard Battle.net @SheppaRD#21694 | Xbox Live @SheppaRD#3244

• Binbaşı
    1511 Mesaj

https://store.steampowered.com/agecheck/app/604540/

$40'ı 61₺ almışlar. Fiyatın artacağını sanmıyorum ama meraklısına.

Paradox hep bölgesel fiyattan satış yapıyor. Artmaz, fakat oyunun kalitesinden emin olmak için ilk incelemelerin yada preview videolarının düşmesini beklemek daha mantıklı.
    |
    |
    Sp!deR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Epic sen resmen efsanesin
    |
    |
    İşlemci : İntel Core i7 4790 \\ Anakart : Msi Z97 Pc Mate \\ Ekran Kartı : Sapphire Nitro+ Amd RX 580 \\ Ram : Corsair Vengeance 16 Gb \\ Hdd : 2.5 TB Sata 3.0 \\ Ssd : Sandisk ssd plus 120gb \\ Monitör : Lg Flatron 19" \\ Ses Sistemi : Creative x-fi xtreme gamer sound card -- Creative T6160 5+1 \\
  • Yarbay
    2865 Mesaj
    Epic Games bu sene ne oyunlar vermiş öyle

darksiders 1 warmastered edition
    darksiders 2 dethinitive edition
    kingdom come: deliverance
    assassin's creed: syndicate
    watch dogs 1
    world war z
    just cause 4
    gta 5 premium edition
    borderlands handsome collection
    civilization 6
    ark: survival evolved
    killing floor 2
    torchlight 2
    a total war saga: troy
    remnant: from the ashes
    hitman 1
    watch dogs 2
    football manager 2020

Epic Games @SheppaRD_TR | Rockstar Social Club @SheppaRD_TR

Blizzard Battle.net @SheppaRD#21694 | Xbox Live @SheppaRD#3244
  • Yüzbaşı
    496 Mesaj

Gel gör fan kitleleri halen tatmin edemiyorlar

|
    |
    John Sheppard kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1375 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Guest-9ED59218A

Anno 1800 alınca Epic olmadan direkt Ubisoft üzerinden başlatabiliyor muyuz?

Bir de Anno 1800 sizce Steam'de tekrar satışa sunulur mu? Steam'de satılıyordu sonradan kaldırılmıştı sanırım Epic ile anlaşma sonrasında.

Alıntıları Göster
    Tekrar Steam'a gelir mi bilmem ama oyunu Uplay üzerinden oynayacağımız için nerden aldığımızın önemi yok. Epic'te kuponlarla daha uyguna geliyor belki ileride ücretsiz verilebilir.

Diğer cevabınıza gelince evet Epic'i açmadan Uplay üzerinden oynayabiliyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    14844 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Schwa

Watch Dogs 2 yi zaten daha önce ubisoft bedava dağıtmıştı ama fm2020 ye şok oldum
    Ben 2 sene önce 65 TL mi ne almıştım ama Epic de de olsun diye Watch Dogs 2 şimdi epic den bedavaya aldım
    |
    |
Radyo Dinle
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
2,141
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.