Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: bilgennyk , roomonecool Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 42 Misafir (22 Mobil) - 20 Masaüstü24 Mobil1 iOS12 Android
5 sn
267.937
Cevap
2.087
Favori
13.317.221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 18 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 10562
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2639
  • Ortalama Mesaj Aralığı 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1802
  • Favoriye Eklediklerim 2126
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • b0Ni (3981 mesaj) Johnny Silverhand (3311 mesaj) XanthiN (2639 mesaj) Noctivagant (2505 mesaj) saintroyo (1904 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (108552 mesaj) Mobil (35267 mesaj) Tablet (3664 mesaj) (73 mesaj) Mini (9106 mesaj) Uygulama (5045 mesaj)
  • @
357 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    171 Mesaj

Aynen öyle uplayden indirmen lazım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Xelforia kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1407 Mesaj

Teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    FORZAFATHER kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Dört sene önce almıştım yerel bir siteden kutulu olarak. İçinde büyük bir rehber kitapçığı(kuşe kağıt), iki adet deneme davet kodu(20 lvl'a kadar fakat ben aldığımda zaten kod almadan deneme mümkündü) ve 30 day game time. Tüm bunlar toplam 50 TL'di. Şaka gibi şu an ki kurla Gerçi o zaman da iyi fırsat olarak görüp 2 kutu almıştım.
    |
    |
    XanthiN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

2006 Model ÜyeFantastik/Bilim Kurgu Edebiyat

Steam Link - PSN : KalduinTR
  • Yarbay
    13994 Mesaj
    Ghostrunner'ın fiyatıyla ilgilihttps://steamcommunity.com/app/1139900/discussions/0/2942494909163282462/ malum 505 games dağıtıcı ve biliyorsunuz çoğu ülkede fiyatları artırıyorlar. Epic'de neden ucuz derseniz, tam bilmemekle ve tahmin yürütmekle birlikte Epic, 505 Games ile anlaşmış olabilir lakin, GOG'da da Epic gibi uygunmuş fiyatı(bakmadım daha)

Yapımcılar fiyatın herkes için daha makul olabilecek bir seviyeye getireceklerini söylediler. Steamspor olup da Epic'den almak istemeyenler için bildireyim dedim. DH'nin Steam grubunda da paylaşabilirsiniz.
    |
    |
  • Yarbay
    4470 Mesaj

Evet, Rockstar Launcher'dan oynuyorsun. Sen oyunu indirip açtığında seni Rockstar Launcher'a yönlendirir zaten.
    |
    |
    cangk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    CPU i5 8400 CPU Cooler Aigo DarkFlash Dark Air GPU Gainward GTX 1070 ANAKART MSI H310M PRO-M2 RAM Corsair Vengeance LPX 16GB 2400Mhz DDR4 KASA Dark N10 PSU FSP 600W 80+ Bronze MONITOR AOC G2778VQ KLAVYE Logitech G213 MOUSE Logitech G102 SES SISTEMI Logitech Z5120 KULAKLIK Trust Gxt 354
  • Yarbay
    7358 Mesaj

Hayır hocam öyle olmadı ben de 80 GB indirdi epic den sonra oyunu başlattım uplay den 9 GB update yaptı o kadar

|
    |
    Xelforia kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    509 Mesaj
    yarın Crysis Remastered çıkıyormuş epicte, sizce şuandaki kuponla uyguna gelir mi yoksa kafamdaki odyssey deluxe için mi kullanmalıyım?

quote:

Orijinalden alıntı: TheMuyu

EPIC de kuponunuz varsa

The Division 2 Warlords of New York Edition (Ana Oyun + Warlords DLC) 28 TL ye geliyor.

Kuponunuz yoksa indirim 24 Eylüle kadar sürüyor. 23 Eylülde epic hesabına ücretisz rocket league eklerseniz kupon veriyor

Civ 6 Ücretiz aldıysanız Ultime Sürüme YÜkselyme baya uygun şuan kuponla Civ 6 The Platinum Edition Upgrade 85 TL

Ghost Recon Breakpoint Gold Edition 52 TL (Kuponla)
    28 lira çok sıcak duruyor oyunu Uplayden aldığım için Epicten alırsam sıkıntı çıkarmaz muhtemelen ama kupon yok sıkıntı orada. Rocket League ile gelecek kupon anında gelirse düşünülebilir. Kuponun son kullanma tarihi de kısaysa düzgün bir alternatif de kalmıyor.

@s1LENT Odyssey indirimi 1 hafta daha sürecek Crysis de yarın çıkacak. Fiyatı göremedim belli olmadıysa yarın belli olur artık. Oyun parasına değer mı kısmı da birkaç gün içinde oynanış videoları ve incelemelerle belli olur. Crysis sevdiğim bir oyundur ama ben bu durumda Odyssey derdim ama aceleye gerek yok şu an birkaç gün beklemekte fayda var. Rocket League ile gelecek kuponu düşününce ikisi birden de olabilir ayrıca.

• Yüzbaşı
    954 Mesaj

Ben 179 dan cıkacagını umuyorum ama belli olmaz.Ayın 23 nde rocket league i indirirsen ekstradan bir kupon verecek zaten ve muhtemelen elinden kupon olanların kuponu iptal edilecek.Ayrıca deluxe yerıne gold/ultimate surumu almanızı tavsiye ederim yanında AC3 remastered veriyor.
    |
    |
    s1LENT kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

elimdeki kupon ile deluxe alıp, rocket leagueden gelen kuponla season pass ını alıp ultimate sürümü yapma düşüncesindeydim.

aslında odyssey in ana hikayesini bitirdim ama DLC lerini oynamadım, o yüzden almak istiyordum.

bakalım belki güzel bir fiyata gelirse crysiste de kullanılabilir.
    |
    |
    pharm4vita kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Rocket League ile gelecek olan kuponun da geçerlilik süresi 1 Kasıma kadar hocam.

|
    |
    Charles Bartowski kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    524 Mesaj
    2 farklı epic hesabını aynı pcde kullanmak bu 23 eylüldeki rocket league indirme işinde sorun yaratır mı sizce ? Bir hesapla oyunu indirmiş olacağım,diğer hesapla giriş yapınca oyunun dosyalarını bulacak muhtemelen.Tam oturtamadım kafamda.Kupon kaçsın da istemiyorum.Ya da 2 farklı hesap 2 farklı pc mi yapayım ? En garantisi bu gibi.Ya da gereksiz evham mı yapıyorum ? :)

Edit:Hedefim 24 Eylül'de indirim süresi bitecek olan division 2+warlords paketini rocket leagueden gelecek olan kuponla 28 liraya alabilmek.Elimde şu an kupon yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmet1040 -- 17 Eylül 2020; 15:31:32 >

indirme dediği hesaba eklemedir büyük ihtimal, indirmeye gerek kalmaz.
    |
    |
    ahmet1040 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bu şekilde olursa zaten problem olmayacaktır.
    'İndirenler' lafı kafamı karıştırdı.O zaman ilk hesaptan girip ,hesaba ekleyecez ve bakacaz kupon geliyor mu anlık olarak . Teşekkürler :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    b0Ni kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Peki elimdeki Epic kuponunu 23 Ekimde harcayıp hemen peşine Rocket League'i hesabıma eklersem yeni kupon gelir mi? Hemen harcamak istemiyorum elimdeki kuponu. Rocket League ile gelen kupon alımının son gününe kadar bekleyip kafama yatan bir oyun olursa o zaman elimdeki kuponu harcayıp, sonrasında yeni kupona sahip olmayı düşünüyorum.

Edit: 23 Ekimi öylesine söyledim, son gününde olur mu merak ediyorum. Öyle yaparsam ikinci kupon için bir haftam kalacağının farkındayım. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Frost -- 17 Eylül 2020; 16:52:22 >
  • Yüzbaşı
    831 Mesaj

Cevap için çok teşekkür ederim.
    |
    |
    torkema61 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Epic te oyunu 30 gun boyunca indirdikten sonra ibaresi gozume carpmisti.yani evet dediginiz gibi oluyor

|
    |
    The Frost kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Bölüm Yetkilisi
    9174 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: The Frost

Rocket League ile gelecek olan kuponun da geçerlilik süresi 1 Kasıma kadar hocam.
    Teşekkürler hocam. Önceki sayfalarda gördüm ama duyuruda bir şey göremedim o yüzden emin olamadım. Kasım ayınca baya oyun çıktığını düşününce böyle olması daha mantıklı tabii.
    |
    |

|
    |
  • Binbaşı
    1603 Mesaj
    Football Manager 2020:

https://www.epicgames.com/store/tr/product/football-manager-2020/home

Watch Dogs 2:

https://www.epicgames.com/store/tr/product/watch-dogs-2/home

Stick it to the Man:

https://www.epicgames.com/store/tr/product/stick-it-to-the-man/home

24 Eylüle kadar ücretsiz. Yumulun. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Frost -- 17 Eylül 2020; 18:10:43 >

Reklamlar
Masal Oku
Gülüş Tasarımı
Cancer Clinical Trials
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
1,910
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.